X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe mamusie 2014:)
Odpowiedz

Kwietniowe mamusie 2014:)

Oceń ten wątek:
  • ecencia Autorytet
    Postów: 440 459

    Wysłany: 12 sierpnia 2013, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żegnam się z wami kochane, rano przyszła @ wiec niestety wczesne poronienie ;(

    0034e1d86d.png
    km5szbmhrutvp4cd.png
  • Stinka Ekspertka
    Postów: 159 73

    Wysłany: 12 sierpnia 2013, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    esencia przykro mi :(

    8599gov35hcg7r21.png
  • Natalia Autorytet
    Postów: 480 228

    Wysłany: 12 sierpnia 2013, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Esencia bardzo mi przykro :(
    Przesyłam dużo cipełka.

    relgh371zv6v421k.png
  • kozgo Autorytet
    Postów: 4426 3339

    Wysłany: 12 sierpnia 2013, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo mi przykro obyś szybko do nas wróciła:) Trzymam mocno kciuki:)

    qb3cpiqv120x7xhb.png
  • aphrodita Autorytet
    Postów: 1429 481

    Wysłany: 12 sierpnia 2013, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo mi przykro.

    ex2b9vvjbetd957t.png
    dqprj48a0cp1gvgd.png
  • kozgo Autorytet
    Postów: 4426 3339

    Wysłany: 12 sierpnia 2013, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie dziś od rana okropnie boli żołądek normalnie pod żebrami czuje taka kolkę jakby i cały czas jakbym głodna była, co jest dziwne bo cały czas coś jem nie wiem o co chodzi ale mocno mi to doskwiera:(

    qb3cpiqv120x7xhb.png
  • Natalia Autorytet
    Postów: 480 228

    Wysłany: 12 sierpnia 2013, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozgo, może coś,co wczoraj zjadłaś Ci zaszkodziło?
    albo moze to przemęczenie i kilka po sporcie/porzadkach w domu?
    mam nadzieje, że szybko przejdzie!

    ja wlasnie,wrocilam z 1 wizyty u gina. Na usg tylko pęcherzyk plodowy. Idę za 3 tygodnie i powinno byc juz widać fasolkę z serduszkiem. Nie nie wiem jak wytrzymam - to prawie miesiąc! No i dostalam duphaston - macica dwurozna moze powodować poronienie i przedwczesny poród bo nie rozciąga sie tak jak macica z prawidlowa budowa i powoduje skurcze. Mam nadzieje, ze duphaston mnie uchroni od tego wszystkiego. Mam myslec pozytywnie wiec die staram.

    relgh371zv6v421k.png
  • kozgo Autorytet
    Postów: 4426 3339

    Wysłany: 12 sierpnia 2013, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia będzie dobrze, co do USG to świetnie Cię rozumiem bo od czasu kiedy się dowiedziałam musiałam czekać 4 tygodnie, teraz już tylko tydzień więc też siedzę jak na szpilkach. Mam nadzieje, że ten brzuch to od jakiegoś jedzenia bo zaczyna mnie to mocno niepokoić:(

    qb3cpiqv120x7xhb.png
  • Natalia Autorytet
    Postów: 480 228

    Wysłany: 12 sierpnia 2013, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozgo, moze wez,no-spe a jeśli nie przejdzie to dzwon do lekarza i juz. Po co masz sie denerwować.

    relgh371zv6v421k.png
  • aphrodita Autorytet
    Postów: 1429 481

    Wysłany: 12 sierpnia 2013, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja o dziwo jestem spokojna. Miałam do wyboru usg w tym tygodniu albo w przyszłym. Stwierdziłam, że jednak poczekam (będzie więcej widać). Sama się soobie dziwie bo raczej jestem niecierpliwa. Od dzisiaj biorę duphaston i acard.

    ex2b9vvjbetd957t.png
    dqprj48a0cp1gvgd.png
  • Natalia Autorytet
    Postów: 480 228

    Wysłany: 12 sierpnia 2013, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aphrodita wrote:
    Ja o dziwo jestem spokojna. Miałam do wyboru usg w tym tygodniu albo w przyszłym. Stwierdziłam, że jednak poczekam (będzie więcej widać). Sama się soobie dziwie bo raczej jestem niecierpliwa. Od dzisiaj biorę duphaston i acard.

    Aphrodita, a jak przyjmujesz duphaston? Ja z wrazenia nie spytalam. Na recepcie jest napisane 2x1. To znaczy, ze dwie tabletki rano (raz dziennie) czy, jedna rano i jedna wieczorem?

    relgh371zv6v421k.png
  • aphrodita Autorytet
    Postów: 1429 481

    Wysłany: 12 sierpnia 2013, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak masz 2 razy dziennie to jedną rano, a drugą wieczorem.
    Ja mam przyjmować 3 razy dziennie (dodatkowo w południe)

    Natalia lubi tę wiadomość

    ex2b9vvjbetd957t.png
    dqprj48a0cp1gvgd.png
  • kozgo Autorytet
    Postów: 4426 3339

    Wysłany: 12 sierpnia 2013, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zazwyczaj taki zgoda oznacza dwa razy po jednej tabletce.

    Natalia lubi tę wiadomość

    qb3cpiqv120x7xhb.png
  • saszka Autorytet
    Postów: 288 313

    Wysłany: 12 sierpnia 2013, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Esencia, trzymaj się :*

    Dziewczyny, a miałyście jakieś sny, które sprawiły, że zaczęłyście się zastanawiać czy to nie już? :) Jakieś 10 dpo śniło mi się, że znienacka kupiliśmy z mężem mieszkanie, którym niesamowicie się zachwycałam. Jak się obudziłam od razu przyszło mi do głowy, że to może być jakaś "wiadomość" od mojego organizmu.

    Mnie dziś straszne zmęczenie dopadło, jakby nie to, że co jakiś czas czuję wilczy głód, to bym nawet palcem nie ruszyła.

    Kozgo, jak się czujesz?

    https://www.maluchy.pl/ci-71283.png
    https://www.maluchy.pl/li-71282.png
  • aphrodita Autorytet
    Postów: 1429 481

    Wysłany: 12 sierpnia 2013, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie pamiętam co mi się śniło. Wiem, że jakieś glupoty jak zwykle. Za to mojej przyaciółce (zanim się dowiedziała o mojej ciąży) śniło się, że była u mnie i miałam ślicznego chłopczyka.

    Ja teraz jak i w poprzedniej ciąży mam ogromne pragnienie. Piję wodę litrami. Wcześniej piłam litrami sok pomarańczowy, a teraz w ogóle mi nie smakuje.

    ex2b9vvjbetd957t.png
    dqprj48a0cp1gvgd.png
  • Natalia Autorytet
    Postów: 480 228

    Wysłany: 12 sierpnia 2013, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny!
    a w snach u mnie same glupoty i niestworzone historie,ale nic co by fasolki dotyczylo.

    relgh371zv6v421k.png
  • kozgo Autorytet
    Postów: 4426 3339

    Wysłany: 13 sierpnia 2013, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny jak tam dziś samopoczucie? ja wczoraj niestety wymiotowalam dziś lepiej tylko przez pogode głowa mnie boli i szef dziś chodzi i marudzi więc marzę już o pójściu do domu.

    qb3cpiqv120x7xhb.png
  • Martusska Autorytet
    Postów: 678 415

    Wysłany: 13 sierpnia 2013, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja dzisiaj też mam od rana straszne nudności .. i wymiotowałam też.. czuje sie fatalnie nie moge jeśc..bo mnie mdli na sam widok..dzisiaj byłam u lekarza widać pęcharzyk płodowy i płodzik 3 milimetry ale nie widac serduszka jeszcze wiec mam przyjsc na 2 tygodnie.. dodatkowo leki na grzybice bo sie przyplątała wstrętna..

    f2w33e3kmkr4l6vu.png
    ex2btgf6pw7pc9mw.png

    1usa8u69sqqt0q6z.png

  • kozgo Autorytet
    Postów: 4426 3339

    Wysłany: 13 sierpnia 2013, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i jak widać po śluzie możliwe, że do mnie też coś się przypałętało:/ Ja brałam takie globulki bo ginekolog mi dał Floragyn może wykupie bo wizytę ma dopiero w pon:/

    qb3cpiqv120x7xhb.png
  • Martusska Autorytet
    Postów: 678 415

    Wysłany: 13 sierpnia 2013, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kozgo wrote:
    No i jak widać po śluzie możliwe, że do mnie też coś się przypałętało:/ Ja brałam takie globulki bo ginekolog mi dał Floragyn może wykupie bo wizytę ma dopiero w pon:/

    możesz spróbować ten floragyn ale to jest głównie na odbudowanie flory bakteryjnej pochwy..w trakkcie albo po terapiach..ale jak masz dopiero w poniedzialek wizyte to moze ci to chociaz załagodzi objawy .. :)

    f2w33e3kmkr4l6vu.png
    ex2btgf6pw7pc9mw.png

    1usa8u69sqqt0q6z.png

‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ