Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe mamusie 2014:)
Odpowiedz

Kwietniowe mamusie 2014:)

Oceń ten wątek:
  • skrzatek85 Przyjaciółka
    Postów: 88 46

    Wysłany: 24 września 2014, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mini electic jest ok i mialam canpol reczny tez ok

    Mamadomina lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-68994.png
  • Tusia89 Autorytet
    Postów: 1512 561

    Wysłany: 24 września 2014, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ze co? Nie wyobrazam sobie teraz żeby Kira nie byla Kira

    skrzatek85, nick nieaktualny, Karina1989, Makcza lubią tę wiadomość

    dqprj44jypq2k6s8.png
  • tapirek Koleżanka
    Postów: 52 12

    Wysłany: 24 września 2014, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Faktycznie moje dziecie konczy dzisiaj 5 miesiecy! Wszystkiego dobrego dla pozostalych malych jubilatow :)
    Ja laktator mam firmy aku, tani jak barszcz. Szalu nie ma ale ja go uzywam sporadycznie i na razie daje rade. Ciezko sie go tylko myje bo ma sporo elementow.

  • Tusia89 Autorytet
    Postów: 1512 561

    Wysłany: 24 września 2014, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tapirek jak milo. Jestes z Poznania

    dqprj44jypq2k6s8.png
  • tapirek Koleżanka
    Postów: 52 12

    Wysłany: 24 września 2014, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusia89 wrote:
    Tapirek jak milo. Jestes z Poznania
    Tusia a Ty skad? Ja przyjechalam tu na studia i zostalam :)

  • olala81 Autorytet
    Postów: 871 367

    Wysłany: 24 września 2014, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też polecam medele elektryczne jestem bardzo zadowolona. Kupiłam używaną bo nowa to była dla mnie zbyt duża kasa wtedy.wymyłam, wyparzyłam i używam już prawie pół roku.
    Oli dzisiaj spał 15min i tylko chce się przytulać na rękach.oj ciężki dzień będzie.

    01582n0ast4hm7dp.png
  • olala81 Autorytet
    Postów: 871 367

    Wysłany: 24 września 2014, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A skoro tyle nowych mamusiek się pojawiło to może jest któraś z kujawsko-pomorskiego?

    01582n0ast4hm7dp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2014, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie skąd jesteście dziewczyny moze jest jakaś mama z Warszawy albo z lubelskiego :)

  • Tusia89 Autorytet
    Postów: 1512 561

    Wysłany: 24 września 2014, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tapirek wrote:
    Tusia a Ty skad? Ja przyjechalam tu na studia i zostalam :)

    Gniezno, studia tez w Poznaniu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 września 2014, 11:32

    dqprj44jypq2k6s8.png
  • tapirek Koleżanka
    Postów: 52 12

    Wysłany: 24 września 2014, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusia89 wrote:
    Gniezno
    Rzut beretem od Poznania a nigdy nie bylam w Gnieznie :)

  • Mała_M Koleżanka
    Postów: 51 8

    Wysłany: 24 września 2014, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna noga w Łodzi, druga w Częstochowie, z niezmienna tendencją do przeprowadzki do Australii albo równie daleko;)

    nick nieaktualny, Martusska lubią tę wiadomość

    o148ha00ta895lpq.png
  • Martusska Autorytet
    Postów: 678 415

    Wysłany: 24 września 2014, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała m to ta twoja noga częstochowska to całkiem blisko mnie :-)

    f2w33e3kmkr4l6vu.png
    ex2btgf6pw7pc9mw.png

    1usa8u69sqqt0q6z.png

  • Tusia89 Autorytet
    Postów: 1512 561

    Wysłany: 24 września 2014, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tapirek wrote:
    Rzut beretem od Poznania a nigdy nie bylam w Gnieznie :)
    dokładnie, to czas odwiedzic pierwsza stolicę

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 września 2014, 11:40

    dqprj44jypq2k6s8.png
  • doris85 Autorytet
    Postów: 1192 561

    Wysłany: 24 września 2014, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A z KRK jakies nowe mamuśki?

    klz9vcqg5cpvnjbv.png
    więc teraz serca mam dwa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2014, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak kozgo wróci z wakacji pomyśli ze pomyliła wątki hihi tyle nas tu teraz :) Walabia tez chyba sie miło zaskoczy :) ostatnio myślałam o tym co pisalyscie ze my sie tu nie kucimy a ha juz wiem dlaczego bo mamy głos rozsądku w postaci Walabi :D

    Tusia89 lubi tę wiadomość

  • Tusia89 Autorytet
    Postów: 1512 561

    Wysłany: 24 września 2014, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz chwile nie siedzi sie ma forum i trzeba nadrabiać hehe

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    dqprj44jypq2k6s8.png
  • tapirek Koleżanka
    Postów: 52 12

    Wysłany: 24 września 2014, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusia89 wrote:
    dokładnie, to czas odwiedzic pierwsza stolicę
    Mam zamiar nadrobić :)
    Nic, ja się zbieram na kolejne usg bioderek.. Za każdym razem słyszę, że jest super i że mam się umówić za 6 tygodni. Czy któraś z Was też tak miała?

  • Mała_M Koleżanka
    Postów: 51 8

    Wysłany: 24 września 2014, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martusska czyli skąd,bo możliwe ze pisalaa ale nie zarejestrowalam

    o148ha00ta895lpq.png
  • skrzatek85 Przyjaciółka
    Postów: 88 46

    Wysłany: 24 września 2014, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja najbliżej mam do Warszawy około 100km. Mieszkam na pograniczu warmi- mazur a mazowszem :)studiwałam w Bydgoszczy i z mężęm tam planowaliśmy swoją przyszłość ale los chciał inaczej....

    https://www.maluchy.pl/li-68994.png
  • skrzatek85 Przyjaciółka
    Postów: 88 46

    Wysłany: 24 września 2014, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tapirek my byliśmy tylko raz na bioderkach i niedługo wybieramy się na 2 kontrole i na tym koniec jesli bedzie ok.... dziwne że tam często każą Ci chodzić

    https://www.maluchy.pl/li-68994.png
‹‹ 793 794 795 796 797 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Spokój rodziców zaczyna się od jednego sprytnego urządzenia. Czy niania elektroniczna to must have rodziców?

Pierwsze miesiące z dzieckiem to wyjątkowy czas, ale też nieustanna czujność i troska o jego bezpieczeństwo. Coraz więcej rodziców sięga po nowoczesne rozwiązania, które pomagają spokojniej czuwać nad snem malucha. Czy niania elektroniczna to rzeczywiście niezbędny element domowej wyprawki, czy tylko kolejny gadżet? Sprawdź, jak działa, co daje na co dzień i czy może realnie ułatwić życie rodzicom.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ