Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe mamusie 2014:)
Odpowiedz

Kwietniowe mamusie 2014:)

Oceń ten wątek:
  • Martusska Autorytet
    Postów: 678 415

    Wysłany: 24 września 2014, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mala m jestem z Jastrzębia zdroju. W Częstochowie mam rodzinę :-)

    f2w33e3kmkr4l6vu.png
    ex2btgf6pw7pc9mw.png

    1usa8u69sqqt0q6z.png

  • Mała_M Koleżanka
    Postów: 51 8

    Wysłany: 24 września 2014, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha,to racja ze najbliżej;)

    o148ha00ta895lpq.png
  • Ewelina Autorytet
    Postów: 636 377

    Wysłany: 24 września 2014, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój jamiszon pochłonął właśnie 190 ml zupki, gdzie on to mieści?
    Miriam, chyba nie ma tu obrażalskich i dlatego nikt się nie kłóci :-).

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-68384.png
  • walabia Autorytet
    Postów: 2046 1381

    Wysłany: 24 września 2014, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem jestem! Przepraszam za milczenie. Możecie sobie wyobrazić jak wygląda mieszkanie po 8 dniach nie sprzątania, nie prasowania, nie prania... więc teraz nadrabiam. No i Franek jakiś absorbujący. Dołączył do grona dzieci z lękiem separacyjnym :)

    Ale się porobiło na forum! Ja pamiętam, że też czytałam od samego początku, ale ujawniłam się jakoś pod koniec września:) i dziękuję za miłe przyjęcie. Nie ogarniam jeszcze nowych dziewczyn, ale zaraz zapamiętam która jest która :) WItajcie! Nasze forum jest wyjątkowo udane.

    nick nieaktualny, Martusska lubią tę wiadomość

    ot1z8e0.png

    https://www.maluchy.pl/li-73157.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2014, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Walabia nie podejrzewałabym cię o podczytywanie :D

  • walabia Autorytet
    Postów: 2046 1381

    Wysłany: 24 września 2014, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no co Ty Miriam! Przyznałam się na samym początku wejścia wrześniowego:) I pamiętam reakcje Makczy:)

    ot1z8e0.png

    https://www.maluchy.pl/li-73157.png
  • olala81 Autorytet
    Postów: 871 367

    Wysłany: 24 września 2014, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No jesteś Walabia:) dobrze, że już lepiej sie czujesz. nie zazdroszczę nadrabiania prac domowych, ja właśnie skończyłam prasować bo cud się stał i w końcu przytulak mój zasnął. oby pospał jak najdłużej. mam nadzieję, że go nic nie rozbiera, bo dopiero w sobote odstawiliśmy leki.
    Skrzatek ja tez studia w Bydgoszczy i też tam mieszkałam po studiach parę lat, ale jak się koleje losu układają dziwnie i nieprzewidywalnie, wróciłam do mojego miasteczka rodzinnego, do którego nigdy nie chciałam wrócić bo za małe;) teraz odkąd jest maluch to cieszę się , że tak to się potoczyło.

    01582n0ast4hm7dp.png
  • walabia Autorytet
    Postów: 2046 1381

    Wysłany: 24 września 2014, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A nie, czaiłam się dłużej! Proszę, oto mój pierwszy wpis:

    Wysłany: 23 października 2013, 18:38

    Witajcie dziewczyny! Postanowiłam się ujawnić:) Czytam Was od samiuteńkiego początku i mam wrażenie, że już Was bardzo dobrze znam. Chciałabym od czasu do czasu coś też napisać... Aktualnie jestem w 17t 4d ciąży, termin mam na początek kwietnia. To moja 2 ciąża, pierwsza zakończyła się niepowodzeniem w marcu tego roku (w 7 tc), ale liczymy na to, że tym razem się uda:)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    ot1z8e0.png

    https://www.maluchy.pl/li-73157.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2014, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Walabia no tak teraz pamietam :D ja na początku zadziej tu zagladalam bo siedziałam raczej na trymestrach :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2014, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde a my dziś jedziemy do kraśnika na tydzień aaaaaaa jak ja to zniose ! do tego czarek próbuje mnie zmusić do spowiedzi a ja nie chce sama sobie to podpisze!

  • Edzia88 Przyjaciółka
    Postów: 77 36

    Wysłany: 24 września 2014, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My jesteśmy z Gdańska.
    Trzeci raz bedziemy na usg biodorek w październiku ale Nina miała dysplazje.

    rr64wnh.png
  • aphrodita Autorytet
    Postów: 1429 481

    Wysłany: 24 września 2014, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam wrote:
    Kurde a my dziś jedziemy do kraśnika na tydzień aaaaaaa jak ja to zniose ! do tego czarek próbuje mnie zmusić do spowiedzi a ja nie chce sama sobie to podpisze!


    Miriam to trzeba miec cos podpisane?? Kurcze ja nic nie wiem.

    ex2b9vvjbetd957t.png
    dqprj48a0cp1gvgd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2014, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    taka kartka ze spowiedzi

  • skrzatek85 Przyjaciółka
    Postów: 88 46

    Wysłany: 24 września 2014, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aphrodita ksiądz daje karteczki do spowiedzi....

    Miriam mój mąż ma takie podejście jak Ty do kościoła i też był problem ze spowiedzią ale od czego ma się myślącą żone :) wstyd się przyznać ale poszłam 2 razy do spowiedzi najpierw z jego kartką a 2 dni później ze swoją...

    https://www.maluchy.pl/li-68994.png
  • aphrodita Autorytet
    Postów: 1429 481

    Wysłany: 24 września 2014, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nic nie dostałam. Czy to przy spowiedzi sie dostaje? Chrzestni też mają mieć?

    ex2b9vvjbetd957t.png
    dqprj48a0cp1gvgd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2014, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tez myslalam wysac kogos ale nikt nie chce :/ a u nas zaznaczone jest ojciec matka :/

  • skrzatek85 Przyjaciółka
    Postów: 88 46

    Wysłany: 24 września 2014, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak poszłam załatwić chrzest w kościele to ksiądz dał mi od razu karteczki dla rodziców i dla chrzestnych

    https://www.maluchy.pl/li-68994.png
  • skrzatek85 Przyjaciółka
    Postów: 88 46

    Wysłany: 24 września 2014, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam wrote:
    tez myslalam wysac kogos ale nikt nie chce :/ a u nas zaznaczone jest ojciec matka :/


    u nas też było ale fartem trafiłam na leworęcznego księdza i zasłonił sobie ręka czyja to kartka :P

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-68994.png
  • aphrodita Autorytet
    Postów: 1429 481

    Wysłany: 24 września 2014, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To może zależy w jakiej parafii. Ja nic nie dostałam.
    Chyba, że wyślę siostrę do proboszcza żeby się mu pokazała bo nie ma zaświadczenia z Cypru i przy okazji zaniesie naszą zgodę na chrzest z naszej parafii i się zapyta.

    ex2b9vvjbetd957t.png
    dqprj48a0cp1gvgd.png
  • skrzatek85 Przyjaciółka
    Postów: 88 46

    Wysłany: 24 września 2014, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam pytanko bo mój Adaś przekręca się na brzuch tylko przez lewą rękę.... czy jest to powód do niepokoju?? powinien się przekręcać z dwóch stron??

    https://www.maluchy.pl/li-68994.png
‹‹ 794 795 796 797 798 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ