Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe mamusie 2014:)
Odpowiedz

Kwietniowe mamusie 2014:)

Oceń ten wątek:
  • koala82 Ekspertka
    Postów: 194 98

    Wysłany: 3 stycznia 2014, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój 108cm :-)Ale co tam, ważne że Dzidziusie mają wygodnie ;]

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    p19uugpjmxse1q13.png
    3jvzpx9iv6zlovc6.png
    atdcj48aatau4j6i.png

  • Niesmiala Autorytet
    Postów: 535 287

    Wysłany: 3 stycznia 2014, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny widzę, że tu piękna galeria powstała :)Zaraz wrzucę mojego poświątecznego brzuchola :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    FRANIO
    mhsvpx9ivxrxdkyp.png
  • Niesmiala Autorytet
    Postów: 535 287

    Wysłany: 3 stycznia 2014, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    2q16t21.jpg

    walabia, nick nieaktualny, lusia22, haybeauti lubią tę wiadomość

    FRANIO
    mhsvpx9ivxrxdkyp.png
  • Niesmiala Autorytet
    Postów: 535 287

    Wysłany: 3 stycznia 2014, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sorki za ogromne zdjęcie :p pierwszy raz wklejałam

    FRANIO
    mhsvpx9ivxrxdkyp.png
  • kozgo Autorytet
    Postów: 4426 3339

    Wysłany: 3 stycznia 2014, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w pasie mam 85cm:)

    Koral super, że wszystko dobrze i szyjka jest zamknięta czekany teraz na wieści z wtorku:) co do biustonoszy mojej siostrze najlepiej sprawdziły się te z hm ale my jesteśmy z mało biuściastych, a nie wiem jaki Ty masz bo pewnie przy bardzo dużych to potrzebny jest takich lepsiejszy:)

    Ja za to praktycznie wszystko mam na 62 ale wiadomo, że bliźniaki są zawsze mniejsze. Koral, a jeżeli mogę zapytać będziesz próbowała rodzić naturalnie, czy od razu planujesz cc?

    Właśnie mąż poleciał po masło orzechowe bo mi się zachciało:)

    Nieśmiała śliczny brzusio:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 stycznia 2014, 20:55

    qb3cpiqv120x7xhb.png
  • Natalia Autorytet
    Postów: 480 228

    Wysłany: 3 stycznia 2014, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozgo gdzie kupilas takie skarpety fajowskie?:)

    relgh371zv6v421k.png
  • kozgo Autorytet
    Postów: 4426 3339

    Wysłany: 3 stycznia 2014, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dostałam na święta ale po metce wiem że z h&m i są też Body i czapeczki:)

    Natalia, magdalena lubią tę wiadomość

    qb3cpiqv120x7xhb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2014, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no w h&m są ale ja przeleciałam w warszawie 3 sklepy zanim je znalazłam dopiero w Jankach je dostałam :D

  • walabia Autorytet
    Postów: 2046 1381

    Wysłany: 3 stycznia 2014, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o jakich skarpetkach piszecie?

    ot1z8e0.png

    https://www.maluchy.pl/li-73157.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2014, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kozgo wrote:
    Mój brzuszek dziś:)

    d715f47e51170c0emed.jpg

    72afc11a11ed1f70med.jpg


    o Tych :)

  • Natalia Autorytet
    Postów: 480 228

    Wysłany: 3 stycznia 2014, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tylko lekarz,pozwoli mi wstać i wyjsc na zakupy lece do H&M:) dzieki

    relgh371zv6v421k.png
  • kozgo Autorytet
    Postów: 4426 3339

    Wysłany: 3 stycznia 2014, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ostatnio w arkadii było sporo może jeszcze są:)

    Natalia lubi tę wiadomość

    qb3cpiqv120x7xhb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2014, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ośmielam się prosić o przekazanie 1% podatku dla córci naszego przyjaciela Hani

    Hania Bednarz mieszka w Kraśniku urodziła się 23 grudnia 2009roku w 29 tygodniu ciąży o 11 tyg za wcześnie z wagą 1020 gram. Hania ma siostrę bliźniaczkę Julke która jest w lepszej kondycji zdrowotnej lecz też potrzebuje rehabilitacji. Hania gdy przyszła na świat nie oddychała była reanimowana na sali operacyjnej dwukrotnie podano jej adrenalinę i tym sposobem uratowano jej życie. Niestety nastąpiło niedotlenienie mózgu. Pierwsze badania wykazały wylewy dokomorowe IV najwyższego stopnia przez co nie może rozwijać się teraz prawidłowo. Hania teraz walczy o to by być chociaż troszkę sprawna.
    Bartek tata dziewczynek a nasz przyjaciel od podstawówki zarówno mój jak i Czarka jest w trudnej sytuacji mama dziewczynek zostawiła je prawie 3 lata temu ma teraz nową rodzinę i nowe dziecko a dziewczynkami się nie interesuje. Tata dziewczynek z pomocą swoich rodziców stara się jak może ale to nadal za mało nie może podjąć pracy bo jeździ na turnusy rehabilitacyjne dla dziewzynek jest stałym bywalcem centrum zdrowia dziecka w Warszawie

    Jeżeli tylko któraś z was może proszę o przekazanie 1% dla Hani będę bardzo wdzięczna za wszelką pomoc dla nich

    Bartek, Hania i Julia – tata i dwie córeczki. Rodzina niezwykła i nad wiek doświadczona. Oswojona z niepełnosprawnością, ale prosząca o wsparcie. Bez niego trudno stawić czoła niełatwym dniom i nocom. I zadaniom, do których niezbędna jest determinacja i poświęcenie.

    Młody tata jest pełen nadziei, że uda mu się pokonać przeszkody i zapewnić Hani jak najlepszą opiekę rehabilitacyjną. Ci, którzy chcieliby mu w tym pomóc mogą przekazać wsparcie na konto fundacji.

    Fundacja Dzieciom „Zdążyć z pomocą” ul. Łomiańska 5, 01-685 Warszawa nr KRS: 0000037904; cel szczegółowy 1% - „12169 Bednarz Hanna”.

    a tutaj kilka linków na temat Hani


    http://dzieciom.pl/film/hanna-bednarz

    http://wczesniak.pl/kontakt/50

    https://scontent-a-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-ash2/538604_512527638781710_1483026110_n.jpg zdjęcie Hani

    https://scontent-a-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/992928_598606403507166_1928989673_n.jpg zdjęcie Julki z Bartkiem

    20f3pmt.jpg

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2014, 23:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    out.php?i=687807_19122013-6.jpg

    nick nieaktualny, haybeauti, Karina1989, Niesmiala, magdalena lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2014, 23:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    out.php?i=687809_19122013-8.jpg

    nick nieaktualny, lusia22, magdalena lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2014, 23:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    out.php?i=687820_19122013-9.jpg

    Dorjana lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2014, 23:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaaaaaaaa...!!!!!!!! zaraz zwarjuje! Jak nie za duże to za małe! Jakie wybrać wymiary zdjęcia, żeby było "takie normalne" ???? Jakaś ciemna jestem :-(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2014, 00:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wrzuć w painta i tam zmniejsz najlepiej 50 na 50 i wrzuć na tinypic.com :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2014, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chłopiec :-)

    nick nieaktualny, Dorjana lubią tę wiadomość

  • kozgo Autorytet
    Postów: 4426 3339

    Wysłany: 4 stycznia 2014, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mirella jaka piękna buźka cudo gratulacje chłopczyka:)

    qb3cpiqv120x7xhb.png
‹‹ 91 92 93 94 95 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikrobiom intymny a infekcje - wakacyjny niezbędnik

Mikrobiom pochwy to złożony ekosystem mikroorganizmów, który pełni kluczową rolę w utrzymaniu zdrowia intymnego. Jego zaburzenie może prowadzić do różnorodnych dolegliwości, które są szczególnie uciążliwe podczas podróży. W tym artykule przyjrzymy się, jak działa mikrobiom pochwy, jakie czynniki mogą go zaburzyć podczas wakacji, a wreszcie jak skutecznie chronić zdrowie intymne w trakcie podróżowania oraz kiedy warto sięgnąć po sprawdzone wsparcie z apteki.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ