X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe Mamusie 2018
Odpowiedz

Kwietniowe Mamusie 2018

Oceń ten wątek:
  • Andzia123 Autorytet
    Postów: 1219 921

    Wysłany: 25 lutego 2019, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też tęsknię trochę za tą niezależnością no ale nie przeskoczy się tego, trzeba przeczekać jak wiele innych rzeczy.
    Acygan ja jestem za ;)

    acygan lubi tę wiadomość

    07.04.2018 - marzenia się spełniają <3 zakochana na zabój w Synku :)
    qb3ci09k2rozqy86.png
  • Katy Autorytet
    Postów: 5244 5662

    Wysłany: 25 lutego 2019, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Acygan tez jestem za :p

    Tez mi sie czasem teskni, ale faktycznie za jakiś czas dzieci beda bardziej samodzielne, a my odsapniemy ;)

    Domyślam sie, ze byloby mi ciezej jakby znajomi mnie wyciągali na imprezy itp, ale juz nikt o mnie nie pamieta w tej kwestii wiec spoko xd Brat narzeczonego ma prawie 6 miesiaczna corke, a para naszych wspólnych znajomych 3 miesięcznego synka wiec za jakiś czas beda sie bawic razem mam nadzieje xd

    acygan, gondi lubią tę wiadomość

    qdkkj48axof4swbx.png

    qb3c2n0af5u2yzmp.png
  • Makira Autorytet
    Postów: 359 253

    Wysłany: 25 lutego 2019, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Te czasy już nie wrócą niestety, czasami się tęskni, ale co zrobić. U mnie jest odwrotnie, większośc znajomych już leci z drugim dzieckiem, więc to my jesteśmy do tyłu haha

    Mi się marzy kino taka banalna rzecz, jakaś głupia komedia chociaż, ale jesteśmy z Mężem tu sami, rodzina oddalona o 50km nawet jakbym chciała to nie mam z kim zostawić. Ewentualnie kino w mieście rodziców,ale mam wątpliwości zostawiać z nimi czy u teściów, trochę nie ogarniaja.

    Ja również mogę dołączyć na fb czy mesengerze :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2019, 15:46

    acygan lubi tę wiadomość

    gg646iye46nicebi.png
  • Malyprosiaczek Autorytet
    Postów: 867 470

    Wysłany: 25 lutego 2019, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak założyć ie grupę na messenger czy fb to dajcie znać :p

    A u nas tak jak młody budził się 2 razy w nocy na mleko tak teraz w nocy nie pije. Nie robiłam tak jak Edwarda, mój normalnie każda butle pił po 250ml. Pewnego dnia obudził się tylko raz na mleko, a teraz od paru dni gdy wyszły nam dwie górne jedynki to młody nie budzi się wcale (chyba, że wypadnie mu smoczek to muszę iść i mu włożyć do buźki). Śpi od 19 do 6 rano. Przestał mi budzić się na mleko gdy opanował raczkowanie i wyszły te jedynki. W dzień bawi się sam. Ja siedzę obok na kanapie i robię coś na telefonie itd a maluch bawi się. Ogólnie widzę, że młody chce wszystko sam. Nie pasuje mu już, że go karmie. Chcę sam jeść.

    Umiemy już raczkowac, chodzić przy meblach, robić papa (zazwyczaj najbardziej papa robi gdy spuszcza y razem wodę w kibelku xd), sam "myje" ząbki, mówi mama, tata, dzidzia, baba, Bobo, bebo, sy, nie, lala itd. Uwielbia tańczyć i wszystko co gra. Bawiąc się samochodami robi bwuu i to jest takie słodkie. Wczoraj mówiłam że baba przyjedzie zaraz do Ciebie, a maluch na to "baba bwuuu bwuuu" a ja mówię tak samochodem przyjedzie. Mamy 4 zęby na razie :p i byliśmy ostatnio na bilansie 9miesieczniaka i Wiktor ma 72 cm i waży 9600g. Pediatra mówiła, że troszkę jest pulchny bo wzrost 25 centyl, a waga 75 centyl.

    Dziewczyny mam pytanie. Mój chrzesniak ostatnio skończył 2 lata. Nie wiem co kupić mu na urodziny bo wszystko ma po starszym bracie. Mieszkają na wsi. Mają motor i samochód na akumulator, pierdyliard zabawek no i nie wiem co można mu kupić. Uwielbia Tomka ta ciuchcie, ale wszystko już w niego ma. Co takiemu 2 letnie u chłopcu można kupić? Basen z kulkami dostał ode mnie na roczek. Różne rzeczy do ogrodu nie ma opcji bo mój kuzyn, a jego tata sam buduje dom i chce domek i płac zabaw mu wybudować taki żeby wszystko ładnie do siebie pasowało, a ma już wizję więc nie chcę mu jej burzyć.

    Dziewczyny myślicie, że mogę maluchowi kupić kredki dla maluszków żeby sobie rysowal czy to jest jeszcze za wcześnie? Czy gdy będzie piękna plusowa pogoda taka wiosenna to można już z takim małym dzieckiem iść do piaskownicy? W sumie nawet nie do piaskownicy, a na plażę bo mieszkamy w Trójmieście.

    acygan lubi tę wiadomość

    f2wlqps6jdpv4xb3.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 25 lutego 2019, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JS, Jupik, tak robilam, zmniejszalam stopniowo. Moze to podzialalo, a moze po prostu sam przestal wolac butle, nie wiem, ale warto sprobowac.

    JS duzo Ci Igorek je w nocy :O


    Mnie tez brakuje wolnosci. Ale ja wiedzialam ze tak bedzie. Ze skonczylo sie ze ide gdzie chce, z kim chce, kiedy chce. Za to nie spieszno mi do pracy co mnie sama dziwi. Bo pamietam, ze gadalysmy o tym zaraz jak sie bobasy porodzily i mowilam ze ja to rok i wracam do pracy heja nara. A teraz marze zeby z malym zostac w domu do 3 roku zycia ;p Tak to sie zmienia czlowiekowi. Wszyscy znajomi jak to slysza to robia wielkie oczy, ze co, ze jak? Pamietaja dobrze jak x lat nie chcialam miec dzieci, a tu takie rzeczy ;p No co poradzic, milosc mojego zycia zmienila zdecydowanie moje priorytety :)


    Malyprosiaczek internety mowia ze mozna juz dawac kredki. Ja wlasnie zamowilam takie specjalne, ktore mozna gryzc, bo przeciez moj wszystko bierze do paszczy i musi sprobowac.


    Aaaa i ja za fb czy inne takie dziękuję, wole pozostac anonimowa.

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 25 lutego 2019, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Acygan ja na fb jeśli to będzie grupa zamknięta, tylko dla nas to jestem chętna :D

    Edwarda linknij mi proszę te kredki!:D właśnie też się ostatnio zastanawiałam nad zakupem jakichś dla Lili :D

    W sobotę zamówiłam dekoracje na roczek, rany jak się jaram tymi urodzinkami <3 będą różowe baloniki, baloniki - pandy, girlandy... Jeeeeeej :D a z drugiej strony aż mnie ściska, że to tak szybko minęło... :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2019, 17:03

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 25 lutego 2019, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Totoro wrote:
    Edwarda linknij mi proszę te kredki!:D właśnie też się ostatnio zastanawiałam nad zakupem jakichś dla Lili :D

    https://www.amazon.com/gp/product/B01GSY9MD2/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A2JYW6AJAEBHPK&psc=1

    Totoro lubi tę wiadomość

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • J.S Autorytet
    Postów: 3823 2968

    Wysłany: 25 lutego 2019, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edwarda, no tej nocy zjadl mega duzo, az sama bylam w szoku. Boje sie tylko ze zrobie mu jak zawsze mniej i bedzie krzyk, wtedy jak mi sie rozbudzi to jest masakra, probowalam mu podawac wode ale wie ze to nie mleko i wypluwa.
    Ja juz stracilam nadzieje ze kiedys przespie cala noc, od 10 miesiecy takiej nie bylo.

    Tez mi brakuje troche wolnosci, ze szlam sobie i robilam wszystko co chce, nie musialam sie o nic martwic, teraz jest zupelnie inaczej.

    Zabkujace dziecko to koszmar... Ratunku :(

    <3
    mhsvqps6hiiqioin.png
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 25 lutego 2019, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edwarda dzięki :)

    Ja z kolei zanim zaszłam w ciążę to bardzo dużo pracowałam. O wiele lepiej mi w domu z Lilą :P

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • acygan Autorytet
    Postów: 1914 609

    Wysłany: 25 lutego 2019, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Totoro zaakceptuj moje zaproszenie :) żeby założyć grupę muszę zaprosić przynajmniej jedną osobę ze swoich znajomych na fb, więc jakbyś mogła mi pomóc :)

    Edit: w sensie że zaakceptuj tu na forum zaproszenie do przyjaciółek A potem wyśle Ci link do mojego profilu na fb i wyślesz mi tam zaproszenie ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2019, 19:57

  • Andzia123 Autorytet
    Postów: 1219 921

    Wysłany: 25 lutego 2019, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    acygan wrote:
    Totoro zaakceptuj moje zaproszenie :) żeby założyć grupę muszę zaprosić przynajmniej jedną osobę ze swoich znajomych na fb, więc jakbyś mogła mi pomóc :)

    Edit: w sensie że zaakceptuj tu na forum zaproszenie do przyjaciółek A potem wyśle Ci link do mojego profilu na fb i wyślesz mi tam zaproszenie ;)
    Acygan jak chcesz to zrobic już teraz to ja mogę pomóc :)

    07.04.2018 - marzenia się spełniają <3 zakochana na zabój w Synku :)
    qb3ci09k2rozqy86.png
  • acygan Autorytet
    Postów: 1914 609

    Wysłany: 25 lutego 2019, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia123 wrote:
    Acygan jak chcesz to zrobic już teraz to ja mogę pomóc :)

    Super, wysłałam zaproszenie :)

  • Jupik Autorytet
    Postów: 2947 1313

    Wysłany: 25 lutego 2019, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm, czy mam w takim razie rozumieć, że forum kwietniówek dobiega końca???
    Ja jak i Edwarda, nie mam ochoty się ujawniać, zresztą ja niby profil mam, ale nie korzystam w ogóle z fb..

    dxomf71x292hw6jw.png
    f2wlj44j36x6tmua.png
  • acygan Autorytet
    Postów: 1914 609

    Wysłany: 25 lutego 2019, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jupik wrote:
    Hmm, czy mam w takim razie rozumieć, że forum kwietniówek dobiega końca???
    Ja jak i Edwarda, nie mam ochoty się ujawniać, zresztą ja niby profil mam, ale nie korzystam w ogóle z fb..

    Ja mam sentyment do tego miejsca, więc udzielać się będę :) ale fb to dla mnie jednak mega wygoda pod tym względem.

  • Andzia123 Autorytet
    Postów: 1219 921

    Wysłany: 25 lutego 2019, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    acygan wrote:
    Ja mam sentyment do tego miejsca, więc udzielać się będę :) ale fb to dla mnie jednak mega wygoda pod tym względem.
    Ja tak samo :)

    07.04.2018 - marzenia się spełniają <3 zakochana na zabój w Synku :)
    qb3ci09k2rozqy86.png
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 25 lutego 2019, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Acygan sorki, dopiero teraz odczytałam :( ale już zaakceptowałam :D

    Myślę, że to nie koniec wątku, nie każda chce dołączyć, więc rozmowy pewnie dalej będą się tu toczyć :) ja pewnie dalej będę tu zaglądać. Chociaż moglybyscie się przełamać:P przecież to grupa zamknięta, tylko dla nas :)

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • Andzia123 Autorytet
    Postów: 1219 921

    Wysłany: 25 lutego 2019, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też już zaakceptowalam :)

    07.04.2018 - marzenia się spełniają <3 zakochana na zabój w Synku :)
    qb3ci09k2rozqy86.png
  • J.S Autorytet
    Postów: 3823 2968

    Wysłany: 25 lutego 2019, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piszcie tutaj tez, bo ja was podczytuje :D Udzielam sie wiecej na majowkach ale z wami tez tu jestem

    edwarda20, Totoro lubią tę wiadomość

    <3
    mhsvqps6hiiqioin.png
  • acygan Autorytet
    Postów: 1914 609

    Wysłany: 25 lutego 2019, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wysłałam Wam link do mojego profilu :)

  • acygan Autorytet
    Postów: 1914 609

    Wysłany: 25 lutego 2019, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Totoro wrote:
    Acygan sorki, dopiero teraz odczytałam :( ale już zaakceptowałam :D

    Myślę, że to nie koniec wątku, nie każda chce dołączyć, więc rozmowy pewnie dalej będą się tu toczyć :) ja pewnie dalej będę tu zaglądać. Chociaż moglybyscie się przełamać:P przecież to grupa zamknięta, tylko dla nas :)

    Też uważam, że grupa zamknięta to nic złego:)

‹‹ 1538 1539 1540 1541 1542 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ