X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe Mamusie 2018
Odpowiedz

Kwietniowe Mamusie 2018

Oceń ten wątek:
  • Jupik Autorytet
    Postów: 2947 1313

    Wysłany: 23 lutego 2019, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Darika, dzięki ale odpada w takim razie. ICZMP mam dokładnie na drugim końcu miasta i to był szpital, który w 1 kolejności odrzuciłam do porodu. Oczywiście jakby były powikłania czy coś, no nr 1, ale dla zdrowej ciąży i w dodatku jak się daleko mieszka- nie ma sensu.

    dxomf71x292hw6jw.png
    f2wlj44j36x6tmua.png
  • Andzia123 Autorytet
    Postów: 1219 921

    Wysłany: 23 lutego 2019, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uczyłam Kubę ostatnio podnosić rączki na pytanie jaki duży jest, dzisiaj załapał i chodzi podnosi rączki i bije sobie brawo :D no i dzisiaj zaczął wstawać bez trzymania sie :)

    07.04.2018 - marzenia się spełniają <3 zakochana na zabój w Synku :)
    qb3ci09k2rozqy86.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 23 lutego 2019, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga, Jupik no właśnie. Ja tez zawsze mam przy sobie plyn lub te chusteczki wlasnie ale balam sie wycierac rączki. Mialam nadzieję ze sa specjalne dla dzieci. Juz niedługo zaczna sie zabawy na dworze i zastanawiam sie jak to bedzie. Ostatnio jak byliśmy na hustawce to Henio byl bardzo zainteresowany piaskiem...

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Sylwiaa95 Autorytet
    Postów: 750 762

    Wysłany: 23 lutego 2019, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My na urodzinach mojej prababci a stasia pra pra. Maly od 8 do 15 mial drzemke tylko 15 min w aucie. Pierwsze 30 min przyklejony do mnie a teraz z rak do rak tylko chodzi :D

    xk81pfk.png
  • Jupik Autorytet
    Postów: 2947 1313

    Wysłany: 23 lutego 2019, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edwarda, ty dalej jedziesz na Bebilon Profutura? I na którym opakowaniu (starym czy nowym)? Chce jej w końcu zmienić, ale tam gdzie kupuję widzę głównie te w nowym opakowaniu, chyba i tak muszę wziąć na próbę, bo nie wiem jaką alternatywę kupić, nie chce mi się znów analizować składów tych wszystkich mlek..

    dxomf71x292hw6jw.png
    f2wlj44j36x6tmua.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 23 lutego 2019, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jupik wrote:
    Edwarda, ty dalej jedziesz na Bebilon Profutura? I na którym opakowaniu (starym czy nowym)? Chce jej w końcu zmienić, ale tam gdzie kupuję widzę głównie te w nowym opakowaniu, chyba i tak muszę wziąć na próbę, bo nie wiem jaką alternatywę kupić, nie chce mi się znów analizować składów tych wszystkich mlek..
    Tak na Profuturze.

    Niedawno skonczylo mi się to w starym opakowaniu, a na gemini nie bylo juz dostępne (bylo dostepne bodajze do konca stycznia). Kupilam wiec opakowanie nowego i znowu cos mu tam powylazilo na nozkach :/ Wiec zaczelam szukac i znalazlam na allegro, facet sprzedawal 4 opakowania starego, wiec do roczku bedzie mial. Znalazlam tez na allegro, ale jak zadalam pytanie czy sprzedaja w nowym opakowaniu czy w starym (bo zdjecie bylo starego) to nie dostalam odpowiedzi... Sprobuj moze opakowanie nowe, moze akurat Kindze nic nie bedzie :)

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • acygan Autorytet
    Postów: 1914 609

    Wysłany: 23 lutego 2019, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edwarda20 wrote:
    Jupik a sa takie antybakteryjne chusteczki dla dzieci specjalnie czy normalnie standardowe? Ja nosze ze soba waterwipesy ale wiadomo tylko do przetarcia.

    Coś takiego np

    https://www.aptekagemini.pl/luba-chust-antyperspir-d-rak-d-dz-z-p-antyb-15szt.html

    Jupik lubi tę wiadomość

  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 23 lutego 2019, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    acygan wrote:
    Coś takiego np

    https://www.aptekagemini.pl/luba-chust-antyperspir-d-rak-d-dz-z-p-antyb-15szt.html
    A no czyli jednak sa specjalne dla dzieci ;p

    Jupik lubi tę wiadomość

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 23 lutego 2019, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy tą kaszkę 7 zbóż z bobovity można zrobić na wodzie?

    Od lipca tego roku wchodzi 500+ na pierwsze dziecko, może jakoś przebiedujemy bez powrotu do pracy xD

    Katy lubi tę wiadomość

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • White Innocent Autorytet
    Postów: 1189 1146

    Wysłany: 23 lutego 2019, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja robie każdą kaszkę tylko na wodzie :)

    A to 500+ to nie jest na razie obietnica? Wybory idą to się zaczyna...

    Totoro lubi tę wiadomość

    dqprk6nlms3rllhb.png
    3i49k6nljfqm9pc5.png
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 23 lutego 2019, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To dobrze, ja też właśnie tylko na wodzie, ale tą pierwszy raz kupiłam i wolałam się upewnić :D

    Nie, Kaczyński powiedział, że to była jedna z ich obietnic i zaczną ją właśnie w lipcu realizować :D

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • White Innocent Autorytet
    Postów: 1189 1146

    Wysłany: 23 lutego 2019, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe to spoko, akurat od lipca muszę przejść na chwilę na wychowawczy :P będzie na waciki XD

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2019, 20:57

    Totoro lubi tę wiadomość

    dqprk6nlms3rllhb.png
    3i49k6nljfqm9pc5.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 23 lutego 2019, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    White Innocent wrote:
    Hehe to spoko, akurat od lipca muszę przejść na chwilę na wychowawczy :P będzie na waciki XD
    WI ja tez od lipca na wychowawczy i tez by sie przydalo ;p

    Ale tez mi sie wydaje ze to kielbasa wyborcza ;p

    White Innocent lubi tę wiadomość

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 23 lutego 2019, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eee, to tym bardziej muszą się wywiązać xD Ja się bardzo cieszę, jeszcze kuroniowka i już coś będzie xD

    edwarda20 lubi tę wiadomość

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • acygan Autorytet
    Postów: 1914 609

    Wysłany: 24 lutego 2019, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiełbasa nie kiełbasa, kasa się przyda :) Ja tam się cieszę :)

    Totoro lubi tę wiadomość

  • Andzia123 Autorytet
    Postów: 1219 921

    Wysłany: 24 lutego 2019, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie mąż bez umowy pracuje jak narazie, bo tak się łapiemy na 500+, od lipca będzie mógł normalnie na umowę zacząć pracować jeśli nie będzie jakichs tam kryteriów wymaganych i każdy będzie mógł dostać, także super :) chociaż z drugiej strony trzeba będzie pomyśleć bo dostajemy też rodzinne a gdzies wyczytałam że jak ktoś dostaje rodzinne to na wychowawczym dodatkowo 400zl przysługuje, muszę doczytać :)

    07.04.2018 - marzenia się spełniają <3 zakochana na zabój w Synku :)
    qb3ci09k2rozqy86.png
  • Makira Autorytet
    Postów: 359 253

    Wysłany: 24 lutego 2019, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To zamawiam te chusteczki będzie w razie w, bo te mokre mam zawsze przy sobie, ale to chyba za mało.
    Dobrze, że macie podobne zdanie na temat dotykania rączek przez obcych, bo już myślałam, że jakaś inna jestem i przesadzam.
    Pochwalę się mamy kolejne zęby, w jedną noc wyszły mu dwa, ale tak śmiesznie bo jedna górna jedynka lewa i górna dwójka prawa :D bardzo marudzil ostatnie noce, pewnie przez to, a druga jedynka i dwójka w natarciu :)

    Wczoraj upolowalam dla synusia w zarze kurtkę na wiosnę, bardzo mi się podoba :) jeszcze czapka i chusta, ale to już na Facebooku na zamówienie, koleżanka mi poleciła firme co szyja na na wymiar, przynajmniej będzie ładnie pasować.

    Julian już trochę tych umiejętności ma, potrafi bić brawo już bardzo długo, przybijac piątkę, pokazywać jaki jest duży, wczoraj się nauczył w końcu robić papa i machal wszystkim w sklepie hah.
    U nas hitem jest dalej miotla, bierze i zamiata już od samego rana :D i zaczęło się u nas otwieranie szuflad i wyciąganie garnków, teraz to najlepsza zabawa :)

    Zaskoczylyscie mnie z tym 500+.nawet nie miałam pojęcia. Czy są jakieś kryteria dochodowe, aby to otrzymać?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2019, 10:46

    gg646iye46nicebi.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 24 lutego 2019, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makira podobno bez kryterium dochodu.

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 24 lutego 2019, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makira kryterium dochodowe jest teraz, a ma być bez, tak jak jest teraz przy drugim dziecku :)

    Kurde, niby zęby nam dokuczają, dwójka dolna już lada chwila wyjdzie, ale mam wrażenie, że mamy skok O.o Lila jest marudna trochę, co zgonilabym właśnie na zęby, ale oprócz tego wczoraj kompletnie nie mogła zasnąć. Kopala, kręciła się, gadała, co chwilę siadała i coś pokazywała, normalnie identycznie jak w poprzednim. Była na nogach od 11.20 a usnęła dopiero 20.30, to rekord O.o Łapie wszystko w lot, pokazałam jej 1 raz "ile Lilusia ma kłopotów", już pokazuje. No i mamoza wróciła. Nie tak intensywna jak kiedyś, że nie mogłam do łazienki wyjść, ale generalnie najchętniej tylko u mnie na rękach by siedziała, ucieka od taty, dziś mu się na spacerze rozplakala i zaczęła wołać mama... Niby skok mamy mieć od ok. 9. marca, ale zauważyłam, że Lila zawsze ma wcześniej, chyba tylko pierwszy był mniej więcej o czasie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2019, 19:17

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • acygan Autorytet
    Postów: 1914 609

    Wysłany: 25 lutego 2019, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny błagam pomozcie lub chociaż pocieszcie. Zosia budzi się w nocy pierdyliard razy, a ostatnio budzi się i przez 2 godz nie śpi. No po prostu mam dosyć :/ czemu tak się dzieje? Czy to w najbliższym czasie minie?

‹‹ 1536 1537 1538 1539 1540 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ