Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe Mamusie 2018
Odpowiedz

Kwietniowe Mamusie 2018

Oceń ten wątek:
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2657

    Wysłany: 9 kwietnia 2019, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Totoro te mixy z holle sa na gemini.

    Totoro lubi tę wiadomość

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6532 2677

    Wysłany: 9 kwietnia 2019, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muszę obadać te holle :)

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • Jupik Autorytet
    Postów: 2947 1313

    Wysłany: 9 kwietnia 2019, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też tylko przegotowaną. W wyjątkowych sytuacjach jak nie mam przegotowanej mineralną (niskosodowa).

    dxomf71x292hw6jw.png
    f2wlj44j36x6tmua.png
  • Kala Autorytet
    Postów: 3987 1217

    Wysłany: 9 kwietnia 2019, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasza, kąpiell, zęby, w butli sama woda i śpi 😀😀😀 idziemy do przodu .... w nocy jeszcze dzisiaj moje mleko „szkoda wylać”. Czekam na okres wtedy mam mniej mleka i może uda się zupełnie nie ściągać. Kurcze od miesiąca pracuje nad wygaszeniem laktacji o coś słabo idzie, żeby zupełnie przestać. A nie chcialabym farmakologicznie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 kwietnia 2019, 20:03

    ug37df9hq3eabxrz.png
  • aga_90 Autorytet
    Postów: 1028 1716

    Wysłany: 9 kwietnia 2019, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znalazłam kiedyś i przymierzam się do zakupu, tańsze i mniej sprzętu niż inne:
    https://m.ceneo.pl/53813069;pla?se=UAZ0LhFbOfkBGXYjldyN2fUL_WUc7rQs&gclid=CjwKCAjwhbHlBRAMEiwAoDA34_hmAxEmk47N1d0Kq65KM4IKrVD2Ygu1a2vfBLj5JiXquTqHNhkfmxoCWQcQAvD_BwE#tab=click
    A można włożyć swój mus, nawet szpinakowy 😉
    Ja podaję wodę filtrowaną, przegotowaną, ale nie umiem nigdzie znaleźć informacji jak długo trzeba ją przegotowywac, w sensie do którego miesiaca/roku życia. Orientuje się może któraś z Was jak to jest? 🤔😊

    f2wl9vvje61wiuku.png
  • Katy Autorytet
    Postów: 5261 5672

    Wysłany: 9 kwietnia 2019, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja daje wode przegotowana od poczatku :p Gdzies czytalam, ze do 3 roku zycia trzeba przegotowywac :)

    W Rossmannie i Carrefourze sa takie musy "drugie sniadanie" tam jest np. Cukinia, szpinak, dynia i marchewka w polaczeniu z owocami :p calkiem dobre :)

    Kala lubi tę wiadomość

    K - 08.04.2018 2520g 49cm (36+5tc)

    K- 26.02.2020 3060g 51cm (39+2tc)
  • Agusia_pia Autorytet
    Postów: 3962 1813

    Wysłany: 9 kwietnia 2019, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edwarda tak ja mu myje sama woda i ta szczoteczka na palec ciagle

    Maj 2017 Aniołek 7 tc [*]
    14.04.2018 Bartuś, 4180 gr, cc.
    30.08.2019 Kacperek, 4300 gr, cc.
    bcg0egl.png
    cllc0zm.png
  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1204

    Wysłany: 9 kwietnia 2019, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie, napiszcie więcej, jak to jest z wypłukiwaniem pasty u malucha (jeśli jej używacie), jak to robicie?

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • Kala Autorytet
    Postów: 3987 1217

    Wysłany: 9 kwietnia 2019, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja jak się kąpie to czasami zanurza buzię tak jakby się chciała napić ale wypluwa i tak płucze. Albo najpierw myję jej pastą a potem samą wodą przecieram.

    ug37df9hq3eabxrz.png
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6532 2677

    Wysłany: 9 kwietnia 2019, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lila nie płucze. Myjemy odrobiną pasty i tyle, nic więcej nie robimy :)

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2657

    Wysłany: 9 kwietnia 2019, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leira tak jak napisalam. Pasta to tylkp mazniecie na szczoteczce. Dziecko nie musi płukać. Tak sa te pasty skonstruowane.

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Kala Autorytet
    Postów: 3987 1217

    Wysłany: 9 kwietnia 2019, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak będąc jeszcze w temacie mycia zębów ... to właśnie spuściłam Kalinki szczoteczkę w kiblu 🤨 no tak jakoś wpadła ...

    edwarda20 lubi tę wiadomość

    ug37df9hq3eabxrz.png
  • Blueberry Autorytet
    Postów: 382 166

    Wysłany: 9 kwietnia 2019, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas mały sukces, z 3 butli na dobę dziś było 2. Przed drugą drzemką dałam mleko w doidy i poszła spać- boję się tej próchnicy butelkowej.
    Po butli na noc zęby umyte, bo wcześniej myłysmy tylko rano, nie wiem czemu. Mamy pastę z ziajki.
    A i zasnęła dziś sama w łóżeczku na noc, wcześniej tylko na rękach, ale już jej chyba niewygodnie.

    gyxwjw4zacghqnnc.png
    dqprx1hp7acrrb8g.png
  • Blueberry Autorytet
    Postów: 382 166

    Wysłany: 9 kwietnia 2019, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze u nas ciemiaczko jeszcze dosyc duze- tak na opuszek kciuka

    Rene lubi tę wiadomość

    gyxwjw4zacghqnnc.png
    dqprx1hp7acrrb8g.png
  • Andzia123 Autorytet
    Postów: 1219 921

    Wysłany: 9 kwietnia 2019, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej, też się chwilę nie odzywałam ale podczytuje regularnie ;) też witam nowe osoby i wszystkiego najwspanialszego wszystkim roczniakom :) Kuba ostatnio przechodzi chyba skok, dodatkowo dziąsła ma rozpulchnione na 4 więc jest marudzenie x10000, dzisiaj padam już na twarz, na dodatek okres dostalam to już w ogóle świetnie. Pięknie chodzi w bucikach, bez już zaczyna biegać, odkąd opanował wchodzenie po schodach to wszystkie są jego, może wchodzić bez przerwy, tylko muszę mu pomagać schodzić bo tego nie opanował jeszcze. Śmiesznie tańczy, biega i rączkami wymachuje 😍 byliśmy wczoraj na bilansie i ma 72cm, waży 11,120 ciemiączko zrośnięte :) my używamy pasty rossmannowej, dentystka mi poleciła zeby używać past bez fluoru dopóki dziecko nie potrafi wypłukac buzi.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 kwietnia 2019, 20:58

    07.04.2018 - marzenia się spełniają <3 zakochana na zabój w Synku :)
    qb3ci09k2rozqy86.png
  • Kala Autorytet
    Postów: 3987 1217

    Wysłany: 9 kwietnia 2019, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blueberry wrote:
    Kurcze u nas ciemiaczko jeszcze dosyc duze- tak na opuszek kciuka
    U nas 0,5 na 0,5 cm także podobnie

    ug37df9hq3eabxrz.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2657

    Wysłany: 9 kwietnia 2019, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Totoro takie ciekawe tubki znalazlam na gemini:
    https://www.aptekagemini.pl/search/st_search/?q=novofruct

    Totoro lubi tę wiadomość

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2657

    Wysłany: 9 kwietnia 2019, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia no wlasnie sa rozne szkoly co do tego fluoru. Na poczatku tez sama myslalam ze myje sie bez fluoru, a potem przeczytalam pol internetu i wychodzi ze fluor na plus.

    Sto lat dla Kubusia!
    Myslalam ze Henio najnizszy z chlopcow ;) Ciesze sie w takim razie, ze nie tylko moj taki malutki ;p


    Henio tez ma skok TOTAL. Dzisiaj tez mnie wykonczyl. Wrrr. Drze sie o wszystko, sam sie nie pobawi nawet chwile, ciagle tylko daj i daj, ale jak pytam co, to sam nie wie i sie drze dalej daj daj. Jesc chce, ale jednak nie chce. Zje troche i rzuca. Za chwile sie drze ze jednak glodny. Kilka razy w ciagu dnia byla histeria o bzdury. 2 wieczor z walka o wypicie mleka. Ostatecznie przegralam i zrobilam manne na mm to laskawie zjadl. No padam na ryja.

    Andzia123 lubi tę wiadomość

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3952 1844

    Wysłany: 9 kwietnia 2019, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blueberry wrote:
    Kurcze u nas ciemiaczko jeszcze dosyc duze- tak na opuszek kciuka
    Chciałam zacytować zamiast lubie :-)
    Mój synek ma ciemiaczko 3x2 cm
    Czy jest jeszcze jakieś dziecko bez ząbków?
    Ps mam nadzieję że mogę i tu pisać mimo że jestem na drugim kwietniowym wątku
    :-)

    preg.png


    Ja 38
    On 40
    💊Euthyrox Asentra Tardyferon Falvit
    18.04/20.04 +
    22.04 pierwsza wizyta pęcherzyk
    06.05 druga wizyta pęcherzyk z zarodkiem i jest ❤️
    27.05 kolejna wizyta
    02.01.2026 PTP
  • Katy Autorytet
    Postów: 5261 5672

    Wysłany: 9 kwietnia 2019, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas tez ciemiaczko jeszcze dosc spore :p A propo wlasnie sobie przypomniałam, ze zapomnialam dzisiaj dac Kamilowi wit.D i sama sobie zazyc swoja witamine..Byliśmy troche na sloncu dzisiaj wiec chociaz tyle xd

    Jutro nas zarejestruje na bilans na przyszły tydzien :p Ciekawa jestem ile cm ma Kamil, dopiero wchodzimy w rozmiar 80, z pepco 86 xd

    K - 08.04.2018 2520g 49cm (36+5tc)

    K- 26.02.2020 3060g 51cm (39+2tc)
‹‹ 1589 1590 1591 1592 1593 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pieluchy tetrowe w nowoczesnej wyprawce. 5 sprytnych sposobów, jak wykorzystać je na co dzień

Kompletowanie wyprawki dla noworodka łatwo zamienić w listę drogich i skomplikowanych gadżetów. Tymczasem jedna z najbardziej praktycznych rzeczy od lat pozostaje dokładnie taka sama — pielucha tetrowa. Naturalna, delikatna dla skóry dziecka i niezwykle uniwersalna. Sprawdza się jako lekki kocyk, ręcznik po kąpieli, podkład do odbijania czy awaryjny przewijak poza domem. W nowym artykule podpowiadamy, jak wybrać dobrą tetrę i dlaczego nadal jest absolutnym must-have każdej wyprawki.

CZYTAJ WIĘCEJ

3 naturalne sposoby na mdłości w ciąży

Mdłości i nudności to jedna z najczęstszych i najbardziej typowych dolegliwości w pierwszych tygodniach ciąży. Czym są one spowodowane i jak sobie pomóc? Poznaj sprawdzone i skuteczne sposoby, jak zmniejszyć mdłości w ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ