X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe Mamusie 2018
Odpowiedz

Kwietniowe Mamusie 2018

Oceń ten wątek:
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 20 maja 2019, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kala wrote:
    O u nas z lekcjami jest mega problem. Mała jest taka zazdrosna, ze jak tylko z nim usiądę to uczepi się nogi i wrzeszczy, a on ma tak grafik napiety przez treningi, ze na te lekcje naprawdę mało czasu zostaje i musi wykorzystać każdą minutę, a przez Kalinkę jest bardzo trudno to ogarnąć
    I pewnie dużo zadają,
    u nas to jakaś masakra z tymi lekcjami jeszcze przez ten strajk nadrabiali zaległy materiał.
    Mój młody jak tylko widzi plecak to,, idzie,,i próbuje wyciągać książki a tyle razy mowie nie zostawiajcie otwartych plecaków na podłodze.

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 20 maja 2019, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kala ja też jestem w szoku, że Lila z takiego cycoholika nagle takie ograniczenie, ale dobrze, przynajmniej je też inne rzeczy :)

    W weekend robiła takie długie drzemki, ponad 2,5h, pewnie przez zęby i dziś wstała 10.05 🤦‍♀️ drzemka zaczęła się 13.30, ciekawe ile pośpi. No ale wcześniej jak po 22 to spać nie pójdzie 😑

    Edwarda o rany, 40 stopni ja już bym w gacie robiła, współczuję :( no ale wygląda to jak trzydniowka. Obu szybko przeszło.

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 20 maja 2019, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene Ty powinnaś jakiś order dostać 😱 jak to jest, że Tobie nie brakuje godzin w dobie 😁

    Rene lubi tę wiadomość

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • Kala Autorytet
    Postów: 3981 1217

    Wysłany: 20 maja 2019, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Totoro o 22 to ja już śpię 😀

    ug37df9hq3eabxrz.png
  • Kala Autorytet
    Postów: 3981 1217

    Wysłany: 20 maja 2019, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    I pewnie dużo zadają,
    u nas to jakaś masakra z tymi lekcjami jeszcze przez ten strajk nadrabiali zaległy materiał.
    Mój młody jak tylko widzi plecak to,, idzie,,i próbuje wyciągać książki a tyle razy mowie nie zostawiajcie otwartych plecaków na podłodze.
    Dużo. A przez strajk to teraz głównie sprawdziany cisną, żeby oceny powystawiać. Ale na szczęście z rocznych testów zrezygnowali właśnie przez strajk

    ug37df9hq3eabxrz.png
  • sweetmalenka Autorytet
    Postów: 2567 1181

    Wysłany: 20 maja 2019, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas też 2 drzemka ;D

    8p3o9jcgldbg45l0.png
    lprk3e5esrf55xps.png
  • Kala Autorytet
    Postów: 3981 1217

    Wysłany: 20 maja 2019, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A matki na forum ....ja to się boje sikać jak śpi

    ug37df9hq3eabxrz.png
  • sweetmalenka Autorytet
    Postów: 2567 1181

    Wysłany: 20 maja 2019, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kala wrote:
    A matki na forum ....ja to się boje sikać jak śpi
    Oj tak ;) U mnie z córką było o 180 stopni inaczej. Spokojna, grzeczna, spała tam gdzie była, mogłam z nią wszedzie pójść, wozkowa. Gabryś i zakupy to nieporozumienie, antywozkowy i wszędzie to pełno ma b dużo energii

    8p3o9jcgldbg45l0.png
    lprk3e5esrf55xps.png
  • Kala Autorytet
    Postów: 3981 1217

    Wysłany: 20 maja 2019, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Totoro a w też takie nocne marki? Bo my raczej z tych wcześnie wstających i wcześnie tez raczej spać chodzimy, dlatego się nie dziwie, ze młoda ma taki rytm. Z naturą nie wygrasz

    ug37df9hq3eabxrz.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 20 maja 2019, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Totoro godzine temu tez mial 40 :( Spadla do 38 i znowu biega i szaleje. Przy 40 ledwo siedzial i plakal :(

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Kala Autorytet
    Postów: 3981 1217

    Wysłany: 20 maja 2019, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sweetmalenka wrote:
    Oj tak ;) U mnie z córką było o 180 stopni inaczej. Spokojna, grzeczna, spała tam gdzie była, mogłam z nią wszedzie pójść, wozkowa. Gabryś i zakupy to nieporozumienie, antywozkowy i wszędzie to pełno ma b dużo energii
    A dalej taka maruda jak pisałaś kiedyś czy wyrasta?

    ug37df9hq3eabxrz.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 20 maja 2019, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kala wrote:
    A matki na forum ....ja to się boje sikać jak śpi
    Mój czas na forum zaraz się skończy;-p
    Musze jeszcze dopakowac torbę do szpitala a tak mi się nie chce

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Kala Autorytet
    Postów: 3981 1217

    Wysłany: 20 maja 2019, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co się dzieje, ze do szpitala idziecie? Coś z serduszkiem?

    ug37df9hq3eabxrz.png
  • Kala Autorytet
    Postów: 3981 1217

    Wysłany: 20 maja 2019, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    Mój czas na forum zaraz się skończy;-p
    Musze jeszcze dopakowac torbę do szpitala a tak mi się nie chce
    Mój już też😉 Księżniczka właśnie się obudziła to kuchnie chociaż ogarnę z rzepem u nogi oczywiście

    Rene lubi tę wiadomość

    ug37df9hq3eabxrz.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 20 maja 2019, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kala wrote:
    A co się dzieje, ze do szpitala idziecie? Coś z serduszkiem?
    Kładziemy się na oddział gastrologiczny mały będzie miał robione badania bo zbyt wolno przybiera na wadze mimo że ma spory apetyt
    apetyt.Jestem ciekawa co to za badania będą ze nie mogliśmy zrobić ich w przychodni.Nie uśmiecha mi się kolejny pobyt w szpitalu:-(

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 20 maja 2019, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kala wrote:
    Mój już też😉 Księżniczka właśnie się obudziła to kuchnie chociaż ogarnę z rzepem u nogi oczywiście
    To przynajmniej masz towarzystwo do sprzątania :-)
    Mój jeszcze śpi ale młodzież juz wróciła do domu i od progu słychać ,,MAMA ,,
    W miedzy czasie będę zaglądać na forum jak mi pozwolą

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Kala Autorytet
    Postów: 3981 1217

    Wysłany: 20 maja 2019, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To trzymamy kciuki:) a przedszkolaki ktoś Ci odbiera czy starsze odbierają maluchy? Zawsze mnie ta organizacja zastanawiała

    Rene lubi tę wiadomość

    ug37df9hq3eabxrz.png
  • Kala Autorytet
    Postów: 3981 1217

    Wysłany: 20 maja 2019, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jupik może faktycznie coś z tym capri na rzeczy... jutro spróbuje podać jej rano kaszkę na krowim mm, mam jakieś saszetki jednorazowe. Jak się najwyżej posra to w dzień 😉 bo jeżeli dalej nietoleruje nabiału to zostaje albo jakieś śmierdzące pepti albo to capri w sumie tez śmierdzące 🙂

    ug37df9hq3eabxrz.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 20 maja 2019, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kala wrote:
    To trzymamy kciuki:) a przedszkolaki ktoś Ci odbiera czy starsze odbierają maluchy? Zawsze mnie ta organizacja zastanawiała
    Przedszkolaki odbiera mój teść a ze szkoły dzieci przywozi autobus prawie pod sam dom:-)

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 20 maja 2019, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kala wrote:
    Jupik może faktycznie coś z tym capri na rzeczy... jutro spróbuje podać jej rano kaszkę na krowim mm, mam jakieś saszetki jednorazowe. Jak się najwyżej posra to w dzień 😉 bo jeżeli dalej nietoleruje nabiału to zostaje albo jakieś śmierdzące pepti albo to capri w sumie tez śmierdzące 🙂
    Mój pił to pepti rzeczywiście niedobre.Synek miał podejrzenie alergii ale wykluczylismy wiec daje bebilon 3
    tak sobie teraz przypomniałam ze ten pepti zmienił opakowanie i jest go mniej w puszce a cena ta sama.
    Dzięki za kciuki :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 maja 2019, 16:14

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
‹‹ 1634 1635 1636 1637 1638 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ