X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe Mamusie 2018
Odpowiedz

Kwietniowe Mamusie 2018

Oceń ten wątek:
  • Blueberry Autorytet
    Postów: 382 166

    Wysłany: 25 maja 2019, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieję że dziś będzie lepiej i da im pospać;)

    gyxwjw4zacghqnnc.png
    dqprx1hp7acrrb8g.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 25 maja 2019, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edwarda dasz radę wrzucić foto tych zmian skórnych
    Blubery a to pierwsze Twoje wychodne na taki czas?

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 25 maja 2019, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kala wrote:
    Bluberry wygrałaś 😀 moja „tylko” do 2 balowała ...
    Mój to dopiero będzie balowac jak mu te zeby będą wychodzić 😁może ktoś będzie chętny na melanż 😂

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 25 maja 2019, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edwarda20 wrote:
    Dziewczyny spotkalyscie sie z czymś takim? Wieczorem wysypka po 3dniowce byla juz ledwo widoczna. Rano wstal, wysypki juz nie było (mial na brzuszku i plecach), ale mial na posladku i udzie czerwone bąble, wygladajcy jak typowe uczulenie skorne. Dalam mu wapno. Po jakiejs godzinie sprawdzilam, babli nie bylo, tylko lekko czerwone. Potem zjadl kaszke, pobawil sie i poszedł na drzemke. Obudzil sie z gigantyczna kupa. Maz go wzial pod prysznic, ja chce mu zalozyc pieluchę a tu taaakiee bable! Na posladku z drugiej strony, na udku, przy pasie. Mysle kuzwa co jest, moze uczulenie na pieluchy? Maz podzedl do rossmana, kupil te bambusowe eco, zmienilam mu i zadnej poprawy. Dalam znowu wapno i posmarowalam, z udka babel zniknal, na posladku jest nadal duzy, na nozkach ma malutkie pojedyncze.

    Przez ostatnie parę dni nie jadł nic nowego, nie zmienilismy pieluch, proszku nic a nic. Nie wiem co sie dzieje, martwie sie. Az sprawdzilam w necie jak wygląda odra :o

    Ps. Wyglada jak typowa pokrzywka.

    Mówiąc "bąbel" masz na myśli krostę wypełnioną płynem?

    Co jedliście tego dnia? Teraz wchodzą "młode warzywa" i one mogą mocno alergizować, podobnie jak pierwsze rzuty truskawek i innych. Może ugryzienie owada, albo insekta? Może też być kwestia wody - u nas co jakiś czas z kranu leci tak brudna? twarda? woda, że nawet ja dostaję wysypek. Może i pielucha, a tych bambusowych z rossmana nie polecam, są tak samo nafaszerowane chemią jak wszystkie inne (mają czarny kwadracik nadrukowany), a do tego nie trzymają dobrze wilgoci, a kosztują znacznie więcej, też kupiliśmy je raz, właśnie jak mały miał wysypkę od wody i odparzyło mu siurka :/

    EDIT: A odra zaczyna się od wysypki w buzi, więc spokojnie ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 maja 2019, 14:05

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • Kala Autorytet
    Postów: 3981 1217

    Wysłany: 25 maja 2019, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    🤣🤣🤣🤣Albo przez to że nie zmieniłam lekarza taka poradę tez dostałam na innym wątku
    Padłam 😂😂😂 napewno chodziłaś do tego najgorszego w okolicy, to teraz masz...

    ug37df9hq3eabxrz.png
  • Kala Autorytet
    Postów: 3981 1217

    Wysłany: 25 maja 2019, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blueberry wrote:
    Mam nadzieję że dziś będzie lepiej i da im pospać;)
    Bo inaczej szlaban na wyjścia do 18-ki😉 miłej zabawy 🙂

    ug37df9hq3eabxrz.png
  • Blueberry Autorytet
    Postów: 382 166

    Wysłany: 25 maja 2019, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie pierwsze takie na 24 h, wcześniej byliśmy na weselach, ale na wieczór wracałam nakarmić i ululac :)

    Hehe Kala dokładnie:) dzięki:)

    gyxwjw4zacghqnnc.png
    dqprx1hp7acrrb8g.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 25 maja 2019, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kala wrote:
    Padłam 😂😂😂 napewno chodziłaś do tego najgorszego w okolicy, to teraz masz...
    No tak bo nie chciało mi się szukać innego 😂🤣🤣🤣
    Teraz to pozostało mi usiąść i płakać 😂😁szkoda że wcześniej mi nikt tego nie uświadomił może nie byłoby za późno 🤣

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 25 maja 2019, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kala my tu sobie jaja robimy a koleżanka miała przecież najszczersze intencje 😁😂

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Kala Autorytet
    Postów: 3981 1217

    Wysłany: 25 maja 2019, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    No tak bo nie chciało mi się szukać innego 😂🤣🤣🤣
    Teraz to pozostało mi usiąść i płakać 😂😁szkoda że wcześniej mi nikt tego nie uświadomił może nie byłoby za późno 🤣
    Weź Ty już może lepiej dentysty zacznij mu szukać, ale żeby dobry był, a nie znowu jakiś konował ...🤣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 maja 2019, 15:51

    ug37df9hq3eabxrz.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 25 maja 2019, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leira nie. Poczytalam w necie i to typowa pokrzywka. Pojawia sie i znika za jakis czas, potem wychodzi w innym miejscu. Moglo go wszystko uczulic z tego co czytam ;( nie mam zielonego pojecia od czego i co teraz :(

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Jupik Autorytet
    Postów: 2947 1313

    Wysłany: 25 maja 2019, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No mi się wydaje, że potówki to zupełnie co innego.
    U nas pojawiły się znów takie krostki jak na buzi na tyłku (drobna kaszka)- czyli coś z kupy znowu. Czyli u nas nie smoczek, druga noc bez, a buzia bez zmian+tyłek. Już też analizuję w kółko co je i nie wiem, no nie wiem co na nią tak działa. Wczoraj dostała słoiczek, może to on? (i to serio nie jest żart, haha ;-) ). Też nic nie zmieniłam ostatnio, nic nowego nie daję, tych młodych warzyw nie daję (pediatra nawet mi na to zwróciła uwagę), nie mam pomysłu.

    dxomf71x292hw6jw.png
    f2wlj44j36x6tmua.png
  • Jupik Autorytet
    Postów: 2947 1313

    Wysłany: 25 maja 2019, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba zrobię sobie tabelkę w excelu z tym co je i będę zaznaczać, którego dnia ma nasilenie na buzi lub tyłku i potem po ilus takich zaznaczeniach będę szukać wspólnego składnika ;-)

    dxomf71x292hw6jw.png
    f2wlj44j36x6tmua.png
  • Kala Autorytet
    Postów: 3981 1217

    Wysłany: 25 maja 2019, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jupik ja u mojej po poście Leiri obstawiam truskawki. Wczoraj nie dostała i dzisiaj już nie ma śladu

    ug37df9hq3eabxrz.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 25 maja 2019, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kala wrote:
    Weź Ty już może lepiej dentysty zacznij mu szukać, ale żeby dobry był, a nie znowu jakiś konował ...🤣
    To ja poproszę o listę najlepszych specjalistów w Polsce nie no co ja będę się ograniczać mogą być też zagraniczni 😁

    Edwarda a poza tą pokrzywka coś jeszcze Cie niepokoi?

    Kala lubi tę wiadomość

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Gosiczek Autorytet
    Postów: 1255 397

    Wysłany: 25 maja 2019, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ufff wróciłam do was. Ostatnio mam mnóstwo na głowie. Mąż tylko praca-budowa. Wiec praktycznie 24h na dobe jestem sama.

    Możecie polecić jakiś dobry odkurzacz? Najlepiej z filtrem hepa h13 lub h14 bo mamy alergików w domu.

    Starania od stycznia 2015r, niedoczynność tarczycy, macica jednorożna
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 25 maja 2019, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene ma tylko te pokrzywke. Martwi mnie to bardzo.

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Kala Autorytet
    Postów: 3981 1217

    Wysłany: 25 maja 2019, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edwarda na ibuprofen tez może być relacja alergiczna... nie wiem tak tylko gdybam

    ug37df9hq3eabxrz.png
  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 25 maja 2019, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edwarda20 wrote:
    Rene ma tylko te pokrzywke. Martwi mnie to bardzo.

    No to poszukiwania czas zacząć. Musicie zresetować dietę do bezpiecznej, czyli bez nabiału, białka kurzego, i potencjalnych alergenów. U nas poszukiwania zaczęły się od resetu do ziemniaków i kurczaka, jak wysypka zejdzie to wprowadzasz do tych dwóch nowy produkt i obserwujesz dziecko 3 dni - jak nic nie wyjdzie, to dokładasz następny i znów 3 dni, etc, etc. Dziennik jest niezbędny, wszystko trzeba notować.

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 25 maja 2019, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leira wrote:
    No to poszukiwania czas zacząć. Musicie zresetować dietę do bezpiecznej, czyli bez nabiału, białka kurzego, i potencjalnych alergenów. U nas poszukiwania zaczęły się od resetu do ziemniaków i kurczaka, jak wysypka zejdzie to wprowadzasz do tych dwóch nowy produkt i obserwujesz dziecko 3 dni - jak nic nie wyjdzie, to dokładasz następny i znów 3 dni, etc, etc. Dziennik jest niezbędny, wszystko trzeba notować.
    Zapisuje wszystko co je odkad rozszerzam diete czyli od 5 mca. Na poczatku zapisywalam bo jakies alergiie moga wystapic czy cos, a potem z przyzwyczajenia + pamiec mam dobra ale krotka ;p i zapisuje zeby bylo roznorodnie.

    Ta pokrzywka to nie wysypka sensu stricte, te bąble sie pojawialy i znikaly, potem pojawialy sie w innym miejscu. Od 16 mial tylko kilka malutkich.

    Leira czy to mozliwe zeby uczulil sie nagle na cos co jadl wczesniej kilanascie / kilkadziesiat razy?

    dqprqps6kaqxmc83.png
‹‹ 1644 1645 1646 1647 1648 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ