X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe Mamusie 2018
Odpowiedz

Kwietniowe Mamusie 2018

Oceń ten wątek:
  • Kala Autorytet
    Postów: 3981 1217

    Wysłany: 25 maja 2019, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://apteline.pl/artykuly/nietolerancja-glutenu-a-celiakia-podobienstwa-i-roznice/

    Rene lubi tę wiadomość

    ug37df9hq3eabxrz.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 25 maja 2019, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/2c9bf108344b.jpg
    A to zdjęcie,, uzębienia,, Patryka ma się chłopak czyn chwalić 🤣😂

    Leira lubi tę wiadomość

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 25 maja 2019, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/2c9bf108344b.jpg
    A to zdjęcie,, uzębienia,, Patryka ma się chłopak czyn chwalić 🤣😂

    Ja widzę zarys górnych jedynek i dwójek pod dziąsłami.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 maja 2019, 09:16

    Rene lubi tę wiadomość

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • Agusia_pia Autorytet
    Postów: 3962 1813

    Wysłany: 25 maja 2019, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene ja czuje sie ok ale te wyniki krzywej mnie smuca i martwia... :(

    Maj 2017 Aniołek 7 tc [*]
    14.04.2018 Bartuś, 4180 gr, cc.
    30.08.2019 Kacperek, 4300 gr, cc.
    bcg0egl.png
    cllc0zm.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 25 maja 2019, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leira wrote:
    Ja widzę zarys górnych jedynek i dwójek pod dziąsłami.
    🙂🙂🙂
    Na dole podobnie. Foty niestety nie udało się zrobić

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 25 maja 2019, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kala to ja już nie pamiętam kiedy zjadłam barona jakiegoś. Uwielbiam, ale jak mam wielką ochotę to jem jednego przez kilka dni po kawałeczku xD ale do niedawna nie jadłam słodkiego w ogóle.. A teraz też czasem na jakieś lody się wyskoczy, tu właśnie jakieś wizyty itd.. :/

    Rene, widać zęby :D a jak u Was z witaminą D? Koleżance pediatra zaleciła zwiększenie dawki, bo właśnie bardzo długo dziecko nie ząbkowalo i to niby miało pomóc 😶

    Rene lubi tę wiadomość

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 25 maja 2019, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    🙂🙂🙂
    Na dole podobnie. Foty niestety nie udało się zrobić


    Na te górne sobie jeszcze poczekacie, bo są dość głęboko. U nas od etapu takiego jak Wy macie teraz na górze to chyba z miesiąc albo dwa trwało, aż przebił się pierwszy ząb. Obserwuj, bo to będzie szło etapami, potem dziąsła będą wyglądać jak na tych zdjęciach co Ci wkleiłam, zrobią się bardziej czerwone i będą takie mocno zarysowane uwypuklenia i to będzie schodzić w dół, aż w końcu pojawi się pierwszy kawałek ząbka poza dziąsłem :P

    Rene lubi tę wiadomość

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • Kala Autorytet
    Postów: 3981 1217

    Wysłany: 25 maja 2019, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Totoro no u mnie właśnie ten problem, ze nie umiem trochę ... albo się trzymam i wtedy czuje się taka super mega hiper laska albo wpierniczam za dziesięciu i wtedy wręcz przeciwnie.... u mnie najlepiej sprawdzała się dieta 5-2 czy jakoś tak

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 maja 2019, 09:24

    ug37df9hq3eabxrz.png
  • Kala Autorytet
    Postów: 3981 1217

    Wysłany: 25 maja 2019, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene zęby widać 🙂

    Rene lubi tę wiadomość

    ug37df9hq3eabxrz.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 25 maja 2019, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene tez mi sie wydaje ze tam sie kryja jedyneczki :)

    Henio juz dobrze, dzieki :) Rano juz nie mial wysypki. Jakis marudny jest i palce ciagle w buzi. Nie da sobie zobaczyc i sie zastanawiam czy tak szybko by mu trojki szly? No chyba ze te wyrastajace czworki go tak swedza, bo juz dawno sie przebily ale dwie sa jeszcze malutkie...
    Dzis go maz zabiera do swojej mamy to kilka godzin odpoczne, bo ten tydzien dal mi totalnie w kosc.

    Rene lubi tę wiadomość

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Agusia_pia Autorytet
    Postów: 3962 1813

    Wysłany: 25 maja 2019, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edwarda u nas od wczoraj ta goraczka ns trojki wlasnie

    Maj 2017 Aniołek 7 tc [*]
    14.04.2018 Bartuś, 4180 gr, cc.
    30.08.2019 Kacperek, 4300 gr, cc.
    bcg0egl.png
    cllc0zm.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 25 maja 2019, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Totoro wrote:
    Kala to ja już nie pamiętam kiedy zjadłam barona jakiegoś. Uwielbiam, ale jak mam wielką ochotę to jem jednego przez kilka dni po kawałeczku xD ale do niedawna nie jadłam słodkiego w ogóle.. A teraz też czasem na jakieś lody się wyskoczy, tu właśnie jakieś wizyty itd.. :/

    Rene, widać zęby :D a jak u Was z witaminą D? Koleżance pediatra zaleciła zwiększenie dawki, bo właśnie bardzo długo dziecko nie ząbkowalo i to niby miało pomóc 😶
    Mamy 1000jednostek

    Totoro lubi tę wiadomość

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 25 maja 2019, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leira wrote:
    Na te górne sobie jeszcze poczekacie, bo są dość głęboko. U nas od etapu takiego jak Wy macie teraz na górze to chyba z miesiąc albo dwa trwało, aż przebił się pierwszy ząb. Obserwuj, bo to będzie szło etapami, potem dziąsła będą wyglądać jak na tych zdjęciach co Ci wkleiłam, zrobią się bardziej czerwone i będą takie mocno zarysowane uwypuklenia i to będzie schodzić w dół, aż w końcu pojawi się pierwszy kawałek ząbka poza dziąsłem :P
    W takim razie musimy uzbroić się w cierpliwość. Oj będziemy oblewac tego pierwszego długo wyczekiwanego ząbka 🎉🍷🍹🍺😁

    Kala, Leira, Totoro lubią tę wiadomość

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Kala Autorytet
    Postów: 3981 1217

    Wysłany: 25 maja 2019, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene to napewno przez te słoiki nieszczęsne Patrykowi zęby nie rosną😂😂😂 jak mogłaś być taka wyrodna

    Rene lubi tę wiadomość

    ug37df9hq3eabxrz.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 25 maja 2019, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny spotkalyscie sie z czymś takim? Wieczorem wysypka po 3dniowce byla juz ledwo widoczna. Rano wstal, wysypki juz nie było (mial na brzuszku i plecach), ale mial na posladku i udzie czerwone bąble, wygladajcy jak typowe uczulenie skorne. Dalam mu wapno. Po jakiejs godzinie sprawdzilam, babli nie bylo, tylko lekko czerwone. Potem zjadl kaszke, pobawil sie i poszedł na drzemke. Obudzil sie z gigantyczna kupa. Maz go wzial pod prysznic, ja chce mu zalozyc pieluchę a tu taaakiee bable! Na posladku z drugiej strony, na udku, przy pasie. Mysle kuzwa co jest, moze uczulenie na pieluchy? Maz podzedl do rossmana, kupil te bambusowe eco, zmienilam mu i zadnej poprawy. Dalam znowu wapno i posmarowalam, z udka babel zniknal, na posladku jest nadal duzy, na nozkach ma malutkie pojedyncze.

    Przez ostatnie parę dni nie jadł nic nowego, nie zmienilismy pieluch, proszku nic a nic. Nie wiem co sie dzieje, martwie sie. Az sprawdzilam w necie jak wygląda odra :o

    Ps. Wyglada jak typowa pokrzywka.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 maja 2019, 13:19

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Blueberry Autorytet
    Postów: 382 166

    Wysłany: 25 maja 2019, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj u nas dziś noc bardzo ciężka, dawno tak nie było.... do 3.30 mała się kręciła, płakała, smarowalam jej zęba na końcu podałam panadol, bo akurat nie miałam nurofenu.
    A dzisiaj mam wychodne z koleżankami, wracam jutro koło południa. Mała zostaje z tata i moja mamą. Cieszę się, ale mam stresa

    gyxwjw4zacghqnnc.png
    dqprx1hp7acrrb8g.png
  • Blueberry Autorytet
    Postów: 382 166

    Wysłany: 25 maja 2019, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagoda miała raz wysypke, coś jak bąble po pokrzywie, ale to było uczulenie na zinnat i po 3 dniach przeszlo

    gyxwjw4zacghqnnc.png
    dqprx1hp7acrrb8g.png
  • Kala Autorytet
    Postów: 3981 1217

    Wysłany: 25 maja 2019, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edwarda obstawiam potówki one tak się pojawiają i znikają

    ug37df9hq3eabxrz.png
  • Kala Autorytet
    Postów: 3981 1217

    Wysłany: 25 maja 2019, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bluberry wygrałaś 😀 moja „tylko” do 2 balowała ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 maja 2019, 13:40

    ug37df9hq3eabxrz.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 25 maja 2019, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kala wrote:
    Rene to napewno przez te słoiki nieszczęsne Patrykowi zęby nie rosną😂😂😂 jak mogłaś być taka wyrodna
    🤣🤣🤣🤣Albo przez to że nie zmieniłam lekarza taka poradę tez dostałam na innym wątku

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
‹‹ 1643 1644 1645 1646 1647 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ