X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe Mamusie 2018
Odpowiedz

Kwietniowe Mamusie 2018

Oceń ten wątek:
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 23 lipca 2019, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kala no u nas zazwyczaj skoki też podobnie przebiegały, ale jakoś już mi się zapomniało po chwili wytchnienia... XD przy czym zazwyczaj dochodziły wtedy jakieś nowe umiejętności i Lilka była tak nakręcona, że nie mogła właśnie zasnąć tylko chwaliła się nowym nabytkiem 😁 jak pamiętne pokazywanie paluszkiem do 2 w nocy 😁 aktualnie przed spaniem cały czas się po mnie przewala, gada po chińsku (tinta tumpta tintan tentata itd)... A no i laskocze mnie po szyi, po czym piszczymy ze śmiechu obydwie xD
    Ale żeby nie było to wcale mi dziś nie jest tak radośnie - ta klipka usnęła po północy a pobudki miała po 3, przed 4, po 4, po 5 i ostatnią po 8, po której już wstałam. Ledwo żyję. Dość, że mi wczorajszy dzień dokopal, to jeszcze nocka piękna. I jeszcze pada. A obiecałam Lili, że dziś więcej na dworze będziemy, bo wczoraj przez wizytę teściów była malo:/

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • Kala Autorytet
    Postów: 3981 1217

    Wysłany: 23 lipca 2019, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Współczuje 🙁 ja się właśnie próbuje do wyjaśnia ogarnąć, ale dzisiaj wiszenie już osiąga apogeum i ciężko to idzie

    ug37df9hq3eabxrz.png
  • Kala Autorytet
    Postów: 3981 1217

    Wysłany: 23 lipca 2019, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i nie uwierzycie ....Kalina zaczęła się znowu ślinić i pchać całe ręce do buzi, ale tak głęboko. Myśle sobie co ku... przecież trójki już prawie na wierzchu więc to nie to ... i wkładam jej palce a tam ... gulki na dolnych piątkach 😮 no zwariuje jeszcze piątki??? Nie może być książkowo ???

    ug37df9hq3eabxrz.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 23 lipca 2019, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kala wrote:
    No i nie uwierzycie ....Kalina zaczęła się znowu ślinić i pchać całe ręce do buzi, ale tak głęboko. Myśle sobie co ku... przecież trójki już prawie na wierzchu więc to nie to ... i wkładam jej palce a tam ... gulki na dolnych piątkach 😮 no zwariuje jeszcze piątki??? Nie może być książkowo ???
    :O

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Lili09 Przyjaciółka
    Postów: 90 22

    Wysłany: 23 lipca 2019, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kala i Was już piatki idą,a u nas wciąż 8 zębów,brakuja mam 3 i 4,bulwy na dziaslach ma straszne od 2 miechów i nic..
    Jeśli chodzi o tzw mamozy to u nas nie ma czegoś takiego,jest za to wymuszanie😯niestety naśladowanie jego zachowania podczas ataków złości nic nie daje..to jest bunt 15 miesieczniaka😜
    na szczęście nie wymusza noszenia na rękach ufff

  • Kala Autorytet
    Postów: 3981 1217

    Wysłany: 23 lipca 2019, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edwarda20 wrote:
    :O
    Tez mi się wierzyć nie chce ... ale u góry ma płasko, a na dole gulki, jeszcze nie napuchnięte i dziąsło twarde, ale to chyba to?

    ug37df9hq3eabxrz.png
  • Jupik Autorytet
    Postów: 2947 1313

    Wysłany: 23 lipca 2019, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My dalej czekamy na 3. U mnie dalej Kinga chodzi spać ok. 22 i wstaje przed 9. 0 pobudek. Żeby Kacpi też tak spał :-) póki co korzystam ile mogę.
    I nie wiem skąd podlapala, ale Kinga nie woła do mnie już mama, tylko mamo, hmm.
    Dobrze, że mi nie wisi na nodze jak u was, tudzież nie wymusza rączek. Z drugiej strony w tym czasie skacze po łóżkach, włazi na parapety i wynajduje sobie arcyciekawe zajęcia, na które muszę w kółko patrzeć, żeby sobie krzywdy nie zrobiła, ech..

    Kala lubi tę wiadomość

    dxomf71x292hw6jw.png
    f2wlj44j36x6tmua.png
  • Kala Autorytet
    Postów: 3981 1217

    Wysłany: 23 lipca 2019, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jupik no właśnie ja do czegoś takiego byłam przyzwyczajona 🙂 noszenie na rękach??? Jakaś abstrakcja, pewnie tak nauczyli, miejsce dziecka jest na podłodze 😉 no taka mądra byłam... cóż życie zweryfikowało, każde dziecko jest jednak inne i czegoś innego potrzebuje ...

    ug37df9hq3eabxrz.png
  • Lili09 Przyjaciółka
    Postów: 90 22

    Wysłany: 23 lipca 2019, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny macie jezdziki dla dzieci(do samodzielnego odpychania się przez dziecko)?planuje coś kupić,ale tyyle tego jest..

  • Kala Autorytet
    Postów: 3981 1217

    Wysłany: 23 lipca 2019, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze nie, ale tez powoli się przymierzam. Tylko oczywiście podoba mi się ten co ponad 300 zł kosztuje 🙄 żałuje, ze na roczek nie zamówiłam u jakiejś babci

    ug37df9hq3eabxrz.png
  • Kala Autorytet
    Postów: 3981 1217

    Wysłany: 23 lipca 2019, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jeszcze wózek dla lalek i lalkę bobasa, bo widzę ze na placu zabaw bardzo się interesuje. Tylko też te co mi się podobają to drogie są niestety .... ale ja świrnięta estetka jestem i zabawki dobieram pod wystrój pokoiku i żeby mi chaty nie zagraciły,
    a te brzydkie w szufladzie trzymam. Wiem wiem chore to jest.... ale silniejsze ode mnie 🤨

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lipca 2019, 12:34

    edwarda20 lubi tę wiadomość

    ug37df9hq3eabxrz.png
  • White Innocent Autorytet
    Postów: 1189 1146

    Wysłany: 23 lipca 2019, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My dostaliśmy BIG Bobby Car Fulda. Jak na mój gust jest za duży dla takich roczniaków (albo przynajmniej na moją Małą :P), ale darowanemu koniowi itd. XD Mała sobie wsiada normalnie, ale odpychać potrafi się tylko do tyłu. Jak mówię jej żeby jechała do przodu to zakłada nogi na górę, na samochodzik i patrzy żeby ją wozić XD

    dqprk6nlms3rllhb.png
    3i49k6nljfqm9pc5.png
  • Lili09 Przyjaciółka
    Postów: 90 22

    Wysłany: 23 lipca 2019, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znalazłam fajny jezdzik b.toys-buggly wuggly,jest dość mały,za to cena nie😜

    Młody też jeździ do tyłu na samochodzie kuzyna,ale widzę że mu się podoba taka zabawka.

  • Lili09 Przyjaciółka
    Postów: 90 22

    Wysłany: 23 lipca 2019, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    White Innocent świetny ten jezdzik,ale faktycznie może być za duży dla naszych dzieci.

  • White Innocent Autorytet
    Postów: 1189 1146

    Wysłany: 23 lipca 2019, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się podobały Wheely Bug i się nad nim zastanawiałam, ale tutaj też cena niezła, no i teraz drugi nam niepotrzebny :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lipca 2019, 13:01

    dqprk6nlms3rllhb.png
    3i49k6nljfqm9pc5.png
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 23 lipca 2019, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kala dokładnie, każde dziecko jest inne, ma inne potrzeby, temperament.. Ja też nie zakładałam np. spania z dzieckiem, ba, zawsze powtarzałam, że ja się z kotem boję spać, żeby go nie zabić niechcący, tymczasem życie zweryfikowalo moje poglądy xD u nas dziś wiszenie level hard, na szczęście chwilę potrafiła się też czymś zająć (np. zdejmowaniem szynki z kanapki) , żebym mogła ogarnąć to czego nie zdążyłam zanim wstała. A teraz już padła, marudna była jak diabli.

    Co do zębów to u nas czwórki już wszystkie na wierzchu, chociaż niektóre jeszcze niecałe no i na pewno dolna trójka w natarciu i nie wiem czy nie jedna górna, ale jeszcze chyba nie na tyle, żeby się przebijac.

    Co do jezdzikow to my mamy taki rowerek:

    https://m.ceneo.pl/54424393;pla?se=s-6SednMIwgDtSEaqhablPUL_WUc7rQs&gclid=CjwKCAjw4NrpBRBsEiwAUcLcDEsl0YTvVrMyIuAIf2THdVFofa0OdYbelhyp9ucGcHZbQnQrh_h8PBoCfb4QAvD_BwE#tab=click

    Lila dostała na roczek. Dopiero teraz ogarnęła odpychanie, tudzież przebieranie nóżkami, żeby się przemieszczać. Ale średnio jest zainteresowana.

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 23 lipca 2019, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kala my dostaliśmy też na roczek taki wozeczek: https://planetbaby.pl/produkt/drewniane-zabawki/wozki/wozek-drewniany-dla-lalek-imie/?attribute_pa_kolor-dekorow=czarny&attribute_pa_kolor-wozka=czarny&adTribesID=ef2197dc2ad0df27b490f8b4942eec36%7Cadtribes%7C14481&utm_source=Google%20Shopping&utm_campaign=planetbaby-wszystkie-produkty&utm_medium=cpc&utm_term=14481&gclid=CjwKCAjw4NrpBRBsEiwAUcLcDHVRXTTz_sZjUzHRobF6ISu-ukepkfETG15sDEHVC_67naFUrcu72hoC_X0QAvD_BwE

    Lila go lubi, często lalę wozi, a matka cieszy oko, bo nam też pasuje do mieszkania xD

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • Lili09 Przyjaciółka
    Postów: 90 22

    Wysłany: 23 lipca 2019, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    White Innocent dobrze Twoja Mała wygląda w tym jezdziku i chyba nie jest za duży.

    Mi się tak podoba ten b.toys,jedyną wadą jego to taka,ze nie nadaje się na dwór.Typowa zabawka do domu.

  • Kala Autorytet
    Postów: 3981 1217

    Wysłany: 23 lipca 2019, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Totoro dokładnie tak :) i już nie mogę słuchać, ze rozpieściłam, że mnie wykończy, ze tak nauczyłam., przyzwyczaiłam . Tak oczywiście specjalnie ją brałam chodź Kalusiu mama Cię teraz ponosi po co masz leżeć na podłodze 😉 Wózek piękny 😀ale ja myślałam raczej o spacerówce https://www.fabrykawafelkow.pl/wozki/49357-barrutoys-wozek-spacerowka-dots-grey.html#FWPPqW81K6wj a jeździki Baghera mi się podobają

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lipca 2019, 13:18

    Totoro lubi tę wiadomość

    ug37df9hq3eabxrz.png
  • sweetmalenka Autorytet
    Postów: 2567 1181

    Wysłany: 23 lipca 2019, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My mamy taki zwykły, 3 w 1. Z raczka do pchania, jezdzik i pchacz. Jakieś zwykle autko. Co do noszenia to niestety taka awanturę potrafi urządzić, a lzy jak grochy leca...

    8p3o9jcgldbg45l0.png
    lprk3e5esrf55xps.png
‹‹ 1704 1705 1706 1707 1708 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ