Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe Mamusie 2018
Odpowiedz

Kwietniowe Mamusie 2018

Oceń ten wątek:
  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 18 września 2017, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Acygan witaj :D

    Rene a co lekarze mówili w sprawie choróbska? Też mam wizytę 28 ;)

    No to jak nie wszystkie przechodzicie na fb to ja też zostaję tutaj;)

    Magdzia, też Ci niedobrze po kawie?

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 18 września 2017, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy 11t3d to nie będzie za wcześnie na usg prenatalne??

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 18 września 2017, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aliskaa właśnie, jak sytuacja?:*

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2017, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sytuacja u mnie w miarę lepiej, krwiak ciutkę mniejszy, ale nadal muszę leżeć. I do końca tygodnia na pewno będę w szpitalu, a potem zobaczymy jak dalej będzie sytuacja wyglądać.

    Tusianka lubi tę wiadomość

  • Agusia_pia Autorytet
    Postów: 3962 1813

    Wysłany: 18 września 2017, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene pracuję do 16, więc jakoś wytrzymam, trochę puszcza.

    ja miałam sen, śniło mi się że urodziłam w domu! akcja zaczęła się tak szybko że nie dojechałabym do szpitala i jak przyjechała karetka już było widać główkę! ależ sen, maż się śmiał że i tak może być :D bo do najbliższego szpitala mam 20 km.

    Maj 2017 Aniołek 7 tc [*]
    14.04.2018 Bartuś, 4180 gr, cc.
    30.08.2019 Kacperek, 4300 gr, cc.
    bcg0egl.png
    cllc0zm.png
  • Agusia_pia Autorytet
    Postów: 3962 1813

    Wysłany: 18 września 2017, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aliskaa wrote:
    Sytuacja u mnie w miarę lepiej, krwiak ciutkę mniejszy, ale nadal muszę leżeć. I do końca tygodnia na pewno będę w szpitalu, a potem zobaczymy jak dalej będzie sytuacja wyglądać.

    kochana dobrze że krwiak się zmniejsza. jak każą leżeć to leż pewnie, wszystko dla dobra maleństwa :*

    Maj 2017 Aniołek 7 tc [*]
    14.04.2018 Bartuś, 4180 gr, cc.
    30.08.2019 Kacperek, 4300 gr, cc.
    bcg0egl.png
    cllc0zm.png
  • Emily89 Autorytet
    Postów: 1087 1443

    Wysłany: 18 września 2017, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w teorii można robić prenatalne od 11+1 ale zależy to też od wielkości płodu :) Lekarz zdecyduje, najwyżej wyznaczy inny termin :)

    bl9c3e5ez8bo2wpc.png

  • darika Autorytet
    Postów: 1998 1372

    Wysłany: 18 września 2017, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja usg prenatalne mam w 12t5d - tak zadecydował lekarz. Musisz zapytać lekarza czy to nie będzie za wcześnie. Poza tym pewnie zależy czy ciąża nie jest młodsza lub starsza.
    Aliskaa jesteś w szpitalu pod dobra opieka. Musisz wytrzymać. Mnie też było ciężko ale zacisnelam zęby i tłumaczylam sobie ze to dla dobra maleństwa. Bez sensu na pewno nie będą trzymać ale pewnie chcą obserwować. Trzymaj się, na pewno wszystko będzie dobrze!

    29.09.2016 Aniołek (10 tc)
    09.04.2018 cud narodzin - 55 cm, 3720 g. Amelka ❤️
    16.09.2020 cud narodzin - 54 cm, 3150 g. Igorek ❤️
    lprkcwa1zb61biig.png
    961l3e5eru5riodc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2017, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elka ja nawet do ust tego teraz nie wezmę, a zapach powoduje takie mdłości, że szok. A zawsze taka kawoszka byłam. Dzidzia mnie dyscyplinuje:-)

    Ibishka niby od 11 do 13+6 się robi, to nie powinno.

  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 18 września 2017, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia, no widocznie fasolka kawy nie lubi ;p;p

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • Emily89 Autorytet
    Postów: 1087 1443

    Wysłany: 18 września 2017, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to lecę na prenatalne :)

    Trzymajcie kciuki :)

    Z super wiadomości z dzisiejszego dnia - przyszedł ywlicytowany kosz mojżesza i jest przepiekny :)
    Brakuje jeszcze do pełni szczęścia lokatora w koszu <3

    Ellka, pomarańczka_33, nick nieaktualny, Rene lubią tę wiadomość

    bl9c3e5ez8bo2wpc.png

  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 18 września 2017, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emily kciuki:) czekamy na super wieści i pokażesz kosz? :D:D

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • Emily89 Autorytet
    Postów: 1087 1443

    Wysłany: 18 września 2017, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://zapodaj.net/a6273b8b149ae.jpg.html

    https://zapodaj.net/e025cf2db7ded.jpg.html

    Zdjęcia na szybko zrobione :)
    i bez stelaża bo nie było czasu złożyć :)

    Ellka, Rene lubią tę wiadomość

    bl9c3e5ez8bo2wpc.png

  • darika Autorytet
    Postów: 1998 1372

    Wysłany: 18 września 2017, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emily trzymam kciuki i koniecznie daj znać po! :-)

    29.09.2016 Aniołek (10 tc)
    09.04.2018 cud narodzin - 55 cm, 3720 g. Amelka ❤️
    16.09.2020 cud narodzin - 54 cm, 3150 g. Igorek ❤️
    lprkcwa1zb61biig.png
    961l3e5eru5riodc.png
  • sweetmalenka Autorytet
    Postów: 2567 1181

    Wysłany: 18 września 2017, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja właśnie miałam pytać czy powoli kupujecie coś dla maluszków ;) widzę że tak :D daj znać po prenatalnym!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 września 2017, 13:25

    olka25 lubi tę wiadomość

    8p3o9jcgldbg45l0.png
    lprk3e5esrf55xps.png
  • acygan Autorytet
    Postów: 1914 609

    Wysłany: 18 września 2017, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agusia_pia wrote:
    Rene pracuję do 16, więc jakoś wytrzymam, trochę puszcza.

    ja miałam sen, śniło mi się że urodziłam w domu! akcja zaczęła się tak szybko że nie dojechałabym do szpitala i jak przyjechała karetka już było widać główkę! ależ sen, maż się śmiał że i tak może być :D bo do najbliższego szpitala mam 20 km.


    Ja ostatnio tez miewam dziwne sny :) snilo mi sie ze karmilam piersia, ale nie potrafilam,ta piers wypadala dziecku,ja nie wiedzialam co robic i w ogole :) ale czulam sie wspaniale,taka przeszczesliwa i spelniona :)

    Ktos zaczal temat wozkow, zastanawiacie sie juz nad tym?ja jestem na etapie rozmyslan 2w1 czy 3w1. Jakie macie zdanie na ten temat?

  • pomarańczka_33 Autorytet
    Postów: 1387 2378

    Wysłany: 18 września 2017, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emily - kciukam i czekam na wieści :D
    fajny ten kosz, my na razie nic nie kupujemy - nie liczę oczywiście jednej reklamówki ciuszków, które dostałam os siostry - jej Mała ma trochę ponad 3 miesiące ;) ale jak po prenatalnych będzie wszystko ok to wieść przekażemy reszcie rodziny i zaczniemy szykować pokój dziecięcy - na razie prócz wielkiej szafy tam nic nie ma ;)

    Kirunia - jesteś już z nami Maleńka <3
  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 18 września 2017, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na razie nie myślę, bo mam sporo rzeczy po synku;)
    Zapewne będziemy kupować jeszcze jedno łóżko turystyczne;)

    Acygan, my kupowaliśmy wózek 2w1 (gondola i spacerówka) a do tego nosidełko/fotelik samochodowy:) innej firmy ale pasuje do stelaża wózka

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • pomarańczka_33 Autorytet
    Postów: 1387 2378

    Wysłany: 18 września 2017, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my wózek głęboki mamy zaklepany od siostry a spacerówkę będziemy kupować :)

    Kirunia - jesteś już z nami Maleńka <3
  • Emily89 Autorytet
    Postów: 1087 1443

    Wysłany: 18 września 2017, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdecydowanie 2 w 1 i porzadny fotelik. My chyba zdecydujemy sie na Recaro ale chcemy jeszcze podjechac do sklepu i przymierzyc do kanapy :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    bl9c3e5ez8bo2wpc.png

‹‹ 171 172 173 174 175 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta wegetariańska i dieta wegańska w ciąży i podczas laktacji

Czy dieta wegetariańska i wegańska w ciąży oraz podczas laktacji to dobry pomysł? Na co należy zwrócić uwagę nie jedząc w tym okresie mięsa lub żadnych produktów pochodzenia zwięrzęcego? Czy jest to bezpieczne dla ciąży i rozwoju płodu, a potem niemowlęcia? Przeczytaj jak powinna wyglądać dieta mamy karmiącej i czy spożywane przez nią pokarmy mogą wpływać na dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ