X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe Mamusie 2018
Odpowiedz

Kwietniowe Mamusie 2018

Oceń ten wątek:
  • Kala Autorytet
    Postów: 3981 1217

    Wysłany: 27 kwietnia 2021, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edwarda wygodnadieta.pl

    PS brałam 1200 kcal i było ok. Raz wzięłam 1000 kcal i po prostu znacznie obcięli śniadanie i było małe, więc tej opcji nie polecam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 kwietnia 2021, 11:13

    Iggi31 lubi tę wiadomość

    ug37df9hq3eabxrz.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 27 kwietnia 2021, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kala wrote:
    Edwarda wygodnadieta.pl

    PS brałam 1200 kcal i było ok. Raz wzięłam 1000 kcal i po prostu znacznie obcięli śniadanie i było małe, więc tej opcji nie polecam
    Dzięki. Dostarczają w Łodzi, może bardziej mi podejdzie :)

    Iggi31, Kala lubią tę wiadomość

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Iggi31 Autorytet
    Postów: 778 229

    Wysłany: 27 kwietnia 2021, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę na forum zaczęło się grupowe odchudzanie😉widać,że idzie wiosna😉

    Kala lubi tę wiadomość

  • Agusia_pia Autorytet
    Postów: 3962 1813

    Wysłany: 27 kwietnia 2021, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wróciłam do domu i już dziś wracam na swoje dietowe odchudzanie. Po za tym już trawa się prosi o koszenie robota się zaczyna koło domu. Dupka sama spadnie 😅

    Maj 2017 Aniołek 7 tc [*]
    14.04.2018 Bartuś, 4180 gr, cc.
    30.08.2019 Kacperek, 4300 gr, cc.
    bcg0egl.png
    cllc0zm.png
  • Kala Autorytet
    Postów: 3981 1217

    Wysłany: 27 kwietnia 2021, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edwarda20 wrote:
    Dzięki. Dostarczają w Łodzi, może bardziej mi podejdzie :)

    Jedzenie bardzo dobre, tylko drogo ... teraz znalazłam jakąś lokalną z restauracji - dużo tańsza, ciekawe jak z jakością 🤔 Na razie zestaw próbny na 6 dni, więc jak będzie słabo to nie przedłużę po prostu. Jutro zaczynam.

    ug37df9hq3eabxrz.png
  • Czereśniowa Autorytet
    Postów: 865 244

    Wysłany: 27 kwietnia 2021, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macie doświadczenie z usuwaniem rozstępów po ciazy? W pierwszej ciazy żaden mi nie wyszedł, a teraz chyba są 3! Jestem wściekła i załamana. Szczerze mówiąc byłam pewna, że to sprawa genetyki i w tej ciazy olałam wszelkie smarowanie, a raczej ciagle zapominałam... nie ukrywam, że mam lekkiego bzika na punkcie brzucha..

    82doj44jv4pqdhs0.png
    xrot43r8jmm3j5de.png
  • Kala Autorytet
    Postów: 3981 1217

    Wysłany: 27 kwietnia 2021, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czereśniowa niestety nie pomogę 🙁 miałam to szczęście, ze w ciąży żaden mi nie wylazł, chociaż jako nastolatka miałam tendencję do rozstępów. Byłam pewna, ze po ciąży będzie maskara, a tu miła niespodzianka... pomimo, ze przywaliłam naprawdę sporo

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 kwietnia 2021, 18:37

    ug37df9hq3eabxrz.png
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 27 kwietnia 2021, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edwarda spróbuję z tym wygaszeniem świateł w sypialni całkowicie, ale wątpię, żeby to miało związek 😐 Lila budzi się o stałych porach, mam wrażenie, że wybudza się przechodząc z jednej fazy w drugą. Godziny przesuwają się zazwyczaj analogicznie do godziny pójścia spać 😐 A Sara nie śpi albo przez brzuch, albo zęby, albo jedno i drugie, bo niestety tak jak u Lili idzie to u niej w parze :/ Ostatnie dwie noce bardzo ładnie spała, zobaczymy co dalej, bo chyba kolejne zęby na wylocie 😐 Lila też już ostatnio ładnie spała, a odkąd zaczęły się awantury, histerie itd, to i spodnie poszło się... 🙄 Przy czym biorę ją na ręce i w momencie odpływa🤷‍♀️

    Czereśniowa, ja niestety też nie pomogę, przy Lili nie miałam na brzuchu żadnego, za to przy Sarze miałam taką piłkę, że mnie pokiereszowalo trochę. Ale ja zaakceptowałam, traktuję jak pamiątkę ☺️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 kwietnia 2021, 21:58

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • Agusia_pia Autorytet
    Postów: 3962 1813

    Wysłany: 27 kwietnia 2021, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u nas znowu są histerie awantury bicie Kacpra ja już wysiadam. Powoli mam dość. I wiem że dużo jest w tym mojej winy bo ostatnio znowu krzyczę. Jestem zła wręcz wredna dla moich dzieci 🤦🤷 drażnią mnie. Momentami aż jestem zła na siebie że tak się zachowuje. Muszę coś z tym zrobić jakieś tabletki sobie na uspokojenie brać i się poprawi. Mam nadzieję.

    Maj 2017 Aniołek 7 tc [*]
    14.04.2018 Bartuś, 4180 gr, cc.
    30.08.2019 Kacperek, 4300 gr, cc.
    bcg0egl.png
    cllc0zm.png
  • Czereśniowa Autorytet
    Postów: 865 244

    Wysłany: 28 kwietnia 2021, 05:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Totoro właśnie ja też mam teraz dosłownie taką piłkę 😉 Zobaczymy po porodzie jak to bedzie, ale naprawdę dużo gorzej znoszę tą ciąże.
    Co do spania to u mnie Kuba jest jak Lili, jak ma dobry okres to pięknie przesypia od 20 do 7, a wystarczy gorszy okres i codziennie o tej samej porze się przebudza czasem nawet co godzinę nad ranem, na szczęście szybko zasypia i nie ma już wstawania na zabawę. Ciekawe jak będzie gdy mały się urodzi..

    Edwarda Ty w końcu kupowałaś ten rowerek z pedałami? Czy coś pomieszalam? Jak Wam idzie jazda?

    82doj44jv4pqdhs0.png
    xrot43r8jmm3j5de.png
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 28 kwietnia 2021, 06:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś zostawiłam tylko taką malusią lampkę do kontaktu, dającą takie nikłe światło, bo muszę coś mieć do karmień Sary, ale nocka bez zmian, koło 2 pobudka na noszenie, po czym zasnęła i śpi do tej pory 🤷‍♀️ ostatnio przed 9 wstaje 😑 Trzeba przetrwać ten durny bunt i bedzie lepiej, mam nadzieję😅

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • Kala Autorytet
    Postów: 3981 1217

    Wysłany: 28 kwietnia 2021, 06:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas też noce ok... przeważnie jedna pobudka, ale wystarczy, ze położę się obok to śpimy dalej. Za to w dzień średnio ... może nie ma afer z rzucaniem się na podłogę albo przedmiotami, ale o wszystko ryk ... wystarczy, ze nie tak otworzę drzwi od samochodu 🤦‍♀️ no i strasznie wolna się zrobiła ... nie mogę zagonić jej do toalety, a potem godzinę tam siedzi, bo bawi się papierem... ubieranie, jedzenie, kąpiel - koszmar, bo zamiast przyjść to biega, skacze ... a jak mówię ok to nie jesz teraz albo nie wychodzimy, to ryk, ze chce. I tak w kółko ...
    Teraz wyje, bo ja pierwsza weszłam do kuchni 🙈

    Dzisiaj rejestruję siebie o męża na szczepienie ... nawet szybko się dodzwoniłam, ale roczniki jeszcze nie zweryfikowane 🤨 będę próbować wieczorem. Mam nadzieję, ze się uda to ogarnąć jak najszybciej.

    ug37df9hq3eabxrz.png
  • Kala Autorytet
    Postów: 3981 1217

    Wysłany: 28 kwietnia 2021, 06:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czereśniowa z tego co pamietam, to Henio rower ma dostać na dzień dziecka, więc jeszcze trochę poczekamy na relację z nauki jazdy 😀

    ug37df9hq3eabxrz.png
  • Kala Autorytet
    Postów: 3981 1217

    Wysłany: 28 kwietnia 2021, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZARAZ CHYBA TEŻ ZACZNĘ WYĆ !!! 🤦‍♀️ to jest koszmar jakiś....

    ug37df9hq3eabxrz.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 28 kwietnia 2021, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kala wrote:
    ZARAZ CHYBA TEŻ ZACZNĘ WYĆ !!! 🤦‍♀️ to jest koszmar jakiś....
    Co sie stało?

    olka25 lubi tę wiadomość

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 28 kwietnia 2021, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czeresniowa tak, te rowerki nie są teraz dostępne. Mają byc w okolicy dnia dziecka.

    Czereśniowa lubi tę wiadomość

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Kala Autorytet
    Postów: 3981 1217

    Wysłany: 28 kwietnia 2021, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edwarda20 wrote:
    Co sie stało?

    Drze się od rana!!!! Nawet do kibla bez pozwolenia wyjść nie mogę... bo ona chciała pierwsza !!!! I tak o wszystko 🤦‍♀️

    ug37df9hq3eabxrz.png
  • Agusia_pia Autorytet
    Postów: 3962 1813

    Wysłany: 28 kwietnia 2021, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kala wspolczuje 🙄
    Ja się dziś od rana powstrzymuje żeby nie krzyczeć. Mam mega kaca moralnego że tak mi ostatnio nerwy puszczają i odbijam sobie na dzieciach że mieszkam tu gdzie mieszkam że z mężem się nie układa. To w dużej mierze moja wina że tak było. I po wizycie u moich rodziców to zrozumiałam. Że sama krzyczę bez powodu że za mocno się spinam. U nas od rana jest spokój. Ale dzień się dopiero zaczął wiec zobaczymy jak będzie na koniec dnia. Zaraz idziemy na dwór. Jest ładna pogoda to może będą się ładnie bawić i jakoś zleci.

    Maj 2017 Aniołek 7 tc [*]
    14.04.2018 Bartuś, 4180 gr, cc.
    30.08.2019 Kacperek, 4300 gr, cc.
    bcg0egl.png
    cllc0zm.png
  • Czereśniowa Autorytet
    Postów: 865 244

    Wysłany: 28 kwietnia 2021, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agusia, niestety tak jest że często naszą bezsilność i złość wyładowujemy na dzieciach, niestety przez brak zasobów.

    Kala myślałam, że tylko Kuba tak ma, miałam kiedyś o to was zapytać... od jakiegoś czasu zawsze musi być we wszystkim pierwszy, jest to o tyle dziwne, że zawsze starałam się nie ścigać aby nie było takiego problemu... moze to przez bajki? W każdym razie wszystko musi pierwszy, pierwszy ubrać się na spacer, wstać z łóżka, ułożyć coś z klocków. Dzisiaj pierwsza wstałam bo chciał abym zasłoniła rolete, a po chwili płacz bo wstałam pierwsza! Też już nie wyrabiam... tylko ja myśle, że on jest teraz taki nerwowy bo ja taka jestem, zawsze miałam ogromne pokłady cierpliwości, a teraz słabo...

    82doj44jv4pqdhs0.png
    xrot43r8jmm3j5de.png
  • Agusia_pia Autorytet
    Postów: 3962 1813

    Wysłany: 28 kwietnia 2021, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czereśniowa tak jest dzieci wyczuwają niestety nerwy. Jak ja dziś spokojna to moje dzieci jak aniołki 😇
    U nas na tapecie u Bartka jest tekst "to moje wszystko jest moje!" I nie pomagają żadne argumenty tłumaczenia. On ciągle się kłóci że wszystko jest jego...

    Maj 2017 Aniołek 7 tc [*]
    14.04.2018 Bartuś, 4180 gr, cc.
    30.08.2019 Kacperek, 4300 gr, cc.
    bcg0egl.png
    cllc0zm.png
‹‹ 2081 2082 2083 2084 2085 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ