X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe Mamusie 2018
Odpowiedz

Kwietniowe Mamusie 2018

Oceń ten wątek:
  • hobbitka Koleżanka
    Postów: 40 42

    Wysłany: 26 września 2017, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dominika32 wrote:
    Ojc,tez bym poszla...
    Ale nie mam z kim,moj maz jest w lesie slepy jak kret.
    Sama sie boje bo nieznam tutaj lasow,pozatym slyszalam ze w DE mozna zebrac tylko kg grzybow na osobe,a do lasu mam daleko po kg nie oplaca mi sie dreptac...
    Jak mieszkalam w Pl to co roku chodzilam i to kilka razy dziennie.
    U nas landzie nie ma tego przepisu także nazbieralam chyba dla całej rodziny. Bylam z przyjaciółką 3 godz. Moje kochanie nie jada grzybów nie zbiera nie znosi hahaha no ale cóż nie można mieć wszystkiego. Na szczęście z innymi polskimi specjałami nie ma problemu. Bigos uwielbia gołąbki moglby codziennie żurek 3 razy dziennie i fasolę bo bretonsku do oporu taki ot z niego niemiec.

    2nn3csqv5l584fov.png
  • hobbitka Koleżanka
    Postów: 40 42

    Wysłany: 26 września 2017, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dogonić Was to masakra jakaś. Wszystkiem gratuluję udanych wizyt i trzymam kciuki za kolejne.

    2nn3csqv5l584fov.png
  • Pysia89 Autorytet
    Postów: 504 301

    Wysłany: 26 września 2017, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene- mam nakaz leżenia z powodu 2 krwiaków zakosmowkowych.
    Leżę 3 dzień i czuje jak nie daje rady.Jestem taka aktywna zawsze a tu taki przymus.
    W sobotę idę na kontrolę czy nie rosną i czy zmniejszyły się.
    Panicznie się boję:(

  • Dominika32 Autorytet
    Postów: 692 591

    Wysłany: 26 września 2017, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a ja mam tak,ze codziennie boli mnie brzuch.
    No moze nie boli ale tak ciagnie,dokladnie tak jak przed okresem,wiec bolem tego nazwac nie mozna. W każdym razie taki jakby dyskomfort jest.
    Niby wiem ze to normalne,ale jak was czytam to wylapuje tylko ze macie takie chwilowe bole.
    Czy jest tu taka mamuska,ktorej ten dziwny bol,niebol towarzyszy codziennie?????

    w57vrjjgdjn1sode.png

    qdkkkqi1yy4kqg9a.png

    lprkcwa1u3xyt21v.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2017, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJrin wrote:
    Dziękujemy za kciuki wszystko ok
    Z usg 12 t 6 d kość nosowa jest przeziernosc ok, rączki i nóżki sa no o coś dynda miedzy nogami bedzie chłopak.
    Ale sie ciesze :D
    Super :) gratulacje

  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 26 września 2017, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dominika, ja miałam takie malpowe lekkie ale upierdliwe po testach, bodajże ze 2 tygodnie trzymały, potem puściły.

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 26 września 2017, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emily89 wrote:
    Ogladalas polskie czy zagraniczne? Jak polskie to sie nie dziwie xD
    Gorzej :-) rosyjskie :)

    Tęskniąca, Emily89 lubią tę wiadomość

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • Dominika32 Autorytet
    Postów: 692 591

    Wysłany: 26 września 2017, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ellka wrote:
    Dominika, ja miałam takie malpowe lekkie ale upierdliwe po testach, bodajże ze 2 tygodnie trzymały, potem puściły.

    No a ja mam wlasnie teraz wkurza mnie to strasznie bo niby nic mi nie jest a jednak...cos jest.
    Tłumacze sobie ze to macica sie rozciaga

    (Ale pocieszyloby mnie jakby ktoras miala tak samo jak ja)

    w57vrjjgdjn1sode.png

    qdkkkqi1yy4kqg9a.png

    lprkcwa1u3xyt21v.png

  • Pysia89 Autorytet
    Postów: 504 301

    Wysłany: 26 września 2017, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dominika ja miałam ale odkąd biorę progesteron minęło mi.

  • Dominika32 Autorytet
    Postów: 692 591

    Wysłany: 26 września 2017, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pysia89 wrote:
    Dominika ja miałam ale odkąd biorę progesteron minęło mi.

    no kurcze ja biore 3*200mg

    w57vrjjgdjn1sode.png

    qdkkkqi1yy4kqg9a.png

    lprkcwa1u3xyt21v.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2017, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dominika32 wrote:
    no kurcze ja biore 3*200mg


    Też tyle biorę. Swego czasu w nocy mnie bolało. Rozciągało się. Teraz już rzadko kiedy. Ciekawe do kiedy mam brać ten duphaston.

  • Gosiczek Autorytet
    Postów: 1255 397

    Wysłany: 26 września 2017, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie będzie umawiana cesarka. Strasznie wam zazdroszczę tych porodów naturalnych. A wizytę mam 20 października wg mnie zdecydowanie za długo. Do tej pory miałam jedno usg i to prywatnie i bylam po skierowanie na badania do położnej o wyskoczyła mi z takim terminem. Z tego wynika ze pierwsza wizyte na NFZ będę miala dopiero w drugim trymestrze

    Starania od stycznia 2015r, niedoczynność tarczycy, macica jednorożna
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 26 września 2017, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ło, udało mi się nadrobić Wasze wpisy:D Wszystkim gratuluję udanych wizyt, za oczekujące trzymam kciuki za również udane:D

    Co do bolów brzucha - mnie ciągnie w pachwinach jak wstaję, jak się napnę, jak kaszlnę itp. Brzuch mnie ćmi jak siedzę w szkole - niewygodne krzesełka. W domu się wygodnie na półleżąco układam i jest ok:) No i jak za dużo się ruszam - w sobotę miałam fazę na sprzątanie i wieczorem mnie pobolewał brzuch;/

    Co do porodu z mężem to my od zawsze planowaliśmy, że będzie przy mnie, ale ma zapowiedziane, że siedzi przy głowie, trzyma mnie za łapę i nie zagląda niżej. Nie chcę, żeby to widział :P

    A w ogóle to przeziębienie mnie bierze znowu;/ Gardło mnie boli i mam katar, mam nadzieję, że uda mi się to szybko wyhamować;/ Jestem już po herbatce z imbirem, wieczorem jeszcze ciepłe kakao, płukanie gardła, mam też sól morską do psikania do nosa... Oby przeszło.

    edwarda20 lubi tę wiadomość

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • Asiaa1201 Autorytet
    Postów: 1759 2048

    Wysłany: 26 września 2017, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJrin wrote:
    Dziękujemy za kciuki wszystko ok
    Z usg 12 t 6 d kość nosowa jest przeziernosc ok, rączki i nóżki sa no o coś dynda miedzy nogami bedzie chłopak.
    Ale sie ciesze :D


    Wczoraj lekarz sprawdzał między nóżkami i nic nie dyndało hehe wiec mam nadzieje ze dziewczynka

    Rene, Aliskaa lubią tę wiadomość

    atdcanliuj218uui.png
    l22ndf9hdqcjnu93.png

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 26 września 2017, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJrin wrote:
    Dziękujemy za kciuki wszystko ok
    Z usg 12 t 6 d kość nosowa jest przeziernosc ok, rączki i nóżki sa no o coś dynda miedzy nogami bedzie chłopak.
    Ale sie ciesze :D
    Super gratuluję synka:-)

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 26 września 2017, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pysia89 wrote:
    Rene- mam nakaz leżenia z powodu 2 krwiaków zakosmowkowych.
    Leżę 3 dzień i czuje jak nie daje rady.Jestem taka aktywna zawsze a tu taki przymus.
    W sobotę idę na kontrolę czy nie rosną i czy zmniejszyły się.
    Panicznie się boję:(
    trzymam mocno kciuki oby były mniejsze,a póki co leż grzecznie i myśl o maluszku:-)

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 26 września 2017, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiczek A czemu cc?

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 26 września 2017, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze, też jestem taka ciekawa płci...:D

    Mam pytanko do dziewczyn, które jeszcze pracują - informowałyście już pracodawców, koleżanki z pracy itd. o ciąży...? Ja jeszcze i myślę czy po kolejnej wizycie (5. października) juz nie powiedzieć... Bo kurde... widać mi już trochę brzusio, a nie chciałabym, żeby dyrekcja dowiedziała się od innych pracowników... Przy czym bardzo stresuje mnie ta rozmowa, bo we wrześniu podpisałam umowę:P

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • Paatka Autorytet
    Postów: 1964 1404

    Wysłany: 26 września 2017, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Totoro wrote:
    Kurcze, też jestem taka ciekawa płci...:D

    Mam pytanko do dziewczyn, które jeszcze pracują - informowałyście już pracodawców, koleżanki z pracy itd. o ciąży...? Ja jeszcze i myślę czy po kolejnej wizycie (5. października) juz nie powiedzieć... Bo kurde... widać mi już trochę brzusio, a nie chciałabym, żeby dyrekcja dowiedziała się od innych pracowników... Przy czym bardzo stresuje mnie ta rozmowa, bo we wrześniu podpisałam umowę:P


    Ja co prawda już nie pracuje, ale bardzo szybko powiedziałam szefostwu. Nie wiedziałam, jak długo dam rade pracować, a też nie chciałam, żeby się nagle dowiedzieli, jak zacznę wymiotować, czy gorzej się czuć w pracy. Więc myślę, że warto powiedzieć - u mnie przyjęli to bardzo sympatycznie, ograniczali mi pracę, no i też to, że możesz wyjść wtedy na badania o każdej porze dnia zgodnie z ustawami i masz za to zapłacone jakbyś normalnie była w pracy ;)

    Sassy lubi tę wiadomość

    04.2018 - ❤️👧
    04.2020 - ❤️👧
    08.2023 - 👼
    preg.png
  • pomarańczka_33 Autorytet
    Postów: 1387 2378

    Wysłany: 26 września 2017, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Totoro wrote:
    Kurcze, też jestem taka ciekawa płci...:D

    Mam pytanko do dziewczyn, które jeszcze pracują - informowałyście już pracodawców, koleżanki z pracy itd. o ciąży...? Ja jeszcze i myślę czy po kolejnej wizycie (5. października) juz nie powiedzieć... Bo kurde... widać mi już trochę brzusio, a nie chciałabym, żeby dyrekcja dowiedziała się od innych pracowników... Przy czym bardzo stresuje mnie ta rozmowa, bo we wrześniu podpisałam umowę:P
    moi szefowie wiedzą właściwie od początku, ale wiedzieli też że się staramy więc byli na to przygotowani. całej reszcie powiem jak wrócę do pracy czyli najpewniej w poniedziałek, nie było mnie w pracy ponad 1,5 miesiąca więc nie dam rady tego ukryć, zasypią mnie pytaniami ;)
    wydaje mi się, że jakby nie było najlepiej będzie jak szefostwo się dowie od Ciebie, trzymam kciuki za pozytywną reakcję :D

    Kirunia - jesteś już z nami Maleńka <3
‹‹ 222 223 224 225 226 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ