X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe Mamusie 2018
Odpowiedz

Kwietniowe Mamusie 2018

Oceń ten wątek:
  • sweetmalenka Autorytet
    Postów: 2567 1181

    Wysłany: 26 września 2017, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nisko przodujące i jeden lekarz twierdzi ze tylna a inny ze przednia. Nie, te bole to nie od tego. Narazie żadnych badań, tylko leżę. Prawdopodobnie (ja tak myślę) ze bol to pewnie wiązadła bo nic niepokojącego nie wykryli.

    8p3o9jcgldbg45l0.png
    lprk3e5esrf55xps.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 26 września 2017, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ellka wrote:
    Magdzia, ja też mam czarne myśli, że raczej lepiej nie będzie, skoro jestem słaba już tak wcześnie, przecież nawet 2 trymestru nie zaczęłam:(
    Co do porodu, to bardzo bym chciała sn. Bo jak znowu cc by było, nie dość że musiałabym ogarnąć noworodka, to większe dziecko w domu, ruchliwe bardzo. No i ta wizja tych ciągnących się dni w szpitalu;/ Przyjęli mnie w czwartek, wieczorem rodziłam a wyszłam we wtorek dopiero, masakra;/

    Edwarda, no to teraz kontroli nie będziesz miała takiej dużej;) przyzwyczajaj się kochana;) Właśnie też czytałam że maluchy mogą jakieś nerwy uciskać.
    oj uciskać to potrafią,moje to tak naciskały na nerw kulszowy że w pewnym momencie ciąży miałam problem z normalnym chodzeniem każdy krok sprawiał mi ból,dobrze że nie trwało to długo

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • sweetmalenka Autorytet
    Postów: 2567 1181

    Wysłany: 26 września 2017, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak sie mówi ze te po 1 ciąży już wiedzą co i jak. A wcale nie bo mnie przy 1 ciąży nic nie bolalo. I przeszłam ja bez strachu a teraz jest odwrotnie.

    8p3o9jcgldbg45l0.png
    lprk3e5esrf55xps.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2017, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie zawsze jest zgoda na doulę i wspólny poród. Trzeba poczytać.

    Rene bez znieczulenia? Moja mama mówiła, że jej lepiej było bez, bo szybciej doszła do siebie. A ja mam z tym problem, nie chciałabym potem wymiotować.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 września 2017, 13:14

  • Tęskniąca Autorytet
    Postów: 1578 2583

    Wysłany: 26 września 2017, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DZIEŃ DOBRY,
    my już po prenatalnym,
    wszystko w porządku, dzidziuś jest drobniutki, choć ma już 5,6 cm. Leżał sobie na boczku i ssał kciuk, nóżki miał podkurczone i skrzyżowane ( mały jogin ;) ) więc nici z podejrzenia płci, co mnie akurat cieszy.

    badanie było o 11 a dopiero teraz dochodzę do siebie , co za emocje .....

    krew pobrana - wyniki za 2 ,3 tyg. ale z USG wynika, że na 80 % wad genetycznych brak.

    Trzymam kciuki za resztę, miłego dnia Mamusie ;)

    pomarańczka_33, monroe, Magdzia85F, Rene, Tusianka, MaminaMina, darika, Kinga., Sassy, KaMiszka, aga_90, LuLu81 lubią tę wiadomość

    nqtko7eswtot5kmm.png
  • Tęskniąca Autorytet
    Postów: 1578 2583

    Wysłany: 26 września 2017, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha, no i znowu mi się zmienił termin porodu , to już trzeci , był 10.04, 13.04 a teraz 9.04 ;)

    Aliskaa lubi tę wiadomość

    nqtko7eswtot5kmm.png
  • Emily89 Autorytet
    Postów: 1087 1443

    Wysłany: 26 września 2017, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzia85F wrote:
    Nie zawsze jest zgoda na doulę i wspólny poród. Trzeba poczytać.

    Rene bez znieczulenia? Moja mama mówiła, że jej lepiej było bez, bo szybciej doszła do siebie. A ja mam z tym problem, nie chciałabym potem wymiotować.
    Na Klinicznej na szczescie mozna i to i to :) oczywiście przy porodzie sn :)

    Magdzia85F lubi tę wiadomość

    bl9c3e5ez8bo2wpc.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2017, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tęskniąca to bardzo dobrze, że ok!!! U mnie jeszcze dwa dni i 2,5h.

    Emily tak, tak CC to operacja.

    Ale dziś ładna pogoda:-) ja już lepiej się czuję, mam nadzieję, że przeziębienie już odeszło.

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 26 września 2017, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzia85F wrote:
    Nie zawsze jest zgoda na doulę i wspólny poród. Trzeba poczytać.

    Rene bez znieczulenia? Moja mama mówiła, że jej lepiej było bez, bo szybciej doszła do siebie. A ja mam z tym problem, nie chciałabym potem wymiotować.
    oczywiście poprosiłam o znieczulenie ZOP ale powiedzieli że nie mają więc nie miałam innego wyjścia a zastrzyku z dolarganem nawet bym nie chciała,przy trzecim porodzie dali mi gaz rozweselający ale jak dla mnie to żadne znieczulenie,po nim czułam się jak bym była pod wpływem alkoholu oczywiście ból czułam ale miałam to gdzieś,po kilku wdechach gaz mi zabrali bo nie współpracowałam z personelem i tak się szybko ,,impreza''skończyła;-P
    Tym razem biorę pod uwagę szpital który ma w swojej ofercie znieczulenie ZOP będę miała komfort psychiczny że w razie co jak już nie będę dawała rady to znieczulenie mi podadzą:-)

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 26 września 2017, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tęskniąca wrote:
    DZIEŃ DOBRY,
    my już po prenatalnym,
    wszystko w porządku, dzidziuś jest drobniutki, choć ma już 5,6 cm. Leżał sobie na boczku i ssał kciuk, nóżki miał podkurczone i skrzyżowane ( mały jogin ;) ) więc nici z podejrzenia płci, co mnie akurat cieszy.

    badanie było o 11 a dopiero teraz dochodzę do siebie , co za emocje .....

    krew pobrana - wyniki za 2 ,3 tyg. ale z USG wynika, że na 80 % wad genetycznych brak.

    Trzymam kciuki za resztę, miłego dnia Mamusie ;)
    super wiadomość:-)Ja już myślę o czwartku i nie mogę się doczekać

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • czarna_owca Autorytet
    Postów: 357 269

    Wysłany: 26 września 2017, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I my dolaczamy :)

    bylam kwietniowka 2016 a teraz jestem kwietniowka 2018 :) moj 1,5 roczny synek czeka na rodzenstwo.

    Kwiecien to fantastyczny miesiac by przyszlo na swiat Nowe Zycie!

    Pozdrawiam wszystkie mamusie :)

    Tusianka, Magdzia85F, Aliskaa, MaminaMina, darika, edwarda20, Kinga., Sassy, Rene, Ilona92, Ellka lubią tę wiadomość

    mhsv3e5e7kvmf6ta.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2017, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzia85F wrote:
    Emily hm, to będziesz się jeszcze zastawiać? Czy już postanowione?

    Chcecie dziewczyny swojego faceta przy porodzie? My zdecydowanie nie chcemy być razem jak będę rodzić. To znaczy jak już finisz będzie.

    Aliska może mogłabyś umieścić ten link do strony że szpitalami na pierwszej stronie? https://www.gdzierodzic.info
    oki ;) dopisałam

    Magdzia85F lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2017, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czarna_owca wrote:
    I my dolaczamy :)

    bylam kwietniowka 2016 a teraz jestem kwietniowka 2018 :) moj 1,5 roczny synek czeka na rodzenstwo.

    Kwiecien to fantastyczny miesiac by przyszlo na swiat Nowe Zycie!

    Pozdrawiam wszystkie mamusie :)
    Witaj ;) na kiedy masz termin porodu?

  • Tęskniąca Autorytet
    Postów: 1578 2583

    Wysłany: 26 września 2017, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tej radości kupiłam słynne ciążowe leginsy z Lidla i oczywiście nie mogłam się oprzeć - małe buciczki tez

    Rene lubi tę wiadomość

    nqtko7eswtot5kmm.png
  • pomarańczka_33 Autorytet
    Postów: 1387 2378

    Wysłany: 26 września 2017, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja się już nie mogę doczekać aż będę mogła kupić małe trampeczki <3

    Kirunia - jesteś już z nami Maleńka <3
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 26 września 2017, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj mąz jest bardzo delikatny i wrazliwy ;p i uzgodnilismy ze bedzie siedzial przy mojej glowie i nawet na sekunde sie nie odwroci. Zadnego spoglądania czy przecinania pępowiny. Jak się poczuje zle, poczuje zapach, cokolwiek i będzie chcial wyjsc to ma wyjsc. Popiera mnie w 100%. A ja poki co nie jestem pewna czy sama go nie wyrzuce jak już będzie blisko finiszu...

    Kilka lat temu obejrzalam porod w internecie i od tamtej pory uwazam, że jest to jedna z najobrzydliwych rzeczy, jakkolwiek to brzmi ;p Piękna, narodziny nowego zycia itp, ale obrzydliwa ;p
    Czytalam tez, że wielu facetow nie radzi sobie psychicznie po tym co widzieli, mają potem problem z akceptacją dziecka, z seksem itp.


    Pomarańczka dla mnie Kosma to damskie imie. A potem jak bedzie dorosly to jak sie bedzie do niego szef zwracal: Panie Kosmo? masakra ;p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 września 2017, 14:33

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2017, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edwarda ja nawet nie jestem w stanie obejrzeć porodu. No nie mogę. Dobrze, że nie będę tego widzieć od tamtej strony.

  • pomarańczka_33 Autorytet
    Postów: 1387 2378

    Wysłany: 26 września 2017, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edwarda20 - dla mnie też, dlatego absolutnie się nie zgodziłam ;) powiedziałam, że facet musi mieć męskie imię nie zakończone na literę "a", a mi to się w ogóle podobają męskie imiona z literą "r" są takie wyrrraziste ;D

    edwarda20 lubi tę wiadomość

    Kirunia - jesteś już z nami Maleńka <3
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 26 września 2017, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzia85F wrote:
    Edwarda ja nawet nie jestem w stanie obejrzeć porodu. No nie mogę. Dobrze, że nie będę tego widzieć od tamtej strony.
    Było ciezko ale nie zaluje ;p Dobrze ze zrobilam to kilka lat temu, bo teraz chyba tez bym nie dala rady.

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • pomarańczka_33 Autorytet
    Postów: 1387 2378

    Wysłany: 26 września 2017, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    porodu też nie jestem w stanie oglądać, nawet nie próbuję, jest jak jest, musimy to przeżyć, ale nie jestem w stanie się tym zachwycać, całe szczęście podobno kobieta szybko o tym zapomina jak dostaje w ramiona swoje Dziecko :)

    Kirunia - jesteś już z nami Maleńka <3
‹‹ 220 221 222 223 224 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ