Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe mamy 2025
Odpowiedz

Kwietniowe mamy 2025

Oceń ten wątek:
  • A_Agnieszka Ekspertka
    Postów: 204 257

    Wysłany: 18 września 2024, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naay95 wrote:
    Dziewczyny poradzcie proszę. Od wieczora mam bardzo silne wymioty, nawet po łyżeczce wody od razu wymiotuje, w tym momencie już żółcią, do tego cała noc bardzo silne bóle i skurcze brzucha, teraz ogromna suchość w buzi i ból głowy jakby miało mi rozerwać, podejrzewamy zatrucie ale nie jestem w stanie od wczoraj przyjąć płynów i czuję się co raz słabiej, chcemy jechać na sor tylko podpowiedzcie na jaki jechać- zwykły, ginekologiczny? Nie jeździłam nigdy i nie mam pojęcia z czym to się je

    Na każdym SORze powinni Ci być w stanie pomóc. Jedź tam, gdzie masz najbliżej / masz zaufanie. Dużo, dużo zdrówka!

    preg.png
  • Adeline Ekspertka
    Postów: 230 209

    Wysłany: 18 września 2024, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naay95 wrote:
    Dziewczyny poradzcie proszę. Od wieczora mam bardzo silne wymioty, nawet po łyżeczce wody od razu wymiotuje, w tym momencie już żółcią, do tego cała noc bardzo silne bóle i skurcze brzucha, teraz ogromna suchość w buzi i ból głowy jakby miało mi rozerwać, podejrzewamy zatrucie ale nie jestem w stanie od wczoraj przyjąć płynów i czuję się co raz słabiej, chcemy jechać na sor tylko podpowiedzcie na jaki jechać- zwykły, ginekologiczny? Nie jeździłam nigdy i nie mam pojęcia z czym to się je
    Trzymam kciuki aby szybko to minęło! Teraz pełno wirusów już :( jak będziesz się lepiej czuła daj znać co zdiagnozowali, dużo sił dla Ciebie i malucha 💚

    28.11.23r. - ⏸️
    14.12.23r. 0.39 cm szczęścia z bijącym ❤️
    11.01.24r. - 9tc/11 tc 💔
    ———————————————
    04.08.24r. ⏸️ 🌈
    13.08.24r. Pęcherzyk 0,9 cm z żółtkowym 1,7mm
    22.08.24r. Mamy 0,56 cm okruszka z 🩷
    05.09.24r. Nasze szczęście mierzy 1.81 cm 🧸
    1.10.24r. Badania prenatalne, bardzo niskie ryzyka, 6,1 cm 🫶 z USG 12t4d
    03.10.24r. Kolejna wizyta- p. Doktor podoba się nasza dzidzia 🥰
    30.10.24r. Jestem synkiem 🩵 mierze 12 cm. 17+0 tc. Wszystko w normie 🫶
    27.11.24r - 375 g 🫶
    04.12.24r. Badanie połówkowe - jestem zdrowy i ważę 467 g. 🩵
    20.12.24r. - 662g chłopaka 🩵
    21.01.25- wizyta


    preg.png
  • Sajka Znajoma
    Postów: 17 20

    Wysłany: 18 września 2024, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy któraś z was robiła NIFTY lub będzie robiła? Ja sobie zrobiłam w tamten czwartek tak dla świętego spokoju bo większość koleżanek poleca jeszcze wyniki są zwykle przed prenatalnymi i jest mniej stresu. Czekam na wyniki i mimo, że żadnych wskazań nie mialam do zrobienia tego testu to siedzę jak na szpilkach. 😱

    preg.png
  • Peony22 Przyjaciółka
    Postów: 113 81

    Wysłany: 18 września 2024, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy wyszła komuś cytomegalia? Wizyta dopiero za tydzień, a ja tu ze stresu zejdę do tego czasu...

    preg.png
  • Sisska Autorytet
    Postów: 2175 1175

    Wysłany: 18 września 2024, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiula09 wrote:
    Dziewczyny czy ćwiczycie lub zamierzacie ćwiczyć w czasie ciąży? Ja od blisko 10 lat jest dość aktywna, teraz nie pozwalają mi mdłości ale czekam na drugi trymestr i bym chciała coś zacząć jeśli oczywiście nie będą już mnie męczyły.

    Jeśli byłaś aktywna przed ciąża to w ciąży również możesz ćwiczyć 😊 może trochę mniej intensywnie, ale najlepiej dopytać swojego lekarza o to

    12.2021🧒💙🥰
    04.2024 💔8tc👼💙
    10.2024 💔15tc 👼🩷


    🥰 Wymarzony 🥰
    age.png
  • Sisska Autorytet
    Postów: 2175 1175

    Wysłany: 18 września 2024, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naay95 wrote:
    Dziewczyny poradzcie proszę. Od wieczora mam bardzo silne wymioty, nawet po łyżeczce wody od razu wymiotuje, w tym momencie już żółcią, do tego cała noc bardzo silne bóle i skurcze brzucha, teraz ogromna suchość w buzi i ból głowy jakby miało mi rozerwać, podejrzewamy zatrucie ale nie jestem w stanie od wczoraj przyjąć płynów i czuję się co raz słabiej, chcemy jechać na sor tylko podpowiedzcie na jaki jechać- zwykły, ginekologiczny? Nie jeździłam nigdy i nie mam pojęcia z czym to się je

    Ja bym na ginekologiczny pojechała, tam też zazwyczaj mniejsze kolejki niż na zwykłym.
    Daj znać jak się czujesz 😊

    12.2021🧒💙🥰
    04.2024 💔8tc👼💙
    10.2024 💔15tc 👼🩷


    🥰 Wymarzony 🥰
    age.png
  • Tika Autorytet
    Postów: 414 195

    Wysłany: 18 września 2024, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy robicie badania prenatalne u lekarzy z certyfikatem FMF?

    Ona: PCOS, AMH 12.22 - 6.5, 05.24 - 9.3, hormony w normie
    On: morfologia 12.23 - 3%, 07.24 - 0%?
    Starania od 2022 w klinice:
    1. Lametta
    2. Lametta + ovitrelle
    3. Lametta + ovitrelle
    4. Lametta + ovitrelle + bemfola
    5. Lametta + ovitrelle + bemfola
    6. Lametta + ovitrelle + bemfola

    07.24 kwalifikacja do programu InVitro
    08.24 start stymulacji?

    Naturalny cud:
    06.08 Beta 754,01 - 32dc
    08.08 Beta 1504,12 -34 dc

    5t+6d mamy ❤
    39t+4d synek ❤️
  • A_Agnieszka Ekspertka
    Postów: 204 257

    Wysłany: 18 września 2024, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tika wrote:
    Czy robicie badania prenatalne u lekarzy z certyfikatem FMF?
    Tylko tacy lekarze powinni wykonywać badania prenatalne, o ile się nie mylę..

    preg.png
  • Patutka Autorytet
    Postów: 2903 1244

    Wysłany: 18 września 2024, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Peony22 wrote:
    Dziewczyny, czy wyszła komuś cytomegalia? Wizyta dopiero za tydzień, a ja tu ze stresu zejdę do tego czasu...
    Mnieeeeeeeee.
    Tylko, że wyszła przebyta. A u Ciebie?

    A_Agnieszka wrote:
    Tylko tacy lekarze powinni wykonywać badania prenatalne, o ile się nie mylę..
    Ja u takiego mam badania.

    2016 🩷

    2020 🩵

    Kwiecień 2025- kim jesteś kropeczko? ♥️
  • Tika Autorytet
    Postów: 414 195

    Wysłany: 18 września 2024, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A_Agnieszka wrote:
    Tylko tacy lekarze powinni wykonywać badania prenatalne, o ile się nie mylę..

    No właśnie znalazłam takiego co niby robi a nie ma go na liście. A pracuje w klinice niepłodności więc się trochę zdziwiłam 🫣

    Ona: PCOS, AMH 12.22 - 6.5, 05.24 - 9.3, hormony w normie
    On: morfologia 12.23 - 3%, 07.24 - 0%?
    Starania od 2022 w klinice:
    1. Lametta
    2. Lametta + ovitrelle
    3. Lametta + ovitrelle
    4. Lametta + ovitrelle + bemfola
    5. Lametta + ovitrelle + bemfola
    6. Lametta + ovitrelle + bemfola

    07.24 kwalifikacja do programu InVitro
    08.24 start stymulacji?

    Naturalny cud:
    06.08 Beta 754,01 - 32dc
    08.08 Beta 1504,12 -34 dc

    5t+6d mamy ❤
    39t+4d synek ❤️
  • Daisy___ Autorytet
    Postów: 487 648

    Wysłany: 18 września 2024, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina 26 wrote:
    Cześć dziewczyny.
    Zrobiłam dzisiaj badania z krwi zlecone przez lekarza i mam podwyższoną ferrytynę. Norma do 204, a ja mam 239. Lekarz dodatkowo zlecił CMV IgG i wynik mam dodatni, a IgM ujemne. Czy któraś z Was tak miała? Czy to jest bardzo niebezpieczne? Jestem 10+2, w poniedziałek dopiero wizyta. :( czy mam się martwić?


    IGG dodatnie oznacza, że przechodziłaś kiedyś infekcję, IGM ujemne to, że infekcja nie jest aktywna.


    Robię badania u lekarki z aktualnymi certyfikatami na Śląsku

    Karolina 26 lubi tę wiadomość

    👧👦
  • Paflina Ekspertka
    Postów: 248 218

    Wysłany: 18 września 2024, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naaya jak tam sytuacja?

    23.08- kropek 3,4mm, akcja serca widoczna
    05.09 - kropek 1,7cm 💕💕
    25.09 - człowieczek 4,19 cm 👶
    30.09 - zdrowa dziewczynka, 5,5 cm 🩷
    08.11 jednak chłopak ❤️


    preg.png
  • Peony22 Przyjaciółka
    Postów: 113 81

    Wysłany: 18 września 2024, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patutka wrote:
    Mnieeeeeeeee.
    Tylko, że wyszła przebyta. A u Ciebie?

    Niestety zarówno igm jak i igg pozytywne i nie wiem co dalej 😔 chociaż czytałam, że to też może oznaczać przebytą jakoś niedawno. Czekam co lekarz na to powie, ale stresuje mnie to..

    preg.png
  • Marta 40 Ekspertka
    Postów: 210 181

    Wysłany: 18 września 2024, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny.Mi przeszły nagle wszystkie objawy jak ręką odjął nagle.Jak pamiętacie jeszcze w poniedziałek umierałam a od wtorku zero kompletnie nic.Mysle że w końcu to się skończyło choć nie wiadomo czy to jeszcze nie wroci

    HolyFantasia lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Sajka Znajoma
    Postów: 17 20

    Wysłany: 18 września 2024, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta 40 wrote:
    Witam dziewczyny.Mi przeszły nagle wszystkie objawy jak ręką odjął nagle.Jak pamiętacie jeszcze w poniedziałek umierałam a od wtorku zero kompletnie nic.Mysle że w końcu to się skończyło choć nie wiadomo czy to jeszcze nie wroci

    Cały 9 tydzien miałam kiepski, pyknął 10ty i wszystko zniknęło :) to chyba jakiś taki najgorszy tydzień a przynajmniej tak w aplikacji miałam napisane. Mimo, że w ogóle w sumie u mnie tylko mdlosci były ani razu nie miałam spotkania z porcelaną w WC. To i tak ten 9 tydzień było dość ciężko.

    preg.png
  • Daisy___ Autorytet
    Postów: 487 648

    Wysłany: 18 września 2024, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta 40 wrote:
    Witam dziewczyny.Mi przeszły nagle wszystkie objawy jak ręką odjął nagle.Jak pamiętacie jeszcze w poniedziałek umierałam a od wtorku zero kompletnie nic.Mysle że w końcu to się skończyło choć nie wiadomo czy to jeszcze nie wroci


    Mam jak Ty i Sajka, 10 tc - wieczorne mdłości przeszły i nawet napiłam się kawy 😁

    Sajka, Marta 40 lubią tę wiadomość

    👧👦
  • Marta 40 Ekspertka
    Postów: 210 181

    Wysłany: 18 września 2024, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy___ wrote:
    Mam jak Ty i Sajka, 10 tc - wieczorne mdłości przeszły i nawet napiłam się kawy 😁
    Och jak ja się cieszę aż się żyć chcę i oby już nie wróciły🤣

    Modra, Marcycha lubią tę wiadomość

    preg.png
  • Patutka Autorytet
    Postów: 2903 1244

    Wysłany: 19 września 2024, 03:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Peony22 wrote:
    Niestety zarówno igm jak i igg pozytywne i nie wiem co dalej 😔 chociaż czytałam, że to też może oznaczać przebytą jakoś niedawno. Czekam co lekarz na to powie, ale stresuje mnie to..
    Jak wysokie masz tw parametry?

    Coś wiwm o stresie... W 2016 w ciąży z córką wszystko było ujemne.
    Nagle w 2020 w ciąży w synem koniec marca- wybuch covid, a ja z córką w szpitalu... Wyszło jej cmv...
    Ale w szpitalu nawet nie chcieli mi pobrać krwi mimo, ze ro był też jakoś już 15 tydzień.
    Wszystko zależy od tego, jakie masz te wartości.
    U mnie po wyjściu ze szpitala okazało się, że to bylo dość świeże zakażenie. Ale tuż przed ciążą.
    Igg ogólnie świadczy o zakażeniu powrwotnym.
    Ale żeby bylo wiadomo co i jak to dwa parametry są ważne.

    Ps. Ze swojej bezsenności wyjęłam segregator ciążowy z synem i wyszukałam badania.
    I to i to mialam dodatnie. Jak chcesz mogę Ci wysłać priv czy coś to sobie zobaczysz jak bylo u mnie.
    W ciąży z symem sprawdzali mi to 4 razy.
    W tej ciąży czyli 3 mam już tylko igm wielkie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 września 2024, 03:54

    2016 🩷

    2020 🩵

    Kwiecień 2025- kim jesteś kropeczko? ♥️
  • Karolina 26 Przyjaciółka
    Postów: 93 102

    Wysłany: 19 września 2024, 05:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy___ wrote:
    IGG dodatnie oznacza, że przechodziłaś kiedyś infekcję, IGM ujemne to, że infekcja nie jest aktywna.


    Robię badania u lekarki z aktualnymi certyfikatami na Śląsku

    Dziękuję za odpowiedź. :)

  • Hania1990 Przyjaciółka
    Postów: 76 50

    Wysłany: 19 września 2024, 06:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sajka wrote:
    Dziewczyny, czy któraś z was robiła NIFTY lub będzie robiła? Ja sobie zrobiłam w tamten czwartek tak dla świętego spokoju bo większość koleżanek poleca jeszcze wyniki są zwykle przed prenatalnymi i jest mniej stresu. Czekam na wyniki i mimo, że żadnych wskazań nie mialam do zrobienia tego testu to siedzę jak na szpilkach. 😱

    Ja robiłam sanco i wczoraj przyszedł wynik, ale czekałam równy tydzień, męka! Trzymam kciuki, ja mam prenatalne w poniedziałek i ten wynik sprawił, że już mnie aż tak nie przerażają. Bez niego chyba bym zeszła na zawał 🫣😂

‹‹ 78 79 80 81 82 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gdzie rodzić - wybór szpitala do porodu

Poród to wyjątkowa chwila. Wraz ze zbliżającym się terminem porodu, wiele kobiet zastanawia się gdzie rodzić. Warto poświęcić trochę czasu na wybór szpitala, w którym chciałabyś aby przyszło na świat Twoje dziecko. Przeczytaj jak się do tego dobrze przygotować, czym się kierować przy wyborze szpitala i jakie informacje zebrać na temat wybranej placówki.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak obliczyć dni płodne?

Czy starając się zajść w ciążę powinnaś wiedzieć kiedy występuje owulacja i kiedy są dni płodne? Czy nie wystarczy zadbać o to, żeby kochać się regularnie przez cały cykl i prędzej czy później i tak zajdziesz w ciążę? Nie zawsze. Każdego cyklu masz zaledwie 20% szans na zajście w ciążę, a pary z obniżoną płodnością mają ich dużo mniej. Warto wiedzieć jak obliczyć dni płodne i poznać wady i zalety każdej z metod.  

CZYTAJ WIĘCEJ