Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe Szczęścia 2016 :)
Odpowiedz

Kwietniowe Szczęścia 2016 :)

Oceń ten wątek:
  • *KasiaS* Autorytet
    Postów: 571 405

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paprotka gratulacje!

    15.04.2016 synek Filipek ❤️
    12.01.2018 Aniołek [*] 8 tc (cp) laparotomia, usunięty lewy jajowód
    31.03.2019 Bliźniaki [*][*] 12 tc poronienie zatrzymane

    Ja: 33 lata
    kwas foliowy, wit. D3, jod, kwasy DHA, magnez
    TSH 0,596
    Prolaktyna 8,6
    Testosteron 0,39

    On: 33 lata
    Cynk, selen, kwas foliowy, wit. D3

    Nie jesteś wybrakowana. Nie zrobiłaś niczego złego. Jesteś silna, jesteś odważna i zawsze pozostaje nadzieja. – Ashley Williams
  • karola91 Koleżanka
    Postów: 53 34

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paprotka gratulacje :)
    Ja mam dzisiaj wizyte, ciekawe co tam slychac.


    Tosia <3
    ckaipc0ztrt3gzzn.png
  • Dobson Ekspertka
    Postów: 238 410

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paprotka, gratulacje!! Jaka fajna wymiarowa dzidzia :D

    f2w3lhb8uhmwdzoi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 października 2016, 23:26

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już Cię zaprosiłam ;) zaakceptuj to będę mogła Cię dodać do grupy

    panda80 lubi tę wiadomość

  • Larisa Autorytet
    Postów: 462 309

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paprotka gratulacje! :)

    f2w3ol2anio3j8u2.png
    mhsv15nmt1i18xj8.png
  • paprotka30 Autorytet
    Postów: 627 374

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny, poród naturalny, lekko nie bylo : )
    Straciłam sporo krwi i szycie trwało dłużej niż samo parcie. Ale to juz nieważne : )
    W szpitalu byliśmy koło 22 a o 4 Mała była na świecie wiec chyba nie tak źle nam poszło!

    Olina, ania0141, dichlieb, mania, _Saszka_, Karatka81, Lanusia93 lubią tę wiadomość

  • Sunday Autorytet
    Postów: 304 406

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paprotka gratulacje!! ❤️

    "Miłość jest pragnieniem, by komuś coś dawać - a nie otrzymywać."

    4z4sijb.png
  • Olina Autorytet
    Postów: 1030 537

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paprotka super, gratuluję;))

    Aleksander <3
    atdcj48adxt6iawd.png
    e827d0ff95.png
    200802043238.png
  • MagSz Autorytet
    Postów: 519 249

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paprotka30 wrote:
    Dzięki dziewczyny, poród naturalny, lekko nie bylo : )
    Straciłam sporo krwi i szycie trwało dłużej niż samo parcie. Ale to juz nieważne : )
    W szpitalu byliśmy koło 22 a o 4 Mała była na świecie wiec chyba nie tak źle nam poszło!

    Z zzo czy bez? Gratulacje :)

    f2wlcbxmqludqper.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anastazja co tam u Ciebie słychać? Jak się czujecie?
    Magda dzisiaj o Ciebie pytała na fb...

  • Nemera Przyjaciółka
    Postów: 91 68

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. Mnie codziennie od tygodnia boli brzuch jak na okres dość mocno i nic sie nie dzieje.

    2nn3dqk3bgme6a5j.png
  • Bulimulia Ekspertka
    Postów: 237 319

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje dla nowych mamuś. Mam wrażenie, że zostanę sama na placu boju:( Tak szybko się rozpakowujecie. Do terminu jeszcze 2 tygodnie...

    Zamówiłam huśtawkę dla synka... Przesłali mi UŻYWKĘ!!!!!

    https://www.maluchy.pl/li-72361.png
  • Olina Autorytet
    Postów: 1030 537

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak używke?? no wiesz co :O

    masakra, trzeba teraz reklamować!


    ja juz po terminie, ale według usg moj termin jest jutro tak wiec czekam, czekanie jest najgorsze

    Aleksander <3
    atdcj48adxt6iawd.png
    e827d0ff95.png
    200802043238.png
  • Bulimulia Ekspertka
    Postów: 237 319

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zareklamowałam ale mają czas na rozpatrzenie. .. Niech się cieszą, że małego jeszcze nie ma na świecie. W przeciwnym razie bym ich tam rozniosła! !!

    https://www.maluchy.pl/li-72361.png
  • dichlieb Autorytet
    Postów: 284 339

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paprotka30 gratulacje!

    dqpr3e5eehj9ssyv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bulimulia wrote:
    Gratulacje dla nowych mamuś. Mam wrażenie, że zostanę sama na placu boju:( Tak szybko się rozpakowujecie. Do terminu jeszcze 2 tygodnie...

    Zamówiłam huśtawkę dla synka... Przesłali mi UŻYWKĘ!!!!!

    Ja bym raczej nie zgłosiła reklamacji, tylko zwrot towaru ze względu na niezgodność z opisem. Kupowałaś w końcu nowy, on nie jest uszkodzony tylko używany, czyli dostałaś towar, którego nie kupowałaś. Masakra co oni teraz wyczyniają..

  • MagSz Autorytet
    Postów: 519 249

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak zakup online to bez podawania przyczyny można odstąpić od umowy, sprzedawca zwraca kasę i koszt przesyłki

    Karatka81 lubi tę wiadomość

    f2wlcbxmqludqper.png
  • Karatka81 Autorytet
    Postów: 929 434

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paprotka super!! Gratuluję :-)

  • Mynia Ekspertka
    Postów: 212 301

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paprotka gratulacje :)

    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 - szczęśliwy

    f2w3yx8d8kgijfn8.png
‹‹ 1179 1180 1181 1182 1183 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z poczuciem winy i ze wstydem?

Poczucie winy i wstydu może wpływać na to, jak postrzegasz siebie, jakie decyzje podejmujesz i jak budujesz relacje z innymi. Jeśli nie umiesz ich rozpoznać i zrozumieć, mogą Cię przytłaczać, odbierać energię i podcinać pewność siebie. Nie musisz w tym tkwić. Nauka rozróżniania tych emocji i skutecznego radzenia sobie z nimi pomoże Ci odzyskać wewnętrzny spokój i lepszy kontakt ze sobą.

CZYTAJ WIĘCEJ

Męska płodność – jakie składniki warto suplementować w czasie starań o dziecko?

Choć przez lata w procesie starania się o dziecko większą uwagę skupiano na zdrowiu kobiety, dziś wiemy, że męska płodność ma dokładnie takie samo znaczenie. Dobra wiadomość jest taka, że wiele wpływających na nią negatywnie czynników możemy poprawić, np. przez zmiany w stylu życia czy świadome uzupełnianie kluczowych składników odżywczych. Jakie suplementy na męską płodność mogą pomóc w staraniach o dziecko?

CZYTAJ WIĘCEJ