X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe Szczęścia 2016 :)
Odpowiedz

Kwietniowe Szczęścia 2016 :)

Oceń ten wątek:
  • ania0141 Autorytet
    Postów: 1359 840

    Wysłany: 4 maja 2016, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rotenkopf zaglądasz do nas?zaktualizuj listę-proszę;)

    ania0141
  • ania0141 Autorytet
    Postów: 1359 840

    Wysłany: 4 maja 2016, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja zakładam małemu bodziaka,pajacyk i cienki polarowy kombinezonik bez kocyka,chyba że wieje to narzucamy kocyk

    czarna_owca lubi tę wiadomość

    ania0141
  • kredeczka91 Ekspertka
    Postów: 226 480

    Wysłany: 4 maja 2016, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wole kocyk bo jak chodzimy do lasu to w cieniu przykryje, w sloncu troszke odkryje i moge sie latwo dostosowac ;) ostatnio byl taki upal ze w samym bodziaku wyszlismy i tylko pieluszka przykrylam :D

    czarna_owca lubi tę wiadomość

  • Justyna Es Przyjaciółka
    Postów: 99 171

    Wysłany: 5 maja 2016, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak już przeszłam na porodowke około 8 to mnie zbadali, rozwarcie po cewniku 3 cm. Potem podali oksytocyne i ruszyły skurcze bardzo mocne i częste chyba co 4 min. Miałam stać i kolysac biodrami, mąż masowal plecy i po około godzinie chlusnely wody. Położne zadowolone że fajnie idzie, i wtedy puls malucha spadł do 80. I szybko dzwonią po lekarzy, puls wrócił ale była już decyzja o cięciu. Wszystko działo się szybko. Maluch dostał 10 punktow.

    ania0141, Larisa, Lanusia93 lubią tę wiadomość

    dxomx1hpkba1kbxd.pngdxomx1hpdbmw4l7z.png
    0d1ys65go0zad7r2.png[/
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2016, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 października 2016, 23:31

    Justyna Es lubi tę wiadomość

  • karolajna91 Przyjaciółka
    Postów: 117 159

    Wysłany: 5 maja 2016, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! !! Dawno mnie tutaj nie było, urodziłam pięknego synka Antosia 16.04.2016 o godzinie 23:52, waga 2900, 52 cm. Poród przez cesarskie cięcie ze względu na wahania tętna i wysokie proste ustawienie główki. Dziękuję Bogu ze trafiłam na dyżur fajnej lekarki. Postaram się wstawić Wam fotkę ale to późnej

    ania0141, Olina, Larisa, Lanusia93 lubią tę wiadomość

    SYNUŚ!! <3
    zi13dqk3uzbpjrh2.png
  • ania0141 Autorytet
    Postów: 1359 840

    Wysłany: 5 maja 2016, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolajna91 ogromne gratulacje!!!

    ania0141
  • ania0141 Autorytet
    Postów: 1359 840

    Wysłany: 5 maja 2016, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja muszę się pochwalić mój synuś tydzień temu ważył 3980 a dzisiaj jak położna go zważyła to wielkie oczy zrobiła 4700,rośnie nam pulpecik:)

    Justyna Es, Olina, Larisa, Lanusia93 lubią tę wiadomość

    ania0141
  • karolajna91 Przyjaciółka
    Postów: 117 159

    Wysłany: 5 maja 2016, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takie pytanie mam dziewczyny do tych co karmią wyłącznie piersia odnośnie podawania witaminy k a dokładnie dawki w jakiej ja podajecie bo mam na wypisie ze szpitala wpisane 150 a na wizycie u pediatry doktorka podała mi kapsułki witaminy K + d i patrze a one mają tylko 25... i się zastanawiam co jest grane, nie umiem się do niej dodzwonić ..

    SYNUŚ!! <3
    zi13dqk3uzbpjrh2.png
  • ania0141 Autorytet
    Postów: 1359 840

    Wysłany: 5 maja 2016, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolajna ja karmię mm ale jak byliśmy na cycu to położna i w szpitalu mówiły o kapsułkach twist off z serii revitaben żeby podawać jedną dziennie w tej chwili podajemy tylko d,zapytaj w aptece-w każdej aptece się konkretnie dowiesz

    ania0141
  • kredeczka91 Ekspertka
    Postów: 226 480

    Wysłany: 5 maja 2016, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja podaje jedna dziennie, tak kazala polozna, karmie tylko piersia :)

  • dichlieb Autorytet
    Postów: 284 339

    Wysłany: 5 maja 2016, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przeczytaj dokładnie ulotkę, bądź opakowanie. Podane są inne jednostki. Też tak miałam. W każdym razie ma być 250 witaminy K a nie jak na wypisie 150. Tak uważa mój pediatra i podaje taką dawkę.

    dqpr3e5eehj9ssyv.png
  • karolajna91 Przyjaciółka
    Postów: 117 159

    Wysłany: 5 maja 2016, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam z jednej firmy witaminę k + d i tam jest k tylko 25 mikrogram, zakupiłam jeszcze z firmy neonatus dawkę 150 mikrogram i taka podaje bo w wypisie mam tyle i nawet położna mi dziś powiedziała ze taka dawka obowiązuje od marca tego rok.

    SYNUŚ!! <3
    zi13dqk3uzbpjrh2.png
  • katka/85 Autorytet
    Postów: 285 390

    Wysłany: 5 maja 2016, 23:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna gratuluję :) nareszcie się doczekalas :) duże to twoje dzieciatko:)
    A my z Wojtusiem uczymy się siebie nawzajem i chyba całkiem nieźle nam to idzie:) On jest takim cudownym, pięknym i w ogóle najkochanszym dzieciątkiem ze ciągle kiedy na niego patrze chce mi się płakać ze szczęścia i miłości do niego :) walczę dzielnie o pokarm bo po porodzie nawet siary nie miałam a teraz już udaje mi się czesto ściągnąć wystarczająca ilość żeby się najadl :) przez to praktycznie nie śpię a mój dzień kręci się wokół cyckow bo albo ściągam laktatorem albo przystawiam Misiaczka do piersi ale zrobię dla niego wszystko :)

    ania0141, Larisa, Lanusia93 lubią tę wiadomość

    3jvz2n0an96r1ens.png
    c55fs65gka3iyxy5.png

  • ania0141 Autorytet
    Postów: 1359 840

    Wysłany: 6 maja 2016, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochane miłego weekendu i udanej pogody wam zyczę! :)

    ania0141
  • ania0141 Autorytet
    Postów: 1359 840

    Wysłany: 6 maja 2016, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chyba wszystkie mamusie się już rozpakowały... :)
    Justynaes zamknęła listę?tak jak na pierwszej stronie ;)

    ania0141
  • ania0141 Autorytet
    Postów: 1359 840

    Wysłany: 6 maja 2016, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochane kwietnióweczki bardzo dziękuję wam za wspólnie spędzony czas,cenne porady,wsparcie i wasze kciuki :) dzięki wam łatwiej było przetrwać ten piękny choć nie łatwy okres ciąży,ciężko mi się z wami rozstawać i nie ukrywam,że liczyłam na to że to forum przetrwa,że będziemy mogły dalej się wspierać,wymieniać doświadczeniami itd.no cóż większość woli fb tam dyskusja idzie pełną parą więc nie pozostaje nic innego jak pożegnać się z forum :( -na fb bardzo mało sie udzielam,będę was podczytywała napewno :)
    przykro mi jest,że sporo dzieciaczków nie ma na pierwszej stronie,mojego synusia również,lista nie została zaktualizowana,nasza Rotenkopf również nas opuściła i jest mi strasznie smutno bo myślałam a raczej byłam pewna,że jesteśmy jedną drużyną...
    więc mamusie,które tu jeszcze zaglądają życzę wam wszystkiego najlepszego,poczucia spełnienia,radości z pociech i macierzyństwa,abyście zaznały jak najmniej troski,cóż można więcej życzyć-zdrówka dla bobasków! :) powodzenia
    mój miłoszek kończy w niedzielę miesiąc!!! :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 maja 2016, 07:53

    Lanusia93, Olina lubią tę wiadomość

    ania0141
  • kredeczka91 Ekspertka
    Postów: 226 480

    Wysłany: 6 maja 2016, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drogie mamusie ja rowniez dziekuje za wsparcie w okresie ciazy, bylo mi duzo latwiej z Wami :) zycie powoli sie normuje i juz widze ze nie bede miala czasu na to zeby sie udzielac, synus zabiera cala uwage, a jeszcze cos dla meza musi zostac ;) jeszcze raz wielkie dzieki, gratulacje naleza sie kazdej z nas, pociechy z dzieciaczkow, niech zdrowo rosna :)

    Moj synus konczy dzisiaj 2tygodnie!

    Lanusia93 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2016, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, najmocniej Was przepraszam, że Was tak zaniedbałam ale jak większość z Was (które są na fb) wie otarłam się o depresję (albo ją nawet miałam?). Na dzień dzisiejszy jest lepiej więc jak najszybciej postaram się uzupełnić listę aczkolwiek może to być trudne bo Hania przechodzi skok rozwojowy, mało a często je, płacze na spaniu (o ile w końcu zaśnie). Jest mi strasznie wstyd, że nie dałam rady robić tutaj wszystkiego na bieżąco ale było na prawdę źle. Nie będę się rozpisywać co i jak bo nie chce wracać do tego. Mam nadzieję, że zrozumiecie.

  • fabiola Autorytet
    Postów: 535 653

    Wysłany: 6 maja 2016, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na forum toczy się jedna długa rozmowa i ciężko wrócić to konkretnego wątku. Na fb jest każdy wątek z osobna. Ja WiFi mam cały czas załączone więc jak ktoś doda komentarz do konkretnego wątku to ja jestem o tym poinformowana. Fb ułatwia mi życie, nie mam czasu nadrabiać po 20 stron na bbf. Dlatego wszystkie Was zapraszam na fb, tam nie musimy się rozstawać :)

    Larisa, Lanusia93 lubią tę wiadomość

    atdcjw4zbts1ljz3.png

    3i49jw4zl4uo1feg.png[/url]
‹‹ 1226 1227 1228 1229 1230
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ