Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe Szczęścia 2016 :)
Odpowiedz

Kwietniowe Szczęścia 2016 :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2015, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anastazjaaa, termin zmieniony ;)

    Anastazjaaa lubi tę wiadomość

  • jaskra Autorytet
    Postów: 689 646

    Wysłany: 5 listopada 2015, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rotenkopf, o taki duży mebel- regał w zasadzie, ale z drzwiczkami :) To w zasadzie nie jest dla dziecka, ale jest to wydatek, który się pojawił z powodu małej Marysi, więc doliczam do kosztów :)

    2016 💗 Marysia
    10.2025 CB 💔

    2026 3 x IUI ❌❌❌

    5.2026- kwalifikacja do programu in vitro ➡️ start zaplanowany na koniec maja

    23.05.2026- dodatni test ciążowy ⏸️
    23.05 beta 11,3
    25.05 beta 36,3; progesteron 41,7
    29.05 beta 264 (ostrożna nadzieja 🙏)
    31.05 beta 694 🍀🍀🍀
    3.06 beta 2600 🍾

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2015, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaaaa ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2015, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jaskra wrote:
    jamniczakuchnia, jaki piękny jest ten wózek Riko Brano! Właśnie awansował na moje pierwsze miejsce :) Dziękuję Ci! Posprawdzam jeszcze jak funkcjonalności. Do tej pory moim top 1 był Bebetto Luca, ale tylko ze względu na opinie. Wizualnie mnie nie zachwycał.

    Edit: ojej, ale właśnie sprawdziłam, że on 2w1 kosztuje 1500 zł.. Jeszcze fotelik trzeba :(

    Piękny, no :) Mężowi też podoba się bardziej niż Riko Nano, parametry techniczne są wg niego ok. Żadnych Bebetto ani innych takich nie biorę pod uwagę, tym bardziej że Riko to Polska firma. Niecałe 1700 kosztuje 3w1, my taki kupujemy :)

  • Iwonkaaa Autorytet
    Postów: 1163 1062

    Wysłany: 5 listopada 2015, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fabiola jakbyś miała k możliwość to jedz do nich i załatw osobiście bo tel nic nie da są anonimowi... wstrzymać to nie trzeba procedur ś
    ale wypłacić to mnóstwo procedur...

    2nn3dqk3v0xe378w.png
    relgh371vik87js9.png
  • jaskra Autorytet
    Postów: 689 646

    Wysłany: 5 listopada 2015, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, kupujecie adapter do fotelika samochodowego, czy będziecie przypinać pasami?

    2016 💗 Marysia
    10.2025 CB 💔

    2026 3 x IUI ❌❌❌

    5.2026- kwalifikacja do programu in vitro ➡️ start zaplanowany na koniec maja

    23.05.2026- dodatni test ciążowy ⏸️
    23.05 beta 11,3
    25.05 beta 36,3; progesteron 41,7
    29.05 beta 264 (ostrożna nadzieja 🙏)
    31.05 beta 694 🍀🍀🍀
    3.06 beta 2600 🍾

    preg.png
  • MagSz Autorytet
    Postów: 519 249

    Wysłany: 5 listopada 2015, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny na jakiej wysokości czujecie ruchy? Tak nisko, nad spojeniem lonowym czy już wyzej? :)

    f2wlcbxmqludqper.png
  • jaskra Autorytet
    Postów: 689 646

    Wysłany: 5 listopada 2015, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jamniczakuchnia wrote:
    Piękny, no :) Mężowi też podoba się bardziej niż Riko Nano, parametry techniczne są wg niego ok. Żadnych Bebetto ani innych takich nie biorę pod uwagę, tym bardziej że Riko to Polska firma. Niecałe 1700 kosztuje 3w1, my taki kupujemy :)

    a gdzie taki znalazłaś jeśli można wiedzieć? Rozumiem, że to z fotelikiem ich produkcji również? Ja myślałam o Maxi Cosi, bo słyszałam, że są najbezpieczniejsze, ale w sumie w ogóle się na tym nie znam... Znalazłam 3w1 Riko Brano z fotelikiem maxi cosi za 2100 zł.

    2016 💗 Marysia
    10.2025 CB 💔

    2026 3 x IUI ❌❌❌

    5.2026- kwalifikacja do programu in vitro ➡️ start zaplanowany na koniec maja

    23.05.2026- dodatni test ciążowy ⏸️
    23.05 beta 11,3
    25.05 beta 36,3; progesteron 41,7
    29.05 beta 264 (ostrożna nadzieja 🙏)
    31.05 beta 694 🍀🍀🍀
    3.06 beta 2600 🍾

    preg.png
  • kamaaa Autorytet
    Postów: 263 321

    Wysłany: 5 listopada 2015, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MagSz wrote:
    Dziewczyny na jakiej wysokości czujecie ruchy? Tak nisko, nad spojeniem lonowym czy już wyzej? :)
    Ja czuję bardzo nisko a to już 19 tydzień. Ale na wczorajszej wizycie ginekolog mówiła że dzidzia jest nisko i żeby się nie martwić. No i dziewczyny tutaj też tak pisały :D

    MagSz lubi tę wiadomość

    f2w3csqv1ok8ev24.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2015, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wam ;-) mam wyniki NIFTY i wszystko dobrze dzidzia zdrowa! Cieszę się jak głupia! <3 Będzie dziewuszka Alicja jednak :-D. Kupię ten leżaczek Tiny love bo jest cudny a i wózek będzie quinny moodd ale gondola i stelarz ciekawe czy mogę tak kupić bo spacerówke już mam a wyprawki nie liczyłam ale tylko muszę kupić rzeczy higieniczne w więc kilkaset złotych więcej nie wydam 2,5 z wozkiem i z leżaczkiem pójdzie

    nick nieaktualny, wiecznie, Anastazjaaa, Larisa, nick nieaktualny, Babu, nick nieaktualny, Lanusia93 lubią tę wiadomość

  • Iwonkaaa Autorytet
    Postów: 1163 1062

    Wysłany: 5 listopada 2015, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja smyranko czuje tak z 5 cm pod pepkiem... Boże takie cudowne uczucie....

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    2nn3dqk3v0xe378w.png
    relgh371vik87js9.png
  • Wiolcia1405 Autorytet
    Postów: 619 525

    Wysłany: 5 listopada 2015, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ten wozek Rico strasznie podobny do TAKO MOONLIGHT :) który ostatnio widziałam na Helu i ślicznie się prezentował ;)

    W 1 ciąży ZUS wypłacił mi zasiłek dopiero po 3 miesiącach :) pojechałam upomnialam się i złożyłam pismo aby za zwłokę zapłacili mi odsetki :) i tak też zrobili ;) ( ok 500 zł ) ;) droga nie chodzi kupiliśmy za to kosz mojzesza :)

    f2w39jcgyl35ko6r.png

    mker2l4.png
  • Iwonkaaa Autorytet
    Postów: 1163 1062

    Wysłany: 5 listopada 2015, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to mój brzusio.... rozstępy po pierwszej ciąży i "śmieszny" pępek ale to cały czas moja duma :)



    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/faab21d8bfbc.jpg http://naforum.zapodaj.net/thumbs/8ee4b73886ba.jpg

    Ameiva, Aleksandra19, MagSz, essentiel, Anastazjaaa, nick nieaktualny, agulas, nick nieaktualny, Babu, nick nieaktualny, Lanusia93 lubią tę wiadomość

    2nn3dqk3v0xe378w.png
    relgh371vik87js9.png
  • Iwonkaaa Autorytet
    Postów: 1163 1062

    Wysłany: 5 listopada 2015, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wózki też obcykalam w necie także teraz chcemy jechać i obejrzeć na żywo głębokość gondoli... funkcjonalność i tez 3w1 bierzemy ...

    2nn3dqk3v0xe378w.png
    relgh371vik87js9.png
  • essentiel Ekspertka
    Postów: 181 239

    Wysłany: 5 listopada 2015, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwonkaaa, piękny brzusiooo!
    U nas nadal bardzo malutki,ale ginekolog uważa,że nie szkodzi,maleństwo rośnie, na wadze +1kg,więc nie ma o co się martwić :)

    Iwonkaaa lubi tę wiadomość

    ❤ Mikołaj 1.02.19 ❤
    m3sx6vgcf3jfk39f.png
    ❤ Hanna - 11.04.16 ❤
    klz9roeqis0tp9cs.png
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 5 listopada 2015, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rotenkopf wrote:
    Anastazjaaa, termin zmieniony ;)
    Dziękuję

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • Iwonkaaa Autorytet
    Postów: 1163 1062

    Wysłany: 5 listopada 2015, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie Kochana plus 7 kg...

    Larisa lubi tę wiadomość

    2nn3dqk3v0xe378w.png
    relgh371vik87js9.png
  • Larisa Autorytet
    Postów: 462 309

    Wysłany: 5 listopada 2015, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mag.1990 wrote:
    Ameiva - pierwszy był na Madalińskiego i drugi tez tam, bo mega zadowolona jestem.
    Ja rodziłam na inflanckiej i tez tam chce. Juz rozmawiałam ze swoją położna :)

    f2w3ol2anio3j8u2.png
    mhsv15nmt1i18xj8.png
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 5 listopada 2015, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natalka189 wrote:
    Hej wam ;-) mam wyniki NIFTY i wszystko dobrze dzidzia zdrowa! Cieszę się jak głupia! <3 Będzie dziewuszka Alicja jednak :-D. Kupię ten leżaczek Tiny love bo jest cudny a i wózek będzie quinny moodd ale gondola i stelarz ciekawe czy mogę tak kupić bo spacerówke już mam a wyprawki nie liczyłam ale tylko muszę kupić rzeczy higieniczne w więc kilkaset złotych więcej nie wydam 2,5 z wozkiem i z leżaczkiem pójdzie
    Gratuluję dziewczynki, niech Alicja dalej rośnie zdrowo.

    Też miałam ochotę na moodd zwłaszcza ten z białym stelażem ji się podobał, ale zrezygnowałam bo koleżanka ma i strasznie skrzypi w czasie jazdy, nie wiem czy takie są czy taki jej się trafił, więc jeśli masz możliwość przetestuj go w sklepie

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 5 listopada 2015, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwonka śliczny brzusio

    Iwonkaaa lubi tę wiadomość

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
‹‹ 334 335 336 337 338 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 porad, jak ubrać dziecko na zimowy spacer

Niekiedy zimowa aura za oknem może zniechęcać do spacerów... Tymczasem jest to świetny sposób na budowanie odporności, dotlenienie organizmu i zapewnienie aktywności fizycznej dla dziecka. Jak zatem przygotować się na zimowy spacer? Sprawdź 7 porad, jak ubrać dziecko!

CZYTAJ WIĘCEJ