Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe Szczęścia 2017
Odpowiedz

Kwietniowe Szczęścia 2017

Oceń ten wątek:
  • sallvie Autorytet
    Postów: 3174 4019

    Wysłany: 20 marca 2017, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak już tak wywołujemy tutaj dziewczyny to kilka dni nie odzywała się chyba Ivona o ile czegoś nie pominęłam
    dawno nie było żadnej wiadomości od aprilovej ale ona to raczej teraz zajęta przygotowaniami do matury jest ;)
    no i dawno nie widziałam żadnej wiadomości od Kruchy i Jula222

    Dziewczyny dajcie jakieś oznaki życia !!

    Milka1991, Jula222 lubią tę wiadomość

    👩 97' , 👨 96'

    04.2017r. (37+1) - 25cs🩷
    01.2019r. (37+0) - 1cs 💙
    11.2021r. (34+6) - 3cs 🩷
    Aniołek - 03.2021r. (5+0) - 2cs 🤍

    age.png
  • nutella_ Autorytet
    Postów: 2140 3697

    Wysłany: 20 marca 2017, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ilae wrote:
    A orientujecie się może czy są ubezpieczalnie, które ubezpieczą mi męża bez okresu karencji? Ponoć takie istnieją... Mąż nie ma żadnego dodatkowego ubezpieczenia i nie dostanie pieniążków za urodzenie się dziecka, ja dostanę, bo mam grupowe ubezpieczenie w Generalli. Zawsze to dodatkowe pieniążki, a wiadomo, że czasem da się obejść system :)
    Jak byłam w ciąży z Julką to szukaliśmy ubezpieczenia dla męża. Znajoma z pzu poradziła zeby dolaczył do grupy osób (tzw. Ubezpieczenie grupowe), które jest w podobnej sytuacji jak my lub gdy jest możliwość ubezpieczyl się grupowo w pracy. Takie ubezpieczenia mają zazwyczaj najkrótszy okres karencji- nawet 3 miesiące. Nie wiem jak to na dzień dzisiejszy wygląda, ale raczej nie spotkałam się z żadnym ubezpieczeniem z krótsza karencja :(. W sumie kto by chciał wypłacać ubezpieczenie zanim na siebie nie zarobi. Chyba że na jakiś czas okreslony, który musisz płacić. Szkoda, że tak późno się obudziliscie :(

    👩31 lat 👨‍🦱 35 lata
    2015 💔
    👶 Julia 9 lat
    👶Antoni 7 lat
    👶Zosia
    age.png
  • IGA.G Autorytet
    Postów: 3251 2461

    Wysłany: 20 marca 2017, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilae my szukaliśmy takiego ubezpieczenia, ale nie znaleźliśmy :(

    tb73vcqgi58cup9y.png
    zpbndf9hspql3zw5.png
  • pati87 Autorytet
    Postów: 2474 1509

    Wysłany: 20 marca 2017, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tego co znajoma moja siw dowiadywala to karencje sa na minimum 3miesiace i dodatkowo jest 6miesieczny okres wypowiedzenia w tych ubezpieczeniach gdzie jest krotka karencja.

    iv09df9hp0ju3od9.png
    28.09.2015 mój kochany aniołek Ksawierek 20tc [*]
    polimorfizm C.677C/T heterozygota MTHFR

  • ilae Autorytet
    Postów: 910 1248

    Wysłany: 20 marca 2017, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żałuję, że w maju jak mój pracodawca zmieniał ubezpieczyciela, to nie dopisałam też męża :(

    3jvzdf9h7tp5lfxx.png
  • Wanda1986 Autorytet
    Postów: 576 640

    Wysłany: 20 marca 2017, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mogę Was.nadrobić dziewczyny wiec odpisze teraz.
    MagdaWaw jestem na Endokrynologii i schorzeniach płodności na sali 57, zapraszam.
    Dziewczyny które chciałyby przechodzić kolejna ciążę w tym samym towarzystwie, jest to możliwe. Moje Sierpniowki pozachodziły w ciążę w jednym czasie. Z 40 dziewczyn wspólnie zaszło 9, 5 juz urodziło, ja jestem następna w kolejce ☺

    Milka1991, kasieniaczek, misKolorowy, Jagah lubią tę wiadomość

    Rjsxp2.png
    mb8Xp2.png
  • eforts Autorytet
    Postów: 2866 1894

    Wysłany: 20 marca 2017, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to cały czas mam przeczucie ze She Wolf[b/] zaskoczy nas ze dzidzia już po drugiej stronie brzucha :)

    Niebieskaa, ilae, She Wolf lubią tę wiadomość

    1usaanlitgnl6x8t.png
    1usaupjyr1vci98r.png
  • Lokokoko Autorytet
    Postów: 2247 1646

    Wysłany: 20 marca 2017, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwszy raz chyba od 3tygodni pomalowałam paznokcie! Od razu czuję się jak nowo narodzona :-D

    Kochany wymarzony Filipek. 01.05.2017r

    tb73upjyq2xrr14e.png

    [l22ngu1r4hvijs5d.png
  • Wanda1986 Autorytet
    Postów: 576 640

    Wysłany: 20 marca 2017, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję ze pytacie co u nas, brzuch mi się spina, do ciąży donoszonej zostało 6 dni, bardzo mnie to cieszy ☺

    Lokokoko, Milka1991 lubią tę wiadomość

    Rjsxp2.png
    mb8Xp2.png
  • Jula222 Autorytet
    Postów: 1304 1116

    Wysłany: 20 marca 2017, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sallvie wrote:
    Jak już tak wywołujemy tutaj dziewczyny to kilka dni nie odzywała się chyba Ivona o ile czegoś nie pominęłam
    dawno nie było żadnej wiadomości od aprilovej ale ona to raczej teraz zajęta przygotowaniami do matury jest ;)
    no i dawno nie widziałam żadnej wiadomości od Kruchy i Jula222

    Dziewczyny dajcie jakieś oznaki życia !!

    Kochane my nadal w dwupaku :) skurcze się już pojawiają, malutka ma wciąż czkawki :) dwa tygodnie temu ważyła ok.2500g zobaczymy jak będzie jutro, wizyta i w końcu pobrany będzie gbs. Brzuch mi się juz obniżył tydzień temu ale cały czas czuje jakby miał się oderwać :/ jutro zobaczymy jak szyjka :) porodu nie ukrywam boje się jak diabli przez pierwszy który trwał 28h.. nie odzywam się ale was podczytuje i wszystkim mamusia które mają już swoje maleństwa przy sobie GRATULUJĘ !:) całymi dniami leniuchuje bo juz wszystko gotowe dla drugiej księżniczki ale i tak czasu nie mam przy starszej ;) staramy się ją przygotować na siostrzyczke jak narazie wszystko Oki rozumie ze musze iść do szpitala i wrócę z dzidzia ale jak będzie zobaczymy Zuzia ma dla Zosi prezent tak samo jak od miesiąca jeździ w bagażniku prezent od Zosi dla starszej siostry by może lepiej przyjęła maluszka i nie czula się gorsza zy coś w tym stylu..

    Lokokoko, sallvie, Milka1991, aniab2205, Marsylia, Jagah lubią tę wiadomość

    bl9chdgeprsz4jls.png
    ug379vvjahkjd57g.png
    Aniołek 2.02.2013 (11 tydz.) [*][*][*] Zawsze będziesz w naszych serduszkach Aniołeczku!
  • eforts Autorytet
    Postów: 2866 1894

    Wysłany: 20 marca 2017, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabi to fajnie jakby już się jakaś regularnosc pokazała. Już jesteś na etapie zwanym "w terminie" :)

    Gabi 19 lubi tę wiadomość

    1usaanlitgnl6x8t.png
    1usaupjyr1vci98r.png
  • Jula222 Autorytet
    Postów: 1304 1116

    Wysłany: 20 marca 2017, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadal będę was podczytywać i dam jutro znać jak po wizycie a tym bardziej jak będę już miała Malutka po drugiej stronie brzuszka :) ale teraz za dużo od ostatniego miesiąca mamy na głowie problemów rodzinnych ze strony męża i nerwy stresy i co tam jeszcze wiec ciężko tez się koncentrować na duperlach.. niestety tak była kiedy ludzie są strasznie problematyczni i nie chca się dogadać :/ to tyle co u nas ;)
    Buziaczki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 marca 2017, 18:01

    misKolorowy lubi tę wiadomość

    bl9chdgeprsz4jls.png
    ug379vvjahkjd57g.png
    Aniołek 2.02.2013 (11 tydz.) [*][*][*] Zawsze będziesz w naszych serduszkach Aniołeczku!
  • ilae Autorytet
    Postów: 910 1248

    Wysłany: 20 marca 2017, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eforts wróżyłaś już kilka razy i Ci to wyszło, więc się nie zdziwię, jak teraz masz rację co do She ;)

    Ja to się zbieram do zrobienia sobie hybryd po raz pierwszy oooood... grudnia. Po pierwsze nie chce mi się, po drugie - rękę mam jak drewno więc sobie przepiłuję skórki do krwi, bo nie mam czucia, a po trzecie to plecy mnie bolą po kilkunastu minutach siedzenia a co dopiero z 3h z moją lampą UV... Może sobie u kogoś zafunduję hybrydki.
    Zastanawiam się też nad rzęsami, ale nigdy nie robiłam i nie wiem z czym to się je i czego unikać itp. No i co ile uzupełniać, bo nie wiem czy później z bobasem będzie czas iść na rzęsy :) liczę na to, że odciągnięte mleczko z butli też pociągnie od tatusia :)

    eforts, She Wolf lubią tę wiadomość

    3jvzdf9h7tp5lfxx.png
  • Wanda1986 Autorytet
    Postów: 576 640

    Wysłany: 20 marca 2017, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A propos czy wiecie skąd się bierze gbs? Moja wspollokatorkarta ma dodatni, mamy wspólna łazienkę i ganie do sztuccow. O dodatnim gbs powiedziala nam wczoraj i ciut się zmartwienia ale lekarka mowila ze ryzyko zakażenia jest niewielkie. Jestem jednak ciekawa czy któraś z Was pytała o to swojego lekarza jak można się zarazić. Żeby nie było, nie panikuje, po prostu nikt jakoś nie umie mi odpowiedziec

    Rjsxp2.png
    mb8Xp2.png
  • IGA.G Autorytet
    Postów: 3251 2461

    Wysłany: 20 marca 2017, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eforts może mi coś wywróżysz? :) jakoś dzisiaj psychicznie jestem zmęczona, myślę i porodzie

    tb73vcqgi58cup9y.png
    zpbndf9hspql3zw5.png
  • eforts Autorytet
    Postów: 2866 1894

    Wysłany: 20 marca 2017, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iga nie chcesz znać mojej wróżby bo.od zawsze mam.przeczucie że przenosisz :)
    Ale chciałam dodać że z mojego punktu widzenia to może być dobra wiadomość, ja urodziłam tydzień po terminie i nie mieliśmy ni krzty dolegliwości zdrowotnych. (waga, zoltwczka, kołki, ból brzucha czy co kolwiek).

    Wanda gbs jest w pochwie ew odbicie to nie wiem jak chciałabyś się zarazić. Chyba że przy jakimś braku higieny w toalecie. No nie wiem czy jest na to.sposob.

    Ilae mi się nie.podobaja sztuczne rzęsy. Jak ładnie by nie były założone to.widac zw są sztuczne. A jak nie będziesz uzupełniać regularnie (a teraz w sumie tego nie przewidzisz) to w ogóle efekt może być oplakany :/ ale to tylko.mije zdanie.

    1usaanlitgnl6x8t.png
    1usaupjyr1vci98r.png
  • eforts Autorytet
    Postów: 2866 1894

    Wysłany: 20 marca 2017, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iga nie chcesz znać mojej wróżby bo.od zawsze mam.przeczucie że przenosisz :)
    Ale chciałam dodać że z mojego punktu widzenia to może być dobra wiadomość, ja urodziłam tydzień po terminie i nie mieliśmy ni krzty dolegliwości zdrowotnych. (waga, zoltwczka, kołki, ból brzucha czy co kolwiek).

    Wanda gbs jest w pochwie ew odbicie to nie wiem jak chciałabyś się zarazić. Chyba że przy jakimś braku higieny w toalecie. No nie wiem czy jest na to.sposob.

    Ilae mi się nie.podobaja sztuczne rzęsy. Jak ładnie by nie były założone to.widac zw są sztuczne. A jak nie będziesz uzupełniać regularnie (a teraz w sumie tego nie przewidzisz) to w ogóle efekt może być oplakany :/ ale to tylko.mije zdanie.

    1usaanlitgnl6x8t.png
    1usaupjyr1vci98r.png
  • eforts Autorytet
    Postów: 2866 1894

    Wysłany: 20 marca 2017, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iga nie chcesz znać mojej wróżby bo.od zawsze mam.przeczucie że przenosisz :)
    Ale chciałam dodać że z mojego punktu widzenia to może być dobra wiadomość, ja urodziłam tydzień po terminie i nie mieliśmy ni krzty dolegliwości zdrowotnych. (waga, zoltwczka, kołki, ból brzucha czy co kolwiek).

    Wanda gbs jest w pochwie ew odbicie to nie wiem jak chciałabyś się zarazić. Chyba że przy jakimś braku higieny w toalecie. No nie wiem czy jest na to.sposob.

    Ilae mi się nie.podobaja sztuczne rzęsy. Jak ładnie by nie były założone to.widac zw są sztuczne. A jak nie będziesz uzupełniać regularnie (a teraz w sumie tego nie przewidzisz) to w ogóle efekt może być oplakany :/ ale to tylko.mije zdanie.

    1usaanlitgnl6x8t.png
    1usaupjyr1vci98r.png
  • IGA.G Autorytet
    Postów: 3251 2461

    Wysłany: 20 marca 2017, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj Eforts to wróżysz jak mój mąż ;p
    to w takim razie przestaje myśleć o porodzie i wsłuchiwać się w organizm bo mam jeszcze prawie dwa tygodnie do terminu więc wrzucam na luz :)

    eforts lubi tę wiadomość

    tb73vcqgi58cup9y.png
    zpbndf9hspql3zw5.png
  • Niebieskaa Autorytet
    Postów: 2816 3916

    Wysłany: 20 marca 2017, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eforts, a jakie wrozby nt Chrupki? Mam nadzieje, ze jeszcze poczeka:)

    eforts lubi tę wiadomość

    2fwaugpjrxudygqa.png
    Nasze szczescie juz z nami: kwiecien 2017
‹‹ 1866 1867 1868 1869 1870 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak odróżnić w ciąży zdrowe symptomy od tych niepokojących?

Przeczytaj jakich objawów i dolegliwości możesz spodziewać się będąc w ciąży. Które z nich są normalnymi symptomami ciąży a których nigdy nie powinnaś ignorować i które powinny skłonić Cię do konsultacji z lekarzem.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Programy dawstwa komórek i moment, w którym warto o nich pomyśleć.

Gdy własne komórki mówią „nie”. A medycyna wciąż potrafi powiedzieć „tak”. Kiedy pada słowo „dawstwo”, niewiele osób reaguje spokojnie. To nie jest temat do rozmów między zupą a deserem. W życiu większości kobiet i par pojawia się dopiero wtedy, gdy ich pierwotna wizja drogi do rodziny zaczyna się kruszyć. Gdy mają za sobą kilka cykli IVF i za każdym razem wychodzą z wynikiem, na którym znów widnieje słowo „negatywny”. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ