Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe Szczęścia 2017
Odpowiedz

Kwietniowe Szczęścia 2017

Oceń ten wątek:
  • Justyna Sz Autorytet
    Postów: 504 847

    Wysłany: 26 października 2016, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pati87 wrote:
    Oj zalezy u kogo. Ja przed 1 ciaza w talii mialam 62cm a po ciazy przez jakies 3lata mialam 59cm.
    OOooooo to super:) twoja wersja mi sie bardzo podoba:)

    Aga1991 lubi tę wiadomość

    p19us65gqqn6196h.png
    p19us65gxtvkimty.png
    12.04 - Na świat przyszedł Maciej. Waga 4280g, 58 cm.
    mhsvj44jwa5wsnwp.png
  • Jula222 Autorytet
    Postów: 1304 1116

    Wysłany: 26 października 2016, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lokokoko wrote:
    Ja całe życie miałam w tali 63cm teraz mam 67... I słyszałam, że po ciąży talii się nie odzyskuje... Jakoś mi smutno :p

    Spokojnie dziewczyny ;) po ciąży wraca talia :) zejdzie tylko brzuszek ciążowy i parę tygodni i talia jak przed :) jestem żywym przykładem na to :) z Zuzia zgubiłam talię a po porodzie juz w grudniu talia jak przed idealna :)

    Lokokoko, Justyna Sz, Aga1991, Teklaa lubią tę wiadomość

    bl9chdgeprsz4jls.png
    ug379vvjahkjd57g.png
    Aniołek 2.02.2013 (11 tydz.) [*][*][*] Zawsze będziesz w naszych serduszkach Aniołeczku!
  • Lokokoko Autorytet
    Postów: 2247 1646

    Wysłany: 26 października 2016, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeeej!!! Super! :))) Jula czyli ile Ci to zajęło? :,

    Kochany wymarzony Filipek. 01.05.2017r

    tb73upjyq2xrr14e.png

    [l22ngu1r4hvijs5d.png
  • nutella_ Autorytet
    Postów: 2140 3697

    Wysłany: 26 października 2016, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to ja i moje maleństwa :)
    3149t3k.jpg

    Niebieskaa, sallvie, Lokokoko, Justyna Sz, Aga1991, Teklaa, Antonelka, Milka1991, Omon, lis87, Korcia, stowtotka, Kjopa3 lubią tę wiadomość

    👩31 lat 👨‍🦱 35 lata
    2015 💔
    👶 Julia 9 lat
    👶Antoni 7 lat
    👶Zosia
    age.png
  • Niebieskaa Autorytet
    Postów: 2816 3916

    Wysłany: 26 października 2016, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kahaśka wrote:
    Niebieskaa, moja kuzynka miała taki mały brzuch, że kończąc szkołę rodzenia 3 tygodnie przed porodem wyglądała jakby miała za pół roku rodzic hehe. A wychodząc ze szpitala wyglądała jak przed ciążą ;)

    Dziekuje kahaska, potrzebuje takich opinii. Ide na usg 1.11, ostatnie mialam 22.09 i sie bardzo martwie czy z dzieckiem ok, mialam czarne wizje, ze nie rosnie:((((((


    Mrik, ja mam ciagle problemy z krwia z nosa, ale ja biore acard i clexane.

    2fwaugpjrxudygqa.png
    Nasze szczescie juz z nami: kwiecien 2017
  • Teklaa Autorytet
    Postów: 1309 645

    Wysłany: 26 października 2016, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna Sz wrote:
    OOooooo to super:) twoja wersja mi sie bardzo podoba:)

    Tak! Polać Pati szklankę soku pomarańczowego! ;D

    Justyna Sz, pati87, Milka1991 lubią tę wiadomość

    mhsvhdgexfg3d4nx.png
    kolejna 30.03/36tc 16.03 3200/33tc 23.02 2297g/24.01 1447g/22.12 759g/połówkowe 05.12 wzorowo ❤️około 437g/24.11- ok/27.10 9-12cm/prenatalne 03.10.2016 - wszystko ok 6,5cm/19.09.2016 10tydz. 3,35 cm/5.09.2016 8tydz. 1,5cm serduszko 171
  • sallvie Autorytet
    Postów: 3174 4019

    Wysłany: 26 października 2016, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niebieskaa wrote:
    Dziekuje kahaska, potrzebuje takich opinii. Ide na usg 1.11, ostatnie mialam 22.09 i sie bardzo martwie czy z dzieckiem ok, mialam czarne wizje, ze nie rosnie:((((((


    Mrik, ja mam ciagle problemy z krwia z nosa, ale ja biore acard i clexane.


    Dokładnie nie martw się, każda ciąża i każdy brzuch to indywidualna sprawa. Ostatnio jak moja przyjaciółka pokazała swojej mamie zdjęcie mojego brzuszka z 14 tygodnia to jej mama była w szoku bo stwierdziła, że ona taki miała w 7 miesiącu ! :) A do wizyty już tak blisko, jeszcze kilka dni i zobaczysz jak bardzo zmieniło się maleństwo i jakie jest już duże :)

    Niebieskaa lubi tę wiadomość

    👩 97' , 👨 96'

    04.2017r. (37+1) - 25cs🩷
    01.2019r. (37+0) - 1cs 💙
    11.2021r. (34+6) - 3cs 🩷
    Aniołek - 03.2021r. (5+0) - 2cs 🤍

    age.png
  • Aga1991 Ekspertka
    Postów: 193 171

    Wysłany: 26 października 2016, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolyn wrote:
    Ja dementuje :) talie mam wyrazniejsza nawet jak przed ciaza z synkiem..Oczywiscie zanika teraz troche ale jest:)))


    Czuje ruchy :) jestem prawie pewna, ze to dzidzius!

    Jak masz się fajnie. Ja nic nie czuje jeszcze i mam nadzieje,że wszystko ok z maleństwem

    Płeć: Synek KAROLEK <3
    6.04 waga 3kg. 23.02 waga synka 1870g
    Kolejna wizyta 20.04
    w57v43r8i8i95mmy.png

    k,NDAwNjgyODUsNTIyMTIx,f,1911.gif
  • Justyna Sz Autorytet
    Postów: 504 847

    Wysłany: 26 października 2016, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nutella_ wrote:
    A to ja i moje maleństwa :)
    3149t3k.jpg
    Ale masz fajne te maleństwa:) a ile ma twoje starsze maleństwo?? jaka będzie różnica miedzy jednym, a drugim dzieciątkiem??

    p19us65gqqn6196h.png
    p19us65gxtvkimty.png
    12.04 - Na świat przyszedł Maciej. Waga 4280g, 58 cm.
    mhsvj44jwa5wsnwp.png
  • pati87 Autorytet
    Postów: 2474 1509

    Wysłany: 26 października 2016, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj brzuszek po sniadaniu

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/da831929aa02.jpg[/url

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 października 2016, 10:29

    sallvie, karolyn, Niebieskaa, Aga1991, nutella_, Lokokoko, Antonelka, Milka1991, Omon, lis87, stowtotka, sy__la, Kjopa3 lubią tę wiadomość

    iv09df9hp0ju3od9.png
    28.09.2015 mój kochany aniołek Ksawierek 20tc [*]
    polimorfizm C.677C/T heterozygota MTHFR

  • Justyna Sz Autorytet
    Postów: 504 847

    Wysłany: 26 października 2016, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pati87 wrote:
    Moj brzuszek po sniadaniu

    https://naforum.zapodaj.net/395b7197208e.jpg.html
    słabo się najadłaś:):) żartuje:) idealny jak na ten moment ciąży:) taki bym chciała;)

    p19us65gqqn6196h.png
    p19us65gxtvkimty.png
    12.04 - Na świat przyszedł Maciej. Waga 4280g, 58 cm.
    mhsvj44jwa5wsnwp.png
  • Reni1982 Autorytet
    Postów: 815 656

    Wysłany: 26 października 2016, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lokokoko wrote:
    No tak mi bratowa mowila, q czy to prawdw to mam nadzieje ze nie.

    E wcale tak nie jest,moje siostry,kolezanki po ciąży są chudsze niż przed
    Dziewczyny nie ma reguły :)

    Lokokoko lubi tę wiadomość

    Reni1982

    09.04.2017 r. Miłoszek jest z nami :)
    dqpr2n0a86al9imd.png
  • karolyn Autorytet
    Postów: 782 878

    Wysłany: 26 października 2016, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niebieskaa ja mialam podobny brzuszek z synem. Byl malutki po porodzie w ciagu 3 tyg byl plaski. Nie ma co porownywac sie z mamami, ktore maja juz dzieci. Ja teraz mam duzo wiekszy brzuszek:)

    Niebieskaa lubi tę wiadomość

    q5Anp2.pngT2kLp2.png
  • pati87 Autorytet
    Postów: 2474 1509

    Wysłany: 26 października 2016, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak wygląda z przodu.
    Dopiero po poludniu brzuszek mi rośnie

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/cff05d5f4f68.jpg[/url

    nutella_, Aga1991, Niebieskaa, Lokokoko, Milka1991, sy__la, Kjopa3 lubią tę wiadomość

    iv09df9hp0ju3od9.png
    28.09.2015 mój kochany aniołek Ksawierek 20tc [*]
    polimorfizm C.677C/T heterozygota MTHFR

  • pati87 Autorytet
    Postów: 2474 1509

    Wysłany: 26 października 2016, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna Sz wrote:
    słabo się najadłaś:):) żartuje:) idealny jak na ten moment ciąży:) taki bym chciała;)
    Zjadlam 2 kromki ciemnego chleba z maslem, almette, szynka i ogorkiem swiezym. Od 3 dni to moje ulubione sniadanie.

    Justyna Sz, Aga1991 lubią tę wiadomość

    iv09df9hp0ju3od9.png
    28.09.2015 mój kochany aniołek Ksawierek 20tc [*]
    polimorfizm C.677C/T heterozygota MTHFR

  • Krucha Autorytet
    Postów: 313 414

    Wysłany: 26 października 2016, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małe brzuszki macie kochane :)

  • nutella_ Autorytet
    Postów: 2140 3697

    Wysłany: 26 października 2016, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna Sz wrote:
    Ale masz fajne te maleństwa:) a ile ma twoje starsze maleństwo?? jaka będzie różnica miedzy jednym, a drugim dzieciątkiem??
    Prawie 10 miesięcy. Jak się urodzi planowo to będzie rok i trzy/cztery miesiące roznicy. :)

    Justyna Sz, Antonelka lubią tę wiadomość

    👩31 lat 👨‍🦱 35 lata
    2015 💔
    👶 Julia 9 lat
    👶Antoni 7 lat
    👶Zosia
    age.png
  • Donia12 Autorytet
    Postów: 1374 1207

    Wysłany: 26 października 2016, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie wprawdzie żadnej różnicy od ostatniego zdjęcia, ale co tam. Też się chwalę:

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/fd4174b29a09.jpg

    nutella_, Lokokoko, Milka1991, Niebieskaa, pati87, Aga1991, Omon, lis87, stowtotka, Kjopa3 lubią tę wiadomość

    nqtkpx9ivveu20mb.png
  • nutella_ Autorytet
    Postów: 2140 3697

    Wysłany: 26 października 2016, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jula222 wrote:
    Spokojnie dziewczyny ;) po ciąży wraca talia :) zejdzie tylko brzuszek ciążowy i parę tygodni i talia jak przed :) jestem żywym przykładem na to :) z Zuzia zgubiłam talię a po porodzie juz w grudniu talia jak przed idealna :)
    Ja nie wiem jak powrót talii, bo nigdy nie mierzylam. Ale jestem przykladem na to, że waga też może wrócić do poprzedniej. W pierwszej ciąży przytyłam 25 kg. A do wagi sprzed ciąży wróciłam po trzech miesiącach.

    Lokokoko lubi tę wiadomość

    👩31 lat 👨‍🦱 35 lata
    2015 💔
    👶 Julia 9 lat
    👶Antoni 7 lat
    👶Zosia
    age.png
  • Lokokoko Autorytet
    Postów: 2247 1646

    Wysłany: 26 października 2016, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justynka wstaw swój z rana :))

    Justyna Sz lubi tę wiadomość

    Kochany wymarzony Filipek. 01.05.2017r

    tb73upjyq2xrr14e.png

    [l22ngu1r4hvijs5d.png
‹‹ 641 642 643 644 645 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta wegetariańska i dieta wegańska w ciąży i podczas laktacji

Czy dieta wegetariańska i wegańska w ciąży oraz podczas laktacji to dobry pomysł? Na co należy zwrócić uwagę nie jedząc w tym okresie mięsa lub żadnych produktów pochodzenia zwięrzęcego? Czy jest to bezpieczne dla ciąży i rozwoju płodu, a potem niemowlęcia? Przeczytaj jak powinna wyglądać dieta mamy karmiącej i czy spożywane przez nią pokarmy mogą wpływać na dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak rozszerzać dietę dziecka? Poradnik krok po kroku

Kiedy zacząć rozszerzanie diety dziecka? Eksperci zalecają start około 6. miesiąca życia, kiedy niemowlę jest gotowe na odkrywanie nowych smaków, a mleko matki pozostaje kluczowym elementem jadłospisu. Jak rozpoznać gotowość malucha i które metody wprowadzania pokarmów wybrać? Dowiedz się, jak stopniowo uzupełniać dietę dziecka, unikając potencjalnych zagrożeń i wspierając zdrowy rozwój poprzez bezpieczne i zróżnicowane posiłki!

CZYTAJ WIĘCEJ