Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe Szczęścia 2017
Odpowiedz

Kwietniowe Szczęścia 2017

Oceń ten wątek:
  • pati87 Autorytet
    Postów: 2474 1509

    Wysłany: 26 października 2016, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lokokoko wrote:
    Pati dajesz nadzieje!!! :)) q samo Ci zeszło?? Czy ćwiczyłas coś? :*
    Nic nie cwiczylam. Tylko spacerowalam ok 3-4 godzin dziennie i kp. A jadlam wiecej niz w ciąży. Tylko wtedy mialam 19 lat.
    Teraz bede miala ciezej bo zauwqzylam ze od roku przemiana materii mi zwolnila i musialam uwazac na to co jem a i tak 2kg po ostatniej zimie mi doszly i to jak nigdy w brzuch sie odlozyly. Oczywiście w ciazy tego nie stosuje. Jem co chce byle bylo zdrowe. No 2 razy chipsy jadlam w ciazy :) ale mialam extra ochote.

    Lokokoko lubi tę wiadomość

    iv09df9hp0ju3od9.png
    28.09.2015 mój kochany aniołek Ksawierek 20tc [*]
    polimorfizm C.677C/T heterozygota MTHFR

  • Justyna Sz Autorytet
    Postów: 504 847

    Wysłany: 26 października 2016, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nutella_ wrote:
    Prawie 10 miesięcy. Jak się urodzi planowo to będzie rok i trzy/cztery miesiące roznicy. :)
    tez bym chciała mala różnice wieku miedzy dziećmi, ale nie wiem jak zniosę ciąże, poród i pierwsze miesiące z dzieckiem , wiec odstęp może się wydłużyć:)

    p19us65gqqn6196h.png
    p19us65gxtvkimty.png
    12.04 - Na świat przyszedł Maciej. Waga 4280g, 58 cm.
    mhsvj44jwa5wsnwp.png
  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2998 4181

    Wysłany: 26 października 2016, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sok dla Pati za nadzieję na lepsze jutro :D
    food-and-drinks-fruit-juice-939733.gif

    Aga1991, Justyna Sz, pati87, Omon, Lokokoko, Teklaa, Kjopa3 lubią tę wiadomość

    2017 🧒🏻
    2019 👦🏻
    age.png
  • ilae Autorytet
    Postów: 910 1248

    Wysłany: 26 października 2016, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na wizycie wszystko ok, malenstwo rosnie, serduszko bije :)
    I wlasnie kupilam kilo pomaranczy bede dzis pic sok :D

    I chyba poczulam pierwszy raz laskotki! :D chyba Tekla albo Taska pisaly, ze to takie laskotanie od srodka jakby ktos mizial opuszkiem palca i nie mozna sie podrapac :D chyba sie maluch ucieszyl na pomaranczki :) przez moja druga ciaze spozywcza sprzed ciazy, plec poznam pewnie dopiero 14 grudnia na polowkowych, taki prezent na swieta :)

    nutella_, Justyna Sz, Milka1991, Donia12, pati87, slodka100, Lokokoko, Teklaa, vitae13, Kjopa3 lubią tę wiadomość

    3jvzdf9h7tp5lfxx.png
  • Jula222 Autorytet
    Postów: 1304 1116

    Wysłany: 26 października 2016, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lokokoko wrote:
    Jeeej!!! Super! :))) Jula czyli ile Ci to zajęło? :,
    Zuzie rodziłam 11 listopada a na święta Bożonarodzeniowe talia wróciła do normy :) nic specjalnego nie robilam:)

    Lokokoko lubi tę wiadomość

    bl9chdgeprsz4jls.png
    ug379vvjahkjd57g.png
    Aniołek 2.02.2013 (11 tydz.) [*][*][*] Zawsze będziesz w naszych serduszkach Aniołeczku!
  • nutella_ Autorytet
    Postów: 2140 3697

    Wysłany: 26 października 2016, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna Sz wrote:
    tez bym chciała mala różnice wieku miedzy dziećmi, ale nie wiem jak zniosę ciąże, poród i pierwsze miesiące z dzieckiem , wiec odstęp może się wydłużyć:)
    Ja strasznie się bałam zaryzykować. Pierwsza ciąża była okropna. Jak nie bóle brzucha, to skracajaca się szyjka, plemienia itp. Postanowiliśmy z mężem jednak postarać się, bo i tak czekają mnie jeszcze z trzy lata w domu, a przynajmniej dzieci trochę podrosna zanim wrócę do pracy. Zaczęliśmy się starać i od razu dwie kreski. Myślałam, że trochę dłużej zejdzie staranie :D ale cóż.. a i nie żałuję, bo tej ciąży "nie czuje" :D wiadomo lekko nie jest, ale o wiele lepiej niż myślałam

    Lokokoko lubi tę wiadomość

    👩31 lat 👨‍🦱 35 lata
    2015 💔
    👶 Julia 9 lat
    👶Antoni 7 lat
    👶Zosia
    age.png
  • Justyna Sz Autorytet
    Postów: 504 847

    Wysłany: 26 października 2016, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lokokoko wrote:
    Justynka wstaw swój z rana :))
    Zdjęcie robione 4 dni temu:) ale z samego rana przed jedzeniem:) przed ciaza warzyłam 63,5, a dzisiaj miałam 68,5 ( wzrost 170cm ). Wydaje mi się ze brzuch jakoś bardzo mi urósł... a dieta ta sama:)


    701b1734f94bec71med.jpg

    Milka1991, nutella_, Aga1991, sallvie, pati87, bobas2015, Omon, lis87, Lokokoko, karolyn, vitae13, Kjopa3, stowtotka lubią tę wiadomość

    p19us65gqqn6196h.png
    p19us65gxtvkimty.png
    12.04 - Na świat przyszedł Maciej. Waga 4280g, 58 cm.
    mhsvj44jwa5wsnwp.png
  • Justyna Sz Autorytet
    Postów: 504 847

    Wysłany: 26 października 2016, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Donia12 wrote:
    U mnie wprawdzie żadnej różnicy od ostatniego zdjęcia, ale co tam. Też się chwalę:

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/fd4174b29a09.jpg
    ale już widać ze coś tam rośnie:) szczuplutka jesteś:)

    karolyn, vitae13 lubią tę wiadomość

    p19us65gqqn6196h.png
    p19us65gxtvkimty.png
    12.04 - Na świat przyszedł Maciej. Waga 4280g, 58 cm.
    mhsvj44jwa5wsnwp.png
  • angelika1984 Autorytet
    Postów: 474 394

    Wysłany: 26 października 2016, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ładne macie brzuszki. A nasza Milka chyba o czymś zapomniała. A obiecała hyhyh. Zdjęcie kochana zdjęcie miało być rano a południe rano.

    gannrjjgludxthfp.png[img][/img]tjkgv4f.pngwp12us3.png
  • bobas2015 Autorytet
    Postów: 1793 1443

    Wysłany: 26 października 2016, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna Sz wrote:
    Zdjęcie robione 4 dni temu:) ale z samego rana przed jedzeniem:) przed ciaza warzyłam 63,5, a dzisiaj miałam 68,5 ( wzrost 170cm ). Wydaje mi się ze brzuch jakoś bardzo mi urósł... a dieta ta sama:)


    701b1734f94bec71med.jpg
    Masz szpiczsty brzuszek ba dziewczynkę ;))))

    Justyna Sz lubi tę wiadomość

    k0kdpiqv0y1cvkk1.png
    zem3upjytbg3o3al.png
    Krzys 14.11.2015 38 tc 3540g 54 cm. Piotr 25.04.2017 38 tc 4380 g 59cm
  • sallvie Autorytet
    Postów: 3174 4019

    Wysłany: 26 października 2016, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co właśnie znalazłam, zdjęcie swojego brzuszka dokładnie sprzed 9 tygodni z 6 tygodnia (5t5d) a mi się wydawało, że na prawdę brzuch mi nie rośnie haha

    skzzmv.jpg

    Milka1991, Lokokoko, karolyn lubią tę wiadomość

    👩 97' , 👨 96'

    04.2017r. (37+1) - 25cs🩷
    01.2019r. (37+0) - 1cs 💙
    11.2021r. (34+6) - 3cs 🩷
    Aniołek - 03.2021r. (5+0) - 2cs 🤍

    age.png
  • Justyna Sz Autorytet
    Postów: 504 847

    Wysłany: 26 października 2016, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bobas2015 wrote:
    Masz szpiczsty brzuszek ba dziewczynkę ;))))
    LOVE YOU:*:*:* o dziewczynce marze:*:*

    Aga1991 lubi tę wiadomość

    p19us65gqqn6196h.png
    p19us65gxtvkimty.png
    12.04 - Na świat przyszedł Maciej. Waga 4280g, 58 cm.
    mhsvj44jwa5wsnwp.png
  • Justyna Sz Autorytet
    Postów: 504 847

    Wysłany: 26 października 2016, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sallvie wrote:
    Wiecie co właśnie znalazłam, zdjęcie swojego brzuszka dokładnie sprzed 9 tygodni z 6 tygodnia (5t5d) a mi się wydawało, że na prawdę brzuch mi nie rośnie haha

    skzzmv.jpg
    rośnie, rośnie:) i to nie mało:)

    sallvie lubi tę wiadomość

    p19us65gqqn6196h.png
    p19us65gxtvkimty.png
    12.04 - Na świat przyszedł Maciej. Waga 4280g, 58 cm.
    mhsvj44jwa5wsnwp.png
  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2998 4181

    Wysłany: 26 października 2016, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    angelika1984 wrote:
    Ładne macie brzuszki. A nasza Milka chyba o czymś zapomniała. A obiecała hyhyh. Zdjęcie kochana zdjęcie miało być rano a południe rano.

    Angelika zdjęcie czego ? bodziaka ? na 642 stronie ;) hihi, maluszka zdjęcia nie mam jakby co ;)

    2017 🧒🏻
    2019 👦🏻
    age.png
  • Krucha Autorytet
    Postów: 313 414

    Wysłany: 26 października 2016, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spiczasty to nie na chłopca przypadkiem? ;)

  • Dusia86 Koleżanka
    Postów: 55 74

    Wysłany: 26 października 2016, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szpiczasty to na dziewczynkę?

    w57vs65gsu25yew4.png
    fxuhqux.png
  • Omon Autorytet
    Postów: 810 851

    Wysłany: 26 października 2016, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam brzuszek jak Niebieska. I przyznaję, że na Wasze patrzę z zazdrością :)
    W poniedziałek jak się wybierałam do dentystki to tak stałam przed lustrem i stwierdziłam z dumą, że już się coś zaczyna pokazywać. Ubrałam ciaśniejszą bluzkę i pojechałam. Wchodzę zadowolona do gabinetu a dentystka z tekstem "Pani jest taka szczuplutka, aż nie chce się wierzyć, że to 4 miesiąc" no to mnie podbudowała :P

    Aga1991 lubi tę wiadomość

    x7g1xzdvlebraz19.png
    Aniołek 12.2015 - 7tc
    zem3x1hp3fae2ksw.png
  • bobas2015 Autorytet
    Postów: 1793 1443

    Wysłany: 26 października 2016, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krucha wrote:
    Spiczasty to nie na chłopca przypadkiem? ;)
    Hm mi mówili że mam okrągły ma chłopca i tak było. Ale przecież wiadomo ze to zależy od budowy ciała i macicy ;)))

    k0kdpiqv0y1cvkk1.png
    zem3upjytbg3o3al.png
    Krzys 14.11.2015 38 tc 3540g 54 cm. Piotr 25.04.2017 38 tc 4380 g 59cm
  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2998 4181

    Wysłany: 26 października 2016, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oki, to ja Wam jeszcze pokaże mój dziewczynkowy brzuszek :)
    29b27daf0b7a3d5bmed.jpg

    a06735a6bdc73983med.jpg

    Miałam ochotę na kwaśne i słone, nie wymiotowałam, bolała mnie głowa, hmm co jeszcze, cery lepszej jak teraz nie miałam, wszystko na raz :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 października 2016, 11:13

    Aga1991, nutella_, Justyna Sz, sallvie, Omon, Lokokoko, karolyn, Korcia, Niebieskaa, vitae13, Kjopa3 lubią tę wiadomość

    2017 🧒🏻
    2019 👦🏻
    age.png
  • nutella_ Autorytet
    Postów: 2140 3697

    Wysłany: 26 października 2016, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Omon na początku doszukuje się tego brzucha, a później modli się, żeby nie rósł w tak zastraszającym tempie. :D ale oczywiście rozumiem Cię. Jak się zaczną problemy ze spaniem, nie będzie się w co ubrać... ja dzień przed porodem wygladałam KOSZMARNIE. do tej pory jak patrze na zdjecia, to zastanawiam się jak ja funkcjonowałam :D

    Omon, Aga1991, Lokokoko lubią tę wiadomość

    👩31 lat 👨‍🦱 35 lata
    2015 💔
    👶 Julia 9 lat
    👶Antoni 7 lat
    👶Zosia
    age.png
‹‹ 642 643 644 645 646 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pokój dziecka - 7 inspiracji na kreatywną aranżację

Urządzanie pokoju dziecka to jedno z najprzyjemniejszych, ale i wymagających zadań dla rodziców. Chcemy, aby przestrzeń była nie tylko bezpieczna i funkcjonalna, ale też sprzyjała rozwojowi wyobraźni, kreatywności oraz dawała dziecku poczucie komfortu i radości. Jeśli szukasz pomysłów na aranżację, które łączą estetykę z praktycznością, świetnie trafiłeś! Warto sięgnąć po sprawdzone i inspirujące rozwiązania, które sprawdzą się dla maluchów, przedszkolaków i starszych dzieci. W tym artykule znajdziesz 7 konkretnych, sprawdzonych propozycji, które odmienią każdy pokój.

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Masz objawy duszności wydechowej, ale nie jesteś zdiagnozowany? Lekarz online może pokierować Cię dalej

Duszność wydechowa utrudnia oddychanie, szczególnie podczas wydychania powietrza. Uczucie braku tchu może budzić niepokój. Jeśli doświadczasz takich objawów, a diagnoza wciąż nie jest postawiona, warto skonsultować się z lekarzem. Konsultacja online to szybki sposób na omówienie symptomów, uzyskanie wstępnej oceny i wskazówek dotyczących dalszej diagnostyki.

CZYTAJ WIĘCEJ