Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniówki 2015 :)
Odpowiedz

Kwietniówki 2015 :)

Oceń ten wątek:
  • mantissa Autorytet
    Postów: 1711 2362

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasia wrote:
    Z czego robicie maseczkę na włosy ?? zółtko ? oliwa ? pomóżcie, bo planuję umyć dziś włosy to przed tym potrzymałabym coś odżywczego na moich przesuszonych włosach :)

    Sylvia super kombinezon i jaka cena! :D

    Ja ostatnio robiłam taką: żółtko + łyżka odżywki/maski + łyżka oleju lnianego + łyżka oliwki babydrem. Umyć delikatnym szamponem. :)

    Gosha, Fasia lubią tę wiadomość

    34+3 - 2760 g - 49 cm
    relgtgf68emyfyl0.png
    5ii80tsd33hasgj8.png
  • Anka1501 Autorytet
    Postów: 5649 7477

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie a propo wagi po poronieniu miałam lyzeczkowanie w 16tyg i miało być przy całkowitej narkozie... Pamiętam, że mnie przymulilo tylko i myślałam, że zasypiam ale nie zasnelam... Dostałam za mała dawkę na moja wagę i niestety robili mi lyzeczkowanie na żywca :/ nigdy tego nie zapomnę

  • sylvia007 Autorytet
    Postów: 3395 3790

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzaryMary wrote:
    bryyyyyyyy
    Mary, miałam Ci pisać, ale ciągle zapominałam, skarżyłaś się ostatnio, że Twój jeden cyc nie produkuje siary, więc Cię pocieszę, że też tak miałam z Gabi i teraz też. Prawy coś tam uroni od czasu do czasu, lewy nic zupełnie!

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Aniołek [*] 28.05.2010
    Aniołek [*] 29.05.2014
    dxomio4py1pvii3n.png
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    T

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 marca 2016, 11:49

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylvia007 wrote:
    Mary, miałam Ci pisać, ale ciągle zapominałam, skarżyłaś się ostatnio, że Twój jeden cyc nie produkuje siary, więc Cię pocieszę, że też tak miałam z Gabi i teraz też. Prawy coś tam uroni od czasu do czasu, lewy nic zupełnie!

    ale to chyba po porodzie się zmieni , co ?? bo jeden cyc będzie wyciągniętą rodzynką a drugi napompowaną bańką z mlekiem ? :P żarcik of kors ;)


    Nie mam siły Was nadrobić. Czy działo się coś co wymagałoby mojej interwencji? Komuś dać w dupkę? kogoś pogłaskac po głowce?

    Ewelcia lubi tę wiadomość

  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 marca 2016, 11:49

  • sylvia007 Autorytet
    Postów: 3395 3790

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzaryMary wrote:
    ale to chyba po porodzie się zmieni , co ?? bo jeden cyc będzie wyciągniętą rodzynką a drugi napompowaną bańką z mlekiem ? :P żarcik of kors ;)


    Nie mam siły Was nadrobić. Czy działo się coś co wymagałoby mojej interwencji? Komuś dać w dupkę? kogoś pogłaskac po głowce?
    zmieni się zmieni :-)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Aniołek [*] 28.05.2010
    Aniołek [*] 29.05.2014
    dxomio4py1pvii3n.png
  • Anka1501 Autorytet
    Postów: 5649 7477

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ida wrote:
    Mam pytanie do dziewczyn z dużym biustem - czy Wam pod piersiami też robią się takie syfki? W sensie wypryski, podrażnienia? Czy ja to mam po oliwce, która może zatyka pory?

    Ja nie mam dużych piersi ale też mam takie syfki ale jak szczotkuje to znikają

  • sylvia007 Autorytet
    Postów: 3395 3790

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ida wrote:
    Mam pytanie do dziewczyn z dużym biustem - czy Wam pod piersiami też robią się takie syfki? W sensie wypryski, podrażnienia? Czy ja to mam po oliwce, która może zatyka pory?
    Mi się nie robią, ale wiem, że wiele dziewczyn się skarży pod koniec ciąży, bo tam się robi takie duże wgłębienie, bo cyce wielkie, brzuch wielki, no i wiadomo, że tam się pocimy bardziej.

    Aniołek [*] 28.05.2010
    Aniołek [*] 29.05.2014
    dxomio4py1pvii3n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ida wrote:
    Mary - była tu PeggySue, która pytała się o to, czy w Riko Nano budka w spacerówce całkiem się składa i czy ten materiał też czy tak wisi.

    uuu poważna sprawa.... Nie umiem odpowiedzieć na to pytanie, bo spacerówkę mam u rodziców. Ale generalnie mi - ogromnej estetce - nic w niej nie przeszkadzało.
    Sorry Peggy, ale mogłabym rzetelnie Ci odpowiedzieć dopiero po weekendzie a pewnie czas Cię nagli.... :/

  • Fasia Autorytet
    Postów: 7870 11063

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela89 wrote:
    Hihihi bedziesz myć włosy, po co ?:P Zaraz znów będzie trzeba myć, bezsensu. Wode tylko marnujesz !

    Po 4 dniach należy im się chwila relaksu :D

    7.04.2015r. - 39+1 tc. 3400g i 51cm szczęścia! <3
    9f7j9vvj6vasnid9.png

    Aniołek - 26.06.2013r
  • Fasia Autorytet
    Postów: 7870 11063

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ida pewnie mogłabym skonsultować to z innym lekarzem ale u tylu ilu byłam w naszym mieście to nie mam ochoty iść do żadnego z nich :) więc mam to w dupie za przeproszeniem. Nie ja pierwsza z cesarką i nie ostatnia. Inne przeżyły więc i ja przeżyję jak będzie taka konieczność.

    Widzę, że tam zaczyna drażnić więc serio już koniec

    Ida lubi tę wiadomość

    7.04.2015r. - 39+1 tc. 3400g i 51cm szczęścia! <3
    9f7j9vvj6vasnid9.png

    Aniołek - 26.06.2013r
  • Fasia Autorytet
    Postów: 7870 11063

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mantissa wrote:
    Ja ostatnio robiłam taką: żółtko + łyżka odżywki/maski + łyżka oleju lnianego + łyżka oliwki babydrem. Umyć delikatnym szamponem. :)

    Jak długo trzymałaś to na włosach? Oliwka taka zwykła do ciała? Mam tylko Linomag dla Julka :D może być? :D

    7.04.2015r. - 39+1 tc. 3400g i 51cm szczęścia! <3
    9f7j9vvj6vasnid9.png

    Aniołek - 26.06.2013r
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 marca 2016, 11:49

  • Anka1501 Autorytet
    Postów: 5649 7477

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasia wrote:
    Jak długo trzymałaś to na włosach? Oliwka taka zwykła do ciała? Mam tylko Linomag dla Julka :D może być? :D

    Może być. Ze dwie godziny najlepiej

    Fasia lubi tę wiadomość

  • Anka1501 Autorytet
    Postów: 5649 7477

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ida wrote:
    Anka - szczotkujesz się pod biustem? Czym? :D

    Sylvia - tak, tam powietrze nie ma za bardzo jak dochodzić, bo - co tu dużo mówić - cyce wiszą na tym brzuchu. stosuję peeling, ale niewiele daje.

    Mary - no Peggy mówiła, że właśnie w weekend musi zamówić, bo jej teściowie robią prezent. Pisała, że bała się, że ten materiał wisi "jak kokon" bezwładnie jak się zwinie całkiem budkę.

    Pod biustem nie mam tylko na dekolcie. Szczotka do masażu

    Ida lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ida wrote:
    Mam pytanie do dziewczyn z dużym biustem - czy Wam pod piersiami też robią się takie syfki? W sensie wypryski, podrażnienia? Czy ja to mam po oliwce, która może zatyka pory?

    mi się nic nie robi, niestety za to bardzo pocę się w tamtych rejonach :/ zastanawiam się czy nie zastosować jakiegoś pudru, zasypki etc.

    Dzisiaj znowu byłam u doktorka-gmyracza ;) od początku ciązy jestem 10 kilo na plusie. Z podwoziem wszystko ok. Zaczynamy częstsze wizyty - co 2 tygodnie... :/

    a z przyjemniejszych spraw to przypomniało mi się , że moja siostra miała chustę do noszenia dzidziula. Zadzwoniłam do niej z niewielką nadzieją, że jej gdzieś nieprzehandlowała - a tu miła niespodzianka - chusta jest i czeka na mnie!! Wspaniale!! spory wydatek mnie ominie :)

    sylvia007, Fasia, Eweliśka, Gosha, mantissa, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Agusiek89 lubią tę wiadomość

  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    R

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 marca 2016, 11:51

    Fasia lubi tę wiadomość

  • sylvia007 Autorytet
    Postów: 3395 3790

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ida wrote:
    Anka - szczotkujesz się pod biustem? Czym? :D

    Sylvia - tak, tam powietrze nie ma za bardzo jak dochodzić, bo - co tu dużo mówić - cyce wiszą na tym brzuchu. stosuję peeling, ale niewiele daje.

    Mary - no Peggy mówiła, że właśnie w weekend musi zamówić, bo jej teściowie robią prezent. Pisała, że bała się, że ten materiał wisi "jak kokon" bezwładnie jak się zwinie całkiem budkę.
    A masz w domu sudocrem, albo inny na odparzenia???, mi kiedyś bardzo pomógł właśnie, jak miałam takie krostki

    Aniołek [*] 28.05.2010
    Aniołek [*] 29.05.2014
    dxomio4py1pvii3n.png
  • Eweliśka Autorytet
    Postów: 1366 1823

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelcia wrote:
    Ja tam się nie wypowiadam na temat opcji porodu bo i tak nie mamy na to wpływu. Musimy do tego przywyknąć i już... boję się cc ale co mam poradzić? Nie mam wyjścia chcę urodzić te dzieci i zrobie wszystko by tak było... trzeba się pozytywnie nastawić i nie zastanawiać....

    Z drugiej strony pocieszam się myślą że przynajmnej zostanę raz pocięta a nie dwa bo być może (oczywiście żadnej tego nie życżę) akcja porodowa sn nie będzie szła i będzie trzeba dodatkowo ciąć?

    Moja szwagierka miała cc i nie zadziałało znieczulenie, pokoroili ją na żywca, po czym jak piszczała przeraźliwie to ją uśpili. A jakiś czas temu koleżanka rodziła sn i dziecko się tak zakleszczyło, zaczęło spadać tętno i musieli ją pokroić i mało tego wyciągać dziecko z kanału rodnego.... Sory że Was nie pocieszam ale nie mamy wpływu na to co się będzie działo! Trza brać życie takim jakim jest i cieszyć się z tego że niedługo nasze dzieciaki będa z nami :)


    Jakie przeceny? ja byłam w zeszłym tyg chyba i kupiłam te koszule co dziewczyny na allegro po 49 pln

    ug37roeq6z3ep1sa.png
‹‹ 2311 2312 2313 2314 2315 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Męska płodność – kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problemy z zajściem w ciążę dotyczą coraz większej liczby par na całym świecie, także w Polsce. Styl życia, stres, zanieczyszczenie środowiska, opóźnianie decyzji o rodzicielstwie – wszystko to wpływa na pogarszające się parametry płodności, również u mężczyzn. W niemal połowie przypadków trudności z płodnością wynikają z czynników męskich. Mimo to temat męskiej płodności wciąż jest marginalizowany, a badanie nasienia – niepotrzebnie kojarzone z czymś wstydliwym. Tymczasem seminogram, czyli analiza nasienia, to podstawowe i bardzo ważne narzędzie diagnostyczne. Sprawdź, kiedy warto je wykonać i co może powiedzieć o Twojej płodności.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pokój dziecka - 7 inspiracji na kreatywną aranżację

Urządzanie pokoju dziecka to jedno z najprzyjemniejszych, ale i wymagających zadań dla rodziców. Chcemy, aby przestrzeń była nie tylko bezpieczna i funkcjonalna, ale też sprzyjała rozwojowi wyobraźni, kreatywności oraz dawała dziecku poczucie komfortu i radości. Jeśli szukasz pomysłów na aranżację, które łączą estetykę z praktycznością, świetnie trafiłeś! Warto sięgnąć po sprawdzone i inspirujące rozwiązania, które sprawdzą się dla maluchów, przedszkolaków i starszych dzieci. W tym artykule znajdziesz 7 konkretnych, sprawdzonych propozycji, które odmienią każdy pokój.

CZYTAJ WIĘCEJ