Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniówki 2015 :)
Odpowiedz

Kwietniówki 2015 :)

Oceń ten wątek:
  • Bambi85 Autorytet
    Postów: 2267 3171

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widze Ida ze wiekszosc z nas dni spedza podobnie :p a plany też zawsze mam ambitne. Hih
    Ja tez glosowalam za Madera chociaz minusem jest ta podróż ale warto

    nick nieaktualny, Ida lubią tę wiadomość

    ex2bj44j3vvmhqd0.png
  • sylvia007 Autorytet
    Postów: 3395 3790

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróciłam po obiedzie, jadła pierwszy raz ( obiad ciepły) od niedzieli, ale jak mi smakował :-)
    Agucha, Ewelcia super brzuszki!!! Ewelcia po Twoim już widać, że tam 2 Okruszki ;-)
    Tak mu się spać zechciało, że nie wiem jak wytrwał do nocy. Myślałam, że mąż jak wróci z badań ( miał dzisiaj takie okresowe dla ratowników górniczych), to zajmie się Gabi, a ja się kimnę, ale in wrócił zjadł obiad i znowu gdzieś pojechał :-(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 stycznia 2015, 16:15

    Ewelcia lubi tę wiadomość

    Aniołek [*] 28.05.2010
    Aniołek [*] 29.05.2014
    dxomio4py1pvii3n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bambi85 wrote:
    Widze Ida ze wiekszosc z nas dni spedza podobnie :p a plany też zawsze mam ambitne. Hih
    Ja tez glosowalam za Madera chociaz minusem jest ta podróż ale warto

    a ja spięłam swoje 4 litery. Ziemniaka obrałam, pranie wstawiłam i się narobiłam :)

    Ahhh te podróże... W tym roku odpuszczamy sobie wojaże samolotem ale na przyszły na pewno coś ogarniemy. Generalnie to jestem zakochana w Tajlandii ale 17 godzinna podróż trochę odstrasza :/ tak czy siak, kiedys jeszcze na pewno tam wrócę... baaa ja nawet na starość tam zamieszkam w domku na drzewie :)

    Bambi85, Ida, Anka1501, Gosha, misia83 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja robie dzis gyros na obiad, chociaz sama o 13 jadlam rybe, ale maz wraca o 19 i na szybko wrzuci salatke sobie i jedziemy wybrac komode dla Alusi :) musze gdzies te ciuszki poukladac

    nick nieaktualny, sylvia007, Ewelcia, Fasia lubią tę wiadomość

  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    T

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 marca 2016, 12:16

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hwesta wrote:
    Ja robie dzis gyros na obiad, chociaz sama o 13 jadlam rybe, ale maz wraca o 19 i na szybko wrzuci salatke sobie i jedziemy wybrac komode dla Alusi :) musze gdzies te ciuszki poukladac

    tylko wiesz, nie przemęczaj się kochaniutka!! wskakuj na wózek sklepowy i niech Cię mąż wozi :)
    Owocnych zakupów!

  • Bambi85 Autorytet
    Postów: 2267 3171

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzaryMary wrote:
    a ja spięłam swoje 4 litery. Ziemniaka obrałam, pranie wstawiłam i się narobiłam :)

    Ahhh te podróże... W tym roku odpuszczamy sobie wojaże samolotem ale na przyszły na pewno coś ogarniemy. Generalnie to jestem zakochana w Tajlandii ale 17 godzinna podróż trochę odstrasza :/ tak czy siak, kiedys jeszcze na pewno tam wrócę... baaa ja nawet na starość tam zamieszkam w domku na drzewie :)
    O no no ja napalalam sie na tajlandie albo indonezje w zeszlym roku ale postanowilismy kupic wieksze mieszkanie i zaciazyc a ze wszystko sie udalo to teraz leze na kanapie zamiast na plazy ale coz tez jest fajnie :). Karaiby sa tez mega - takiego chill outu w zyciu nie przeżyłam : p.
    Mary to narobilas sie, ja mam podobne osiagniecia i juz jestem padnięta wie na dzis finito

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 stycznia 2015, 16:25

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    ex2bj44j3vvmhqd0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bambi85 wrote:
    O no no ja napalalam sie na tajlandie albo indonezje w zeszlym roku ale postanowilismy kupic wieksze mieszkanie i zaciazyc a ze wszystko sie udalo to teraz leze na kanapie zamiast na plazy ale coz tez jest fajnie :). Karaiby sa tez mega - takiego chill outu w zyciu nie przeżyłam : p.
    Mary to narobilas sie, ja mam podobne osiagniecia i juz jestem padnięta wie na dzis finito

    haaa a ile ziemniaków obrałas ?? ;)

    nie no pewnie, jakbym miała wybierac miedzy większą chata czy wycieczką to wiadomo na co by padło. Bobasa własnie mieliśmy "przywieźć" stamtąd ale jakoś się nie udało i wyszedł Made in Poland :)

  • Bambi85 Autorytet
    Postów: 2267 3171

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzaryMary wrote:
    haaa a ile ziemniaków obrałas ?? ;)

    nie no pewnie, jakbym miała wybierac miedzy większą chata czy wycieczką to wiadomo na co by padło. Bobasa własnie mieliśmy "przywieźć" stamtąd ale jakoś się nie udało i wyszedł Made in Poland :)
    MARY dobre bo polskie :D hih czy jakos tak
    Ziemniaka zadnego, dzisiaj serwuje gołąbki :p

    ex2bj44j3vvmhqd0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bambi85 wrote:
    MARY dobre bo polskie :D hih czy jakos tak
    Ziemniaka zadnego, dzisiaj serwuje gołąbki :p

    Polskie najlepsze :)

    oooo gołabki mniaaam. dużo z tym roboty !


    A ja własnie zrobiłam eksperyment. Wrzuciłam do pralki białe z różowym, włożyłam chusteczkę łapiącą kolory i czekam na efekt ..... :) nie jestem normalna :) Zaraz będzie pewnie płacz .

    Bambi85, Agusiek89 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzaryMary wrote:
    Polskie najlepsze :)

    oooo gołabki mniaaam. dużo z tym roboty !


    A ja własnie zrobiłam eksperyment. Wrzuciłam do pralki białe z różowym, włożyłam chusteczkę łapiącą kolory i czekam na efekt ..... :) nie jestem normalna :) Zaraz będzie pewnie płacz .
    A były męża rzeczy ?:P Ja kiedyś nie chacy wrzuciłam swoje czerwone gacie do białego prania, jego podkoszulka białą była różowa :D Nie był zachwycony

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela89 wrote:
    A były męża rzeczy ?:P Ja kiedyś nie chacy wrzuciłam swoje czerwone gacie do białego prania, jego podkoszulka białą była różowa :D Nie był zachwycony

    uhuhuh mój też by nie był. Nie przepada za różem.

    Te ciuchy co teraz piorę są w 100% moje. Jutro powiem do chłopa z oczami kota ze shreka " kochanie zobacz co ta cholerna pralka zrobiła z moimi rzeczami... chyba musimy jechac na zakupy :P "

    nick nieaktualny, Ewelcia, Bambi85, Fasia, Gosha, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzaryMary wrote:
    uhuhuh mój też by nie był. Nie przepada za różem.

    Te ciuchy co teraz piorę są w 100% moje. Jutro powiem do chłopa z oczami kota ze shreka " kochanie zobacz co ta cholerna pralka zrobiła z moimi rzeczami... chyba musimy jechac na zakupy :P "

    Kurdę o tym nie pomyślałam. Choć ja wczoraj usłyszałam że wywaliłam się bo pewnie nową kurtę chce i spodnie ciążowe :D tak mnie pocieszał :D

    nick nieaktualny, Anka1501, Militta110816, Fasia lubią tę wiadomość

  • Ewelcia Autorytet
    Postów: 2050 2915

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też zabrałam się za ogarnianie ciuszków i własnie prasuję... dziewczyny powiedzcie mi czy pieluszki tetrowe kolorowe kupione przez Was też są takie liche? Kurdę jedno pranie i się porozchodziły... no dupa taka że szok :/ Mam też kilka takich tradycyjnych białych i one są super, ale te które kupiłam na all sa na prawdę do dupy:/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelcia wrote:
    Ja też zabrałam się za ogarnianie ciuszków i własnie prasuję... dziewczyny powiedzcie mi czy pieluszki tetrowe kolorowe kupione przez Was też są takie liche? Kurdę jedno pranie i się porozchodziły... no dupa taka że szok :/ Mam też kilka takich tradycyjnych białych i one są super, ale te które kupiłam na all sa na prawdę do dupy:/

    dokładnie mam to samo !! już o tym pisałam. przy ich wieszaniu na suszarkę, miałam cały dywan w białych nitkach :(Tylko moje sa całe białe. Nie mam kolorowych tetrowych.

  • Agusiek89 Autorytet
    Postów: 422 684

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2016, 23:02

    nick nieaktualny, Ewelcia, weronika86, Fasia, Gosha, sylvia007, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Ewelcia Autorytet
    Postów: 2050 2915

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tu pusto? Wszystkie na FB się przeniosły czy co? :P

    Amy_, Fasia lubią tę wiadomość

  • Amy_ Autorytet
    Postów: 3375 6041

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelcia wrote:
    Jak tu pusto? Wszystkie na FB się przeniosły czy co? :P
    Ta ktora na fb milczy :P

    Fasia, Ewelcia lubią tę wiadomość

    lk80hku.png
    84pj0p2.png
  • Fasia Autorytet
    Postów: 7870 11063

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jadę do mężulka mojego zobaczyć jak tam nasz domek :D

    Ciao :D :*

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    7.04.2015r. - 39+1 tc. 3400g i 51cm szczęścia! <3
    9f7j9vvj6vasnid9.png

    Aniołek - 26.06.2013r
  • Lali Autorytet
    Postów: 1701 2405

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Laski ja dzis na nogach caly dzien, zakupy, hopland z corka itp. Bylam dzis w pepco i doznalam wielkiego szoku, dokladnie rok temu kupilam w smyku corce taki zakiecik w marynarskim stylu, granatowa w biale paseczki z kotwica na guziku za 70 zl, jakie bylo moje zdziwienie dzis w pepco jak zobaczylam na wieszaku te same marynarki za uwaga 30 zl!!! Ta sama kotwica na guziku no szok!! W sumie to teraz sie nie dziwie ze ona sie rozjebala po pierwszym praniu, skoro w smyku ta cala marka cool club to taki sam szajs co w pepco!! Pozniej nadrobie bo pewnie jakies brzuszki dzis sie pokazaly :) do mnie dotarl kocyk ktory zamawialam.

    6gcc7ob.png
    Pola 04.2012 <3
    Laura 04.2015 <3
‹‹ 2342 2343 2344 2345 2346 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Spokój rodziców zaczyna się od jednego sprytnego urządzenia. Czy niania elektroniczna to must have rodziców?

Pierwsze miesiące z dzieckiem to wyjątkowy czas, ale też nieustanna czujność i troska o jego bezpieczeństwo. Coraz więcej rodziców sięga po nowoczesne rozwiązania, które pomagają spokojniej czuwać nad snem malucha. Czy niania elektroniczna to rzeczywiście niezbędny element domowej wyprawki, czy tylko kolejny gadżet? Sprawdź, jak działa, co daje na co dzień i czy może realnie ułatwić życie rodzicom.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z poczuciem winy i ze wstydem?

Poczucie winy i wstydu może wpływać na to, jak postrzegasz siebie, jakie decyzje podejmujesz i jak budujesz relacje z innymi. Jeśli nie umiesz ich rozpoznać i zrozumieć, mogą Cię przytłaczać, odbierać energię i podcinać pewność siebie. Nie musisz w tym tkwić. Nauka rozróżniania tych emocji i skutecznego radzenia sobie z nimi pomoże Ci odzyskać wewnętrzny spokój i lepszy kontakt ze sobą.

CZYTAJ WIĘCEJ