Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniówki 2015 :)
Odpowiedz

Kwietniówki 2015 :)

Oceń ten wątek:
  • Milaaa Znajoma
    Postów: 20 13

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka1501 wrote:
    Hehehe... U mnie identycznie... z tym, że nie mam nic poza kilkoma rzeczami do ubrania dla małego. Imieniem się nie przejmuj, do porodu jakieś wybierzesz.
    Moj starszy syn też jest Alan a ten w brzuszku Natan :)


    ładnie Natan, zaproponuje mężowi:) a jak zdrobnić to imię? Natanek, Natuś jakoś jeszcze?

    Anka1501 lubi tę wiadomość

    Jestem szczesliwa....
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka - tylko tych ziarenek nie zeżryj bo dzieciak się roztańczy :)

  • Anka1501 Autorytet
    Postów: 5649 7477

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milaaa wrote:
    ładnie Natan, zaproponuje mężowi:) a jak zdrobnić to imię? Natanek, Natuś jakoś jeszcze?


    Oj różnie... Nat, Nati, Natuś... I pasuje do Alana :)

    Poza tym imię biblijne i znaczenie "dar-dar Boży"

    Milaaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a pamiętacie moje filcowe słonie i chmurki? Miała być karuzela, ale stwierdziłam że to takie blade, że młody i tak nic nie zobaczy a i pomysłu na konstrukcję też nie miałam. W związku z tym całe towarzystwo słoniowo - chmurkowe wylądowało na komodzie ( przyklejone taśmą dwustronnie klejącą ) :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 stycznia 2015, 15:17

    iwonka1077, Anka1501, nick nieaktualny, Fasia, weronika86 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heloł brzuchatki, strasznie długo mnie nie było, co nieco podczytywałam ;) Jak były jakieś spiny to jakoś nie miałam weny na pisanie, a jak już się uspokoiło to się nie mogłam zebrać. No ale już grzecznie postaram sie pisać ;)
    Brzuszki macie piękne! nie mogę się napatrzeć, a po niektórych to w ogóle nie widać, bardziej jak jakieś wzdęcia ;)

    U nas jakoś po mału leci, bardzo proszę o uaktualnienie listy i wpisaniu imienia EMIL :) w końcu doszliśmy do porozumienia z mężem
    poza tym wylazł mi paskudny żylak, gin mnie nastraszyła zakrzepicą i przez 2 tyg miałam takiego doła, że masakra. Grzecznie noszę pończochy uciskowe, których założenie wiąże się z codzienną gimnastyką. poza tym jakieś tabsy i kremy, no ale przynajmniej są efekty.

    Zus w końcu wypłacił mi chorobowe, ale czekali do ostatniego dnia...jak kasa tylko przyszła od razu wpadłam w szał zakupowy ;)

    Za tydzień wizyta i mam nadzieję, że młody już główką w dół.

    nick nieaktualny, Ewelcia, Eweliśka, Gosha, nick nieaktualny, Fasia lubią tę wiadomość

  • Anka1501 Autorytet
    Postów: 5649 7477

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzaryMary wrote:
    Anka - tylko tych ziarenek nie zeżryj bo dzieciak się roztańczy :)

    Ziarenka to będę "wciągać" nosem :P

    nick nieaktualny, iwonka1077, weronika86 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natan śliczne imię:)

    Anka1501 lubi tę wiadomość

  • Anka1501 Autorytet
    Postów: 5649 7477

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzaryMary wrote:
    a pamiętacie moje moje filcowe słonie i chmurki? Miała być karuzela, ale stwierdziłam że to takie blade, że młody i tak nic nie zobaczy a i pomysłu na konstrukcję też nie miałam. W związku z tym całe towarzystwo słoniowo - chmurkowe wylądowało na komodzie ( przyklejone taśmą dwustronnie klejącą ) :P

    Zrób fotke :)

  • iwonka1077 Autorytet
    Postów: 3732 2686

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzaryMary wrote:
    a pamiętacie moje moje filcowe słonie i chmurki? Miała być karuzela, ale stwierdziłam że to takie blade, że młody i tak nic nie zobaczy a i pomysłu na konstrukcję też nie miałam. W związku z tym całe towarzystwo słoniowo - chmurkowe wylądowało na komodzie ( przyklejone taśmą dwustronnie klejącą ) :P
    Pokaż jak to wygląda? :)

    Marcelek 3560,58 cm <3
    201504034562.png
    12.02.2014 [*]aniołek <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milaaa wrote:
    ładnie Natan, zaproponuje mężowi:) a jak zdrobnić to imię? Natanek, Natuś jakoś jeszcze?
    Maxymilian -Max super imię tez .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie jestem ciekawa tych waszych cudeniek z filcu. Też zamówiłam i będę robić imię nad łóżeczko + słoniki ogólnie raczej artystyczną duszą nie jestem więc trochę obawiam się efektu końcowego :P dobrze, że z początku te dzieci mało co widzą hehe :P

  • mimka84 Autorytet
    Postów: 2432 3307

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 grudnia 2015, 22:14

    nick nieaktualny, Eweliśka, Ewelcia, nick nieaktualny, Fasia, sylvia007, nick nieaktualny, Amy_, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    relgh371djw8agni.png
  • Anka1501 Autorytet
    Postów: 5649 7477

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agucha wrote:
    Właśnie jestem ciekawa tych waszych cudeniek z filcu. Też zamówiłam i będę robić imię nad łóżeczko + słoniki ogólnie raczej artystyczną duszą nie jestem więc trochę obawiam się efektu końcowego :P dobrze, że z początku te dzieci mało co widzą hehe :P

    Wiesz co, przyszła chrzestna małego miała mi robić takie rzeczy bo ona z zawodu jest artystka ;) ale stwierdziłam, że sama zrobię bo będę miała satysfakcję, że zrobiłam coś własnoręcznie dla mojego dziecka nawet jakby miało odbiegać od ideału

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Milaaa Znajoma
    Postów: 20 13

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysti wrote:
    Maxymilian -Max super imię tez .


    Krysti - Maksymilian to mój numer jeden - tj. mój i mojego synka, ale męża nie możemy przekonać no i jak innym mówię to każdy " Maks? jak pies " :( Leo też mi się podoba:)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Jestem szczesliwa....
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj baby, baby no zwlokę się dla Was po ten aparat :)

    mimka - trzymam kciuki z całej siły. Wracaj do nas, babe :)

    mimka84, Ewelcia, Anka1501, nick nieaktualny, Fasia lubią tę wiadomość

  • Anka1501 Autorytet
    Postów: 5649 7477

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masymilian też ładne ale mojemu się nie podoba. Był też pomysł Oliwiera ale ja nie jestem przekonana..

  • Ewelcia Autorytet
    Postów: 2050 2915

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzaryMary wrote:
    Ewelcia - brzusio masz cudaśny. Jesteś silna babka! Ja nie mam już siły dźwigać jednego łobuza a Ty dźwigasz 2 !! Szacun :)/QUOTE]

    Oj ciężko powiem Ci :/ Czasem siedzę i ryczę że juz nie chcę :/ Kręgosłup nie boli może tylko przez pierwsze 2-3h po pobudce a później to nie wiem co robić żeby sobie ulżyć... skóra po dokach brzucha aż boli :/ Cały brzuch mam czerwony z dużą ilością żył widocznych, normalnie taka papierowa.... ahhh

    Milaaa jaki płyn? Do prania czy płukania? Już wcześniej pisałyśmy o tym że jeśli chodzi o płyn do płukania to warto sobie odpuścić bo często właśnie one uczulają maluchy. Wystarczy sam proszek lub płatki :)

    Mi też zus wypłacił w końcu dzisiaj kase za grudzień więc zaraz kolejny szał zakupowy :)

    Obecnie poszukuję torby do wózka (takiej żeby mój M nie mówił że damska i że On się nie zgadza). Musi być duża i praktyczna bo wiadomo wszystko podwójnie trzeba tam pakować :P Ktoś coś?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka1501 wrote:
    Wiesz co, przyszła chrzestna małego miała mi robić takie rzeczy bo ona z zawodu jest artystka ;) ale stwierdziłam, że sama zrobię bo będę miała satysfakcję, że zrobiłam coś własnoręcznie dla mojego dziecka nawet jakby miało odbiegać od ideału

    Dokładnie, najwyżej nie wyjdzie a jaka satysfakcja ;)

    Anka1501 lubi tę wiadomość

  • Eweliśka Autorytet
    Postów: 1366 1823

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo nie Mary teraz to z tą kawą przegięłaś po całej linii aż się pośliniłam
    też chcę :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    ug37roeq6z3ep1sa.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesssu chwila w wannie i już 3 strony...
    Ewelcia cudny brzuszek, widać, że dwuosobowy :-D
    Milaa witaj! Dołączysz na stałe?

    Ewelcia lubi tę wiadomość

‹‹ 2340 2341 2342 2343 2344 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Badania w ciąży - sprawdź, które warto wykonać

Zastanawiasz się jakie badania czekają cię w ciąży? Czemu służą takie badania i kiedy się je wykonuje? Przeczytaj jakie rodzaje badań i testów czekają przyszłą mamę i dlaczego są one ważne. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ