Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniówki 2015 :)
Odpowiedz

Kwietniówki 2015 :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2015, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy_ wrote:
    ale śpiki ci nie kapią na klawiature? :P wytrzyj nos ANDZIA!! :P <3 oj babo :*
    Oj trochę nawilżenia klawiaturze nie zaszkodzi :D W sumie głownie mąż laptopa używa więc nawet nie wycieram :D

    Amy_ lubi tę wiadomość

  • Lwica Autorytet
    Postów: 1272 1277

    Wysłany: 5 lutego 2015, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy_ wrote:
    NO maruda jakich mało!!
    Najlepiej powiedziec - nie potrafię. SKupiam dupę i zajmuje się czymś innym.

    Zgadzam sie :)) dzisiaj wzięło co niektóre na marudzenie;)

    Amy_ lubi tę wiadomość

    oar8s65gn4hfzvo1.png
  • Rudzia Autorytet
    Postów: 4164 5155

    Wysłany: 5 lutego 2015, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AMY dzieki.. masz racje! Postaram sie nie marudzic juz.. w koncu jeszcze tylko pare tygodni i dopieroo sie zacznie zapier*** :) ciezko z moja psychika ale tak jak mowisz musze sie ogarnac dla Malej.. Ona na pewno czuje moje zle humory ..

    Fasia, Lwica, Amy_, Ewelcia, Gosha lubią tę wiadomość

    18.04.2015 (42+2) Sofia 4500g; 54cm <3
    l22njw4zq8sux6j8.png
  • Amy_ Autorytet
    Postów: 3375 6041

    Wysłany: 5 lutego 2015, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela89 wrote:
    Oj trochę nawilżenia klawiaturze nie zaszkodzi :D W sumie głownie mąż laptopa używa więc nawet nie wycieram :D
    hehehe
    to też bym nie wytarła :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    lk80hku.png
    84pj0p2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2015, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy_ wrote:
    NO maruda jakich mało!!
    Najlepiej powiedziec - nie potrafię. SKupiam dupę i zajmuje się czymś innym. Jaka szkoda, żeś ty se wszystko już poprała i poprasowała. Ale drugi raz nie zaszkodzi. Puść sobie myzykę, "pobrykaj" na piłce, idź do sklepu - dlaczego masz sobie czegoś nie kupić? jak ciuchy Cię dołują to kup sobie jakieś kosmetyki, maseczki, olejki zrób sobie wieczór dla siebie, pomaluj paznokcie, umów się do fryzjera, idź na dobrą kawkę i ciastko! pozytywnie się nastrajaj. Co powiesz córce jak kiedyś zapyta - mamo jak to było jak byłaś ze mną w ciąży? będziesz bajki pisać"? Pewnie że nie masz kolorowo nie próbuję Ci tego nawet wmawiać, że twoja sytuacja nie jest wymarzoną, ale na pewno dla wielu kobiet które starają się o dziecko twoja sytuacja jest marzeniem... i dla nich uwierz mi, że mało ważne byłoby czy miałyby z boku partnera czy nie... Musisz się ogarnąc dla Sofii, nie dla siebie, bo dla siebie tego nie zrobisz.. podnieś głowę i nie pokazuj że Ci źle... niech Cię podziwiają. Jesteś piękną kobietą i bardzo silną, nie jedna nie dałaby rady.. trzymam za Ciebie od początku mocno kciuki i wiem, że twój stan to chwila :*

    Uuuu pocisnelas Pancia w pozytywnym tego słowa znaczeniu! Super wywod .
    Rudzia - Amy dobrze gada. Silna kobieta jesteś i podolasz wszystkiemu.

    Rudzia lubi tę wiadomość

  • Amy_ Autorytet
    Postów: 3375 6041

    Wysłany: 5 lutego 2015, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzia wrote:
    AMY dzieki.. masz racje! Postaram sie nie marudzic juz.. w koncu jeszcze tylko pare tygodni i dopieroo sie zacznie zapier*** :) ciezko z moja psychika ale tak jak mowisz musze sie ogarnac dla Malej.. Ona na pewno czuje moje zle humory ..

    A pewnie że czuje i po co męczyć dziecko :)
    wiem, że to twoja chwilowa niedyspozycja i dobrze, że o tym tu piszesz, bo nie ma kto cie tam kopnąć w dupkę :P
    A jej małą aktywnością się nei przejmuj, Olek też bywa taki złośliwy :)

    Rudzia lubi tę wiadomość

    lk80hku.png
    84pj0p2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2015, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzia idz po nutelle dziś możesz bez ograniczeń wtedy Sofia da czadu :D

    Rudzia, Ewelcia lubią tę wiadomość

  • Amy_ Autorytet
    Postów: 3375 6041

    Wysłany: 5 lutego 2015, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzaryMary wrote:
    Uuuu pocisnelas Pancia w pozytywnym tego słowa znaczeniu! Super wywod .
    Rudzia - Amy dobrze gada. Silna kobieta jesteś i podolasz wszystkiemu.
    Bo z tego co widzę Rudzi nie można głaskać po głowie :P Ona jest taka jak ja :P mnie też trzeba mocno i gwałtownie sprowadzić na ziemię :D

    Rudzia, Fasia lubią tę wiadomość

    lk80hku.png
    84pj0p2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2015, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wpierdzielić jej trzeba i tyle !

  • Rudzia Autorytet
    Postów: 4164 5155

    Wysłany: 5 lutego 2015, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No mam czasem takie akcje jak dzis.. nawet dzis z lozka nie wyszlam ;/ ale od jutra juz bedzie lepiej.. zajme sie czyms :P

    aa mam do Was jeszcze pytanie... bo ja w ogole nie biore omega3 ani nic takiego w diecie tez go malo bo odrzucilo mnie od ryb.. a czytalam ze to na dziecko dobrze wplywa.. Jak zaczne brac go teraz to bedzie jakis sens czy juz za pozno?

    18.04.2015 (42+2) Sofia 4500g; 54cm <3
    l22njw4zq8sux6j8.png
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 5 lutego 2015, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    T

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 marca 2016, 13:49

    Lwica lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2015, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy_ wrote:
    Bo z tego co widzę Rudzi nie można głaskać po głowie :P Ona jest taka jak ja :P mnie też trzeba mocno i gwałtownie sprowadzić na ziemię :D
    Będę pamiętała:-)

    Amy_ lubi tę wiadomość

  • Rudzia Autorytet
    Postów: 4164 5155

    Wysłany: 5 lutego 2015, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z czekolada to ja mam problem od poczatku ciazy.. bleee :P ale pojde na pewno cos wszamac zaraz bo glodna juz jestem :D

    Amy_ lubi tę wiadomość

    18.04.2015 (42+2) Sofia 4500g; 54cm <3
    l22njw4zq8sux6j8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2015, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My jesteśmy jak grupa wsparcia :) Niczym AA :D

    Rudzia, Fasia, Amy_, nick nieaktualny, Lwica, Agusiek89, Gosha lubią tę wiadomość

  • Fasia Autorytet
    Postów: 7870 11063

    Wysłany: 5 lutego 2015, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzia bierz śmiało, nawet teraz nie będzie za późno :) ja mam zwiększoną, podwójną dawke, bo kwasy omega zmniejszają również ryzyko przedwczesnego porodu :)

    Amy_, Rudzia lubią tę wiadomość

    7.04.2015r. - 39+1 tc. 3400g i 51cm szczęścia! <3
    9f7j9vvj6vasnid9.png

    Aniołek - 26.06.2013r
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2015, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzka - branie kwasów będzie miało sens zawsze. Nawet po ciąży.

    Ide od Was babuchy. Moja zmiana dobiega końca. Melduje się jutro.

    Pa piękne, zgrabne, seksowne i najlepsze na świecie MATKI :-)

    Rudzia, Amy_, Fasia, nick nieaktualny, lysinka, nick nieaktualny, Ewelcia, Gosha lubią tę wiadomość

  • Rudzia Autorytet
    Postów: 4164 5155

    Wysłany: 5 lutego 2015, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To od dzis zaczne brac :)

    Dzieki Wam kobietki!!! Na Was zawsze mozna liczyc! :* gdyby nie Wy pewnie mialabym juz depresje ;/

    Fasia, Amy_, mantissa, Robotka1, Gosha lubią tę wiadomość

    18.04.2015 (42+2) Sofia 4500g; 54cm <3
    l22njw4zq8sux6j8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2015, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaa jeszcze jedno, Rudzia Ty moja ciazowa blizniaczko , czy nie wzrusza Cie napis pod naszymi suwaczkami? Ja czuje jakiś wewnętrzny spokój :-)

    Oki juz mnie nie ma :-)

    Rudzia, Fasia lubią tę wiadomość

  • Amy_ Autorytet
    Postów: 3375 6041

    Wysłany: 5 lutego 2015, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jeszcze na koniec:
    00a518856b2c27b8med.jpg
    :D

    nick nieaktualny, Rudzia, Fasia, Aguś86, Lali, Justinka, mantissa, misia83, Agusiek89, nick nieaktualny, nick nieaktualny, MartaAlvi, Eweliśka, Ewelcia, mimka84, Gosha lubią tę wiadomość

    lk80hku.png
    84pj0p2.png
  • Rudzia Autorytet
    Postów: 4164 5155

    Wysłany: 5 lutego 2015, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzaryMary wrote:
    Aaaa jeszcze jedno, Rudzia Ty moja ciazowa blizniaczko , czy nie wzrusza Cie napis pod naszymi suwaczkami? Ja czuje jakiś wewnętrzny spokój :-)

    Oki juz mnie nie ma :-)

    uwielbiam te podpisy pod suwaczkiem :) zawsze przy zmianie tygodnia czekam do polnocy zeby poczytac :)

    Fasia, Agusiek89 lubią tę wiadomość

    18.04.2015 (42+2) Sofia 4500g; 54cm <3
    l22njw4zq8sux6j8.png
‹‹ 2510 2511 2512 2513 2514 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża - najważniejsze rzeczy, które powinnaś wiedzieć oczekując dziecka

Są rzeczy, które każda kobieta w ciąży powinna wiedzieć. Podstawowa wiedza o ciąży zapewni Ci komfort i bezpieczeństwo zarówno Twoje jak i Twojego dziecka. Przeczytaj między innymi od kiedy liczony jest początek ciąży, o jakich badaniach w ciąży nie możesz zapomnieć lub czy plamienie w ciąży jest niebezpieczne. 

CZYTAJ WIĘCEJ