Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniówki 2015 :)
Odpowiedz

Kwietniówki 2015 :)

Oceń ten wątek:
  • Amy_ Autorytet
    Postów: 3375 6041

    Wysłany: 5 lutego 2015, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasia wrote:
    Właśnie się umówiłam na sesję brzuszkową na 28 lutego :) proszę trzymać kciuki żeby Julek do tego czasu siedział ładnie w brzuszku! :))))
    ja będę trzymać kciuki żebyś więcej nie przytyła bo się w kadrze nie zmieścisz :P
    a ciul najwyżej zrobią panoramiczne :PPPPP <3 :P

    Fasia, Rudzia, weronika86, Ewelcia, Lali, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Gosha lubią tę wiadomość

    lk80hku.png
    84pj0p2.png
  • Lwica Autorytet
    Postów: 1272 1277

    Wysłany: 5 lutego 2015, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajowe macie te bryki dziewczyny, ja mam używkę i bez gondoli:(
    Teraz jak patrzę na wasze to troche żałuje ale u nas teraz krucha z kasa maz musi miec zabieg na 3zebach prywatnie i to pochłonie duzo z naszych oszczędności :((

    oar8s65gn4hfzvo1.png
  • Fasia Autorytet
    Postów: 7870 11063

    Wysłany: 5 lutego 2015, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy_ wrote:
    ja będę trzymać kciuki żebyś więcej nie przytyła bo się w kadrze nie zmieścisz :P
    a ciul najwyżej zrobią panoramiczne :PPPPP <3 :P

    Dzięki Amy, zawsze mogę liczyć na Twoje dobre słowo :D

    Amy_, Ewelcia, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    7.04.2015r. - 39+1 tc. 3400g i 51cm szczęścia! <3
    9f7j9vvj6vasnid9.png

    Aniołek - 26.06.2013r
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2015, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy_ wrote:
    Nie bój się co się odwlecze to nie uciecze :D
    Nie umiem udawać jak coś mi się podoba :D
    Ja się nie zdecyduje na pewno :P ledwo się zgodziłam na fotografa na ślubie :P w sumie go nie żałuję, natomiast dla mnie horror jak mam stać po drugiej stronie obiektuwu :P tym bardziej że jakoś piękna w ciąży się nie czuję... :P

    Mam to samo ,a jeszcze bardziej nienawidzę kamery. Dlatego nie miałam na ślubie kamerzysty. Fotografa wybierałam bardzo długo - wybrałam najlepszego najbardziej wyluzowanego.Jak ksiądz go zobaczył stwierdził że to szatan - nie wiem czemu bo miał dredy ? ;/

    Amy_ lubi tę wiadomość

  • MartaAlvi Autorytet
    Postów: 1242 2269

    Wysłany: 5 lutego 2015, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasia wrote:
    Marta wiem, że mamy teraz różnicę aż 10 tygodni, dlatego powinnaś to skonsultować z lekarzem. Mimo wszystko do rozwiązania jeszcze troszkę zostało :) Pogadaj z nim szczerze, niech wszystko sprawdzi i jakoś razem zadecydujcie :)

    Tak, tym razem będę bardzo stanowcza! :)
    Ja za każdym razem mu marudzę o tej szyjce, że się boje jej skracania itp a on bada mnie ręcznie i mówi że jest ok. Ja niestety jestem czasem taka miękka buła i mu tylko przytakuje i tyle. Jutro postaram się być wredna suką :P haha W końcu wkurzył matke!

    Aguś86 lubi tę wiadomość

    24.04.2014r. Zawsze będziemy Cię kochać Aniołku [*] 10tc
    fQ2H26U.jpgfQ2Hp2.png
  • Rudzia Autorytet
    Postów: 4164 5155

    Wysłany: 5 lutego 2015, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelcia sliczne zdjecia! :)

    Ja ze swojej sesji brzuszkowej zrezygnowalam, bo tak jak Amy nie czuje sie zbyt pieknie w ciazy i przytylam juz duzo i w ogole ;/ za to zrobie sobie moze jakies zdjecia z Malutka na sesji noworodkowej..o ile bede w miare okej wygladac ..

    Ewelcia lubi tę wiadomość

    18.04.2015 (42+2) Sofia 4500g; 54cm <3
    l22njw4zq8sux6j8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2015, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelcia zdjecia extra i sliczna kobieta z ciebie jest bardzo fotogeniczna :) foty na scianie w xxl wylądują pewnie bo ja to bym tak zrobila ,ostatnio chcialam swoj brzuszek w wersji obrazka ale gosciu zawinil się z centrum handlowego i muszę szukac innego co kopiuje:)

    Ewelcia lubi tę wiadomość

  • Amy_ Autorytet
    Postów: 3375 6041

    Wysłany: 5 lutego 2015, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lwica wrote:
    Fajowe macie te bryki dziewczyny, ja mam używkę i bez gondoli:(
    Teraz jak patrzę na wasze to troche żałuje ale u nas teraz krucha z kasa maz musi miec zabieg na 3zebach prywatnie i to pochłonie duzo z naszych oszczędności :((

    ja tam bym chciała, żeby mi ktoś sprezentował używkę :)

    dzieci z wózka wyrosną a mąż jak zębów nie zrobi to może być kiepsko..
    a pewnie, że żal jak tu wszystkie wrzucają nówki a samemu ma się używkę, ale co z tego zaraz dzieci będą duże i wózki pójdą w kąt i 2 tysie w dupe strzelił :)

    Fasia, Lwica, mantissa, nick nieaktualny, Gosha lubią tę wiadomość

    lk80hku.png
    84pj0p2.png
  • Fasia Autorytet
    Postów: 7870 11063

    Wysłany: 5 lutego 2015, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lwica wrote:
    Fajowe macie te bryki dziewczyny, ja mam używkę i bez gondoli:(
    Teraz jak patrzę na wasze to troche żałuje ale u nas teraz krucha z kasa maz musi miec zabieg na 3zebach prywatnie i to pochłonie duzo z naszych oszczędności :((

    Nie martw się Kochana - ja też mam używany wózek, z kolekcji sprzed 3 lat, wcale nie modny ale za darmo :) przy ogromnie kosztów przy dziecku i u nas dodatkowo przy przebudowie domu, która zgarnia dziesiątki tysięcy złotych taki prezent był na wagę złota. Fajnie byłoby wybrać sobie piękny wózek, z nowej kolekcji ale coś za coś. Staram się myśleć o tym w ten sposób, że gondolka jest na 5-6 miesięcy, a spacerówki w tych zestawach są często do dupy więc i tak trzeba później kupić nową. Wywalać 2 tys na wózek na 5 miesięcy to szkoda kasy. Później zainwestuję w super spacerówkę i już :) głowa do góry!

    Amy_, Lwica, Agusiek89, Gosha lubią tę wiadomość

    7.04.2015r. - 39+1 tc. 3400g i 51cm szczęścia! <3
    9f7j9vvj6vasnid9.png

    Aniołek - 26.06.2013r
  • Rudzia Autorytet
    Postów: 4164 5155

    Wysłany: 5 lutego 2015, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasia Ty to juz bys mogla isc na taka sesje :P brzusio masz nie maly :)

    Amy_ lubi tę wiadomość

    18.04.2015 (42+2) Sofia 4500g; 54cm <3
    l22njw4zq8sux6j8.png
  • Amy_ Autorytet
    Postów: 3375 6041

    Wysłany: 5 lutego 2015, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasia wrote:
    Dzięki Amy, zawsze mogę liczyć na Twoje dobre słowo :D
    do usług panie :D

    Fasia lubi tę wiadomość

    lk80hku.png
    84pj0p2.png
  • Lwica Autorytet
    Postów: 1272 1277

    Wysłany: 5 lutego 2015, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    FASIA nie zapomnij pochwalic sie zdjęciami... Ja juz od miesiąca umawiam sie na sesje zdjęciowa z mężem (czyt. Maz robi fotki)i za każdym razem moje włosy stoją wszystkie w poprzek, pryszcz czy wogole mi sie nie chce i tak czas leci jeszcze ńie mam zdjęcia z brzuszkiem;)

    Fasia, Ewelcia, Lali, Agusiek89, Eweliśka lubią tę wiadomość

    oar8s65gn4hfzvo1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2015, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sesji zdjeciowej nie bede miec bo mam na brxuchu tatuaz ktory po porodzie idzie do usunięcia :) maly ale fot z takim tatuazem nie chcem :)

  • Amy_ Autorytet
    Postów: 3375 6041

    Wysłany: 5 lutego 2015, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzia wrote:
    Fasia Ty to juz bys mogla isc na taka sesje :P brzusio masz nie maly :)


    o widzisz FASIA!!!! Rudzia napisała dokładnie to co ja :P tylko lżejszym językiem :P

    Rudzia, Fasia, Lwica, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    lk80hku.png
    84pj0p2.png
  • Fasia Autorytet
    Postów: 7870 11063

    Wysłany: 5 lutego 2015, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzia wrote:
    Fasia Ty to juz bys mogla isc na taka sesje :P brzusio masz nie maly :)

    Wiem :P ale termin najbliższy dopiero na 28 lutego więc od razu się zapisaliśmy :D

    Później jak się Julek urodzi to też idziemy na sesję :)

    Brzydka czy ładna - ciul z tym :) pamiątkę chcę mieć tym bardziej, że my z mężem uwielbiamy zdjęcia i dla mnie taka pamiątka z brzuszkiem jest bezcenna. Nie muszę zdjęć pokazywać innym - to ma być pamiątka dla mnie i dla męża :)

    Rudzia, Lwica, nick nieaktualny, weronika86, Ewelcia, Agusiek89, Eweliśka lubią tę wiadomość

    7.04.2015r. - 39+1 tc. 3400g i 51cm szczęścia! <3
    9f7j9vvj6vasnid9.png

    Aniołek - 26.06.2013r
  • Amy_ Autorytet
    Postów: 3375 6041

    Wysłany: 5 lutego 2015, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    za to młodemu strzele sesję :D własnymi ręcami :D

    Lwica, Fasia, Rudzia, weronika86, nick nieaktualny, Agusiek89, Eweliśka lubią tę wiadomość

    lk80hku.png
    84pj0p2.png
  • Fasia Autorytet
    Postów: 7870 11063

    Wysłany: 5 lutego 2015, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lwica pochwalę się na pewno - jak nie tu to na FB, bo tam i tam znacie moją gębę :P

    Lwica, weronika86 lubią tę wiadomość

    7.04.2015r. - 39+1 tc. 3400g i 51cm szczęścia! <3
    9f7j9vvj6vasnid9.png

    Aniołek - 26.06.2013r
  • Fasia Autorytet
    Postów: 7870 11063

    Wysłany: 5 lutego 2015, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy_ wrote:
    za to młodemu strzele sesję :D własnymi ręcami :D

    Ja mojemu będę strzelać fotki pińcet razy dziennie :D :D :D

    Lwica, Rudzia, weronika86, Ewelcia, nick nieaktualny, Gosha lubią tę wiadomość

    7.04.2015r. - 39+1 tc. 3400g i 51cm szczęścia! <3
    9f7j9vvj6vasnid9.png

    Aniołek - 26.06.2013r
  • Rudzia Autorytet
    Postów: 4164 5155

    Wysłany: 5 lutego 2015, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja znowu zaczelam sie zle czuc w sensie nie moge na siebie patrzec ;/ widze na fb kolezanki wystrojone gdzies lezą a ja wygladam jak slon ;/ bozeee juz bym chciala zaczac sie odchudzac i jakos o siebie zadbac.. nawet nic do ubrania kupic nie moge bo to bez sensu juz.. ;/

    18.04.2015 (42+2) Sofia 4500g; 54cm <3
    l22njw4zq8sux6j8.png
  • Amy_ Autorytet
    Postów: 3375 6041

    Wysłany: 5 lutego 2015, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasia wrote:
    Ja mojemu będę strzelać fotki pińcet razy dziennie :D :D :D
    hahahahahhaha :D no ja myśłe! :p

    lk80hku.png
    84pj0p2.png
‹‹ 2508 2509 2510 2511 2512 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Męska płodność – kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problemy z zajściem w ciążę dotyczą coraz większej liczby par na całym świecie, także w Polsce. Styl życia, stres, zanieczyszczenie środowiska, opóźnianie decyzji o rodzicielstwie – wszystko to wpływa na pogarszające się parametry płodności, również u mężczyzn. W niemal połowie przypadków trudności z płodnością wynikają z czynników męskich. Mimo to temat męskiej płodności wciąż jest marginalizowany, a badanie nasienia – niepotrzebnie kojarzone z czymś wstydliwym. Tymczasem seminogram, czyli analiza nasienia, to podstawowe i bardzo ważne narzędzie diagnostyczne. Sprawdź, kiedy warto je wykonać i co może powiedzieć o Twojej płodności.

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

10 mitów na temat premenopauzy, które warto wiedzieć mając 40 lat lub więcej

Premenopauza (perimenopauza) to nie tylko wciąż temat tabu, ale również etap życia kobiety, który często owiany jest mitami i nieporozumieniami. W rzeczywistości jest to naturalny okres przejściowy, który poprzedza menopauzę, a jego zrozumienie może zaoszczędzić Ci wiele stresu, lęku i znacząco wpłynąć na jakość życia i zdrowie hormonalne. Wraz z ekspertami zebraliśmy dla Ciebie 10 najpowszechniejszych mitów dotyczących premenopauzy i menopauzy, opierając się na najbardziej wiarygodnych i aktualnych danych naukowych.  

CZYTAJ WIĘCEJ