Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniówki 2015 :)
Odpowiedz

Kwietniówki 2015 :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2015, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adk juz sie doczekać nie mogę az cie poznam ;) blisko mnie mieszkasz fajnie w wakacje cie odwiedzę :) z Ignacym

    adk_1989 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2015, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    liwi wrote:
    Krysti mi się wydaje ze piłki to podstawa na każdej porodówce. Ale mozesz zadzwonić i zapytać.
    Zapytam bo czasem moze nie byc jak duzo lasek rodzi .ale mimo wszystko wezmę swoją

  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6377

    Wysłany: 14 marca 2015, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja az sie boje takiej pilki kupowac hahah pamietam w przedszkolu taka z cycami do skakania...hahha uwilbialam, jakbym sie teraz do niej dorwala to bym skakala po calym domu hahha nie chce patryka wprowadzac w zaklopotanie hahaha

    nick nieaktualny, iwonka1077, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • Jaga Autorytet
    Postów: 1171 1651

    Wysłany: 14 marca 2015, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leże i się lenię
    masakra.........

    weronika86, Murraya, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Lili
    201504074965.png
    Marcel
    200911061762.png
  • iwonka1077 Autorytet
    Postów: 3732 2686

    Wysłany: 14 marca 2015, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weronika86 wrote:
    wiesz jakie to wredne bylo jak bylo male ?hahah teraz dorosla kobietka...ma coreczke nadie 3 latka i urodzil jej sie synek we wrzesniu ;D niesttey nie widzialam ich na zywo ale jestesmy w kontakcie non stop na fb. szkoda ze nasze drogi sie tak porozchodzily, ale same sie znalazlysmy..i to znalazlysmy sie na ovufriendzie kumacie ? :D
    niezle to co wy sie w ogole nie odzywalyscie ze saoba???czy kontakt sie urwal bo ty za granica???

    tez mam taka pilke z wystajacymi "ogonkami" hehe ale ni cholery nie chce mi sie na niej skakac :) ;D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 marca 2015, 10:58

    Marcelek 3560,58 cm <3
    201504034562.png
    12.02.2014 [*]aniołek <3
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6377

    Wysłany: 14 marca 2015, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwonka1077 wrote:
    niezle to co wy sie w ogole nie odzywalyscie ze saoba???czy kontakt sie urwal bo ty za granica???

    tez mam taka pilke z wystajacymi "ogonkami" hehe ale ni cholery nie chce mi sie na niej skakac :) ;D
    kontakt sie urwal bo moja mama nie akceptowala paryka...nasze zwiazek byl przesladowany z dwoch stron..od mojej strony i od jego..ale dlatego calkowicie sie odlaczylismy, wyprowadzilismy i jak na razie szczesliwie przezylismy razem 13 lat i przezyjemy jeszcze z 50 :D
    kasia byla mala, dopiero jak miala 16 lat to sie skontaktowala, pozniej miala swoje sprawy widocznie i dopiero znalazla mnie na ovufirendzie. Moj brat jest tez w anglii jakies 1,5hr ode mnie wiec licze ze po narodzinach malej wszytscy sie spotkamy :D mam jeszcze dwoch braci..tomek jest 3 lata mlodszy, kontakt dobry..najlodszy jarek..13 lat mlodszy kontakt zerowy, wogole go nie znam niestety.

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6377

    Wysłany: 14 marca 2015, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przytylam 500gr w 9 dni :D ksiazkowo :D
    nie moge doczekac sie srody..juz bede donoszona..dziwne ale jakos odetchne z ulga :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 marca 2015, 11:05

    Aguś86, Gosha lubią tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • iwonka1077 Autorytet
    Postów: 3732 2686

    Wysłany: 14 marca 2015, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weronika86 wrote:
    kontakt sie urwal bo moja mama nie akceptowala paryka...nasze zwiazek byl przesladowany z dwoch stron..od mojej strony i od jego..ale dlatego calkowicie sie odlaczylismy, wyprowadzilismy i jak na razie szczesliwie przezylismy razem 13 lat i przezyjemy jeszcze z 50 :D
    kasia byla mala, dopiero jak miala 16 lat to sie skontaktowala, pozniej miala swoje sprawy widocznie i dopiero znalazla mnie na ovufirendzie. Moj brat jest tez w anglii jakies 1,5hr ode mnie wiec licze ze po narodzinach malej wszytscy sie spotkamy :D mam jeszcze dwoch braci..tomek jest 3 lata mlodszy, kontakt dobry..najlodszy jarek..13 lat mlodszy kontakt zerowy, wogole go nie znam niestety.
    kurcze no szkoda ze tak to jest czasami, ja z siostrami ale ciotecznymi tez lepszy kontakt zalapalam ja 20 lat przekroczyly wczesniej wiadomo w innym miescie kazdym ma swoje sprawy, ale rodzenstwo to jakie jest trudno sie nie wybiera, ale dobrze ze teraz chociaz jak starsi i madrzejsi to chociaz odzyskujecie siebie troche i kontakt jako taki macie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 marca 2015, 11:09

    Marcelek 3560,58 cm <3
    201504034562.png
    12.02.2014 [*]aniołek <3
  • Murraya Autorytet
    Postów: 808 1835

    Wysłany: 14 marca 2015, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    c

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2016, 17:54

    weronika86, iwonka1077 lubią tę wiadomość

    82do3e5ebme2hhhv.png
    bajj0tsd343aweuc.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6377

    Wysłany: 14 marca 2015, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w moim przypadku to nie wina rodzenstwa, po prostu byli mali jeszcze..nie mieli do mnie numeru ani nic...ja nie dzwonilam bo nie chcialam z matka miec kontaktu..teraz jeste dobrze. i tak sie dziwie ze po takich przejsciach dalej jest normalna...ale dzieki bogu mam wspanialego meza i wynagradza wszystko :D

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • Murraya Autorytet
    Postów: 808 1835

    Wysłany: 14 marca 2015, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    b

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2016, 17:54

    weronika86, Gosha, misia83 lubią tę wiadomość

    82do3e5ebme2hhhv.png
    bajj0tsd343aweuc.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6377

    Wysłany: 14 marca 2015, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Murraya wrote:
    Iwonka Werka
    W związku ze moja siostra była 6 lat młodsza i strasznie roztargniona to jak ona miała już 14-18 lat to zaczęłam jej matkowac , przykład jak moi rodzice nie mogli przyjść na wywiadówki to mnie wysyłali- ale ona posrana chodziła, wolała wszystkich tylko nie mnie. Nie nawidzila tego, hehe :) teraz niby jest dobrze,nawet jest chrzestna pierworodnego, ale póki rodziny sama nie założy to smarkule dalej będę ganiac :)

    Ale ogólnie kontakt jest, czasem nawet mi dzieci przypilnuje :)
    ja tez matkowalam moim...rodzice sie rozeszli jak mialam 12 lat..mama chodzila na nocki do piekarni..musialm pilnowac, kapac mlodsze rodzenstwo.

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • haneczka Autorytet
    Postów: 2675 3596

    Wysłany: 14 marca 2015, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oficjalnie ogłaszam, że nieszczęśliwy dzień 13 piątek się skończył ! :) Tadam

    Werka, daj mi numer do tej teściowej! Normalnie szlag mnie trafia, jak czytam, co Ci funduje. :(

    Gosha, najgorsze, że Ty płaczesz przez jakieś przepychanki lekarzy. Ale tyle dobrego, że przygotowałaś się na przyjęcie dzidziusia w domku. :)

    Hwesta, skąd Ty bierzesz takie słodkie avatarki? :) A moja koleżanka ze skurczami co 5 minut, w wyniku towarzystwa innej rodzącej, która z nią leżała i się darła, tak się zestresowała, że zatrzymała się u niej akcja porodowa. Więc nic przyjemnego tak z kimś leżeć i nie móc spać lub się stresować.

    PS. Hwesta, Natt Gratuluję donoszenia:)

    Maggie, masz złote dziecko :)

    Misia, świetna porada. Kupiłaś już nowy materac? :P No i mam nadzieję, że zrezygnowałaś z kalorycznego śniadania ;) Lekarze...

    Bambi, dobrze, że się uspokoiło. Jeszcze jest czas. :)
    Anka, namęczyłaś się, ale przynajmniej ominął Cię poród w piątek 13. :) Ale może skontroluj tą szyjkę przy okazji wizyty w poniedziałek?

    Aguś, nie daj się choróbsku :) A gdzie tą zjeżdżalnię zainstalujecie?

    Amy, z tymi bólami- zgadzam się w 100%. Ja to nazywam „poród na raty” :)

    Co do dzieci, zazdrości i przyjaźni się nie wypowiadam, bo nie mam dzieci :P Mam tylko nadzieję, że będę umiała obsługiwać siusiaka przy przewijaniu i kąpaniu. Bo miałam siostrę i opiekowałam się córeczką siostry. Ale mali chłopcy są mi obcy. ;)

    weronika86, Murraya, Amy_, Gosha, misia83, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6377

    Wysłany: 14 marca 2015, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Murraya wrote:
    Super ja w ciągu 1,5 tyg 1,5 kg!!
    Jak dobry tucznik!
    ogolnie to sie dziwie ze ide ksiazkowo w tej ciazy :D w sumie tylko 11kg na plusie no ale mialam swoja duza nadwage. w poprzedniej ponad 30kg :D

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • Lwica Autorytet
    Postów: 1272 1277

    Wysłany: 14 marca 2015, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry brzuchatki:))

    Ja po śniadaniu -oglądam one borne every minute -tak aby sie psychicznie przygotować :)))
    Zaraz trzeba bedzie sie ruszyć i zrobić generalne porządki - health Visitor Odpowiednik Pielęgniarki środowiskowej przychodzi w środę

    weronika86, haneczka lubią tę wiadomość

    oar8s65gn4hfzvo1.png
  • Aguś86 Autorytet
    Postów: 3483 3834

    Wysłany: 14 marca 2015, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musze się zwazyc jutro rano. Dziś mi się jakoś nie chciało :P Tydzień temu +10 względem wagi początkowej. Jestem ciekawa jak teraz :)

    38+3 2740 g 49 cm
    dqpr9vvjb3vzii2s.png
    3i498ribi6hvdiar.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6377

    Wysłany: 14 marca 2015, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    haneczka a ja sie boje pielegnacji cipki jak ognia hahha..jakos z siurakiem bylo latwo a cipka i szparki takiego malenstwa mnie przerazaja :D hahah

    haneczka, iwonka1077 lubią tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • haneczka Autorytet
    Postów: 2675 3596

    Wysłany: 14 marca 2015, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adka jestem z Ciebie dumna :) Ja też się dziś i wczoraj narobiłam i narobię, bo mam gości :) To już chyba ostatnie przyjęcie u mnie przed porodem. Opijamy zasponsorowany wózek z rodzicami i teściami. :) Jestem hardcorem :D Z tymi bólami robić imprezę :) Ale co mi tam, najwyżej skrócę tę mękę :P

    weronika86, iwonka1077, adk_1989 lubią tę wiadomość

  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6377

    Wysłany: 14 marca 2015, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lwica wrote:
    Dzien dobry brzuchatki:))

    Ja po śniadaniu -oglądam one borne every minute -tak aby sie psychicznie przygotować :)))
    Zaraz trzeba bedzie sie ruszyć i zrobić generalne porządki - health Visitor Odpowiednik Pielęgniarki środowiskowej przychodzi w środę
    ja zmienilam wizyte z piatku.i bardzo dobrze bo tesciowa byla i ja zbyt dobrze taka zestresowana nie wygladalam..moja jest na part time wiec czekac az zadzwoni i umowi sie ze mna na nastepny termin. daj znac jak bylo..o ktorej masz? z rana?

    Lwica lubi tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • Lwica Autorytet
    Postów: 1272 1277

    Wysłany: 14 marca 2015, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werka czemu? Pipuszka tak samo jak pipolek tylko z pipuszka wycierasz do dupki i tyle....
    Dasz rade:))))

    weronika86 lubi tę wiadomość

    oar8s65gn4hfzvo1.png
‹‹ 3543 3544 3545 3546 3547 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masz objawy duszności wydechowej, ale nie jesteś zdiagnozowany? Lekarz online może pokierować Cię dalej

Duszność wydechowa utrudnia oddychanie, szczególnie podczas wydychania powietrza. Uczucie braku tchu może budzić niepokój. Jeśli doświadczasz takich objawów, a diagnoza wciąż nie jest postawiona, warto skonsultować się z lekarzem. Konsultacja online to szybki sposób na omówienie symptomów, uzyskanie wstępnej oceny i wskazówek dotyczących dalszej diagnostyki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ