Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniówki 2015 :)
Odpowiedz

Kwietniówki 2015 :)

Oceń ten wątek:
  • Amy_ Autorytet
    Postów: 3375 6041

    Wysłany: 20 marca 2015, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A torbe. Nono pamietam o niej kazdego dnia :D o wozku tez :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 marca 2015, 16:03

    Fasia, iwonka1077, haneczka, nick nieaktualny, Justinka, lysinka, weronika86, Agusiek89 lubią tę wiadomość

    lk80hku.png
    84pj0p2.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 20 marca 2015, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haneczko będę dźwięczna :)

    Jaga u mnie w pamiętniku mam tą naklejkę pokazaną:) takie dwie sówki na huśtawce:)

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • haneczka Autorytet
    Postów: 2675 3596

    Wysłany: 20 marca 2015, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka, ale jaka godzina taksówką do szpitala? To nie Ty mówiłaś, że masz pod nosem szpital? :P

  • Fasia Autorytet
    Postów: 7870 11063

    Wysłany: 20 marca 2015, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego 2016, 17:03

    7.04.2015r. - 39+1 tc. 3400g i 51cm szczęścia! <3
    9f7j9vvj6vasnid9.png

    Aniołek - 26.06.2013r
  • haneczka Autorytet
    Postów: 2675 3596

    Wysłany: 20 marca 2015, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    <3 ROZPAKOWANE KWIETNIÓWKI <3
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/ee1c2a1f1998.gif

    1. Angela89 córeczka Martynka ur. 15 lutego 2014 1650g 43cm <3 30tc cc <3
    2. mantissa synek Julianek ur. 2 marca 2015r 2700g 49cm <3 34t3d sn <3
    3. IDA synek Franek ur. 3 marca 2015r 2390g 51cm <3 35tc cc <3
    4. maggie86 synek Adaś ur. 11.03.2015 r. 2940g 54cm <3 36t4d sn <3
    5. Klaudia90 córeczka Nina ur. 15.03.2015 r. 3850g 56cm <3 37t 4d sn <3
    6. Gosha synek Kubuś ur. 17.03.2015 r. 3240g 49cm <337t5d sn <3
    7. misia83 synek Julek ur. 18.03.2015 r. 2400g 40cm <336t4d cc <3





    <3 KWIETNIÓWKI <3
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/ee1c2a1f1998.gif

    MłodaDama 28.03.2015 <3
    Amy 29.03.2015 chłopczyk Olek :) <3
    Malinka1984 30.03.2015 chłopczyk Kacper:)<3
    lena90 30.03.2015 dziewczynka Zosia :)<3
    ola89 01.04.2015 chłopczyk Wojtuś :)<3
    liloe 01.04.2015 dziewczynka :)<3
    Rudzia 02.04.2015 dziewczynka SOFIA :)<3
    Murraya 02.04.2015 chłopczyk Jacek:)<3
    CzaryMary 02.04.2015 chłopczyk Iwo:)<3
    NY 02.04.2015 dziewczynka Lilianka :)<3
    sylvia 007 03.04.2015 dziewczynka Nina :)<3
    Polarisa90 03.04.2015 chłopczyk :)<3
    mimka84 03.04.2015 chłopczyk KORNEL :)<3
    hwesta 04.04.2015 dziewczynka ALICJA :)
    Lwica 04.04.2015 chłopczyk Nikos :)<3

    natt 04.04.2015 chłopczyk Mikołaj :)<3
    Justinka 05.04.2015 dziewczynka :)<3
    Robotka1 07.04.2015 dziewczynka :)<3
    Auro 07.04.2015 dziewczynka Łucja :)<3
    KRYSTI 08.04.2015 chłopczyk Ignaś :)<3
    liwi 08.04.2015 dziewczynka :)<3
    Aguś86 08.04.2015 synek Szymon :)<3
    weronika86 08.04.2015 dziewczynka SARAH RACHEL :)<3
    Asica 09.04.2015 chłopczyk Leonard :)<3
    militta110816 10.04.2015 <3 dziewczynka Karolinka :)<3

    Shimmer_lip 10.04.2015 dziewczynka Basia :)<3
    iwonka1077 12.04.2015 chłopczyk Marcel :)<3
    Anka1501 12.04.2015 chłopczyk Natan :)<3
    Fasia 13.04.2015 chłopczyk Julek :)<3
    Agucha 14.04.2015 chłopczyk :)<3
    Lysinka 14.04.2015 dziewczynka Tosia :)<3
    ziolko 14.04.2015 chłopczyk :)<3
    haneczka 14.04.2015 chłopczyk Arturek :)<3
    Bambi85 15.04.2015 chłopczyk :)<3
    HELA85 15.04.2015 dziewczynka :)<3
    Nadzieja 15.04.2015 dziewczynka :)<3
    mf 15.04.2015 dziewczynka Julia Ewa :)<3
    kluska 18.04.2015 chłopczyk :)<3
    Jaga 18.04.2015 dziewczynka Lilka<3
    Agusiek89 18.04.2015 dziewczynka :)<3
    MartaAlvi 18.04.2015 dziewczynka Natalka :)<3
    KasiaKwiatek 22.04.2015 chłopczyk MIKOŁAJ :)<3
    Lali 23.04.2015 dziewczynka :)<3

    ADK_1989 24.04.2015 chłopczyk Franciszek :)<3
    Eweliśka 24.04.2015 dziewczynka Marysia :)<3
    mila79 24.04.2015 dziewczynka Lenka:)<3
    PsotkaKotka 28.04.2015 chłopczyk :)<3
    ULKA85 28.04.2015 chłopczyk :)<3
    Ewelcia 30.04.2015 2 chłopczyki Filip i Jakub:)<3
    DAJANA chłopczyk :) <3
    Macola chłopczyk :)<3
    Justineska chłopczyk :)<3
    mini-graphics-baby-088099.gifmini-graphics-baby-088099.gifmini-graphics-baby-088099.gif


    mini-graphics-baby-088099.gif <3 mini-graphics-baby-602256.gif <3 mini-graphics-baby-088099.gif <3mini-graphics-baby-602256.gif
    PODSUMOWANIE:
    60 kwietniowych maluchów:
    - 25 <3 DZIEWCZYNEK
    - 34 <3 CHŁOPCÓW
    - 1 to niespodzianka!
    mini-graphics-baby-088099.gif <3 mini-graphics-baby-602256.gif <3 mini-graphics-baby-088099.gif <3mini-graphics-baby-602256.gif

    Aguś86 lubi tę wiadomość

  • Justinka Autorytet
    Postów: 1073 1332

    Wysłany: 20 marca 2015, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za miłe słowa co do pościeli :) Sama wymyśliłam :P

    Amy gratuluję 40 tyg! a chyba wczoraj pisałam, czy któraś będzie miała szansę chwalić się 40tyg bo tu raczej maluszki szybciej się pchają ;)
    No i super że udało się z mieszkaniem! Gratuluję i powodzenia z kredytem :)

    Ja też do porodu bez stanika, zresztą teraz chodzę bez, wkurzają mnie :/ jedynie jak wychodzę to ubieram.. w szpitalu też nie będę się śpieszyć z ubieraniem no chyba że będzie lecieć i bez wkładek się nie obejdzie... :)

    Dzisiaj coś kiepsko się czuję :( boli mnie w mostku, do tego ból brzucha i w ogóle jakoś mi dziwnie :| a mąż w delegacji.. na szczęście dziś wraca... tyle że pojedzie Tymka odstawić do dziadków, więc nie będzie go z 1,5h :/
    Ale później weekend tylko dla nas! :) pewnie ostatni taki totalnie we dwoje przez najbliższy rok :D obym się lepiej czuła, bo mam ochotę na różne przyjemności :P no i muszę coś nagotować na jutro... chce też na jakieś zakupy do galerii! ech chyba mi braknie tego weekendu :)

    Amy_, iwonka1077, Aguś86 lubią tę wiadomość

    Anielka 10.04.2015 /// 3620 g 56 cm
    201504101680.png
    Tymon 28.09.2012 /// 3830 g 58 cm
    683907699a.png
  • Amy_ Autorytet
    Postów: 3375 6041

    Wysłany: 20 marca 2015, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zmiencie dane u Miski. Mlody mial chyba 54cm?

    Fasia, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    lk80hku.png
    84pj0p2.png
  • Jaga Autorytet
    Postów: 1171 1651

    Wysłany: 20 marca 2015, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak Robotka nad tymi samymi się zastanawiam , ale jeszcze chce zeby mąż obejrzał i bo pewnie bedzie chciał misie :D

    Robotka1 lubi tę wiadomość

    Lili
    201504074965.png
    Marcel
    200911061762.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2015, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy_ wrote:
    Kwiatek dziekuje :D Rzeszów podkarpacie :)
    Btw...glinie do domu to raczej nie wlezą... :-P ;-) :-P

    iwonka1077, Amy_, Fasia, weronika86 lubią tę wiadomość

  • iwonka1077 Autorytet
    Postów: 3732 2686

    Wysłany: 20 marca 2015, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasia wrote:
    Po prostu zamiast zwyklej dalamm gryczana ale nigdy wiecej! Nie moglam ich przewrocic na patelni bo sie rozrywaly. Pozniej dosypalam zwyklej i bylo ciutke lepiej. ogolnie to byl pierwszy i ostatni raz w moim wykonaniu :P
    to znaczy ciezkie w smażeniu czy nie smakowaly tobie????

    Marcelek 3560,58 cm <3
    201504034562.png
    12.02.2014 [*]aniołek <3
  • Fasia Autorytet
    Postów: 7870 11063

    Wysłany: 20 marca 2015, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego 2016, 17:03

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    7.04.2015r. - 39+1 tc. 3400g i 51cm szczęścia! <3
    9f7j9vvj6vasnid9.png

    Aniołek - 26.06.2013r
  • Amy_ Autorytet
    Postów: 3375 6041

    Wysłany: 20 marca 2015, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KasiaKwiatek wrote:
    Btw...glinie do domu to raczej nie wlezą... :-P ;-) :-P
    Ta... meza kolegom spalili dwa domy. I jednemu samochod. wiec tak calkiem bezpiecznie na tym parterze by nie bylo.. :P
    nawet ostatnik bylo podpalenie i dzieci ledwo uratowali bo mialy pokoj nad garazem i jak on sie palil to zaczadzenie... dzieciaki nieprzytomne.. zanim sie zorientowali ze dom sie na dole pali to troszke minelo. To sa wlasnie porachunki z bandytami :/ i wiadomo kto to zrobil ale za reke nie zlapali i nic nie zrobia... ech. Takie uroki pracy w policji

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 marca 2015, 16:13

    lk80hku.png
    84pj0p2.png
  • iwonka1077 Autorytet
    Postów: 3732 2686

    Wysłany: 20 marca 2015, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie misia inna wage dziecko mialo i wzrost na fb pisala to luknij tam robotka :)
    nie obijaj sie ty musisz wklejac liste chyba ze poczekasz az sylvia urodzi to razem zmienisz :)

    Marcelek 3560,58 cm <3
    201504034562.png
    12.02.2014 [*]aniołek <3
  • Fasia Autorytet
    Postów: 7870 11063

    Wysłany: 20 marca 2015, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego 2016, 17:03

    iwonka1077 lubi tę wiadomość

    7.04.2015r. - 39+1 tc. 3400g i 51cm szczęścia! <3
    9f7j9vvj6vasnid9.png

    Aniołek - 26.06.2013r
  • Amy_ Autorytet
    Postów: 3375 6041

    Wysłany: 20 marca 2015, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justys dzieki :) Olo jak sie postara to dotrze do 45tyg :P ale lekarz mu chyba tyle nie pozwoli :P

    Justinka, Fasia lubią tę wiadomość

    lk80hku.png
    84pj0p2.png
  • iwonka1077 Autorytet
    Postów: 3732 2686

    Wysłany: 20 marca 2015, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasia wrote:
    Jezu dziewczyny nie wiem co sie dzieje mojej kotce. Od trzech dni jest jakas dziwna ale dzis przechodzi sama siebie.. normalnie to od ok 9 rano spi, a dzis nie polozyla sie nawet na sekunde. Chodzi w kolko po mieszkaniu, albo biega jakby ja jakis diabel gonil, no i miauczy jak opetana! Non stop sie drze.. nic nie chce jesc.. chora jakas czy co? Ruji nie ma bo jest wysterylizowana.. Moze to wiosna?eehh zwariowac mozna..
    to wiosna moze :) hehe

    Marcelek 3560,58 cm <3
    201504034562.png
    12.02.2014 [*]aniołek <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2015, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasia a może czuje, że coś nadchodzi...wiesz, zwierzęta mają wewnętrzny radar i instynkt :-D obserwuj siebie lepiej :-D :-P

  • Justinka Autorytet
    Postów: 1073 1332

    Wysłany: 20 marca 2015, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tyle że jest błąd - Julek ważył 2040 g i miał 54 cm :)

    haneczka lubi tę wiadomość

    Anielka 10.04.2015 /// 3620 g 56 cm
    201504101680.png
    Tymon 28.09.2012 /// 3830 g 58 cm
    683907699a.png
  • Amy_ Autorytet
    Postów: 3375 6041

    Wysłany: 20 marca 2015, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawe co u Heli :) tyle z nia juz nie gadalam :(

    lk80hku.png
    84pj0p2.png
  • iwonka1077 Autorytet
    Postów: 3732 2686

    Wysłany: 20 marca 2015, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasia wrote:
    Ciezkie w smazeniu. Musialam dosc długo je trzymac na patelni zeby dalo sie je przewrocic na druga strone Ale to dopiero jak dosypalam zwyklej maki. W smaku bardzo fajne :)
    aha to moze na koniec dosypie tej gryczanej troche i zobacze bo maz zaraz bedzie kwekal ze wynalzki robie i nie wiem czy corci bede smakowaly :)
    na necia znalazlam ze z sama maka i woda sie robi tylko moze wtedy sie nie lama na patelni?????? zobacze jakie zrobie :)

    Fasia lubi tę wiadomość

    Marcelek 3560,58 cm <3
    201504034562.png
    12.02.2014 [*]aniołek <3
‹‹ 3698 3699 3700 3701 3702 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ

7 pytań o poród, których wiele kobiet wstydzi się zadać!

Poród zbliża się wielkimi krokami, a w Twojej głowie w dalszym ciągu kłębią się pytania, których wstydzisz się zadać? Niektóre tematy są na tyle krępujące, że ciężko je poruszyć z partnerem,  na rutynowej wizycie u lekarza, czy przy kawie z koleżankami…Nadszedł jednak czas, żeby rozwiać Twoje wątpliwości! Przeczytaj odpowiedzi na 7 najbardziej wstydliwych pytań związanych z porodem.

CZYTAJ WIĘCEJ