X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lipcowe Mamusie 2014
Odpowiedz

Lipcowe Mamusie 2014

Oceń ten wątek:
  • lolka83 Autorytet
    Postów: 2233 2303

    Wysłany: 4 września 2014, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, u nas ok.
    Wrocilismy od lekarki, jednak podejrzewamy alergie u malej.
    Mam teraz 2 tyg nie jesc nabialu i ograniczyc diete i zobaczymy. Do tego jesli mamy dokarmiac to bebilon pepti.
    Najwygodniej byloby pewnie karmic, ja tylko tym pepti, ale lekarka stwierdziła, ze na razie probujemy na moi mleku, a moze jednak cos ja uczula w diecie.
    Dlatego te kupki znow takie bardziej wodniste i slabsze przybieranie. Chociaz cały czas jest na 50 cent wiec w normie :)
    U nas nastepony dzien z piekna pogoda.
    Jesli wszystko bedzie ok za 2 tyg szczepimy 5 w 1 i chwile pozniej na pneumok.
    Jednak rota sobie raczej daruje.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 września 2014, 18:01

    MamoZobacz.pl


    wff22n0auovilby7.png
  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 4 września 2014, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My jutro szczepimy 5 w 1 i na pneumokoki

    Am my zarezerwowaliśmy tutaj
    http://www.bistrowarcheturze.pl/
    Blisko, lokal mały ale zamknięty na wyłączność i jedzenie dobre, koleżanka robiła tam miesiąc temu i bardzo polecała

    Myśleliśmy jeszcze o tym
    http://www.blekitnalaguna.com/
    i
    http://www.magillo.pl/

    Tylko te dwie od nas sporo dalej
    Ceny wahają się w zależności od tego co chcesz podać i jak dużo od 60 do 100 zł za osobę
    Jak chcesz mogę ci wysłać menu i ceny na priv by tu dziewczynom nie zaśmiecać forum

    am lubi tę wiadomość

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • Camilia Autorytet
    Postów: 1963 2620

    Wysłany: 4 września 2014, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_29 wrote:
    Ja podaje ale nie wiem czy ma pozytywny wpływ bo daje też delicol i sab simplex więc ciężko mi ocenić
    A ile podajesz tych wszystkich kropli? Ja sab simplex też podaję więc pytam żeby porównać ;-)

    ex2bi09kagxa44s8.png
    ex2bdf9hh28r1eq2.png
  • am Autorytet
    Postów: 1364 1711

    Wysłany: 4 września 2014, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_29 wrote:
    My jutro szczepimy 5 w 1 i na pneumokoki

    Am my zarezerwowaliśmy tutaj
    http://www.bistrowarcheturze.pl/
    Blisko, lokal mały ale zamknięty na wyłączność i jedzenie dobre, koleżanka robiła tam miesiąc temu i bardzo polecała

    Myśleliśmy jeszcze o tym
    http://www.blekitnalaguna.com/
    i
    http://www.magillo.pl/

    Tylko te dwie od nas sporo dalej
    Ceny wahają się w zależności od tego co chcesz podać i jak dużo od 60 do 100 zł za osobę
    Jak chcesz mogę ci wysłać menu i ceny na priv by tu dziewczynom nie zaśmiecać forum

    Prześlij proszę jak możesz :)

    dxom6iyec1xrevh9.png a22c285df4fa527a.png
  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 4 września 2014, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Camilia podaje:
    Biogaja 5 kropli,
    delicol podawałam 6 4x dziennie teraz podaje 5 by schodzić już z dawki, by później nie było problemu z wytwarzaniem laktazy
    sab simplex 10 kropli 4 x dziennie

    choć przyznam się że o biogaji czasem zapominam;)

    Camilia lubi tę wiadomość

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • misia_k1 Autorytet
    Postów: 1530 1326

    Wysłany: 4 września 2014, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Camila ja tez podaje biogaje i ciężko stwierdzić czy sa efekty...poza tym sab simplex także:)

    relg3e5e2kcajna5.png

    34bwflw13qaykthd.png
  • Karola:) Autorytet
    Postów: 1842 2145

    Wysłany: 4 września 2014, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak myślałam, że u mnie coś nie tak z gojeniem blizny po nacięciu. Od razu wiedziałam, że to jakoś dziwnie się goi - chociaż nigdy nie miałam nic szyte. Mam taki zrost "pod" blizną, czyli po prostu zgrubienie jak się dotyka. Masakra :( Muszę masować 3 razy dziennie i smarować lotionem i contractubex. Oby to się spłyciło, bo jeśli nie to mogę odczuwać podczas seksu lub nawet na zmianę pogody! Aż mi się płakać chciało po tej wizycie...dlaczego ja zawsze muszę coś mieć! I poprosiłam o tablety anty dla karmiących.

    Mandalena lubi tę wiadomość

    l22n8u69ve8jfk3u.png
    f2w3sek2le1zbsij.png
  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 4 września 2014, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola nie martw się, u mnie też nie za kolorowo pod tym względem, też nie wszystko ok, ale lepiej nie będę się "chwalić" co i jak. Rehabilitantka pomaga mi dojść do siebie, już była 3 razy a na tym się pewne nie skończy:(

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • mikulka Autorytet
    Postów: 586 819

    Wysłany: 4 września 2014, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola:) wrote:
    Tak myślałam, że u mnie coś nie tak z gojeniem blizny po nacięciu. Od razu wiedziałam, że to jakoś dziwnie się goi - chociaż nigdy nie miałam nic szyte. Mam taki zrost "pod" blizną, czyli po prostu zgrubienie jak się dotyka. Masakra :( Muszę masować 3 razy dziennie i smarować lotionem i contractubex. Oby to się spłyciło, bo jeśli nie to mogę odczuwać podczas seksu lub nawet na zmianę pogody! Aż mi się płakać chciało po tej wizycie...dlaczego ja zawsze muszę coś mieć! I poprosiłam o tablety anty dla karmiących.
    Karola, a jakie dostałaś tabletki?

    tb73e6ydzfb83uo0.png
  • Iwo Autorytet
    Postów: 597 1057

    Wysłany: 4 września 2014, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    x

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 grudnia 2014, 19:36

    17u93e5e8a1j9elc.png 6b9cca1390b828e5.png
  • Karola:) Autorytet
    Postów: 1842 2145

    Wysłany: 4 września 2014, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikulka wrote:
    Karola, a jakie dostałaś tabletki?

    Tabletki nie - tylko trzeba to masować, aby to "rozbić" i smarować tymi maściami co napisałam.
    :(


    Paula, to współczuje. Ja się jakoś zmartwiłam, nie dość że hemoroidów jeszcze nie wyleczyłam, czuje że tam jakoś luźniej, to jeszcze ta blizna :( Ciekawe czy w ogóle uda mi sie z tym coś zrobić!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 września 2014, 21:59

    l22n8u69ve8jfk3u.png
    f2w3sek2le1zbsij.png
  • Iwo Autorytet
    Postów: 597 1057

    Wysłany: 4 września 2014, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    x

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 grudnia 2014, 19:36

    17u93e5e8a1j9elc.png 6b9cca1390b828e5.png
  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 4 września 2014, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też niby na zewnątrz jeden mały, ale wystarczy, że usiądę na toalecie a wychodzi ich sporo:(

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • lolka83 Autorytet
    Postów: 2233 2303

    Wysłany: 4 września 2014, 23:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwo wrote:
    Lolka, a na jakiej podstawie alergia? Jakie Wiki ma objawy? Mnie też jedna pediatra zalecała odstawienie nabiału...moja dieta jest oparta na nabiale, ciężko mi sobie wyobrazić życie bez niego...


    Iwo, u nas od jakiegos czasu jest przybieranie na wadze dziwne. Jeden tydzien 300 g, jeden 100 g. Do tego kupy są ze sluzem. Jak jadę na moim mleku są musztardowe, ale co kazda pielucha i ze sluzem, to po mm gdy na noc daje butelke znów robi max dwie, ale takie mega wielkie, ze sie wylewaja z pieluchy.
    Do tego czasem poplakuje, czesto robi baki ale to raczej chyba w normie...

    Problem, że przybierała ostatnio na wadze w dolnych granicach normy (niby teraz 50 centyl) ale ostatnio byl 25.
    Z przybieraniem ponoc mozliwe, ze to kwestia niskiej hemoglobiny, bo dostaje zelazo, ale nie wiadomo.
    Miala suchą skórkę na policzkach i pod swiatlo w kaszce, to samo wyskoczylo na nozkach...Dostala na to krem robiony i juz przechodzi.

    Takze nie wiemy jeszcze, ale cos z tym brzuszkiem jest nie tak.
    Jednak objawów jako tako nie ma i to dziwne, dostalismy peptio beblion i mamy tym dokarmiac jesli bedzie trzeba.

    Tyle, ze ja nabialu nie jem prawie ostatnio wcale, mleko tez bez laktozy tylko do Inki.
    Obiady tez na parze. czasem zjem slodka bulke czy jakies warzywo, ale wszystko mzoe praktycznie uczulac. Teraz zostaje mi chleb z wedlina, marchewka, zero niabialu i owoców...
    Dla mnie to bezsensu, bo wydaje mi się, ze jak jem rozne rzeczy i czy ograniczam czy nie jest tak samo.

    U meza w rodzinie 3 dziecko ma stwierdzona juz alergie i nie wiem czy lekarze nie przesadzaja, czy to teraz jakas plaga.
    Jedna kuzynka nie wytrzymala diety i podaje od tygodnia pepti, ponoc jest poprawa. Druga tez, ale u dziecka wyszla alergia na soje i mleko krowie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 września 2014, 23:46

    MamoZobacz.pl


    wff22n0auovilby7.png
  • mikulka Autorytet
    Postów: 586 819

    Wysłany: 5 września 2014, 04:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, dopisujemy się do listy z cyklu: aktywność od godziny 4 ;-)

    misia_k1, Karola:), karusia lubią tę wiadomość

    tb73e6ydzfb83uo0.png
  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 5 września 2014, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolka u mnie też kupy ze śluzem, z tym, że się poprawia śluzu coraz mniej. Ja zamieniłam mleko bez laktozy na sojowe lub ryżowe ( zależy które w sklepie akurat jest) bo w tym mleku bez laktozy jednak jakieś małe dawki są
    Ale podobno po 3 miesiącu zaczyna się robić lepiej, dziecko zaczyna powoli laktozę trawić

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • mikulka Autorytet
    Postów: 586 819

    Wysłany: 5 września 2014, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pytanie do mam, które karmią lub dokarmiają dzieci mm. Jakie mleczko podajecie? Ja po wyjściu ze szpitala podałam kilka razy bebilon i mała mi po nim wymiotowala. Od tego czasu minęło 6 tyg i prawie cała puszka do wyrzucenia. Zastanawiam się nad dokarmianiem w sytuacjach kiedy np chce wyjechać na dłuższe zakupy itp. Może polecicie jakieś mleko modyfikowane?

    tb73e6ydzfb83uo0.png
  • Iwo Autorytet
    Postów: 597 1057

    Wysłany: 5 września 2014, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    x

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 grudnia 2014, 19:37

    mikulka, Karola:) lubią tę wiadomość

    17u93e5e8a1j9elc.png 6b9cca1390b828e5.png
  • Camilia Autorytet
    Postów: 1963 2620

    Wysłany: 5 września 2014, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikulka ja na początku kilka razy podałam Małej mleko Hipp biocombiotik 1.

    Z racji tego, że mój mąż chciałby przytyć i żeby mleko się nie zmarnowało dzień zaczyna od mm, łakomczuch wypija 250 ml haha :-D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 września 2014, 10:52

    Karola:), mikulka, karusia lubią tę wiadomość

    ex2bi09kagxa44s8.png
    ex2bdf9hh28r1eq2.png
  • Mandalena Ekspertka
    Postów: 182 350

    Wysłany: 5 września 2014, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola:) wrote:
    Tak myślałam, że u mnie coś nie tak z gojeniem blizny po nacięciu. Od razu wiedziałam, że to jakoś dziwnie się goi - chociaż nigdy nie miałam nic szyte. Mam taki zrost "pod" blizną, czyli po prostu zgrubienie jak się dotyka. Masakra :( Muszę masować 3 razy dziennie i smarować lotionem i contractubex. Oby to się spłyciło, bo jeśli nie to mogę odczuwać podczas seksu lub nawet na zmianę pogody! Aż mi się płakać chciało po tej wizycie...dlaczego ja zawsze muszę coś mieć! I poprosiłam o tablety anty dla karmiących.

    Mój lekarz na wizycie powiedział, że robi mi się "bliznowiec", to właśnie te stwardnienia. Kazał dwa razy dziennie contratubexem masować. W ulotce przeczytałam, że można również na noc opatrunki z niego robić.

    Zapisał mi tablety anty LIMETIC, dla kobiet karmiących. Wykupiłam receptę, ale sama nie wiem przyjmować te samakołyki. Mam obiekcje, czy to na pewno bezpieczne dla dziecka.

    Karola:) lubi tę wiadomość

‹‹ 404 405 406 407 408 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ