X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lipcowe Mamusie 2014
Odpowiedz

Lipcowe Mamusie 2014

Oceń ten wątek:
  • zabuszka Autorytet
    Postów: 1076 717

    Wysłany: 6 września 2014, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HEJJ no u nas katarek i kaszel trochu i maruda straszna ale zlapal przeziebienie od nas juz jest znacznie lepiej ale az zal jak dzidzio sie tak meczy ... ehhh .

    1e6e393edd.png

    cb8576b8d0.png
  • karusia Autorytet
    Postów: 716 977

    Wysłany: 6 września 2014, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola:) wrote:
    Mój mąż idzie dzisiaj na kawalerski, ja niestety na panieński nie, gdyż dziewczyny wybierają się do Gdańska (spod Torunia), więc nie zostawię mojej niuńki. Ale za tydzień wesele :)

    My mamy juz dzisiaj weselicho! A zabieracie ze soba dzidzie na sale?:) ehh nibydzidzia spala caka noc z jedna pobudka na karmienie ale, wstala juz o 6.30 i jestem mega niewyspana... na 8 do fryzjera i zanim dotrzemy na sale weselna padne ze zmeczenia :P

    siedze juz wyfiokowana, za poltorej godziny wyjezdzamy :)

    Karola:), Iwo lubią tę wiadomość

    km5st5odu2rt42xe.png
  • lolka83 Autorytet
    Postów: 2233 2303

    Wysłany: 6 września 2014, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My mielismy wesele blisko domu. Z mala siedziala tesciowa. Wrocilismy po kosciele ja nakarmic, umyc i po 21 pojechalismy na sale. Bylismy tam do 1.30. Ja nie wyobrazam sobie takiego maluszka brac na wesele.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 września 2014, 11:34

    Paula_29, Iwo lubią tę wiadomość

    MamoZobacz.pl


    wff22n0auovilby7.png
  • Camilia Autorytet
    Postów: 1963 2620

    Wysłany: 6 września 2014, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My też mamy zaproszenie na wesele w październiku jakieś 200km od domu i jak na razie nie wyobrażam sobie jechać. Musielibyśmy wziąć kogoś do opieki nad Małą a nie zabardzo mam kogo :|

    ex2bi09kagxa44s8.png
    ex2bdf9hh28r1eq2.png
  • lolka83 Autorytet
    Postów: 2233 2303

    Wysłany: 6 września 2014, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia_k1 wrote:
    lolka ja przerywam w ytrakcie karmienia ale tylko dlatego aby jas odpoczal i nasycil sie tzn poczul ze juz sie najada...oczywiscie zlosci sie. odbijam dopiero po skonczonej butli aczkolwiek w trakcie jak sie zakrztusi to tez odbijam.
    no moj je ok 100ml srednio. nieraz 90 lub 120ml


    Ja przerywam tez, wlasnie aby miala wrazenie, ze cos zjadla, zeby sie ulozylo, ale ja podnosimy do odbicia to wielki ryk jakby ktos jej butelke chcial zabrac :)
    Chyba z tego zrezygnuje...i bede odbijac juz po calej butli.

    Od 2 dni nie podaje butli, dieta i nie jem prawie nic...nie wiem czy wytrzymam ten tydzien czy dwa...eh.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 września 2014, 12:05

    MamoZobacz.pl


    wff22n0auovilby7.png
  • Camilia Autorytet
    Postów: 1963 2620

    Wysłany: 6 września 2014, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolka tylko się nie głodź Kochana bo z tego też nic dobrego nie będzie.

    ex2bi09kagxa44s8.png
    ex2bdf9hh28r1eq2.png
  • lolka83 Autorytet
    Postów: 2233 2303

    Wysłany: 6 września 2014, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Camilia wrote:
    Lolka tylko się nie głodź Kochana bo z tego też nic dobrego nie będzie.


    Kazali mi odstawic wszystko owoce wiekszosc warzyw i jesc gotowane albo na parze a pozniej wprowadzac po kolei. tydzien wytrzymam jak nie bedzie poprawy to pieprze...Z nabiałem moge przezyc ale z innymi produktami nie wiem.
    Ale od czegos ta mala ma problem, bo ten sluz w kupkach jest i znow sa one przy kazdej pieluszce, ewidentnie jakas alergia.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 września 2014, 14:58

    MamoZobacz.pl


    wff22n0auovilby7.png
  • karusia Autorytet
    Postów: 716 977

    Wysłany: 6 września 2014, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My juz jestesmy na miejscu :) z nami tez przyjechala moja mama i zostaje z Zosienka w hotelu, nawet na slub jej nie zabieramy, za malutka jest jeszcze... zobaczymy ile ja dzisiaj wytrzymam na weselu... ;)

    km5st5odu2rt42xe.png
  • Karola:) Autorytet
    Postów: 1842 2145

    Wysłany: 6 września 2014, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My bierzemy małą na wesele, wynajęliśmy pokój w hotelu i z niunią będzie teściowa i szwagierka, ja będę chodzić na karmienie. Nie wyobrażam sobie zostawić Wiki na tak długo, z resztą cycki by mi eksplodowały. :)

    Iwo, karusia lubią tę wiadomość

    l22n8u69ve8jfk3u.png
    f2w3sek2le1zbsij.png
  • misia_k1 Autorytet
    Postów: 1530 1326

    Wysłany: 6 września 2014, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my za tydz mamy ale nie idziemy.dla mnie to za wczesnie a wynajecie pokoju plus babcia w gre nie wchodzi bo jas sie wybudza czesto i gdy nie spi u siebie to rykkkk poza tym sa dwa wesela w tym hotelu i glosno bedzie.dosdzlismy do wniosku ze ani jas ani babcia i my nie skorzystalibysmy na tym wesseelu.

    relg3e5e2kcajna5.png

    34bwflw13qaykthd.png
  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 6 września 2014, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My mamy wesele 4 października, jakieś 10 km od domu więc jedno karmienie będzie ja karmić babcia z butli, a na drugie będę przyjeżdżać ja, tak co 6 h wychodzi. Też nie chcę brać małej, na moje oko to za głośno, a poza tym jak mamy tak blisko nie opłaca się brać pokoju:)

    Lolka ja od kilku tyg jem tylko chleb z dżemem lub szynka, a na obiad gotowane ziemniaki, kurczak lub indyk, czasem ryba i jakaś marchewka

    Z owoców jabłka i gruszki i to tyle. Marzy mi się coś dobrego:)

    Zuzia waży już 5 kilo, już na 75 centylu wylądowała, a mówią, że dziecko na piersi nie może przybierać za dużo, a tu się robi mała kluseczka

    Karola:), am lubią tę wiadomość

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • Camilia Autorytet
    Postów: 1963 2620

    Wysłany: 6 września 2014, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lolka83 wrote:
    Kazali mi odstawic wszystko owoce wiekszosc warzyw i jesc gotowane albo na parze a pozniej wprowadzac po kolei. tydzien wytrzymam jak nie bedzie poprawy to pieprze...Z nabiałem moge przezyc ale z innymi produktami nie wiem.
    Ale od czegos ta mala ma problem, bo ten sluz w kupkach jest i znow sa one przy kazdej pieluszce, ewidentnie jakas alergia.
    To faktycznie restrykcyjna ta dieta. Życzę żeby Wiki szybko zaczęła robić normalne kupki byś Ty nie musiała sobie aż tyle odmawiać.

    ex2bi09kagxa44s8.png
    ex2bdf9hh28r1eq2.png
  • Camilia Autorytet
    Postów: 1963 2620

    Wysłany: 6 września 2014, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula moja Julcia też na samej piersi i również jest na 75 centylu :-)

    Paula_29 lubi tę wiadomość

    ex2bi09kagxa44s8.png
    ex2bdf9hh28r1eq2.png
  • Karola:) Autorytet
    Postów: 1842 2145

    Wysłany: 6 września 2014, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_29 wrote:
    My mamy wesele 4 października, jakieś 10 km od domu więc jedno karmienie będzie ja karmić babcia z butli, a na drugie będę przyjeżdżać ja, tak co 6 h wychodzi. Też nie chcę brać małej, na moje oko to za głośno, a poza tym jak mamy tak blisko nie opłaca się brać pokoju:)

    Właśnie doszliśmy do wniosku, że na karmienie o 20 dojadę, wtedy niunia powinna już usnąć na noc, prędzej dostanie z butli, i koło 23 odciągne i przyjadą po mleko, wesele jest 10 km od domu, więc nie za daleko. Być może by się nie czuła komfortowo w hotelu, lepiej chyba dla niej jak zaśnie w swojej kołysce. Chociaż nie wiem czy dam radę się wyluzować i bawić, czy nie będę myśleć non stop o małej...

    Paula_29, misia_k1 lubią tę wiadomość

    l22n8u69ve8jfk3u.png
    f2w3sek2le1zbsij.png
  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 6 września 2014, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola dasz radę:)
    My jutro z mężem idziemy do kina, bo mama na weekend przyjechała i jest szansa gdzieś wyskoczyć. Wprawdzie seans na 12 ale zawsze coś:)
    Ja się tylko boję o jedzenie na weselu, nie wiem co będzie a iść i nic nie jeść ani nie pić to tak trochę kiepsko:(

    Karola:), Iwo, am lubią tę wiadomość

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • mikulka Autorytet
    Postów: 586 819

    Wysłany: 6 września 2014, 23:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale Wam Kochane zazdroszczę :-) U nas nie szykuje się w najbliższym czasie żadna impreza niestety :-(

    Dzisiaj przeżyłam prawdziwy koszmar. Popołudniu karmiłam małą jak zawsze i nagle zaczęła się krztusic. Podniosłam ja od razu do góry i zaczęłam ją klepac po plecach. Dziewczyny ona nie mogła złapać oddechu. Podniosłam ją jeszcze wyżej, klepalam, zaczęłam nią potrzasac i nic. Zaczęłam się drzec, podbiegł mąż i uderzył ją w plecki i dopiero złapała oddech. Nie wiem ile sekund to trwało, ale ja zaczęłam płakać i cala się trzeslam. Boże, jak ja się o nią bałam! ! A malutka po tym wszystkim nawet nie zaplakala, tylko jakby nigdy nic szukała cyca !!

    tb73e6ydzfb83uo0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2014, 05:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikulka w przypadku zakrztuszenie dziecko nalezy obrocic z glowa pochylona ku dolowi twarza do podlogi a nie do gory.

    Karola:), maja89waw lubią tę wiadomość

  • Camilia Autorytet
    Postów: 1963 2620

    Wysłany: 7 września 2014, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my dzisiaj zaczęłysmy dzień o 4 rano. Julcie męczyły gazy i płakała podczas próby zaśnięcia. :-/

    ex2bi09kagxa44s8.png
    ex2bdf9hh28r1eq2.png
  • Karola:) Autorytet
    Postów: 1842 2145

    Wysłany: 7 września 2014, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mąż niedawno wrócił z kawalerskiego :P haha

    Mam pytanie - ile kupek w ciągu doby robią Wasze dzieciaczki?

    l22n8u69ve8jfk3u.png
    f2w3sek2le1zbsij.png
  • am Autorytet
    Postów: 1364 1711

    Wysłany: 7 września 2014, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikulka współczuję wczorajszej akcji, takie zakrztuszenia są przerażające.

    Karola powiedzmy że między 3 a 6 (6 już rzadko).

    Czy spotkałyście się ze stwierdzeniem że zielone kupy mogą być spowodowane stresem dziecka, np. po szczepieniu, czy przy kolkach ? Bo u nas od czwartku pojawiły się zielonkawe kupy (dzień po szczepieniu), ja na pewno nic nowego nie zjadłam :(

    dxom6iyec1xrevh9.png a22c285df4fa527a.png
‹‹ 406 407 408 409 410 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 fascynujących faktów o ciąży, które poznasz dzięki aplikacji OvuFriend!

Jesteś ciekawa co czeka Cię w kolejnym tygodniu ciąży? Jak rozwija się Twój maluszek? A może chciałabyś na bieżąco śledzić objawy swojej ciąży i przyrost wagi na siatkach centylowych dopasowanych indywidualnie dla Ciebie? Sprawdź, co jeszcze fascynującego odkryjesz w trybie ciążowym w aplikacji OvuFriend! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ