X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lipcowe Mamusie 2014
Odpowiedz

Lipcowe Mamusie 2014

Oceń ten wątek:
  • lolka83 Autorytet
    Postów: 2233 2303

    Wysłany: 7 października 2014, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolka robilas cos z wlosami? Super wyglądacie :)

    Karola:) lubi tę wiadomość

    MamoZobacz.pl


    wff22n0auovilby7.png
  • Karola:) Autorytet
    Postów: 1842 2145

    Wysłany: 7 października 2014, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lolka83 wrote:
    Karolka robilas cos z wlosami? Super wyglądacie :)

    Ścięłam w czwartek na boba, bo w domu ciągle związane miałam - ze względu na małą, a teraz wystarczy jak podepnę grzywkę lub opaskę założę :)
    Może być fryzurka?

    karusia, maja89waw, Paula_29, Mandalena lubią tę wiadomość

    l22n8u69ve8jfk3u.png
    f2w3sek2le1zbsij.png
  • misia_k1 Autorytet
    Postów: 1530 1326

    Wysłany: 7 października 2014, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karola, laska z Ciebie:):)fryzurka super:)
    a Wikunia ślicznotka, taka drobniutka się wydaje i fakt długie nóżki ma, albo to efekt butków:):)

    Am ja tez 22 października mam szczepienie i dopiero wtedy wage poznam Jasia ale szacuje ze bedzie 6kg jak nic:|)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 października 2014, 20:13

    Karola:) lubi tę wiadomość

    relg3e5e2kcajna5.png

    34bwflw13qaykthd.png
  • Karola:) Autorytet
    Postów: 1842 2145

    Wysłany: 7 października 2014, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia_k1 wrote:
    karola, laska z Ciebie:):)fryzurka super:)
    a Wikunia ślicznotka, taka drobniutka się wydaje i fakt długie nóżki ma, albo to efekt butków:):)

    Am ja tez 22 października mam szczepienie i dopiero wtedy wage poznam Jasia ale szacuje ze bedzie 6kg jak nic:|)


    Wiki jest drobna, długa i szczupła, dlatego ciągle martwię się o to jej przybieranie - wydaje mi się jakby szła w długość tylko ...

    l22n8u69ve8jfk3u.png
    f2w3sek2le1zbsij.png
  • Camilia Autorytet
    Postów: 1963 2620

    Wysłany: 7 października 2014, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia, Karola świetnie wyglądacie dziewczyny!
    My dzisiaj byliśmy na pobraniu krwi i oddaliśmy mocz do badania.
    Jula uwielbia jazdę samochodem, zasypia :-)

    Karola:), maja89waw lubią tę wiadomość

    ex2bi09kagxa44s8.png
    ex2bdf9hh28r1eq2.png
  • karusia Autorytet
    Postów: 716 977

    Wysłany: 7 października 2014, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola, pieknie sie prezentujecie cala rodzinka! :) a w nowej fryzurze bardzo Ci do twarzy! :)

    Karola:), Mandalena lubią tę wiadomość

    km5st5odu2rt42xe.png
  • Karola:) Autorytet
    Postów: 1842 2145

    Wysłany: 7 października 2014, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje za komplementy :)

    l22n8u69ve8jfk3u.png
    f2w3sek2le1zbsij.png
  • am Autorytet
    Postów: 1364 1711

    Wysłany: 7 października 2014, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola super zdjęcia, ślicznie wyglądacie razem, a fryzurka naprawdę Ci pasuje :)

    Karola:) lubi tę wiadomość

    dxom6iyec1xrevh9.png a22c285df4fa527a.png
  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 7 października 2014, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola pięknie wyglądasz, fryzurka bardzo Ci pasuje:)

    Karola:) lubi tę wiadomość

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 7 października 2014, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jedziemy z mężem i Zuzią na 4 dni do term w Białce i zastanawiam się jak ogarnąć małą i basen? Gdzieś doczytałam, że dzieci poniżej 3 m-ca nie powinny chodzić na basen ze względu na ryzyko jakiś bakterii i teraz nie wiem czy to prawda co z tym fantem zrobić. Co o tym sądzicie?

    karusia lubi tę wiadomość

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • lolka83 Autorytet
    Postów: 2233 2303

    Wysłany: 7 października 2014, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PAULA JA BYM ZAPYTALA PEDIATRE, SAMA NIE WIEM...gdzies czytalam, ze po 3 miesiacu jak nie ma przeciwskazan od lekarza to mozna spokojnie brac dzieci na basen.

    My mala dokarmilismy przed snem i dzis sama trzymala butelke! Maz jej lekko pomagal bo ja karmil, ale jak puszczal to ona sama sobie radzila :P

    Karola oczywiscie, ze fajna fryzurka. Bardzo ladnie :)

    am, karusia, Karola:) lubią tę wiadomość

    MamoZobacz.pl


    wff22n0auovilby7.png
  • Mandalena Ekspertka
    Postów: 182 350

    Wysłany: 7 października 2014, 23:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piękne zdjęcia dziewczyny. Chętnie bym swoje fotki wstawiła, ale oczywiście jestem opóźniona, przegapiłam przepis na wstawianie plików.

    Mam pytanie czy jecie winogrona. Generalnie jem wszystko, więc nie powinno być problemu, ale jestem ciekawa czy Waszym pociechom nie szkodzi.

    Ach i jeszcze jedno... kiedy wracacie do pracy? Ja wzięłam pełną opcję macierzyńskie + rodzicielski, ale dziś się okazało, że raczej będę musiała wrócić wcześniej do pracy

  • am Autorytet
    Postów: 1364 1711

    Wysłany: 8 października 2014, 00:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mandalena wrote:
    Piękne zdjęcia dziewczyny. Chętnie bym swoje fotki wstawiła, ale oczywiście jestem opóźniona, przegapiłam przepis na wstawianie plików.

    Mam pytanie czy jecie winogrona. Generalnie jem wszystko, więc nie powinno być problemu, ale jestem ciekawa czy Waszym pociechom nie szkodzi.

    Ach i jeszcze jedno... kiedy wracacie do pracy? Ja wzięłam pełną opcję macierzyńskie + rodzicielski, ale dziś się okazało, że raczej będę musiała wrócić wcześniej do pracy

    wejdź np. na http://zapodaj.net/
    Tam z lewej strony wybierasz "Na forum", wybierasz plik, rozmiar miniaturki, najlepiej 500x500. Jak załaduje zdjęcie to pojawi się kod do wklejenia na forum. Ty musisz skopiować i wkleić BBCode (do wstawienia na forum, wyświetla miniaturkę).

    Ja najchętniej nie wracałabym do pracy. A póki co złożyłam podanie o 6 miesięcy macierzyńskiego i teraz niedługo muszę złożyć kolejne o ten dodatkowy i rodzicielski. Zresztą póki co nie mam koncepcji co zrobić z dzieckiem jak wrócę do pracy.... A u Ciebie kto się Małym zaopiekuje?

    dxom6iyec1xrevh9.png a22c285df4fa527a.png
  • Mandalena Ekspertka
    Postów: 182 350

    Wysłany: 8 października 2014, 00:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Am za szybką odpowiedź. Jutro wstawię fotki.

    Dzisiaj się okazało, że będę musiała wrócić, więc rozpoczęła się burza mózgów. Stanęło na opiekunce. Sama nie wiem. Na razie to sobie tego nie wyobrażam. Dziwnie się z tym czuję...

  • misia_k1 Autorytet
    Postów: 1530 1326

    Wysłany: 8 października 2014, 04:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja wybralam opcje rocznego zwolnienia tzn macierzynski plus rodzicielski bo umowe o prace mam tylko do czerwca przyszlego roku a co dalej,nawet nie chce myslec...pewnie w kwietniu sie dowiem czy jest szansa na przedluzenie czy musze szukac nowej pracy.

    Mandalena lubi tę wiadomość

    relg3e5e2kcajna5.png

    34bwflw13qaykthd.png
  • misia_k1 Autorytet
    Postów: 1530 1326

    Wysłany: 8 października 2014, 04:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ruszylam z akcja odciaganie po karmieniu. mam nadzieje,ze gdy oproznie piersi,organizm dostanie sygnal,zeby zwiekszyc produkcje...myslicie ze to ma sens??hehe ja to normalnie jakas zakrecona jestem na punkcie tego odciagania...

    karusia, am, Mandalena lubią tę wiadomość

    relg3e5e2kcajna5.png

    34bwflw13qaykthd.png
  • zabuszka Autorytet
    Postów: 1076 717

    Wysłany: 8 października 2014, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ajj a mi umowa skonczyla sie z dniem porodu... takk ze sama nie wiem jak to bedzie .dziewczyny super wygladacie tylko pozazdroscic

    Mandalena lubi tę wiadomość

    1e6e393edd.png

    cb8576b8d0.png
  • ewelina84 Autorytet
    Postów: 392 323

    Wysłany: 8 października 2014, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia_k1 wrote:
    ja wybralam opcje rocznego zwolnienia tzn macierzynski plus rodzicielski bo umowe o prace mam tylko do czerwca przyszlego roku a co dalej,nawet nie chce myslec...pewnie w kwietniu sie dowiem czy jest szansa na przedluzenie czy musze szukac nowej pracy.
    ja też mam umowe do czerwca 2015 roku :(

    Mandalena lubi tę wiadomość

  • Karola:) Autorytet
    Postów: 1842 2145

    Wysłany: 8 października 2014, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jem winogrona od samego początku.

    Wzięłam roczny macierzyński, umowa na czas nieokreślony i już się boje tego powrotu...

    Manadalena, a jak to sie dzieje ze musisz wracac? skoro zdeklarowałas roczny? Pracodawca Ci to sugeruje?

    Mandalena lubi tę wiadomość

    l22n8u69ve8jfk3u.png
    f2w3sek2le1zbsij.png
  • am Autorytet
    Postów: 1364 1711

    Wysłany: 8 października 2014, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia_k1 wrote:
    ruszylam z akcja odciaganie po karmieniu. mam nadzieje,ze gdy oproznie piersi,organizm dostanie sygnal,zeby zwiekszyc produkcje...myslicie ze to ma sens??hehe ja to normalnie jakas zakrecona jestem na punkcie tego odciagania...

    Moim zdaniem ma :) Na pewno zobaczysz efekty. A pijesz jakieś herbatki dla karmiących?

    A co do umowy to ja mam na czas nieokreślony, ale nie chcę tam wracać. Chyba że na pół etatu i dziecko do żłobka.... bo opiekunka to za duży koszt niestety. Tak się wydaje że to odległe tematy, ale czas tak szybko leci że szok. Będziemy się tym martwić w przyszłym roku.

    Mandalena lubi tę wiadomość

    dxom6iyec1xrevh9.png a22c285df4fa527a.png
‹‹ 450 451 452 453 454 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ