X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lipcowe Mamusie 2014
Odpowiedz

Lipcowe Mamusie 2014

Oceń ten wątek:
  • misia_k1 Autorytet
    Postów: 1530 1326

    Wysłany: 10 października 2014, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje

    Ja używam płynu do płukania Jelp zielony i rózowy:)jest specjalny dla noworodków i piorę w nim od samego poczatku. jasiu nie ma zadnej alergii(odpukać). Zapach przyjemny ale bardzo słabo wyczuwalny-jak to dla niemowlaczków:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 października 2014, 09:06

    am lubi tę wiadomość

    relg3e5e2kcajna5.png

    34bwflw13qaykthd.png
  • Mandalena Ekspertka
    Postów: 182 350

    Wysłany: 10 października 2014, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia_k1 wrote:
    Jaś już jest z Nami 3 miesiące:):):) Kocham Go nad zycieee!


    Piękne wyznanie o 4 nad ranem :) Gratulujemy!

    karusia, misia_k1, Camilia, Karola:) lubią tę wiadomość

  • misia_k1 Autorytet
    Postów: 1530 1326

    Wysłany: 10 października 2014, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    am a Dawidek jest zainteresowany tymi kartami i książeczkA???ja jakoś miesiąc temu wydrukowałam kilka czarno-bialych obrazków ale Jaś nie wykazywał zainteresowania...może był za mały...dzis zamówię te dwie książeczki widelec i banan.

    relg3e5e2kcajna5.png

    34bwflw13qaykthd.png
  • am Autorytet
    Postów: 1364 1711

    Wysłany: 10 października 2014, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia_k1 wrote:
    am a Dawidek jest zainteresowany tymi kartami i książeczkA???ja jakoś miesiąc temu wydrukowałam kilka czarno-bialych obrazków ale Jaś nie wykazywał zainteresowania...może był za mały...dzis zamówię te dwie książeczki widelec i banan.

    Ja poza kartami zamówiłam tą książeczkę harmonijkę, rozkładam mu ją na wózku jak leży to nawet z zaciekawieniem na to patrzy :)

    Paula_29 lubi tę wiadomość

    dxom6iyec1xrevh9.png a22c285df4fa527a.png
  • karusia Autorytet
    Postów: 716 977

    Wysłany: 10 października 2014, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia :) calusy dla malucha :*

    A wiecie, wszystkie ubranka tej firmy Mayoral znalazlam na allegro :) spodnie, ktore wczoraj kupilam Zosi o 20 zl tansze niz w sklepie stacjonarnym!! :)

    misia_k1, Karola:) lubią tę wiadomość

    km5st5odu2rt42xe.png
  • Iwo Autorytet
    Postów: 597 1057

    Wysłany: 10 października 2014, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    x

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 grudnia 2014, 19:14

    17u93e5e8a1j9elc.png 6b9cca1390b828e5.png
  • karusia Autorytet
    Postów: 716 977

    Wysłany: 10 października 2014, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny... jakie jest Wasze stanowisko w przypadku gdy widzicie, ze sasiad co krok wyklina do swoich dzieci, kopnie co raz ktores albo szturchnie, nasmiewa sie z nich i ciagle sie na nie drze?

    Lepiej udawac, ze nie ma problemu, czy zareagowac? Czlowiek o ktorym pisze to sasiad moich tesciow.. na oko ma 30 lat... dzisiaj zawozil dzieci do szkoly.. na ich troje... i jedno uciszal slowami "zamknij ku*wa ryj, bo ci je*ne", 3 letnia Wiktorie szarpal i popychal a na trzeciego chlopca caly czas sie darl... w dodatku mirszkamy na osiedlu ludzi, ktorzy owszem sa zbulwersowani sutuacja, ale wszyscy kulturalnie milcza...
    Nie zamierzam zglaszac tego na policje, bonie chce przysparzac problemow tesciom... ale mam pomysl, zeby wrzucic sasiadowi list do skrzynki

    Karola:), Iwo, Camilia, Mandalena lubią tę wiadomość

    km5st5odu2rt42xe.png
  • karusia Autorytet
    Postów: 716 977

    Wysłany: 10 października 2014, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I grzecznie go ostrzec, ze jesli nie zmieni swojego zachowania, poinformuje kogo trzeba... co o tym myslicie? Mi naprawde szkoda strasznie ttch dzieci...

    Karola:), Mandalena lubią tę wiadomość

    km5st5odu2rt42xe.png
  • karusia Autorytet
    Postów: 716 977

    Wysłany: 10 października 2014, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwo wrote:
    Misia, gratulacje!

    Ja dzis zalamana. Dostalam dzis telefon z pracy wyraźnie sugerujacy moj powrót do pracy, od lutego! Fakt, zlozylam wniosek o polroczny macierzynski, ale chciałam go wydluzyc o kolejne pol. Wyraznie dali mi do zrozumienia, ze mam wracac na dyzury. Nie wybrazam tego sobie - pelny etat plus6 razy po 30h na dyzurach w miesiacu. Orientujecie sie, czy szefowa moze mnie zmusic do powrotu do pracy? Z drugiej strony wiem jak bedzie mnie gnebic po powrocie. Cala chodze rostrzesiona...dziecko jeszcze 3 miesięcy nie ma, a tu takie telefony.....:(

    kochana, na pewno nie ma prawa dzwonic do Ciebie gdy jestes na urlopie i Cie zadreczac sprawami zwiazanymi z praca... z drugiej strony prawnie masz obowiazek przedluzyc urlop, ale najlepiej jak jest to wczesniej omowione z szefem... bo slabo byloby zlozyc do kadr pismo, ze idzie sie dalej na urlop i nie poibformowac o tym szefowej... bo pozniej jak jest franca to nie da Ci zyc... :/ masz trudny orzech do zgryzienia...

    Mandalena lubi tę wiadomość

    km5st5odu2rt42xe.png
  • karusia Autorytet
    Postów: 716 977

    Wysłany: 10 października 2014, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku masz mozliwosc przedluzenia* a nie obowiazek ;)

    km5st5odu2rt42xe.png
  • misia_k1 Autorytet
    Postów: 1530 1326

    Wysłany: 10 października 2014, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwo wrote:
    Misia, gratulacje!

    Ja dzis zalamana. Dostalam dzis telefon z pracy wyraźnie sugerujacy moj powrót do pracy, od lutego! Fakt, zlozylam wniosek o polroczny macierzynski, ale chciałam go wydluzyc o kolejne pol. Wyraznie dali mi do zrozumienia, ze mam wracac na dyzury. Nie wybrazam tego sobie - pelny etat plus6 razy po 30h na dyzurach w miesiacu. Orientujecie sie, czy szefowa moze mnie zmusic do powrotu do pracy? Z drugiej strony wiem jak bedzie mnie gnebic po powrocie. Cala chodze rostrzesiona...dziecko jeszcze 3 miesięcy nie ma, a tu takie telefony.....:(

    Kurcze Iwo,nie lubie tego...
    Słuchaj, a może powinnaś porozmawiać z jakaś kadrową od Was ze szpitala??Jak to wygląda.
    Może wykorzystali fakt, ze nie złożyłaś od razu wniosku o roczny urlop??Ale przecież takie jest prawo, że możesz najpierw 6m a potem kolejne...
    Kochana, porozmawiaj na spokojnie z kimś od Ciebie z pracy, jestem pewna, ze ktoś Ci doradzi.
    Szczere to bardzo dziwie się szefowej, rozumiałabym gdyby to był szef(jak u mnie) ale kobieta, która pewnie sama ma dzieci i wie jak to wygląda eh.
    Trzymam kciuki Iwo, za pomyślne rozwiązanie sytuacji

    relg3e5e2kcajna5.png

    34bwflw13qaykthd.png
  • Iwo Autorytet
    Postów: 597 1057

    Wysłany: 10 października 2014, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    x

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 grudnia 2014, 19:14

    17u93e5e8a1j9elc.png 6b9cca1390b828e5.png
  • Iwo Autorytet
    Postów: 597 1057

    Wysłany: 10 października 2014, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    x

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 grudnia 2014, 19:14

    17u93e5e8a1j9elc.png 6b9cca1390b828e5.png
  • BiB Autorytet
    Postów: 1446 1193

    Wysłany: 10 października 2014, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej no bez jaj z tą za dużą wagą waszych dzieciaczków. Mój Szymek waży teraz ok 6500 i lekarka mówiła, że super przybiera na wadze (choć wg moich wyliczeń to przybiera w dolnej granicy normy!) i bardzo ładnie się rozwija..

    maja89waw, misia_k1, Mandalena lubią tę wiadomość

    relg9vvjzvb9a3my.png
    f2w30dw4i59sqele.png
  • BiB Autorytet
    Postów: 1446 1193

    Wysłany: 10 października 2014, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mandalena wrote:
    Dzięki, mam tylko 600 km do Siedlec... heh;) Dobrze, że nie mam córki bo na pewno rozważałabym wyjazd :)

    Mandalena- nic straconego, przecież dla chłopców też mają ubranka :P

    Mandalena lubi tę wiadomość

    relg9vvjzvb9a3my.png
    f2w30dw4i59sqele.png
  • BiB Autorytet
    Postów: 1446 1193

    Wysłany: 10 października 2014, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lolka83 wrote:
    KArola a ja chyba mam na to z lekkka wyrąbane :P
    Nie schizuje, jak mala nie moze zasnac spi z nami, jak sie udaje, a zazwyczaj codziennie to spi w lozeczku, jak placze to placze, jak jest zadowolona to jest...w ogole tego nie analizuje i nie schiuzje..na poczatku bylo masakrycznie, a teraz wiem, ze jak ja jestem wkurzona i zdenerwowana to mala to chłonie jak gabka...
    jak sie rozryczy na spacerze to trudno, wymuje probuje uspokoić, niech sie ludzie gapia, a jak sie nie da to wracam do domu ( park mam przy domu :P

    Ogolnie nie stosuje zadnych planow, to mi ma byc dobze i mojemu dziecku, nietorzy robia wielkie oczy ze mala zasypia po 24, ale my ja kapiemy po 21.30, pozniej karmienie i usypianie, mamy taki rytm dnia, ze wolimy wieczorme dluzej siedziec a rano pospac :P
    Robie wszystko co mi podpowiada intuicja, kazde dziecko jest inne, to wy macie byc szczesliwe, nie wazne co by sie dzialo..nie mozna sie denerowac...
    Nie stresuj się, ty znasz najlepiej swoje dziecko i wiesz co dla was najlepsze :)

    My teraz z mezem siedzimy i pijemy po kieliszku wina :) Mala spi, ciekawe czy juz na dluzej... :) Dobranoc kochane :*

    Lolka, masz bardzo dobre podejście :) Podobne zresztą do mojego. Polecam, bo zdecydowanie ułatwia życie :)

    PS. Lolka, ja jest z karmieniem piersią po kieliszku wina?

    relg9vvjzvb9a3my.png
    f2w30dw4i59sqele.png
  • BiB Autorytet
    Postów: 1446 1193

    Wysłany: 10 października 2014, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karusia wrote:
    Dziewczyny... jakie jest Wasze stanowisko w przypadku gdy widzicie, ze sasiad co krok wyklina do swoich dzieci, kopnie co raz ktores albo szturchnie, nasmiewa sie z nich i ciagle sie na nie drze?

    Lepiej udawac, ze nie ma problemu, czy zareagowac? Czlowiek o ktorym pisze to sasiad moich tesciow.. na oko ma 30 lat... dzisiaj zawozil dzieci do szkoly.. na ich troje... i jedno uciszal slowami "zamknij ku*wa ryj, bo ci je*ne", 3 letnia Wiktorie szarpal i popychal a na trzeciego chlopca caly czas sie darl... w dodatku mirszkamy na osiedlu ludzi, ktorzy owszem sa zbulwersowani sutuacja, ale wszyscy kulturalnie milcza...
    Nie zamierzam zglaszac tego na policje, bonie chce przysparzac problemow tesciom... ale mam pomysl, zeby wrzucic sasiadowi list do skrzynki


    Myślę, że taki liścik nie zaszkodzi, ale szczerze wątpię, żeby pomógł..

    relg9vvjzvb9a3my.png
    f2w30dw4i59sqele.png
  • BiB Autorytet
    Postów: 1446 1193

    Wysłany: 10 października 2014, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i oczywiście sto lat dla Jasia :)

    misia_k1 lubi tę wiadomość

    relg9vvjzvb9a3my.png
    f2w30dw4i59sqele.png
  • maja89waw Autorytet
    Postów: 636 929

    Wysłany: 10 października 2014, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BiB wrote:
    Ej no bez jaj z tą za dużą wagą waszych dzieciaczków. Mój Szymek waży teraz ok 6500 i lekarka mówiła, że super przybiera na wadze (choć wg moich wyliczeń to przybiera w dolnej granicy normy!) i bardzo ładnie się rozwija..

    Bib teoj synek jest na 90 centylu wg siatki centylowej w ksiazeczce zdrowia naszej małej

    3i49y2v4dzux5b7r.pngimg5-100_ertysd_4_x_x.jpg
  • ewelina84 Autorytet
    Postów: 392 323

    Wysłany: 10 października 2014, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lolka83 wrote:
    KArola a ja chyba mam na to z lekkka wyrąbane :P
    Nie schizuje, jak mala nie moze zasnac spi z nami, jak sie udaje, a zazwyczaj codziennie to spi w lozeczku, jak placze to placze, jak jest zadowolona to jest...w ogole tego nie analizuje i nie schiuzje..na poczatku bylo masakrycznie, a teraz wiem, ze jak ja jestem wkurzona i zdenerwowana to mala to chłonie jak gabka...
    jak sie rozryczy na spacerze to trudno, wymuje probuje uspokoić, niech sie ludzie gapia, a jak sie nie da to wracam do domu ( park mam przy domu :P

    Ogolnie nie stosuje zadnych planow, to mi ma byc dobze i mojemu dziecku, nietorzy robia wielkie oczy ze mala zasypia po 24, ale my ja kapiemy po 21.30, pozniej karmienie i usypianie, mamy taki rytm dnia, ze wolimy wieczorme dluzej siedziec a rano pospac :P
    Robie wszystko co mi podpowiada intuicja, kazde dziecko jest inne, to wy macie byc szczesliwe, nie wazne co by sie dzialo..nie mozna sie denerowac...
    Nie stresuj się, ty znasz najlepiej swoje dziecko i wiesz co dla was najlepsze :)

    My teraz z mezem siedzimy i pijemy po kieliszku wina :) Mala spi, ciekawe czy juz na dluzej... :) Dobranoc kochane :*


    My tez robimy wszystko po swojemu :P nie pilnuje godzin jedzenia,dostaje pierś na zawołanie.Śpi kiedy chce bawi się kiedy ma na to ochotę,jak mamy gdzieś wyjść to specjalnie nie wracamy o danej godzinie tylko o tej co nam pasuje:) kąpiemy co drugi dzień a zdarza się że co trzeci :) jestesmy szczęśliwi całą czwórką :P

    Camilia lubi tę wiadomość

‹‹ 455 456 457 458 459 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ