X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lipcowe Mamusie 2014
Odpowiedz

Lipcowe Mamusie 2014

Oceń ten wątek:
  • lolka83 Autorytet
    Postów: 2233 2303

    Wysłany: 11 października 2014, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola:) wrote:
    Misia, biedny Jasiu, oby szybciutko mu przeszło! Jak ja Wam zazdroszczę tego, że Wasze dzieci uspokajają się przy cycku - Wiki nie toleruje cyca kiedy nie jest głodna, wręcz dostaje większego szału.
    Ja się wzięłam za pranie i sprzątanie, zamierzam okna umyć w salonie i uwinąć się ze wszytskim w 3 h, Wiki poszła na dół do dziadków, a ja się zaraz biorę. Dzisiaj ciężka nocka, mała budziła się aż 3 razy - o 12stej, 3ciej i chwile po 5tej i wstała przed 7mą. A już było tak fajnie jak budziła się tylko o 4tej...

    Dziewczyny, tak z czystej ciekawości, czy planujecie kolejne ciąże? Jeśli tak to kiedy?


    Tak, pewnie za rok zaczniemy sie starac...albo jak zmienie prace na lepsza i bede miec dobra umowe, to moze sie wydluzyc. Tyle, ze u nas teraz to byly wielkie boje wiec nie wiem jak wyjdzie za drugim razem...jestem jedynakiem i nie chce aby Wiki tez nie miala rodzenstwa :(

    Nasza zawsze spala 7 godzin i od kilku nocy 5-6 godz i pierwsza pobudka, niby 2 godziny ale dla mnie to robi duza roznice ;/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 października 2014, 11:01

    Karola:), karusia lubią tę wiadomość

    MamoZobacz.pl


    wff22n0auovilby7.png
  • lolka83 Autorytet
    Postów: 2233 2303

    Wysłany: 11 października 2014, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia ciekawe czemu Jasiu taki, czyzby na pewno to podwyższona temp? A robilas mu badanie moczu?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 października 2014, 11:03

    MamoZobacz.pl


    wff22n0auovilby7.png
  • misia_k1 Autorytet
    Postów: 1530 1326

    Wysłany: 11 października 2014, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, nie robiłam badania.
    Jaknie przez temp to moze od brzuszka sama nie wiem, w poniedzialek chce do lekarza isc.


    Ja bym chciala drugie dziecko max za 2-3 lata,wszystko zalezy od pracy. Jak mi przedluza w czerwcu 2015 to na dwa lata i wtedy chce zajsc w ciążę:)
    Tęsknię troche za tym stanem,mimo mdlosci,sliniotoku itd:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 października 2014, 11:13

    Karola:) lubi tę wiadomość

    relg3e5e2kcajna5.png

    34bwflw13qaykthd.png
  • Camilia Autorytet
    Postów: 1963 2620

    Wysłany: 11 października 2014, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikulka wrote:
    O ile dobrze pamiętam to chodzi o Babycap ;-) Biedny Jasiu, mam nadzieję, że już jest lepiej.
    Zgadza się :-)

    ex2bi09kagxa44s8.png
    ex2bdf9hh28r1eq2.png
  • Camilia Autorytet
    Postów: 1963 2620

    Wysłany: 11 października 2014, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola, Lolka to zazdroszczę tych pięknych nocy bo u nas pobudka co 3 godziny to jest norma a zdarza się że co 2 godziny :-P

    lolka83, Karola:) lubią tę wiadomość

    ex2bi09kagxa44s8.png
    ex2bdf9hh28r1eq2.png
  • Camilia Autorytet
    Postów: 1963 2620

    Wysłany: 11 października 2014, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do kolejnej ciąży to może zdecyduję się jak Julka pójdzie do przedszkola. No chyba, że los mnie zaskoczy :-P

    Karola:) lubi tę wiadomość

    ex2bi09kagxa44s8.png
    ex2bdf9hh28r1eq2.png
  • lolka83 Autorytet
    Postów: 2233 2303

    Wysłany: 11 października 2014, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak sie nazywal ten sklep z ubrankami co ostatnio wrzucalyscie, nie moge znalezc linka...

    MamoZobacz.pl


    wff22n0auovilby7.png
  • Iwo Autorytet
    Postów: 597 1057

    Wysłany: 11 października 2014, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    x

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 grudnia 2014, 19:13

    Karola:) lubi tę wiadomość

    17u93e5e8a1j9elc.png 6b9cca1390b828e5.png
  • BiB Autorytet
    Postów: 1446 1193

    Wysłany: 11 października 2014, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My chcieliśmy tak, żeby zajść w ciążę przed powrotem do pracy po macierzyńskim (tak żeby do niej nie wracać, bo i tak będę tam miała przewalone, bo nie lubią 'matek'), ale niestety mojemu mężowi coś się poprzestawiało i mówi, że już nie chce mieć więcej dzieci. Liczę na to, że jak Szymek będzie większy to ich relacje ulegną zmianie i jednak zechce mieć kolejnego dzidziusia. W przeciwnym razie pozostanie mi liczyć na wpadkę :P

    karusia, Paula_29, Karola:), Plumb80 lubią tę wiadomość

    relg9vvjzvb9a3my.png
    f2w30dw4i59sqele.png
  • mikulka Autorytet
    Postów: 586 819

    Wysłany: 11 października 2014, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my produkcję zakończyliśmy na dwójce ;-)

    Karola:), Iwo lubią tę wiadomość

    tb73e6ydzfb83uo0.png
  • BiB Autorytet
    Postów: 1446 1193

    Wysłany: 11 października 2014, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikulka wrote:
    A my produkcję zakończyliśmy na dwójce ;-)

    dwójka to bardzo dobra liczba :)

    mikulka, Karola:) lubią tę wiadomość

    relg9vvjzvb9a3my.png
    f2w30dw4i59sqele.png
  • karusia Autorytet
    Postów: 716 977

    Wysłany: 11 października 2014, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolka ten sklep to Mayoral :)

    A ja dzisiaj o tym rozmawialam z mama.... ze Zosia tak szybko rosnie i jest taka cudowna, ze juz bym chciala nastepne :P ja mysle, ze albo pod koniec macierzynskiego albo zaraz po powrocie bede sie starac... :) tzn. Bedziemy :) moj maz jutro trzyma do chrztu wiec zapowiada sie nam kolejna imprezka :)))

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 października 2014, 20:17

    Karola:), Plumb80 lubią tę wiadomość

    km5st5odu2rt42xe.png
  • Karola:) Autorytet
    Postów: 1842 2145

    Wysłany: 11 października 2014, 23:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My wróciliśmy właśnie z kina. Byliśmy na filmie "Bogowie". Polecam!

    Podobnie jak Lolka, jestem jedynaczką i nie chciałabym aby Wiktoria była bez rodzeństwa, więc również planujemy co najmniej dwójkę, docelowo marzymy o trójce - ale zobaczymy czy życie zweryfikuje nasze plany.

    Chciałabym wrócić do pracy na rok i zacząc starania jak mała będzie miała 2 latka, aby jak się urodzi druga pociecha, Wiki poszła do przedszkola, a ja bym mogła poświęcić się drugiej dzidzi. Zobaczymy jak to wszystko wyjdzie :)

    misia_k1, karusia, Camilia, lolka83, Plumb80 lubią tę wiadomość

    l22n8u69ve8jfk3u.png
    f2w3sek2le1zbsij.png
  • Mandalena Ekspertka
    Postów: 182 350

    Wysłany: 11 października 2014, 23:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym chciała mieć dużo dzieci. Uwielbiam rodziny wielodzietne. Jak pięknie święta wyglądają w takich domach, a jeszcze jak są z tego wnuki... Sama mam dwóch braci, nie wyobrażam sobie żeby ich nie było. Mam wrażenie, że ja sama byłabym taka jakby... hm... uboższa? bez nich. Wielu ludzi mnie w życiu zawiodło, dojrzałam do tego, że najważniejszą wartością w życiu jest rodzina. Jakbym była bogata, to bym tylko dzieci rodziła, a tak to zobaczymy,może trójka, na pewno dwójka minimum, bo jedno dziecko to krzywda moim zdaniem.

    Karola:), am, misia_k1, mikulka, karusia, Camilia, Paula_29, Iwo, Plumb80 lubią tę wiadomość

  • Camilia Autorytet
    Postów: 1963 2620

    Wysłany: 12 października 2014, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My przechodzimy chyba trzeci skok rozwojowy (11-12 tydzień) bo Mała ma ewidentne problemy ze snem i jest rozdrażniona. Dzisiaj w nocy budziła mnie niemalże co godzinę :-/

    ex2bi09kagxa44s8.png
    ex2bdf9hh28r1eq2.png
  • Karola:) Autorytet
    Postów: 1842 2145

    Wysłany: 12 października 2014, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja jest rozdrażniona dokładnie od tygodnia, jest bardzo marudna gdy jest przemęczona, a przemęczona się robi około godziny od ostatniego obudzenia się i zjedzenia. Lubi być noszona i nie chce smoczka. Straszne problemy z jej usyianiem mamy, nawet po kąpieli - przeważnie musimy ją uspać - na siłę smoczek i bujanie bo jak nie wyciszy się snem, to nie chce w ogóle jeść. Mała terrorystka. Mam nadzieję, że to skok i minie...ale trwa to już tydzień więc zaczynam powątpiewać i wydaje mi się, że ona po prostu się zmieniła. Czytałam że dzieci około 3 m-ca życia zmieniają się, gdyż więcej widzą, słyszą, rozumieją, zaczynają wymuszać a także przechodzą tzw. "bunt spacerowy". No zobaczymy, ja cały czas obserwuje małą. Na szczęście w miarę się wyspałam,, gdyż obudziła się dzisiaj dopiero 4.20 na karmienie, ale później koło 6 już i o 8 była już wyspana... Do 9 zabawki - taka zawieszka, o której pisałyśmy, i zaczęła marudzić więc usypianie w łóżku z nami i o 10 się obudziła. Zobaczymy co przyniesie dzisiejszy dzień.

    l22n8u69ve8jfk3u.png
    f2w3sek2le1zbsij.png
  • Camilia Autorytet
    Postów: 1963 2620

    Wysłany: 12 października 2014, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola to chociaż pospalas sobie :-) Myślę, że i u nas i u Was to może być skok rozwojowy który może trwać około tygodnia. Nie pozostaje nic innego jak przeczekać.

    Karola:) lubi tę wiadomość

    ex2bi09kagxa44s8.png
    ex2bdf9hh28r1eq2.png
  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 12 października 2014, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia biedny Jasiu mam nadzieję, że szybko mu przejdzie. Zuzia kilka dni temu miała taki czas że budziła się w nocy co 2 H
    wieczorami ciągle płakała i nie chciała jeść, ale na szczęście już wszystko wraca do normy,może to ten skok rzeczywiście. My chcielibyśmy zacząć się starać jak Zuzia będzie miała ok.2 lata.też sobie nie wyobrażam,by nie miała rodzeństwa

    Camilia, Karola:), misia_k1 lubią tę wiadomość

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • ewelina84 Autorytet
    Postów: 392 323

    Wysłany: 12 października 2014, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a moja od wczoraj marudna :/ ale chociaż nocki są spoko bo spi ładnie ale w dzień maruda mała.....

  • lolka83 Autorytet
    Postów: 2233 2303

    Wysłany: 12 października 2014, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas tez niby ok.
    Wczoraj byliśmy az 4 godz na spacerze, mala prawie caly przespała.
    Wieczorem byla marudna i meczyly ja baki, ale co sie okazalo, ze meczyla sie z kupa i po 23 wyszla gigant. Wiec karmienie, usypianie i padla za godzinike, ale spala az 7 godzin, do 7! Karmienie i lekkie sen do 11 :)

    Dzis mielismy na taras do tesciow jechac, ale pogoda okropna, mgla, wiec pewnie podjedziemy na chwilke i tyle :)


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 października 2014, 11:55

    MamoZobacz.pl


    wff22n0auovilby7.png
‹‹ 458 459 460 461 462 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ