X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lipcowe Mamusie 2014
Odpowiedz

Lipcowe Mamusie 2014

Oceń ten wątek:
  • Karola:) Autorytet
    Postów: 1842 2145

    Wysłany: 2 listopada 2014, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karusia, współczuję Ci, no niestety sama wiem co to znaczy mieć gorszy dzień, także doskonale rozumiem. Też bym poszłą sobie na masaże, ale na razie odpuszczam, czekam na prezent urodzinowy - wyjazd do spa :) Ja już sama nie wiem co mam jeść ;/ strasznie uciążliwe to jest :(

    U nas kolejny fajny, rodzinny dzień :) Wiki obudziła się o 6, zjadła, przebrałam ją, chwilę pobawaiła się na macie, o 7 dałam jeszcze raz cycka i spałyśmy do 10.20 - karmiłam na leżąco :P

    Póżniej byliśmy na długim spacerze, pogoda cudowna, a teraz odpoczynek przed tv, a mała ucina sobie drzemkę :) Fajnie byłoby codziennie we trójkę spędzać czas, no niestety z czegoś trzeba żyć :P

    mikulka, Camilia, lolka83, Paula_29, karusia, am lubią tę wiadomość

    l22n8u69ve8jfk3u.png
    f2w3sek2le1zbsij.png
  • lolka83 Autorytet
    Postów: 2233 2303

    Wysłany: 2 listopada 2014, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bylam 3 godziny w galerii, mala akurat byla na spacerze z mezem, jak wrocili tez spala prawie do 16.
    Wydalam sporo kasy, w kappahl na mala wydalam prawie 200zl, ale mega przeceny byly, wiec kupilam jej juz ubranka na 74/80.
    Sobie plaszcz w Zarze i drugi w Reserved, oraz kilka ciuchów w Camaieu..jeny, jak wielblad wracalam, ale zakupy pierwszy raz nawet na spokojnie, ale ogolnie wole zamawiac przez neta :P bo az spocona wrocilam :P

    Dzidzia teraz nakarmiona bawi sie na macie :)
    Ciekawe ile to potrwa i bedzie trzeba poswięcić jej uwagę.

    ps. chcialam zmienic fotke w awatarku, ale ciagle mowi, ze mam zly rozmiar, a juz zmienialam na maly, nie wiem, czy to przez to ze abonement mi sie skonczyl? Hmmm

    Karola:), karusia, Camilia lubią tę wiadomość

    MamoZobacz.pl


    wff22n0auovilby7.png
  • misia_k1 Autorytet
    Postów: 1530 1326

    Wysłany: 2 listopada 2014, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lolka zazdroszcze zakupow:)ja musialabym z Jasiem jechac i babcia aby go wozila,bo sam w domu z tata to istna masakra by byla i nerowka moja.

    n
    co do awatarka to laduje zawsze normalna fotke i sama sie kompresuje,a abonamentu to ja nie mam od kwietnia jakos;)

    relg3e5e2kcajna5.png

    34bwflw13qaykthd.png
  • lolka83 Autorytet
    Postów: 2233 2303

    Wysłany: 2 listopada 2014, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia_k1 wrote:
    lolka zazdroszcze zakupow:)ja musialabym z Jasiem jechac i babcia aby go wozila,bo sam w domu z tata to istna masakra by byla i nerowka moja.

    n
    co do awatarka to laduje zawsze normalna fotke i sama sie kompresuje,a abonamentu to ja nie mam od kwietnia jakos;)


    Dziala, wydocznie wczesniej byl jakis blad :P

    misia_k1 lubi tę wiadomość

    MamoZobacz.pl


    wff22n0auovilby7.png
  • Karola:) Autorytet
    Postów: 1842 2145

    Wysłany: 2 listopada 2014, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaka cudowna Wiki, wstaw jakąś foteczkę, gdzie widać ją całą :)
    A możesz już kiteczkę zrobić z jej włosków?

    lolka83 lubi tę wiadomość

    l22n8u69ve8jfk3u.png
    f2w3sek2le1zbsij.png
  • mikulka Autorytet
    Postów: 586 819

    Wysłany: 2 listopada 2014, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas tez fajny, rodzinny dzień. Byliśmy na spacerku, bo pogoda się wyklarowala, a teraz siedzimy w domu przed tv. Zaraz otworzę sobie Karmi ;-) Nie mogę się juz doczekać kiedy wypije sobie normalne piwko.

    Dokładnie rok temu na teście zobaczyłam bladą drugą kreskę. Nigdy nie zapomnę tego uczucia ... szczęścia, a zarazem strachu i niedowierzania heh.

    Lolka, coś było nie tak, bo ja również od wczoraj próbowałam zmienić avatarek i dopiero teraz mi się udało :-D

    Karusia, będzie git. Każda z nas chyba ma takie dni załamania. Ja miałam taki tydzień temu. Ale Ci zazdroszczę tego masażu ... ;-) Ja dla relaksu planuje w przyszłym tygodniu wybrać się gdzieś razemtylko z ssiostrą i przyjaciółką. Zobaczymy czy nam się to uda ;-)

    Karola:), lolka83, misia_k1, karusia, Camilia, am lubią tę wiadomość

    tb73e6ydzfb83uo0.png
  • misia_k1 Autorytet
    Postów: 1530 1326

    Wysłany: 2 listopada 2014, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale supercałuśna:)
    Aniołek z czarną czuprynką:)/Wikunia)
    i Cukiereczek Julcia od MIkulki:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 listopada 2014, 18:34

    lolka83 lubi tę wiadomość

    relg3e5e2kcajna5.png

    34bwflw13qaykthd.png
  • Karola:) Autorytet
    Postów: 1842 2145

    Wysłany: 2 listopada 2014, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikulka, śliczna Jula :)

    A ja dokładnie rok temu piłam moje ostatnie normalne piwko, nie wiedziałam, że jestem w ciąży - jutro będzie rok jak testowałam :)

    mikulka, Camilia, misia_k1 lubią tę wiadomość

    l22n8u69ve8jfk3u.png
    f2w3sek2le1zbsij.png
  • lolka83 Autorytet
    Postów: 2233 2303

    Wysłany: 2 listopada 2014, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola:) wrote:
    Mikulka, śliczna Jula :)

    A ja dokładnie rok temu piłam moje ostatnie normalne piwko, nie wiedziałam, że jestem w ciąży - jutro będzie rok jak testowałam :)


    Karolka ja tez testowalam w niedziele. Byl 3 listopad...tez dzis wieczor rok temu pilam winko ostatnie ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 listopada 2014, 18:03

    mikulka, Karola:), Camilia, misia_k1 lubią tę wiadomość

    MamoZobacz.pl


    wff22n0auovilby7.png
  • lolka83 Autorytet
    Postów: 2233 2303

    Wysłany: 2 listopada 2014, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikulka sliczna ;)

    Dzieki. Wiki rosnie. Wloski tez. Kucyka jeszcze sie nie da. Spinke chyba juz by dalo rade ;)

    mikulka, Karola:), Camilia, am, misia_k1 lubią tę wiadomość

    MamoZobacz.pl


    wff22n0auovilby7.png
  • mikulka Autorytet
    Postów: 586 819

    Wysłany: 2 listopada 2014, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolka, śliczna i duża dziewczynka, a te włosy ekstra ;-) Moja Jula będzie miała pewnie takie jak skończy rok :-D

    lolka83, Karola:), misia_k1 lubią tę wiadomość

    tb73e6ydzfb83uo0.png
  • Karola:) Autorytet
    Postów: 1842 2145

    Wysłany: 2 listopada 2014, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikulka wrote:
    Lolka, śliczna i duża dziewczynka, a te włosy ekstra ;-) Moja Jula będzie miała pewnie takie jak skończy rok :-D


    Heh, moja też :)

    mikulka, misia_k1 lubią tę wiadomość

    l22n8u69ve8jfk3u.png
    f2w3sek2le1zbsij.png
  • karusia Autorytet
    Postów: 716 977

    Wysłany: 2 listopada 2014, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki kochane za wsparcie :* juz z Zosia troszke lepiej... chociaz ciagle pojekuje... mam nadzieje, ze jutro bedzie dobrze...

    dziewczyny, po zdjecia h w awatarkach stwierdzam, ze sliczne te lipcowe dziewuszki :)

    Karola:), misia_k1, mikulka lubią tę wiadomość

    km5st5odu2rt42xe.png
  • Camilia Autorytet
    Postów: 1963 2620

    Wysłany: 2 listopada 2014, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja Julcia też ma mało włosków bo się jej wytarły i śmiesznie teraz wygląda ;-) My byliśmy dzisiaj w trójkę w galerii bo chciałam kupić buty a mąż kurtkę. Ostatecznie butów nie kupiłam bo nie było rozmiaru za to mąż kupił kurtkę i dwie bluzy :-) Muszę jeszcze dla Małej poszukać kombinezon na zimę w necie.

    mikulka, Karola:) lubią tę wiadomość

    ex2bi09kagxa44s8.png
    ex2bdf9hh28r1eq2.png
  • misia_k1 Autorytet
    Postów: 1530 1326

    Wysłany: 2 listopada 2014, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karusia, Mikulka i Karola, te Wasze Córeczki to nawet podobne do siebie są:)

    mikulka, lolka83, Karola:), karusia lubią tę wiadomość

    relg3e5e2kcajna5.png

    34bwflw13qaykthd.png
  • am Autorytet
    Postów: 1364 1711

    Wysłany: 2 listopada 2014, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolka, Mikulka super avatarki :)
    Wiki włosy ma czaderskie i słodkie pysie (uwielbiam takie policzki) :)
    Mikulka na avatarku Twoja Julka wygląda na drobną dziewczynkę i te wielkie oczy :)

    Zakupów zazdroszczę również :) Camilia jak znajdziesz jakiś fajny kombinezon to daj znać, bo ja też muszę kupić.

    A ja nietypowo już usypiam Dawidka, ale spał tylko pół godziny, bo było u teściów dokładnie jak pisałam wczoraj, więc od 19 już był przy cycku a teraz zasypia, ale idzie mu to średnio bo jest strasznie zmęczony.

    Wczoraj wieczór zaczęłam kompletować zamówienie w gemini i jak osiągnęłam zawrotną kwotę to poszłam spać :) Ja też poza rzeczami dla Małego zawsze kupuję trochę leków, witaminy, kosmetyki, środki do prania, jakieś gadżety (gryzaki itp) i tak się uskłada.

    Kiedyś Mikulka pisałaś coś o rozmiarach ubranek. Ja też mam dla Dawidka fajne dżinsy mega szerokie, a niedługo będą za krótkie nogawki, ale nie zawsze jest z tym problem. Ale u mnie gorzej z body, bo te 68 to są takie szerokie że masakra, właśnie muszę znów jakieś pokupować, ale chyba wybiorę się z Małym do sklepu, bo boję się że jak zamówię przez internet to nie będą dobre.

    lolka83, Camilia lubią tę wiadomość

    dxom6iyec1xrevh9.png a22c285df4fa527a.png
  • BiB Autorytet
    Postów: 1446 1193

    Wysłany: 2 listopada 2014, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolka, Mikulka- super macie córeczki :)

    Szymek już śpi od 20 min, wymęczyliśmy go dziś i zasnął w pół minuty :P, bo byliśmy na grobach mojej rodziny (wczoraj odwiedzaliśmy groby rodziny M)

    Ja na szczęście nie muszę kombinezonu kupować, bo Szymek dostał na chrzciny razem z bucikami i taką super czapką pilotką od mojej siostry.Bardzo mi się podoba, Szymkowi chyba też, bo jak mu przymierzałam, to od razu wpakował do buźki :P
    Znalazłam go w internetowym sklepie, więc wrzucam linka:
    http://www.smyk.com/cool-club-kombinezon-1-czesciowy-rozmiar-86,p1099057515,ubranka-dla-dzieci-p

    i do tego taka czapka:
    http://www.hm.com/pl/product/04011?article=04011-G

    Co do rozmiarów body, to ja lubię kupować w c&a, bo one tam są długie, a wąskie, więc Szymek dobrze w nich wygląda.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 listopada 2014, 20:48

    mikulka, Karola:) lubią tę wiadomość

    relg9vvjzvb9a3my.png
    f2w30dw4i59sqele.png
  • am Autorytet
    Postów: 1364 1711

    Wysłany: 2 listopada 2014, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BiB wrote:
    Co do rozmiarów body, to ja lubię kupować w c&a, bo one tam są długie, a wąskie, więc Szymek dobrze w nich wygląda.

    Właśnie z c&a mam dwie paczki z krótkim rękawem i dwie sztuki z długim i je uwielbiam :) Teraz też myślałam żeby tam kupić, ale tym razem spróbuję do galerii podskoczyć i wybrać coś na żywo a nie przez neta :)

    A kombinezon bardzo fajny :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 listopada 2014, 21:16

    dxom6iyec1xrevh9.png a22c285df4fa527a.png
  • lolka83 Autorytet
    Postów: 2233 2303

    Wysłany: 3 listopada 2014, 00:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Am dokładnie, cena kosmiczna mi wyszla, ale zapasy znów na kilka miechów, w tym kremy Vichy zawsze sa tam taniej :)

    Bib kombinezon ładniutki, pasował by świetnie do mojego wózka :)

    Co do spodenek, mam kilka takich co rzeczywiscie są lekko za duze w brziszku, za to znow takie obcisle spodenkoleginsy, sa mam wrazenie za scisle na nia...eh ;/ takie sliczne a chodzi w nich troche po domu, a pozniej się schizuje i jej zdejmuję.

    Dziewczyny moja mala od kilku dni jak siedzi na kolanach usilnie zaczyna próbować siadac, niby juz skonczyla 4 miesiac, ale nie wiem jak reagowac, probuej nie zwracac na to uwagi, znow maz sie podnieca i ja zachceca...eh.

    Zaraz się kładę, bo nie wiem czy moja mała znów po godz 4 pierwszej pobudki nie zrobi :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 listopada 2014, 00:16

    am lubi tę wiadomość

    MamoZobacz.pl


    wff22n0auovilby7.png
  • Karola:) Autorytet
    Postów: 1842 2145

    Wysłany: 3 listopada 2014, 06:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry! Ja już swój dzień zaczęłam 45 minut temu. Zaraz spróbuję jeszcze raz cyca, może moja gwiazda zechce łaskawie dać pospać mamie, chociaż z godzinkę :P Już drugi dzień pod rząd budzi się po około 5-6 godzinach snu, to jest jakoś przed pierwszą już, później po 3 i wtedy około 5-6. Leciutka masakra :P

    mikulka, lolka83 lubią tę wiadomość

    l22n8u69ve8jfk3u.png
    f2w3sek2le1zbsij.png
‹‹ 497 498 499 500 501 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Droga ku rodzicielstwu - inspirująca historia Danuty i Adama

Dla wielu par starających się o potomstwo, droga do rodzicielstwa często bywa pełna wyzwań i niepewności. Jednak dla Adama i Danusi Dzionków ta droga, choć trudna, okazała się pełna nadziei i wreszcie spełnionych marzeń. Ich historia stanowi inspirujący przykład siły i determinacji w staraniach o dziecko, ukazując jednocześnie istotną rolę męskiej części sukcesu w procesie leczenia niepłodności.

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ