X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lipcowe Mamusie 2014
Odpowiedz

Lipcowe Mamusie 2014

Oceń ten wątek:
  • lolka83 Autorytet
    Postów: 2233 2303

    Wysłany: 4 listopada 2014, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, widzialyscie?

    http://allegro.pl/sterntaler-przytulanka-bijacym-sercem-bijace-serce-i4731744894.html

    chyba tylko, juz dla naszych maluszków za pozno na takie zabawki ale pomysl swietny :)
    Wyczytalam an FB na funpagu czworaczkow z Bydgoszczy, ponoc usypia od razu :)

    am, Camilia, Karola:) lubią tę wiadomość

    MamoZobacz.pl


    wff22n0auovilby7.png
  • lolka83 Autorytet
    Postów: 2233 2303

    Wysłany: 4 listopada 2014, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    am wrote:
    A jest tylko to jedno mleczko dla alergików? Strasznie szkoda mi Twojej Julki jak pomyślę o tym jej błagalnym spojrzeniu o cycka. Może jakoś się przyzwyczai do tego mm. Oby, trzymam kciuki.


    Jest kilka, ale kolezanki mowily, ze pepti jest najsmaczniejsze...hmmm

    MamoZobacz.pl


    wff22n0auovilby7.png
  • Camilia Autorytet
    Postów: 1963 2620

    Wysłany: 5 listopada 2014, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Am czyli Lolka odpowiedziała już za mnie ;-) Chyba wszystkie te mm dla alergików są niedobre w smaku a już Nutramigen ponoć paskudny. Myślę czy nie spróbować zwykłego mm ale trochę się boję jak zareaguje...

    ex2bi09kagxa44s8.png
    ex2bdf9hh28r1eq2.png
  • Karola:) Autorytet
    Postów: 1842 2145

    Wysłany: 5 listopada 2014, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Camilia wrote:
    Am czyli Lolka odpowiedziała już za mnie ;-) Chyba wszystkie te mm dla alergików są niedobre w smaku a już Nutramigen ponoć paskudny. Myślę czy nie spróbować zwykłego mm ale trochę się boję jak zareaguje...

    Ja bym nie ryzykowała z innym mlekiem Camilia, Julka ma zmiany skórne typowo alergiczne, będę miała ten sam problem za jakieś 2 miesiące z podaniem mleka.
    Myślałam jesczez jak małą prezkonać do picia z butli - daj jej cycusia i jak ładnie załapie, to zamień cycka na butelkę. Ja tak robiłam wiele razy, z tym że na odwrót ze smoczkiem, aby chciała cycka ssać, bo początkowo były problemy.

    l22n8u69ve8jfk3u.png
    f2w3sek2le1zbsij.png
  • Camilia Autorytet
    Postów: 1963 2620

    Wysłany: 5 listopada 2014, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola:) wrote:
    Ja bym nie ryzykowała z innym mlekiem Camilia, Julka ma zmiany skórne typowo alergiczne, będę miała ten sam problem za jakieś 2 miesiące z podaniem mleka.
    Myślałam jesczez jak małą prezkonać do picia z butli - daj jej cycusia i jak ładnie załapie, to zamień cycka na butelkę. Ja tak robiłam wiele razy, z tym że na odwrót ze smoczkiem, aby chciała cycka ssać, bo początkowo były problemy.
    Karola wczoraj wieczorem tak próbowałam i jak tylko poczuła mm to płacz, cycek z powrotem i spokój a nawet uśmiech. Próbowałam też kubeczka medeli i jak tylko podałam jej mm to je wypchala językiem. No nic pozostaje mi próbować. Dzisiaj rano wypiła 50ml w ciągu 40 minut po wielkich bojach :-P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 listopada 2014, 08:21

    Karola:) lubi tę wiadomość

    ex2bi09kagxa44s8.png
    ex2bdf9hh28r1eq2.png
  • maja89waw Autorytet
    Postów: 636 929

    Wysłany: 5 listopada 2014, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wygooglałam poradnik o żywieniu :))

    http://www.1000dni.pl/doc/poradnik_zywienia_niemowlat.pdf

    Mam nadzieje ze sie przyda !

    Camilia, Karola:), misia_k1, lolka83, Mandalena lubią tę wiadomość

    3i49y2v4dzux5b7r.pngimg5-100_ertysd_4_x_x.jpg
  • Karola:) Autorytet
    Postów: 1842 2145

    Wysłany: 5 listopada 2014, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Camilia wrote:
    Karola wczoraj wieczorem tak próbowałam i jak tylko poczuła mm to płacz, cycek z powrotem i spokój a nawet uśmiech. Próbowałam też kubeczka medeli i jak tylko podałam jej mm to je wypchala językiem. No nic pozostaje mi próbować. Dzisiaj rano wypiła 50ml w ciągu 40 minut po wielkich bojach :-P

    Biedna Jula, ciekawe jak to będzie u nas...już się boję!

    l22n8u69ve8jfk3u.png
    f2w3sek2le1zbsij.png
  • lolka83 Autorytet
    Postów: 2233 2303

    Wysłany: 5 listopada 2014, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co się dzieje z Iwo?

    misia_k1 lubi tę wiadomość

    MamoZobacz.pl


    wff22n0auovilby7.png
  • Karola:) Autorytet
    Postów: 1842 2145

    Wysłany: 5 listopada 2014, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lolka83 wrote:
    Co się dzieje z Iwo?


    Właśnie, Iwo daj znak życia :)

    misia_k1, Mandalena lubią tę wiadomość

    l22n8u69ve8jfk3u.png
    f2w3sek2le1zbsij.png
  • Camilia Autorytet
    Postów: 1963 2620

    Wysłany: 5 listopada 2014, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola:) wrote:
    Biedna Jula, ciekawe jak to będzie u nas...już się boję!

    Może u Was nie będzie tak źle, nie ma co się nastawiać. A Ty jesteś już pewna, że Wiki będzie piła mm dla alergików?

    ex2bi09kagxa44s8.png
    ex2bdf9hh28r1eq2.png
  • Camilia Autorytet
    Postów: 1963 2620

    Wysłany: 5 listopada 2014, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dzisiaj po raz pierwszy sama z Małą jechałam samochodem i byłyśmy na zakupach. Kupiłam jej w końcu kombinezo na na zimę firmy Mayoral i rajstopki na chrzciny a sobie buty na zimę ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 listopada 2014, 17:57

    am, misia_k1, Karola:) lubią tę wiadomość

    ex2bi09kagxa44s8.png
    ex2bdf9hh28r1eq2.png
  • Karola:) Autorytet
    Postów: 1842 2145

    Wysłany: 5 listopada 2014, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Camilia wrote:
    Może u Was nie będzie tak źle, nie ma co się nastawiać. A Ty jesteś już pewna, że Wiki będzie piła mm dla alergików?

    Pewna nie jestem, bo alergie u tak małych dzieci mają to do siebie, że mijają, więc liczę na to...Chciałabym aby mała piła mleko Hipp, chociaż na początku wtedy kiedy będę jeszcze karmić piersią. Zobaczymy...

    Camilia, gratulacje :* czy mała jechała z przodu czy z tyłu? Ja jeszcze sama nie byłam, ale za 2 tygodnie wybieram się do koleżanki, więc bedzie to nieuniknione. Ostatnio jak byliśmy w trójkę w galerii to był straszny ryk w drodze powrotnej - spowodowany tym, że nie chciała ABSOLUTNIE siedzieć w foteliku :P

    l22n8u69ve8jfk3u.png
    f2w3sek2le1zbsij.png
  • karusia Autorytet
    Postów: 716 977

    Wysłany: 5 listopada 2014, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Zosia "chudzinka" przesyła całusy wszystkim ciociom :)

    254y4p3.jpg

    mikulka, Karola:), am, Camilia, misia_k1, Plumb80, Mandalena, Paula_29 lubią tę wiadomość

    km5st5odu2rt42xe.png
  • mikulka Autorytet
    Postów: 586 819

    Wysłany: 5 listopada 2014, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola, Wiki śliczna, a jaka wygimnastykowana ;-)

    Karusia, Zosia rowniez slicznotka i wcale nie taka chuda ;-) Rączki porównywalne z moją Julą :-)

    W ogóle te nasze lipcowe dziewuszki to chyba przyszłe modeleczki heh :-D

    Kurcze, jako jedyna nie dodałam zdjęć małej. Nie wiem jak .... Kiedyś pisałyscie, ale jakoś mi to umknęło.

    Karola:), karusia, Mandalena lubią tę wiadomość

    tb73e6ydzfb83uo0.png
  • Karola:) Autorytet
    Postów: 1842 2145

    Wysłany: 5 listopada 2014, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosia cud miód <3 i chudziną to ona nie jest :)
    Ja muszę wstawić jakieś aktualne zdjęcie, bo to w avatarku to sprzed 5 tygodni. Dzisiaj Wiki ma fajny outfit panterkowy, ale coś humorku po południowej drzemce nie ma :P Za jakieś 45 minut idziemy się kąpać i spać. Ja dzisiaj w końcu muszę siebie doprowadzić do porządku paznokcie, depilacja, brwi, eh....przydałaby się jakaś kosmetyczka!

    W ogóle ja ważę codziennie jak pisałam i zauważyłam prawidłowość - jak jest więcej niż jedna kupa w ciągu doby to waga leci w dół w porównaniu do dnia poprzedniego, a ja są dni bez kupy, to waga dobowa u nas jest nawet około 40 :P także z tym ważeniem to różnie wychodzi, zależy na jaki dzień się trafi u lekarza :P

    karusia, Mandalena lubią tę wiadomość

    l22n8u69ve8jfk3u.png
    f2w3sek2le1zbsij.png
  • Iwo Autorytet
    Postów: 597 1057

    Wysłany: 5 listopada 2014, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    x

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 grudnia 2014, 18:54

    17u93e5e8a1j9elc.png 6b9cca1390b828e5.png
  • mikulka Autorytet
    Postów: 586 819

    Wysłany: 5 listopada 2014, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwo,bardzo mi przykro, naprawdę tragedia i to jeszcze w tym wieku...

    tb73e6ydzfb83uo0.png
  • Camilia Autorytet
    Postów: 1963 2620

    Wysłany: 5 listopada 2014, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola:) wrote:
    Pewna nie jestem, bo alergie u tak małych dzieci mają to do siebie, że mijają, więc liczę na to...Chciałabym aby mała piła mleko Hipp, chociaż na początku wtedy kiedy będę jeszcze karmić piersią. Zobaczymy...

    Camilia, gratulacje :* czy mała jechała z przodu czy z tyłu? Ja jeszcze sama nie byłam, ale za 2 tygodnie wybieram się do koleżanki, więc bedzie to nieuniknione. Ostatnio jak byliśmy w trójkę w galerii to był straszny ryk w drodze powrotnej - spowodowany tym, że nie chciała ABSOLUTNIE siedzieć w foteliku :P

    Trzeba być dobrej myśli, że po 6 miesiącu Wiki będzie dobrze reagowała na normalne mleko. Też bym tego chciała ale u nas może być ciężko. Właśnie po 4 godzinach bez jedzenia Jula jakoś wypiła 80ml mm :-)
    Karola fotelik miałam z prozdu oczywiście tyłem do kierunku jazdy, było dobrze. Małą spała większość drogi i zakupów a póżniej cmokała dydka. Troszkę w drodze powrotnej płakała ale ogólnie była bardzo grzeczna moja Kluseczka :-)
    Śliczna Wikusia w awatarku :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 listopada 2014, 18:04

    Karola:) lubi tę wiadomość

    ex2bi09kagxa44s8.png
    ex2bdf9hh28r1eq2.png
  • Camilia Autorytet
    Postów: 1963 2620

    Wysłany: 5 listopada 2014, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karusia Zosia jest śliczna.

    Iwo to straszne...

    ex2bi09kagxa44s8.png
    ex2bdf9hh28r1eq2.png
  • mikulka Autorytet
    Postów: 586 819

    Wysłany: 5 listopada 2014, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/dcd80a48b842.jpg

    Camilia, Plumb80, am, karusia, Mandalena, Paula_29, zabuszka lubią tę wiadomość

    tb73e6ydzfb83uo0.png
‹‹ 503 504 505 506 507 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ