X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lipcowe Mamusie 2014
Odpowiedz

Lipcowe Mamusie 2014

Oceń ten wątek:
  • Karola:) Autorytet
    Postów: 1842 2145

    Wysłany: 14 listopada 2014, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepszego dla Victorka :*

    Plumb80 lubi tę wiadomość

    l22n8u69ve8jfk3u.png
    f2w3sek2le1zbsij.png
  • am Autorytet
    Postów: 1364 1711

    Wysłany: 14 listopada 2014, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plumb80 wrote:
    Am,my oboje z mężem mamy ciemne włosy,a dzieci miały jasne. Dopiero z wiekiem zaczęły im ciemnieć. A teraz Victor tylko z ciemnymi włoskami się urodził.
    Powodzenia dziewczyny na chrzcinach.Oby wszystko się Wam udało.

    My dziś mamy 4 miesiące i pierwsza kaszka zaliczona :) Victor pięknie zjadł 60 ml łyżeczką :)

    Gratulacje 4 miesięcy :)

    A ja te jasne włoski Dawidka tak uwielbiam, mogły by takie już zostać :)

    Karola:), Plumb80 lubią tę wiadomość

    dxom6iyec1xrevh9.png a22c285df4fa527a.png
  • Iwo Autorytet
    Postów: 597 1057

    Wysłany: 14 listopada 2014, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    x

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 grudnia 2014, 18:48

    am, Plumb80, karusia, Karola:), misia_k1, Mandalena lubią tę wiadomość

    17u93e5e8a1j9elc.png 6b9cca1390b828e5.png
  • mikulka Autorytet
    Postów: 586 819

    Wysłany: 14 listopada 2014, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karusia, Plumb najlepsze życzenia z okazji 4 miesięcy ;-)

    A my oboje z mężem mamy włoski ciemny blond, z tym ze ja mam pasemka blond ;-) Synek ma średni blond, a Jula ma narazie ciemne.
    Co do oczu to mąż i synuś mają zielone, a ja mam niebieskie. Jula ma granatowe, ciekawe jakie będzie miała później. Mój mały tez miał dlugoooo niebieskie oczy!

    Nasze dzieciaki mają po jednym imieniu. Nawet nie myślałam o tym aby dać drugie. Ja nie mam i jest git, wiec małym tez nie dawałam :-)

    Mała dopiero zasnęła. Ciekawa jestem jaka będzie noc hmmm. Wczoraj zasnęła po 20 i pierwsza pobudka była o 1:45, ale karmiłam piersią + 100 ml mm. Potem był cyc i kolejna pobudka o 5 i znowu cyc i obudzila sie o 8:30. Juz dawno tak ladnie nie spala

    Plumb80, karusia, Karola:) lubią tę wiadomość

    tb73e6ydzfb83uo0.png
  • lolka83 Autorytet
    Postów: 2233 2303

    Wysłany: 14 listopada 2014, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hwhe, ale dyskusje wywołałam z imionami :)

    Nawet nie przypuszczalam ile to domyslow bylo o moje imie, ale rozwiewam watpliowosci, Agnieszka :)

    Lolka bo tak i juz, nawet nie wiem czemu mam taki nik :)

    Moja mala ma oczy po tacie, on ma niebiesko-zielone z przewaga zieleni, ja mam wielkie piwne. Bardzo chcialam aby miala po mnie, ale juz widze, ze ksztal oczu ma po mezu, wiec kolor na pewno tez bedzie w niego, nos tez ma jego, na pewno ma moje uszy, usta, a akurat wolalam, aby usta miala po mezu, bo ma duze i ladne, wydaje mi się, że policzki tez ma do mnie, no i czupryna ciemna jak moj maz.
    Ja naturalne wlosy kasztanowe, - teraz ciemny blond, malutkie piegi na nosie i piwne oczy :)
    Mój maż ciemny szatyn, zielone oczy, pieknie sie opala na braz :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 listopada 2014, 22:22

    Karola:), am, Iwo lubią tę wiadomość

    MamoZobacz.pl


    wff22n0auovilby7.png
  • misia_k1 Autorytet
    Postów: 1530 1326

    Wysłany: 14 listopada 2014, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karusia, Plumb caluski dla Waszych Skarbow z okazji 4 miesiecy:* zdrowka zdrówka♡
    Jas ma na drugie po tacie, u mnie taki zwyczaj,że daje się po rodzicach:)
    Skarbus, mial ciemne włoski jak sie urodził, teraz ma ciemny blond ale pod slonce hm miedziane- mienią się na rude!!!i w ogole mu sie przerzedzily ostro mocno;p
    My obydwoje blondyni(ja ciemny blond teraz farbowany,M sredni -naturalny hi)o niebieskich oczach:)

    karusia, Karola:), Plumb80 lubią tę wiadomość

    relg3e5e2kcajna5.png

    34bwflw13qaykthd.png
  • lolka83 Autorytet
    Postów: 2233 2303

    Wysłany: 15 listopada 2014, 00:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesli juz mówimy o snach...
    Ja kocham blondynów, od zawsze wszyscy moi faceci to byli blondyni, wieku 20 lat mialam sen...ciemny facet, nie widzialam twarzy, chustawka i dwojka dzieci, chlopiec i dziewczynka..mysle sobie jaki ciemny facet...niemożliwe, no i 10 lat temu poznałam ciemnego faceta no i zostal moim mezem :P
    Dziewczynka juz jest, ciekawe co z chlopcem :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 listopada 2014, 00:14

    karusia, Karola:), misia_k1, am, Camilia, Paula_29, Mandalena lubią tę wiadomość

    MamoZobacz.pl


    wff22n0auovilby7.png
  • Karola:) Autorytet
    Postów: 1842 2145

    Wysłany: 15 listopada 2014, 06:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, wiem, że juz pisałyście 100 razy o tym - ale co można na gardło wziąć? masakrycznie mnie boli :(

    Lolka, fajny sen, na pewno się jeszcze ziści z chłopcem, tego Ci życzę :*

    l22n8u69ve8jfk3u.png
    f2w3sek2le1zbsij.png
  • mikulka Autorytet
    Postów: 586 819

    Wysłany: 15 listopada 2014, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola, ja na ból gardła brałam Prenalen na gardło, ale wiadomo ze to średnio pomaga. My z mężem odkąd pamiętam kupujemy sobie na gardło czarnego halls'a. Wiem, że to tylko drops, ale nam naprawdę pomaga. Jakiś miesiąc temu też mnie bolało i po hallsie jak ręką odjal ;-)

    misia_k1, Karola:), Iwo lubią tę wiadomość

    tb73e6ydzfb83uo0.png
  • misia_k1 Autorytet
    Postów: 1530 1326

    Wysłany: 15 listopada 2014, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola, propoliski,tantum verde,płukanie gardelka woda utleniona z przegotowana,prenalen syrop,duzo plynow letnich do picia,sok malinowy,miodzik...ja jeszcze robilam plukanki z gargarinem.
    drops to tez dobre rozwiązanie:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 listopada 2014, 09:23

    mikulka, Karola:), Iwo lubią tę wiadomość

    relg3e5e2kcajna5.png

    34bwflw13qaykthd.png
  • Camilia Autorytet
    Postów: 1963 2620

    Wysłany: 15 listopada 2014, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u nas właśnie akcja wieeelkie sprzątanie. Jeszcze jutro ktoś po obiedzie w restauracji zechce do nas wpaść i co wtedy :-P

    Karusia, Plumb dużo uśmiechu dla Maluszków z okazji 4 miesięcy <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 listopada 2014, 10:41

    Karola:), lolka83, karusia, Plumb80 lubią tę wiadomość

    ex2bi09kagxa44s8.png
    ex2bdf9hh28r1eq2.png
  • lolka83 Autorytet
    Postów: 2233 2303

    Wysłany: 15 listopada 2014, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola:) wrote:
    Dziewczyny, wiem, że juz pisałyście 100 razy o tym - ale co można na gardło wziąć? masakrycznie mnie boli :(

    Lolka, fajny sen, na pewno się jeszcze ziści z chłopcem, tego Ci życzę :*


    Hej, ja kilka dni temu mialam akcje z gardlem, na szczescie przeszlo..ja biore syrop prenalen, do ssania: Isla, homeovox i tantum verde...
    Płukam septosanem ( napar ziół), nie wiem czy gargarin w trakcie karmienia mozna? Ale on tez zawsze pomagal...
    BArdzo tez pomaga mi jak ukroje 2-3 plastry cytryny i je żuję...skorke wywalam a srodek wcinam :P
    Amolem sparuje gardlo...

    Karola:) lubi tę wiadomość

    MamoZobacz.pl


    wff22n0auovilby7.png
  • lolka83 Autorytet
    Postów: 2233 2303

    Wysłany: 15 listopada 2014, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Camilia wrote:
    A u nas właśnie akcja wieeelkie sprzątanie. Jeszcze jutro ktoś po obiedzie w restauracji zechce do nas wpaść i co wtedy :-P

    Karusia, Plumb dużo uśmiechu dla Maluszków z okazji 4 miesięcy <3


    A u nas tesciowa zaproponowala abysmy sie do nich przeniesli ( maja duzy dom) po imprezie w restauracji...
    Nie wiem czy skporzystamy, bo mysle, ze malej i tak wystarczy caly dzien wrazen...

    A mi kurcze po kapieli wczoraj pod okiem robi sie jeczmien, wczoraj niby nacieralama obroczka, na noc polozylama oklad z rumianku, no nie wiem, od czego to gowno, aby wiecej nie uroslo bo jak ja bede jutro wygladac....

    Camilia jak sie ubierasz? Bo ja mam kilka kiecek i zglupialam, w ogole same mam czarne sukienki, jedna granatowa, wiec jak sie ubiore tak to bede wygladac jak na pogrzeb :( Moze dzis skocze po jakas jasniesza, nie wiem lub po marynarke ecru...eh, mam jedna ale juz nie pierwszej swiezosci :(

    MamoZobacz.pl


    wff22n0auovilby7.png
  • am Autorytet
    Postów: 1364 1711

    Wysłany: 15 listopada 2014, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas jakaś gorsza noc, bo Mały obudził się o 3:30 :/ a potem spał tak czujnie z pobudką raz na 1,5-2 godziny. Mimo iż zwlekliśmy się koło 10 to ja jestem niewyspana.A jeszcze ta pogoda, szaro i ponuro.

    Ogólnie już nie pamiętam czy my w trakcie jakiegoś skoku jesteśmy, ale chyba tak. Mały ostatnio potrafi się z niczego nagle rozpłakać, o tak po prostu. I nie że marudzi tylko jest straszny płacz z łezkami, np. leży i się bawi a nagle płacz. Wczoraj z płaczem wstał po drzemce i dopiero po chwili jak go zagadałam to normalnie się zachowywał i się śmiał. Niestety takie cyrki zaczęły się też przy jedzeniu, przeważnie po południu je kilka minut i w płacz, a mleko leci, mam nadzieję, że szybko mu przejdzie.

    dxom6iyec1xrevh9.png a22c285df4fa527a.png
  • mikulka Autorytet
    Postów: 586 819

    Wysłany: 15 listopada 2014, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, zakładacie maluchom w domku na body coś jeszcze czy leżą tylko w bodziaku i spodenkach? My nie włączamy jeszcze ogrzewania. Mamy bardzo ciepłe mieszkanie, a jak tylko włączamy kaloryfery to mamy bardzo suche powietrze. Zastanawiam się właśnie czy nie zbyt cienko ubieram małą. My w sumie chodzimy po domu w krótkim rękawie i jakiejś bluzce z długim więc Jula chyba powinna również mieć coś więcej hmm ... no nie wiem.
    Na spacerki z kolei zakładam body z długim, leginsy i grube skarpetki, na to kombinezon i gruby koc. Itteż nie wiem czy nie za cienko, bo jak patrze w wózki (heh, tez tak macie??) to dzieciaczki mają kombinezony, grube koce i jeszcze tą mate od wózka. Zakładacie juz przykrycia na wózek? Nam pediatra mówiła żeby tego nie zakładać, bo nie przepuszcza powietrza. Nie myślałam, że przy drugim dziecku będę miała takie dylematy ;-)

    tb73e6ydzfb83uo0.png
  • Iwo Autorytet
    Postów: 597 1057

    Wysłany: 15 listopada 2014, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    x

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 grudnia 2014, 18:48

    mikulka lubi tę wiadomość

    17u93e5e8a1j9elc.png 6b9cca1390b828e5.png
  • Camilia Autorytet
    Postów: 1963 2620

    Wysłany: 15 listopada 2014, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lolka83 wrote:
    Camilia jak sie ubierasz? Bo ja mam kilka kiecek i zglupialam, w ogole same mam czarne sukienki, jedna granatowa, wiec jak sie ubiore tak to bede wygladac jak na pogrzeb :( Moze dzis skocze po jakas jasniesza, nie wiem lub po marynarke ecru...eh, mam jedna ale juz nie pierwszej swiezosci :(

    Ja ubieram spódnicę taką jakby ołówkową ale z lekkimi marszczeniami z przodu i bardziej elegancką w kolorze ciemny niebieski/ granatowy, do tego koszulę (jeszcze nie zdecydowałam jaką) i szarą marynarkę. Myślę, że powinno to dobrze wyglądać.

    ex2bi09kagxa44s8.png
    ex2bdf9hh28r1eq2.png
  • misia_k1 Autorytet
    Postów: 1530 1326

    Wysłany: 15 listopada 2014, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikulka w domu Jas ma tylko body i rajstopki frotte, lub body krótki rekaw i na to koszulka z dlugim i rajstopki. Na dwor, widze po Waszych wpisach, to chyba za cienko bo wczoraj np. Pajac z polarka i na to bluza i butki i kocyk+nakrycie na wozek. Nieraz kurtke i tyle.kombinezon na chlodne dni trzymam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 listopada 2014, 13:48

    relg3e5e2kcajna5.png

    34bwflw13qaykthd.png
  • misia_k1 Autorytet
    Postów: 1530 1326

    Wysłany: 15 listopada 2014, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwo, Am moze to jakis skok?
    am, z placzem mam podobnie,po drzemce placze z zamknietymi oczkami, w nocy takze. Dzis wstal o 4.40 po karmieniu i za chiny nie chciał spac. Nosilam, spiewalam a oczy jak 5 zl. Dopiero o 6.30 zasnal.
    w ogole od jakiegos tygodnia mam problem z usypianiem go na noc, zawsze odkladalam do lozeczka,stalam i spiewalam kolysanki a on po max 20 min zasypial. Teraz nie ma szans na to,wierci sie, marudzi, wreszcie poplakuje i laduje ze mna na lozku, wowczas od razu uspokaja sie i zasypia przy cycusiu.

    Lolka,camilia trzymam kciuki za Wasze Księżniczki:)

    Camilia, Iwo lubią tę wiadomość

    relg3e5e2kcajna5.png

    34bwflw13qaykthd.png
  • lolka83 Autorytet
    Postów: 2233 2303

    Wysłany: 15 listopada 2014, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas teZ dziwna noc, a mala tez od tygodnia budzi sie nagle z placzem, nie wiem myslalam, ze to cos z brzuszkiem, bo wtedy sie tak wije i wypina...
    W ciagu dnia, tez jak spi, nagle placze i znow zasypia :(

    Dzis zasnela po 21.30, po godzinie plakala, ale na szczescie sama dalej zasnela, ale po 24.30 znow placz i juz nie bylo rady, musialam brac na rece, ale od razu do cycka i usypialam, ale ok 1.30 usnela i zasnioslam do lozeczka, obudzila się o 4 juz na pierwsze karmienie, wiec znow do lozka ja zabralam i pozniej nie pamietam, czy budzial sie czy nie, obudzislimy sie o 10.30, ale ja jestem mega niewyspana :(

    Pojechalam do Orsay i kupilam sliczna sukienke,
    http://www.orsay.com/de-de/collection/kleider/stylisches-kleid-mit-print-schwarz-41200260.html

    na zywo wyglada o wiele lepiej, do tego bedzie czarna marynarka i tyle :)

    Iwo lubi tę wiadomość

    MamoZobacz.pl


    wff22n0auovilby7.png
‹‹ 519 520 521 522 523 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ