X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lipcowe Mamusie 2014
Odpowiedz

Lipcowe Mamusie 2014

Oceń ten wątek:
  • Iwo Autorytet
    Postów: 597 1057

    Wysłany: 25 listopada 2014, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    x

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 grudnia 2014, 18:40

    lolka83, misia_k1 lubią tę wiadomość

    17u93e5e8a1j9elc.png 6b9cca1390b828e5.png
  • lolka83 Autorytet
    Postów: 2233 2303

    Wysłany: 25 listopada 2014, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola:) wrote:
    Wysłałam Ci zaproszenie na fb :P


    a ja wyslalam karoli jakis czas temu, ale cisza :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 listopada 2014, 22:10

    MamoZobacz.pl


    wff22n0auovilby7.png
  • lolka83 Autorytet
    Postów: 2233 2303

    Wysłany: 25 listopada 2014, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia mi tez na [email protected]

    A ja mam ciekawie :)
    Pora usypiania, wykapalismy mala, no i do usypania..no i nie ma mowy, najadla sie i zaczela gadac, pol godziny usypiania i nic, odpuscilam, polozylam do lozeczka gada do pszczolek...
    Tak to zostawic meza z mala!
    Na 2 godziny pojechalam po zakupy a on ja po 18 nakarmil i uspal, spala prawie do 19.30, myslalam,ze krocej, no to pieknie...cos czuje, ze ciekawy wieczor sie zapowiada...eh...

    ja nie wiem jeszcze jak bede podawac, zamowie na pewno butelke Lovi do karmienia taka z lyzeczka...kupilam dzis lyzeczki i może jutro wyprobuje marchew..
    Mi mowila, ze mozna marchew i zmieniak itd...
    ja najpierw dam marchewke, a pozniej marchewke z ziemniakiem.

    am, Karola:) lubią tę wiadomość

    MamoZobacz.pl


    wff22n0auovilby7.png
  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 25 listopada 2014, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolka Zuzia też tak czasem się trzęsie, czemu ona mówi, że niedobrze, co to oznacza i gdzie się z tym zgłosić?
    A co do języczka to również wystawia, mieli, ale ja myślałam że to kwestia zębów, po co do logopedy??
    Jakaś nieobeznana jestem

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 25 listopada 2014, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My byliśmy u pediatry w sobotę w ramach abonamentu medycznego który mam z pracy i też pytałam o kaszki, to powiedziała tak jak Iwo pisała, ugotować mannę zwykłą ze sklepu na wodzie i dodać do swojego mleka lub przecieru jarzynowego, już od teraz

    Iwo lubi tę wiadomość

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • lolka83 Autorytet
    Postów: 2233 2303

    Wysłany: 25 listopada 2014, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola:) wrote:
    Lolka - to Wiki już kobiiiita :) Super! Ja to jestem pełna podziwu, że Ty masz takich dobbrych lekarzy. Sama ich wybrałaś, prywatnie chodzisz czy nfz? Bo ja jak idę na szczepienie, to moja lekarka nawet na mnie nie patrzy, odpowiada na pytania jednym słowem i gdyby nie fakt, że dużo czytam na temat dzieci - pielęgnacji, chorób itp. to wątpie abym czegoś się o niej dowiedziała. Powiedz mi te wizyty u fizjoterapeuty, neurologa, to są konieczne wizyty? to usg ciemiączka? Bo ja nigdzie nie byłam, oprócz endokrynologa z Wiki. No i bioderka, wiadomo.

    A co do zaleceń odżywiania, to będę korzystać z tego co Wasi lekarze mówią, bo mojej nie wierzę w ogóle, z resztą zobaczę co mi powie, bo za tydzień szczepienie.


    Kochana, ja chodze prywatnie...na nfz nie bylam zadolwona...
    ta lekarka jest z polecenia...dobra jest, zleca rozne badania.Wczesniej chodziłam do innej prywtanie i jak mala miala 2 tyg to zlecila usg ciemiaczka i brzuszka, tak dla pewnosci czy wszystko ok.
    Jednak tamta nie pracuje w szpitalu wiec na razie ja odpuscilam ale mentalnie mi bardziej pasuje, wiec jak odwalimy szczepienia tam i wizyty to chyba znow bede do tej przychodzic...nie wiem czy poprzednia nie miala do Wiki lepszego podejscia, nie byla taka panikara...ale mam nadzieje, ze na panice u lekarki sie skonczy...

    Wiesz usg ciemiaczka i jak sa problemy z brzuszkiem warto zrobic. Do neurologa nie wiem, dla swietgo spokoju pojdziemy niech oceni rozwoj...
    Ogolnie ja szukam sama lekarzy, bo jak mam placic to chce aby to byl ktos naprawde dobry...

    Karola:), am lubią tę wiadomość

    MamoZobacz.pl


    wff22n0auovilby7.png
  • Karola:) Autorytet
    Postów: 1842 2145

    Wysłany: 25 listopada 2014, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lolka83 wrote:
    a ja wyslalam karoli jakis czas temu, ale cisza :P

    Niemożliwe! Zaraz poszukam w zaległych zaproszeniach :P

    Iwo lubi tę wiadomość

    l22n8u69ve8jfk3u.png
    f2w3sek2le1zbsij.png
  • am Autorytet
    Postów: 1364 1711

    Wysłany: 25 listopada 2014, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Camilia :) Dawid śmiesznie z tą pieluchą wygląda, to samo robi ze śliniakiem :)

    U nas na szczęście Mały zasnął, dziś właśnie przez dzień mało pospał, to przynajmniej wieczór szybko go zmogło, prawie bez usypiania.
    A dziś taki krótki dzień, może jutro wstanę trochę wcześniej ;)

    My mamy szczepienie 4 grudnia, to zapewne wtedy zacznę rewolucję żywieniową, z jednej strony już się nie mogę doczekać, a z drugiej już przy wprowadzaniu posiłków zamiast mleka, zastanawiam się jak to wpłynie na laktację, czy aby nie stracę pokarmu, bo jeszcze chciałabym pokarmić Małego.

    Karola:), lolka83, Iwo, Camilia lubią tę wiadomość

    dxom6iyec1xrevh9.png a22c285df4fa527a.png
  • lolka83 Autorytet
    Postów: 2233 2303

    Wysłany: 25 listopada 2014, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_29 wrote:
    Lolka Zuzia też tak czasem się trzęsie, czemu ona mówi, że niedobrze, co to oznacza i gdzie się z tym zgłosić?
    A co do języczka to również wystawia, mieli, ale ja myślałam że to kwestia zębów, po co do logopedy??
    Jakaś nieobeznana jestem


    Nie mam zielonego pojecia, ja nie zauwwazylam aby ona sie trzesla jakos, czasem jak lezy na pleckach lub siada to jej tak sie lekko zatrzesie, nie wiem sama...za tydzien zapisałam ja do neurologa, ma sprarwdzic napiecie miesniowe...kurcze wczesniej ponoc bylo ok, a teraz wymyslila...no ale warto sprawdzic!

    co do jezyka to do logopedy, czy wlasnie nie ma nic wspolnego z napieciem miesniowym i aby w przyszlosci nie miala wady zgryzu czy wymowy...

    Moja dzis wklada sobie tak paluchy do buzi, ze masakra, wyglada na to, ze jak lekarka wpychala jej ten patyk to jej chyba cos podraznila, bo dzis jest masakra :(
    Oaczywiwcie lezy w w lozeczku i heja...kurcze zamorduje tego mojego meza!!!! GRRR

    Paula_29, Karola:), Iwo lubią tę wiadomość

    MamoZobacz.pl


    wff22n0auovilby7.png
  • am Autorytet
    Postów: 1364 1711

    Wysłany: 25 listopada 2014, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola:) wrote:
    Niemożliwe! Zaraz poszukam w zaległych zaproszeniach :P

    O i mi się udało Cię znaleźć na fb :D jak masz ochotę przyjmij zaproszenie :)

    Karola:) lubi tę wiadomość

    dxom6iyec1xrevh9.png a22c285df4fa527a.png
  • am Autorytet
    Postów: 1364 1711

    Wysłany: 25 listopada 2014, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://demotywatory.pl/4421306/Dopiero-majac-dziecko-odkryjesz-takie-pozycje-w-lozku-o-jakich-ci-sie-nie-snilo

    :D u mnie dominuje "the dog house" ;)

    Paula_29, Mandalena lubią tę wiadomość

    dxom6iyec1xrevh9.png a22c285df4fa527a.png
  • lolka83 Autorytet
    Postów: 2233 2303

    Wysłany: 25 listopada 2014, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    am wrote:
    http://demotywatory.pl/4421306/Dopiero-majac-dziecko-odkryjesz-takie-pozycje-w-lozku-o-jakich-ci-sie-nie-snilo

    :D u mnie dominuje "the dog house" ;)

    hahah u nas snow angels :)

    am, Paula_29 lubią tę wiadomość

    MamoZobacz.pl


    wff22n0auovilby7.png
  • lolka83 Autorytet
    Postów: 2233 2303

    Wysłany: 25 listopada 2014, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola:) wrote:
    Niemożliwe! Zaraz poszukam w zaległych zaproszeniach :P


    no teraz juz Cie widze :P

    Karola:) lubi tę wiadomość

    MamoZobacz.pl


    wff22n0auovilby7.png
  • Karola:) Autorytet
    Postów: 1842 2145

    Wysłany: 25 listopada 2014, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lolka83 wrote:
    hahah u nas snow angels :)

    U nas też :P

    lolka83, Paula_29, am lubią tę wiadomość

    l22n8u69ve8jfk3u.png
    f2w3sek2le1zbsij.png
  • lolka83 Autorytet
    Postów: 2233 2303

    Wysłany: 25 listopada 2014, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bylam dzis w 5-10-15 jakie piekne ciuszki w mega przecenach, kupilam malej na rozm 74 i 80 :) Torba ubranek za 130 zl :P

    U nas pordoy trwaja, ale przez cc, moja przyjaciolka w czwartek urodzila Mateuszka, a druga dziś Natalkę :P Wszędzie dzieci :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 listopada 2014, 22:51

    Karola:), Paula_29, am, Camilia lubią tę wiadomość

    MamoZobacz.pl


    wff22n0auovilby7.png
  • Iwo Autorytet
    Postów: 597 1057

    Wysłany: 25 listopada 2014, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    x

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 grudnia 2014, 18:40

    am, lolka83, Paula_29, Camilia, Karola:) lubią tę wiadomość

    17u93e5e8a1j9elc.png 6b9cca1390b828e5.png
  • Mandalena Ekspertka
    Postów: 182 350

    Wysłany: 25 listopada 2014, 23:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siala wrote:
    Tak, wszystko tu bazuje na układzie przedsionkowym i czucia głębokiego.
    Test negatywny


    Oj, to przykro mi.
    Jeśli mogę pomóc, to wydaje mi się, że za dużo było serduszek na Twoim wykresie...
    Nie poddawaj się, powodzenia

  • lolka83 Autorytet
    Postów: 2233 2303

    Wysłany: 26 listopada 2014, 00:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwo wrote:
    Lolka oczywiście zrobisz jak chcesz, ale warto zacząć od podawania pojedynczych warzyw i owocow, zeby dziecko poznalo kazdy smak osobno, dopiero później mieszac. Moze to ma sens, tak mnie doradca laktacyjna uczyla.
    Am spokojnie z ta laktacja. Do wprowadzenia pelnych posiłków mamy jeszcze czas. A laktacja utrzyma sie nawet jak pozniej będziemy karmic tylko na noc. Najwazniejsza jest regularnosc. Ja zamierzam karmic rok, bo to uwielbiam. Oby tylko praca pozwolila....;)


    Wlasnie tak napisalam, ze zrobie, najpierw marchew a pozniej ziemniak, niestety ziemniak z marchwia bo nigdzie nie znalazlam samego...
    jednak pediatra mi powiedziala, zeby dawac zupki jarzynowe, co uwazam, za dziwnie, bo przeciez w zupce sa rozne warzywa, wiec jak cos sie stanie to skad mam wiedziec na co uczula...
    takze ja bede dawac odzielnie, powolutku po troszeczku, jesli w ogole bedzie chciala...a a jutro chyba kleik ryzowy z mlekiem zmieszam...

    CZy sa specjalne butelki do takiego klieku z mlekiem - odpowiednie smoczki? czy tylko na lyzecze?
    Nie mowie o tej wielofunkcyjnej lovi, bo ja zamierzam kupic.

    MamoZobacz.pl


    wff22n0auovilby7.png
  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 26 listopada 2014, 04:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolka ja widziałam chyba w gemini smoczki na których pisze, że do kaszki,one są chyba 6m+ i obok jest napisana kaszka

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • Mandalena Ekspertka
    Postów: 182 350

    Wysłany: 26 listopada 2014, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolka, ja kupiłam w Rossmanie smoczki AVENT z regulowanym wypływem, mają taką podłużną dziurkę na czubku. Są przeznaczone do gęstszych pokarmów.

‹‹ 536 537 538 539 540 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 sposobów jak zwiększyć inteligencję swojego dziecka jeszcze w brzuchu!

Czy wiesz, że na poziom inteligencji swojego dziecka możesz mieć już wpływ podczas ciąży? Połączenia nerwowe w mózgu dziecka tworzą się już na etapie życia płodowego. Stymulację neuronów w mózgu dziecka mogą zwiększać pewne aktywności. Sprawdź, co robić lub czego unikać, aby zadbać o optymalny rozwój mózgu Twojego dziecka! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Perimenopauza - czym jest, jak na nas wpływa i jak sobie możemy z nią poradzić!

Czym jest perimenopauza i czym różni się od menopauzy? Czy jeśli masz 40 lat to ten temat może dotyczyć również Ciebie? W jaki sposób perimenopauza się zaczyna? Jakie są typowe i nietypowe objawy spadku i burzy hormonów przed menopauzą? Czy można temu zapobiec, jak sobie radzić z objawami i jak dbać o zdrowie, gdy spada estrogen? Wraz z ekspertami stworzyliśmy dla Ciebie artykuł, z którego dowiesz się wszystkiego, czego potrzebujesz o swoim zdrowiu hormonalnym w okresie perimenopauzy.  

CZYTAJ WIĘCEJ