X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lipcowe Mamusie 2014
Odpowiedz

Lipcowe Mamusie 2014

Oceń ten wątek:
  • misia_k1 Autorytet
    Postów: 1530 1326

    Wysłany: 26 listopada 2014, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aniulka zaakceptowalam, podaj maila:)


    ewelina, mikulka dziewczyny odezwijcie sie.

    relg3e5e2kcajna5.png

    34bwflw13qaykthd.png
  • misia_k1 Autorytet
    Postów: 1530 1326

    Wysłany: 26 listopada 2014, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zdrówka dla Wikuni z okazji 4 miesięcy...caluskiii

    Karola:) lubi tę wiadomość

    relg3e5e2kcajna5.png

    34bwflw13qaykthd.png
  • misia_k1 Autorytet
    Postów: 1530 1326

    Wysłany: 26 listopada 2014, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karusia wrote:
    Hejka! Ja rowniez wyslalam Wam zaproszenia :) jak zobaczycie, ze ktos o dziwnej nazwie zaprosil Was do znajomosci, to ja :D a to dlatego, ze kiedys zalozylam fb zupelnie ot tak, bez zamiaru wkrecania sie, a oczywiscie po pewnym czasie sie wkrecilam.. ;) a nazwa juz zostala :) Na razie udalo mi sie odnalezc tylko Karolcie i Iwo :) swoja droga nieglupi pomysl z grupa zamknieta na fb ... wieksza anonimowosc :) tu nas kazdy podczytuje, oglada nasze prywatne zdjecia itp... co o tym myslicie?
    jestem zaaaa:) to kto podejmie sie stworzenia takiej grupki??ja to zielona w te klocki jestem:P

    relg3e5e2kcajna5.png

    34bwflw13qaykthd.png
  • lolka83 Autorytet
    Postów: 2233 2303

    Wysłany: 26 listopada 2014, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia_k1 wrote:
    jestem zaaaa:) to kto podejmie sie stworzenia takiej grupki??ja to zielona w te klocki jestem:P

    jak ma sie nazywac :)?

    MamoZobacz.pl


    wff22n0auovilby7.png
  • Camilia Autorytet
    Postów: 1963 2620

    Wysłany: 26 listopada 2014, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola zdrówka dla Wikusi z okazji 4 miesięcy :-)
    Mnie również podoba się pomysł z fb, jakby ktoś chciał mnie znaleźć to jestem w znajomych u Karoli :-)
    Aaa i dzisiaj poczułam jak ostre ząbki ma Jula, niedługo będę musiała używać osłonki na piersi :-P

    am, Karola:) lubią tę wiadomość

    ex2bi09kagxa44s8.png
    ex2bdf9hh28r1eq2.png
  • lolka83 Autorytet
    Postów: 2233 2303

    Wysłany: 26 listopada 2014, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Utworzyłam grupę HAPPY, taka nazwa mi się jakoś nasunęła :)
    Moge wyslac zaproszenia na maila, te dziewczyny co mam na Fb zaprosilam juz.
    Grupa jest tajna i nie mozna jej wyszukać.

    am, Iwo, Camilia, Karola:), Paula_29 lubią tę wiadomość

    MamoZobacz.pl


    wff22n0auovilby7.png
  • lolka83 Autorytet
    Postów: 2233 2303

    Wysłany: 26 listopada 2014, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MY po pierwszej marchewce! mala zjadla dwie lyzczeki, nawet nie wypluła, chociaż nie wiem czy jej smakowało czy wciągała aby sobie dziąsła ukoić...ale ubranko kolorowe :P
    Marudna dziś jakas teraz spi,
    Dziś mam kiepski dzien,wszystko mnie wkurza! mam wyrzuty sumienia, bo dzis bylam okropna dla mamy :( Eh, a tyle mi pomaga...grr

    am, Iwo, Karola:), Paula_29 lubią tę wiadomość

    MamoZobacz.pl


    wff22n0auovilby7.png
  • am Autorytet
    Postów: 1364 1711

    Wysłany: 26 listopada 2014, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas też dziś dzień marudy, Dawid nie bardzo chciał spać, a teraz sam nie wie co by chciał robić :/ Teraz je, mam nadzieję że jeszcze nie na noc. A w ogóle znów do południa wylegiwanie w łóżku, jakoś nie chciało mi się wstawać, może jutro ;)
    Zarzuciłam sobie za dużo roboty i nie wiem w co ręce włożyć, obiad, placek, pranie i mała maruda, nawet nie miałam kiedy zjeść :/

    Czy Wasze dzieci jedzą spokojnie, u mnie przeważnie popołudniami Dawid je, odrywa się, wierzga nogami, macha rękami i po max 10 min już tyle jest jedzenia.

    Lolka gratulacje pierwszej zjedzonej marchewy :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 listopada 2014, 19:14

    Karola:), Paula_29, karusia lubią tę wiadomość

    dxom6iyec1xrevh9.png a22c285df4fa527a.png
  • lolka83 Autorytet
    Postów: 2233 2303

    Wysłany: 26 listopada 2014, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Am, zaczynam sie martwic, ze mala zaczyna sie przestawiac na butle..je z piersi chwilke pozniej gapi sie po calym pokoju gada do mnie itd, mleko leci widze, myslalam, ze jest najedzona,a ona za chwilke jeczy, trwalo to ok godzinki, w koncu zrobilam butle 150ml i zjadla wszystko...kurcze...czyzby konczyl sie koniec cycowania...:(

    Karola:), karusia lubią tę wiadomość

    MamoZobacz.pl


    wff22n0auovilby7.png
  • BiB Autorytet
    Postów: 1446 1193

    Wysłany: 26 listopada 2014, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Loka, wysłałam Ci zaproszenie do przyjaciółek. Jak zaakceptujesz to podam Ci swoje personalia, nie chce tu tak na publicznym forum podawać ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 listopada 2014, 21:19

    karusia lubi tę wiadomość

    relg9vvjzvb9a3my.png
    f2w30dw4i59sqele.png
  • lolka83 Autorytet
    Postów: 2233 2303

    Wysłany: 26 listopada 2014, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BiB wrote:
    Loka, wysłałam Ci zaproszenie do przyjaciółek. Jak zaakceptujesz to podam Ci swoje oersonalia, nie chce tu tak na publicznym forum podawać ;)


    ok :) pewnie, ja tez nie chce tu sie ujawniac :)

    karusia lubi tę wiadomość

    MamoZobacz.pl


    wff22n0auovilby7.png
  • misia_k1 Autorytet
    Postów: 1530 1326

    Wysłany: 26 listopada 2014, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bib, spóźnione buziaki dla Szymonka z okazji 4 miesięcy:)

    Am, mój to już od dłuższego czadu je tylko spokojnie w środku nocy,a tak to kreci się dookoła-głowa jak radarek mu chodzi MA SA KRA.
    od kilku dni uwielbia mieć głowę odchylona max do tylu jak jest noszony na leżąco i tak zwiedza, a jak siedzi u mnie na kolanach lub podnoszę go z maty, to wypręża się tak jakby robił mostek....powinnam się martwic??

    Aniulka wysłałam:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 listopada 2014, 20:14

    Aniulka lubi tę wiadomość

    relg3e5e2kcajna5.png

    34bwflw13qaykthd.png
  • Karola:) Autorytet
    Postów: 1842 2145

    Wysłany: 26 listopada 2014, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękujemy za życzonka :* Nie mogę uwierzyć, że to już 4 m-ce odkąd słonko jest z nami...wy już macie prawie 5-miesięczne dzidzie, czas leci...

    Dzięki za wszystkie zaproszenia na fb, laski z Was niesamowite, wszytskie śliczne, zgrabne, a dzieciaczki cuuudowne <3
    Opcja z fejsem spoko, ciesze się, że się ujawniłyśmy i to chyba dzięki mnie, bo ja podałam dane, Kamila mnie zaprosiła, Misia przesłała książkę i tam znalazłam nazwisko i tak ruszyło :P

    Iwo dzięki za rady odnośnie karmienia, fajnie by było zostac przy kp na noc jak najdłużej, zobacze jak się uda, poza tym liczę, że mała zacznie KIEDYŚ przesypiac noce :P i że to kiedyś nastąpi prędzej niż za rok :D

    Usypiałam małą 2 h...masakra, dawno tak nie było! Zasnęła o 20stej...ciekawe jak pośpi w nocy.

    Iwo, am, Camilia lubią tę wiadomość

    l22n8u69ve8jfk3u.png
    f2w3sek2le1zbsij.png
  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 26 listopada 2014, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolka jak masz jeszcze mój mail to wyślij mi proszę zaproszenie;)albo napisze zaraz na priv

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 listopada 2014, 20:53

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 26 listopada 2014, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola gratulacje dla Wiki z okazji 4 m-cy ;)
    Nam chyba powoli przechodzi bunt,dziś nawet raz Zuzia zasnęła w łóżeczku, mam nadzieję, że niedługo wszystko wróci do normy

    Karola:), Iwo lubią tę wiadomość

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 26 listopada 2014, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Am u nas też był taki moment,mała po 5-7 min kończyła jeść, odrywała się, wszystko inne ją interesowało i nawet byliśmy w obawie u pediatry,że nie będzie przybierać, ale okazało się,że po prostu nauczyła się jeść szybciej i sprawniej(wcześniej jadła 20-30 min) bo i tak sporo przybrała przez te 3 tygodnie krótkiego jedzenia

    am, Karola:) lubią tę wiadomość

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • am Autorytet
    Postów: 1364 1711

    Wysłany: 26 listopada 2014, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_29 wrote:
    Am u nas też był taki moment,mała po 5-7 min kończyła jeść, odrywała się, wszystko inne ją interesowało i nawet byliśmy w obawie u pediatry,że nie będzie przybierać, ale okazało się,że po prostu nauczyła się jeść szybciej i sprawniej(wcześniej jadła 20-30 min) bo i tak sporo przybrała przez te 3 tygodnie krótkiego jedzenia

    Mam nadzieję że zaraz mu to przejdzie, bo nie mogę czasami, najpierw się rozgląda, potem się śmieje do mnie, za chwilę płacze, wpycha palce do buzi itp. ciężko go utrzymać :/

    Misia Dawid też robi mostki i cieszy się przy tym jak nie wiem co.
    A od dziś zaczął "kłapać" buzią i cały czas mówi przy tym "mamamamamama" ;)

    Paula_29, Karola:), Iwo lubią tę wiadomość

    dxom6iyec1xrevh9.png a22c285df4fa527a.png
  • BiB Autorytet
    Postów: 1446 1193

    Wysłany: 26 listopada 2014, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola, wszystkiego najlepszego dla Wikusi z okazji 4rech miesięcy :)

    My też jesteśmy dziś po pierwszej marchewce, aż mi słów brakuje żeby opisać to co się tu działo :/ Spodziewałam się, ze nie będzie chciał otworzyć buźki, lub że nie będzie chciał połknąć, będzie wypluwał i wszystko będzie ubabrane w marchewce,ale moje dziecko postanowiło mnie zaskoczyć!Jak tylko poczuł marchewkę na języku zaczął się krzywić, chciał wypluć ale nie umiał, więc postanowił zwymiotować (tak, tak, on potrafi wymiotować na zawołanie). Nie dałam za wygraną i zrobiłam jeszcze dwa podejścia, wszystkie zakończone w ten sam sposób. Efekt jest taki, że marchewki nie zjadł, a pozbył się z żołądka calutkiego mleczka jakie tam zalegało :(

    No i teraz myślę, że chyba powinnam poczekać z tydzień, dwa i spróbować jeszcze raz, jak myślicie?

    Misia, dziękujemy za życzenia :) Ehh sama nie wiem kiedy to zleciało, dopiero co przecież testowałam...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 listopada 2014, 21:28

    relg9vvjzvb9a3my.png
    f2w30dw4i59sqele.png
  • am Autorytet
    Postów: 1364 1711

    Wysłany: 26 listopada 2014, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bib gdzieś mi się obiło o uszy że tak może być jeśli dziecko nie gotowe, może marchewkę odłóż a spróbuj z ziemniakiem :)

    Iwo, BiB lubią tę wiadomość

    dxom6iyec1xrevh9.png a22c285df4fa527a.png
  • BiB Autorytet
    Postów: 1446 1193

    Wysłany: 26 listopada 2014, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    am wrote:
    Bib gdzieś mi się obiło o uszy że tak może być jeśli dziecko nie gotowe, może marchewkę odłóż a spróbuj z ziemniakiem :)

    Też mi się tak wydaje, tylko właśnie nie wiem, czy powinnam wogóle poczekać z tym smakowaniem, czy spróbować z czymś innym...

    relg9vvjzvb9a3my.png
    f2w30dw4i59sqele.png
‹‹ 538 539 540 541 542 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ