X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lipcowe Mamusie 2014
Odpowiedz

Lipcowe Mamusie 2014

Oceń ten wątek:
  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 4 lutego 2015, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    am wrote:
    He he he to też "nieźle" ......

    U mnie taka akcja by się nie zdarzyła, za cycka Dawid by się dał "pokroić" :) a tym bardziej nie odmówił by, żeby w ten sposób zasnąć ;)
    U nas to samo,Zuzia cycka nigdy nie odmówi:)

    Karola:), am lubią tę wiadomość

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • lolka83 Autorytet
    Postów: 2233 2303

    Wysłany: 4 lutego 2015, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    am wrote:
    A czy te body w rozmiarze 74/80 są szerokie? Bo ja jak coś myślałam żeby jakieś body kupić i te spodenki w dwupaku mi się podobają. Pytam bo ja nie mam jak iść do lidla i może szwagierkę poślę, to nam coś kupi.


    Hmm, one sa dobre na Wiki, ona wielkim grubasem nie jest, ale do chudych tez nie nalezy, ja je bardzo lubie, leza na niej ladnie. Ten material, jest naparwde milutki...Mielismy takie na 68 w sowy, 3 pary rozne, ale to byly moje ulubione body forever :P

    Spodenki tez mam, ale na 68 i 74 w ogole nie uzywalam, nie wiem czemu, zapomnialam, ale tez nie sa jakies mega szerokie. Moze te 74 jeszcze jej pozakladam.

    am lubi tę wiadomość

    MamoZobacz.pl


    wff22n0auovilby7.png
  • am Autorytet
    Postów: 1364 1711

    Wysłany: 4 lutego 2015, 23:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suuuper, Dawid po godzinie usypiania spał godzinę ........... i suszarka już nie działa :( co jest grane .........

    dxom6iyec1xrevh9.png a22c285df4fa527a.png
  • lolka83 Autorytet
    Postów: 2233 2303

    Wysłany: 5 lutego 2015, 00:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    am wrote:
    Suuuper, Dawid po godzinie usypiania spał godzinę ........... i suszarka już nie działa :( co jest grane .........


    ??? jadl dzis cos innego? Zeby?!
    Moja od kilku dni sie dziwnie tez zachowuje, jakby jej odwalilo, placze na zawolanie, marudzi, nie daje sie przebrac...eh, moze jakies skoki, no bo co innego? Zeby?

    MamoZobacz.pl


    wff22n0auovilby7.png
  • am Autorytet
    Postów: 1364 1711

    Wysłany: 5 lutego 2015, 00:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lolka83 wrote:
    ??? jadl dzis cos innego? Zeby?!
    Moja od kilku dni sie dziwnie tez zachowuje, jakby jej odwalilo, placze na zawolanie, marudzi, nie daje sie przebrac...eh, moze jakies skoki, no bo co innego? Zeby?

    W sumie nie jadł nic nowego :/ Zęby dwa mu idą, bo jedną jedynkę ma na kilka mm, a druga się tyle co wybiła.

    A takie inne zachowanie ja też zauważyłam. Np. jak kładę go z rąk przeważnie jest płacz, tak na kilka sekund i za chwilę się bawi. Wczoraj bawił się moim szalikiem po spacerze, zdjął go z krzesła, kopał, szarpał i cały się w niego zaplątał. podeszłam i go odmotałam to był taki płacz i protest ze szok, a było go nie ruszać ;) więc kolejną zasadę wprowadziłam w życie, jak się dziecko spokojnie bawi to nawet nie podchodzę żeby nie przeszkadzać :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2015, 00:24

    lolka83, Camilia, Paula_29 lubią tę wiadomość

    dxom6iyec1xrevh9.png a22c285df4fa527a.png
  • lolka83 Autorytet
    Postów: 2233 2303

    Wysłany: 5 lutego 2015, 00:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    am wrote:
    W sumie nie jadł nic nowego :/ Zęby dwa mu idą, bo jedną jedynkę ma na kilka mm, a druga się tyle co wybiła.

    A takie inne zachowanie ja też zauważyłam. Np. jak kładę go z rąk przeważnie jest płacz, tak na kilka sekund i za chwilę się bawi. Wczoraj bawił się moim szalikiem po spacerze, zdjął go z krzesła, kopał, szarpał i cały się w niego zaplątał. podeszłam i go odmotałam to był taki płacz i protest ze szok, a było go nie ruszać ;) więc kolejną zasadę wprowadziłam w życie, jak się dziecko spokojnie bawi to nawet nie podchodzę żeby nie przeszkadzać :)


    Może taki etap :)
    Widzę, że 7 miesiąc przynosi zmiany :P NAsze maluchy już kumate sie robią i zaczyna sie :P
    Moja dzis ogladajac jak co wieczór przed kąpaniem piosenki( te co kiedys wrzucalam )dorawala klawiature, jak jej zabralam to pisk i placz, nie moglam uspokic, ja pierdykam :P I takze wszytskim, kable, jakies inne rzeczy, eh :P

    lece spac, dobranoc :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2015, 00:46

    MamoZobacz.pl


    wff22n0auovilby7.png
  • Karola:) Autorytet
    Postów: 1842 2145

    Wysłany: 5 lutego 2015, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiktoria zaczęłą się tak wydzierac przy przebieraniu, że to co było kiedyś to było leciutko, teraz to dosłownie jakby ze skóry ją obdzierali. Dlatego musze ją brać sposobem, na siedząxco, albo w różnych pokojach rozbierać poszczególne części...najgorzej jest przy ubieraniu na spacer. Chyba właśnie dzieci są kumate i protestują...

    Am jak nocka? Paula, jak u Was?
    Misia jak Jasiu?

    Manadelna, Maja, Marta, co u Was?

    am, Paula_29 lubią tę wiadomość

    l22n8u69ve8jfk3u.png
    f2w3sek2le1zbsij.png
  • karusia Autorytet
    Postów: 716 977

    Wysłany: 5 lutego 2015, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doris, krzesełko polecam, jest bardzo ładne, dobrze wykonane i mała uwielbia w nim siedzieć. Warte swojej ceny :)

    Ubranka z lidla zakupione, szczególnie dżinsiki mi się spodobaly i body tradycyjnie ;)

    Test negatywny! Uff :) więc crossfit u mnie idzie pełną gębą!

    U nas były dwie nocki super, a dwie poprzednie znowu częstsze pobudki.. U nas to przez zęby na bank :/

    Karola:) lubi tę wiadomość

    km5st5odu2rt42xe.png
  • karusia Autorytet
    Postów: 716 977

    Wysłany: 5 lutego 2015, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak Zosia ma gorsze chwile od razu wracam myślami do tego:

    http://www.nytimes.com/2015/02/04/opinion/nasza-klatwa.html?_r=3

    i cieszę się że jest jaka jest i marudzi ;)

    Paula_29 lubi tę wiadomość

    km5st5odu2rt42xe.png
  • kasjja Autorytet
    Postów: 561 594

    Wysłany: 5 lutego 2015, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koleżanka lekarka w ramach wolontariatu pojechała do Szpitala w Tanzanii, pracuje też na intensywnej terapii noworodka, warunki zupełnie inne niż u nas, totalna prowizorka, a i tak to jeden z najlepszych szpitali w okolicy. Sporo dzieci umiera. Można pomóc:

    "Czesc ludzie, moze ktos z Was chcialby przeznaczyc jakis grosz na szpital w ktorym pracuje? Polska Misja Medyczna wspiera mnie logistycznie i jest mozliwosc przelania jakis srodkow na ich fundacje:) Ja Was na bezaco bede infromowac na co przeznaczymy pieniazki. Najprawodpodobniej bedzie to niezbedny sprzet medyczny. Z gory dzieki. Asante sana!!!

    http://pmm.sos.pl/2015/02/apel-o-wsparcie-szpitala-w-tanzanii/ "

    karusia lubi tę wiadomość

    l22nzbmhsqrq54a6.png
    mhsv15nmkhg23r51.png
  • misia_k1 Autorytet
    Postów: 1530 1326

    Wysłany: 5 lutego 2015, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Camilia, Julia ślicznie w tym avatarku wygląda:)

    Paula,to Zuzia ma podobny smak do Jasia,jeśli chodzi o owoce:)
    Mam nadzieję, kurcze wierze,że jeszcze chwila i zobaczysz perełki w buzi.
    A usg brzuszka wyszło w porządku,bo pamięta, ze Zuzia miała robione w zeszłym roku-lub na początku tego.

    Dzięki Karola, ze pytasz:)Nocka znośna.Jasio marudziak Kochany. Serce pęka jak Maleństwo cierpi i nie wiesz jak możesz mu pomóc. Katarek jest i to jest jego największy wróg.
    Jaś spi już 2h i kurde dylemat-budzić czy nie...w nocy budził się kilka razy a ostatecznie nie spał od 5 rano.

    Pogoda taka ładna, no ale niestety spacerki zabronione.
    Am i jak nocka,oby te ząbki Dawidkowi szybciutko wyszły.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2015, 11:57

    Camilia, Paula_29 lubią tę wiadomość

    relg3e5e2kcajna5.png

    34bwflw13qaykthd.png
  • am Autorytet
    Postów: 1364 1711

    Wysłany: 5 lutego 2015, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    no u nas nie było aż tak tragicznie jak myślałam, jak po kolejnym usypianiu Mały zasnął to obudził się przed 3, ale wystarczyła suszarka i dospał do 5:45 i od tej godziny wiszenie na cycku plus drzemki aż do 10, ale ja musiałam trochę poleżeć.

    Dziś u nas okropna pogoda szaro, ponuro, paskudnie. Pewnie koło 14 dopiero wyjdziemy. Wieczorem szwagierka obiecała zaglądnąć do lidla, ciekawe czy coś jeszcze dostanie.

    dxom6iyec1xrevh9.png a22c285df4fa527a.png
  • Camilia Autorytet
    Postów: 1963 2620

    Wysłany: 5 lutego 2015, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Kochane :-)
    Byłam dzisiaj w Lidlu i kupiłam Julce body w rozmiarze 74/80 i faktycznie są spore, myślę, że tak za 2 max 3 miesiące będą dobre. Wzięłam też pajaca welurowego ale w sumie chyba go oddam bo nie pomyślałam, że jak Jula do niego podrośnie to będzie na niego za ciepło. Jak sądzicie?
    Misia ja bym Jasia nie budziła. Niech śpi Biedactwo. Moja Jula też w dzień śpi około 11 tak 1,5- 3 godziny i jej nie budzę, widocznie tego potrzebuje. Czasami ma jeszcze drzemkę 0,5 godziny około 17 no i póżniej około 21 sen nocny. Mi się wydaje, że jak moje dziecko mało śpi w dzień to nie może też zasnąć wieczorem. Dlatego od tej 11 daję jej pospać ile potrzebuje a wieczorem ewentualnie ograniczam drzemki.
    Am nie byłam w Biedronce ale w Netto kaszka Sinlac jest po 21,79 zł w regularnej cenie więc też nieźle ;-) Może jutro podjadę do Biedry po słoiczki. A to tylko deserki czy obiadki też są w promocji?
    Miłego dnia życzę :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2015, 13:47

    am lubi tę wiadomość

    ex2bi09kagxa44s8.png
    ex2bdf9hh28r1eq2.png
  • lolka83 Autorytet
    Postów: 2233 2303

    Wysłany: 5 lutego 2015, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas znow pobudka przed 8 na mleko, no i po butli tarla oczy, chciala spac, ale odlozona do lozeczka, przewala sie na brzuch i stekala, wiec maz ja zabral do kojca bo szykowal sie do pracy a ja kimalam...tylko oczywiscie caly dzien nam sie zaburzyl, bo byla tak spiaca, ze zasnela przed 10 i spała do 11.30,a normalnie to o tej porze idzie spac...ja z nia tez kimnęłam.
    Wkurza mnie to, bo teraz nie wiem, jak ona wstanie, jak cokolwiek sobie planowac, wszystko bylo ulozone, a teraz znow ukladac od nowa :(

    Poprosilam tate aby wpadl do nas, a ja pojechalam do lidla, kupilam malej, body kilka sztuk, dresik, pajacyk, bluzeczki i spioszki, leginsy...wszystko na 74/80 mysle, ze za miesiac powinno byc dobre...wzielam tez sloiczki hippa i soczki.
    Tata ja dotrzymal do 3 i po butli mi padla na rekach...tylko, ze teraz juz mam nadzieje, ze pospi do ok 17 i jakos do 20 wytrzyma :P Dzis mega maruda, wszystko ciekawe tylko nie zabawki, od tygodnia mi dziecko zamienili..dokladnie skonczyla 7 miesiac i jazdy :)


    Misia dobrze, że JAs juz lepiej, ja uwazam, ze jak on chce spac to ty mu dawaj, bo sama wiesz jak z nockami u Was ciezko...

    Am dobrze, ze nie bylo tak zle :)

    Karusia jakie kupilas jeansy, bo ja nic ciekawego nie wylukalma, jakos mi się nie podobaly...jedne bylyw groszki, ale mialam wrazenie, ze sa dosc szczuple w pasie i nie wzielam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2015, 15:46

    am lubi tę wiadomość

    MamoZobacz.pl


    wff22n0auovilby7.png
  • mikulka Autorytet
    Postów: 586 819

    Wysłany: 5 lutego 2015, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ja też zrobiłam zakupy w lidlu ;-) body na 74/80, leginsy w dwupaku, sukienkę dzinsowa na 80 cm i spodnie w groszki tez na 80(a ja się zastanawiam czy nie za szerokie właśnie :-) )
    Oczywiście nie wstałam rano by jechać. Zostawilam małą z mamą i poszłam w południe i body bbyło zaledwie kilka paczek, a sukienki tylko trzy. Jednak trzeba następnym razem zmobilizować się i jechać rano ;-)

    U nas nocka ekstra, jedna pobudka o 4:15 i spanie do 7:20 :-)

    Misia, daj się malutkiemu teraz wyspać jak ma taką potrzebę, bo potem będzie marudzil ;-)

    Odezwę się wieczorkiem, lecę po małego do szkoły. Miłego popołudnia :-D

    Camilia, am lubią tę wiadomość

    tb73e6ydzfb83uo0.png
  • Karola:) Autorytet
    Postów: 1842 2145

    Wysłany: 5 lutego 2015, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde, mnie zadowolić to też ciezko, pojechalam na szybko do Lidla, tesciowa z małą została. o 16stej miała być pora spania, więc zachrzaniam po tym Lidlu, ledwo mój M. mnie doganiał - kupiłam te 3 bluzeczki, 2 pary body, 2 pary rajstop i jeansy - generalnie najbardziej zalezało mi na pajacu do spania, welurowego nie chcialam bo za ciepło, i byl tylko jeden bawełniany na 74/80 - duży, a ja potrzebuje na teraz i nie wziełam, i wracam szybko a tak Wiki śpi z tesciowa w łóżku...troszke sie wkurzylam, bo mowilam ze bede ja usypiac, jak wroce, pewnie marudziła i wzięła ją do spania. Jak byla gondola, to spała w wozku, teraz spacerówka jest u nas u góry i teraz musi z nia lezec, bez sensu. Podejrzewam, ze pospi max 30 minut i sie obudzi bo tam non stop ktos przychodzi, puka, stuka...wnerw :P
    A ja na 18sta na fitness :)
    Lecę coś poograniać dopoki dziecko "sprzedane".

    am lubi tę wiadomość

    l22n8u69ve8jfk3u.png
    f2w3sek2le1zbsij.png
  • BiB Autorytet
    Postów: 1446 1193

    Wysłany: 5 lutego 2015, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie też udało się kupić kilka ubranek w lidlu :) Byłam o 11 to wszystko jeszcze było w ilościach hurtowych, mało było tylko bawełnianych pajacyków.

    Am, a czemu nie mogłaś wziąć Dawidka i skoczyć do Lidla na Siewną?Przecież to niedaleko od Ciebie...

    Karola, zazdroszczę fitnesu, ja miałam chodzić w pon i pt, to w pon zasiedzieliśmy się u Chrzestnego naszego Szymka, a jutro mąż wyjeżdża na weekend do Kłodzka, więc nie mam z kim zostawić małego. W domu ćwiczę już coraz mniej, totalnie nie mam siły przez te korepetycje :( Dobrze, ze chociaż kaski trochę wpadnie, to mi się humor poprawia:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2015, 19:32

    Karola:), Paula_29, am lubią tę wiadomość

    relg9vvjzvb9a3my.png
    f2w30dw4i59sqele.png
  • BiB Autorytet
    Postów: 1446 1193

    Wysłany: 5 lutego 2015, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, tye niekapki z Aventu to takie macie, bo muszę w końcu kupić..

    http://allegro.pl/avent-kubek-niekapek-butelka-200-ml-6m-kolory-i5022686191.html

    relg9vvjzvb9a3my.png
    f2w30dw4i59sqele.png
  • Karola:) Autorytet
    Postów: 1842 2145

    Wysłany: 5 lutego 2015, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam z aventu.

    Wiki zasypia, a ja padam na twarz, czuje jakby ktoś ze mnie siły wypompował, ale na zajeciach myslalam, ze bedzie jeszcze gorzej. Nie było tak zle z moja kondycja, tylko teraz masakra, jutro pewnie zakwasy...Ale chce chodzic :)

    Miłego wieczoru kochane :)

    Paula, jak Zuzia? Jak Wasz dzisiejszy dzień?

    Paula_29, am lubią tę wiadomość

    l22n8u69ve8jfk3u.png
    f2w3sek2le1zbsij.png
  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 5 lutego 2015, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny

    U nas bez zmian i noc ciężka i dzień, ale właśnie obejrzałam ten film co Karusia wrzuciła, siedzę i płaczę i nie będę narzekać, niech nie śpi i marudzi jak ma ochotę

    misia_k1, karusia lubią tę wiadomość

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
‹‹ 648 649 650 651 652 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ