X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lipcowe Mamusie 2014
Odpowiedz

Lipcowe Mamusie 2014

Oceń ten wątek:
  • Karola:) Autorytet
    Postów: 1842 2145

    Wysłany: 5 lutego 2015, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jaki film?

    l22n8u69ve8jfk3u.png
    f2w3sek2le1zbsij.png
  • am Autorytet
    Postów: 1364 1711

    Wysłany: 5 lutego 2015, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bib kubeczek taki http://nodik.pl/kubek-latwe-picie-200ml-6m-avent-fioletowy-p-2711.html
    A do lidla mam rzeczywiście nie tak daleko ale droga kiepska ;) nie ma chodnika ani nawet pobocza, poza tym w tym lidlu rzadko co jest po południu :)

    dxom6iyec1xrevh9.png a22c285df4fa527a.png
  • Karola:) Autorytet
    Postów: 1842 2145

    Wysłany: 5 lutego 2015, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz wiem jaki film, widzialam ten material jakis czas temu na tvn24, nie moglam przestac plakac!

    l22n8u69ve8jfk3u.png
    f2w3sek2le1zbsij.png
  • am Autorytet
    Postów: 1364 1711

    Wysłany: 5 lutego 2015, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola:) wrote:
    jaki film?

    Karusia dziś w poście dała link do filmu, przyznaję nie obejrzałam jeszcze.

    Karola minęłam się z Twoim postem

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2015, 20:54

    dxom6iyec1xrevh9.png a22c285df4fa527a.png
  • misia_k1 Autorytet
    Postów: 1530 1326

    Wysłany: 5 lutego 2015, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tylko weszlam na ten link i przeczytalam pierwsze zdanie i na tym sie skonczylo....
    Odkad mam Jasienka jestem megaaaaa wrazliwa w kontekscie macierzynstwa,malutkich dzieci,ich chorob i krzywd...jak tylko slysze cos w radiu lub tv od razu zmieniam stacje/program bo mi serce peka.

    Jasia,wreszcie obudzilam bo spal 3h!!!potem obiadek i drzemka 1.5h i tez wybudzalam....widac,ze odsypia noc. Mam nadzieje,ze w nocy pospi do 3:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2015, 21:03

    lolka83, karusia, am lubią tę wiadomość

    relg3e5e2kcajna5.png

    34bwflw13qaykthd.png
  • Camilia Autorytet
    Postów: 1963 2620

    Wysłany: 5 lutego 2015, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia mam tak samo jak Ty, nie mogę oglądać filmów w których dziecku dzieje się krzywda bo jestem za wrażliwa i później bardzo to przeżywam. No zapewne Jaś odsypiał ;-) Życzę Wam spokojnej nocy :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2015, 21:11

    ex2bi09kagxa44s8.png
    ex2bdf9hh28r1eq2.png
  • BiB Autorytet
    Postów: 1446 1193

    Wysłany: 5 lutego 2015, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    am wrote:
    Bib kubeczek taki http://nodik.pl/kubek-latwe-picie-200ml-6m-avent-fioletowy-p-2711.html

    To jest chyba ten sam, tylko wzór na butelce inny.

    am lubi tę wiadomość

    relg9vvjzvb9a3my.png
    f2w30dw4i59sqele.png
  • lolka83 Autorytet
    Postów: 2233 2303

    Wysłany: 5 lutego 2015, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BiB wrote:
    Dziewczyny, tye niekapki z Aventu to takie macie, bo muszę w końcu kupić..

    http://allegro.pl/avent-kubek-niekapek-butelka-200-ml-6m-kolory-i5022686191.html


    taki, tylko rozowy. Maz kupil wtedy w mothercare i okazal sie bardzo dobry :)

    http://www.amazon.co.uk/Philips-Avent-Easy-Spout-Handle/dp/B00N3P9F28

    MamoZobacz.pl


    wff22n0auovilby7.png
  • lolka83 Autorytet
    Postów: 2233 2303

    Wysłany: 5 lutego 2015, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BiB wrote:
    To jest chyba ten sam, tylko wzór na butelce inny.

    inny

    MamoZobacz.pl


    wff22n0auovilby7.png
  • lolka83 Autorytet
    Postów: 2233 2303

    Wysłany: 5 lutego 2015, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Camilia wrote:
    Misia mam tak samo jak Ty, nie mogę oglądać filmów w których dziecku dzieje się krzywda bo jestem za wrażliwa i później bardzo to przeżywam. No zapewne Jaś odsypiał ;-) Życzę Wam spokojnej nocy :-)


    jak pisalam wczesniej mam tak samo :(

    MamoZobacz.pl


    wff22n0auovilby7.png
  • lolka83 Autorytet
    Postów: 2233 2303

    Wysłany: 5 lutego 2015, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    am wrote:
    Bib kubeczek taki http://nodik.pl/kubek-latwe-picie-200ml-6m-avent-fioletowy-p-2711.html
    A do lidla mam rzeczywiście nie tak daleko ale droga kiepska ;) nie ma chodnika ani nawet pobocza, poza tym w tym lidlu rzadko co jest po południu :)

    tak to ten :)

    MamoZobacz.pl


    wff22n0auovilby7.png
  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 5 lutego 2015, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola:) wrote:
    Wiktoria zaczęłą się tak wydzierac przy przebieraniu, że to co było kiedyś to było leciutko, teraz to dosłownie jakby ze skóry ją obdzierali. Dlatego musze ją brać sposobem, na siedząxco, albo w różnych pokojach rozbierać poszczególne części...najgorzej jest przy ubieraniu na spacer. Chyba właśnie dzieci są kumate i protestują...

    U nas to samo, od kilku dni Zuzia płacze przy przebieraniu pieluchy (zawsze przy tym się śmiała) zaczęła bać się czegoś w kąpieli bo też płacze jak ją włożymy do wanny i od dwóch dni płacze na spacerze, więc nie wiem co to, do skoku jeszcze nam chyba daleko bo to dopiero następny 33 tydzień

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • lolka83 Autorytet
    Postów: 2233 2303

    Wysłany: 5 lutego 2015, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niech mi któraś z Was napisze, jak usypiacie dzieci, jak tra oczy, ziewaja a nie moga zasnąc...co rano tak teraz mam, wczesniej odkladalam troche sie pokrecila i spala...a teraz staje na glowie, przewraca sie na brzuch, chce siadac...no i w koncu jak kilka razy przekladam to zaczzyna ryczec i tyle.
    Nawet suszarka nie pomaga w takich sytuacjach...dzis sie tak dwa razy zdarzylo...
    W ogole nie wiem co sie z nia dzieje, jakby jakis skok, juz sama nie wiem...doznala pobudzenia...ledwo pieluszke jej mozna zalozyc, zaraz na brzuch i wedrowka po lozku.

    Z ubieraniem tak jak u Karoli chyba, to masakra jakas :) Zawsze bylo slabo ale od kilku dni...to hardcore, a szczegolnie jak wkladam jej rekawki, ryk i niezadowolenie...)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2015, 21:34

    MamoZobacz.pl


    wff22n0auovilby7.png
  • lolka83 Autorytet
    Postów: 2233 2303

    Wysłany: 5 lutego 2015, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_29 wrote:
    U nas to samo, od kilku dni Zuzia płacze przy przebieraniu pieluchy (zawsze przy tym się śmiała) zaczęła bać się czegoś w kąpieli bo też płacze jak ją włożymy do wanny i od dwóch dni płacze na spacerze, więc nie wiem co to, do skoku jeszcze nam chyba daleko bo to dopiero następny 33 tydzień


    Paula u nas nie lepiej, znow zaczela sie bac jak maz nalewa do wanienki wode, tego strumienia prysznica, o co kaman>?!

    MamoZobacz.pl


    wff22n0auovilby7.png
  • Camilia Autorytet
    Postów: 1963 2620

    Wysłany: 5 lutego 2015, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jula też od paru dni nie lubi spacerów, płacze i nic jej nie zadowala w wózku. Max 30 minut i musimy iść do domu :-/
    A co do ubierania to mamy tak samo- dziecko jest wtedy złe wrrr :-P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2015, 21:47

    ex2bi09kagxa44s8.png
    ex2bdf9hh28r1eq2.png
  • karusia Autorytet
    Postów: 716 977

    Wysłany: 5 lutego 2015, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co, mi się wydaje, że ramy czsowe, które podaje literatura odnośnie skoków rozwojowych, sa tylko orientacyjne... Moja Zosia ostatnio była tego najlepszym przykładem... Skok powinien być między 22 a 26 tygodniem, a Zosia miała dokładnie 28,5 tygodnia jak zaczęły się akcje i był to ewidentny skok. Więc nie ma co się zastanawiać, jeżeli nie ma nic niepokojącego w zachowaniu malucha, to widocznie taki czas przyszedł, że dziecko się zmienia i niestety musimy to zaakceptować.. :)

    Film niełatwy. Ja w pierwszej chwili wyłaczyłam ten film, bo stwierdziłam, że nie dam rady oglądać cierpienia dziecka, bo od razu utożsamiam je z moim dzieckiem... A później stwierdziłam, że dam radę i płakałam tylko jak mu zmieniali tracheo... Widać było jak to dzieciątko, chociaż takie malutkie ma błagalne spojrzenie i jest przerażone... :(

    Dziewczyny przyszedł dzisiaj mój organizer do wózka (polecam, jest bardzo ładny i funkcjonalny) torba skip hop (jest okej, chciaż żałuję, że nie kupiłam którejś z kolekcji limitowanej) i bunkier <3 moja największa materialna miłość :D nie żałuję ani złotówki na niego wydanej :D jest ładny i baaaardzo ciepły :) na fb wrzuciałam zdjęcie śpiącej Zosi :)

    am, misia_k1 lubią tę wiadomość

    km5st5odu2rt42xe.png
  • karusia Autorytet
    Postów: 716 977

    Wysłany: 5 lutego 2015, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola:) wrote:
    jaki film?

    Karolciu, czy Ty wszystkie moje posty omijasz? :D

    Karola:) lubi tę wiadomość

    km5st5odu2rt42xe.png
  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 5 lutego 2015, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karusia myślę, że tak bym sobie wytłumaczyła, gdyby nie to że w tych ramach czasowych Zuzia ewidentnie skok przechodziła, więc dlatego mi to teraz nie pasuje.
    I rzeczywiście jakoś tak się złożyło, że maluchy mimo różnego wieku teraz dają nam popalić (może się umówiły:)
    Ale jest to pocieszające, bo oznacza , że nic złego się nie dzieje i wkrótce powinno minąć

    Co do rękawków Zuzia nauczyła się tak sprytnie wyciągać i prostować ręce, że śmiejemy się z mężem że sama się właściwie ubiera. Najgorzej jak przyjdzie do zapinania, albo wkładania kombinezonu, wtedy współpracy brak

    karusia, misia_k1 lubią tę wiadomość

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 5 lutego 2015, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla mamusiek, które dużo razy karmią w nocy coś na pocieszenie:

    http://mataja.pl/2015/02/o-nocnym-mleku-czy-karmienie-noca-jest-potrzebne/

    karusia lubi tę wiadomość

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • lolka83 Autorytet
    Postów: 2233 2303

    Wysłany: 5 lutego 2015, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karusia wrote:
    Wiecie co, mi się wydaje, że ramy czsowe, które podaje literatura odnośnie skoków rozwojowych, sa tylko orientacyjne... Moja Zosia ostatnio była tego najlepszym przykładem... Skok powinien być między 22 a 26 tygodniem, a Zosia miała dokładnie 28,5 tygodnia jak zaczęły się akcje i był to ewidentny skok. Więc nie ma co się zastanawiać, jeżeli nie ma nic niepokojącego w zachowaniu malucha, to widocznie taki czas przyszedł, że dziecko się zmienia i niestety musimy to zaakceptować.. :)

    Film niełatwy. Ja w pierwszej chwili wyłaczyłam ten film, bo stwierdziłam, że nie dam rady oglądać cierpienia dziecka, bo od razu utożsamiam je z moim dzieckiem... A później stwierdziłam, że dam radę i płakałam tylko jak mu zmieniali tracheo... Widać było jak to dzieciątko, chociaż takie malutkie ma błagalne spojrzenie i jest przerażone... :(

    Dziewczyny przyszedł dzisiaj mój organizer do wózka (polecam, jest bardzo ładny i funkcjonalny) torba skip hop (jest okej, chciaż żałuję, że nie kupiłam którejś z kolekcji limitowanej) i bunkier <3 moja największa materialna miłość :D nie żałuję ani złotówki na niego wydanej :D jest ładny i baaaardzo ciepły :) na fb wrzuciałam zdjęcie śpiącej Zosi :)


    KOtek wrzuc mi na FB linki na priva tych rzeczy co kupilas skoro jestes zadowolona :) ?

    karusia lubi tę wiadomość

    MamoZobacz.pl


    wff22n0auovilby7.png
‹‹ 649 650 651 652 653 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża - najważniejsze rzeczy, które powinnaś wiedzieć oczekując dziecka

Są rzeczy, które każda kobieta w ciąży powinna wiedzieć. Podstawowa wiedza o ciąży zapewni Ci komfort i bezpieczeństwo zarówno Twoje jak i Twojego dziecka. Przeczytaj między innymi od kiedy liczony jest początek ciąży, o jakich badaniach w ciąży nie możesz zapomnieć lub czy plamienie w ciąży jest niebezpieczne. 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 naturalne sposoby na mdłości w ciąży

Mdłości i nudności to jedna z najczęstszych i najbardziej typowych dolegliwości w pierwszych tygodniach ciąży. Czym są one spowodowane i jak sobie pomóc? Poznaj sprawdzone i skuteczne sposoby, jak zmniejszyć mdłości w ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ