X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lipcowe Mamusie 2014
Odpowiedz

Lipcowe Mamusie 2014

Oceń ten wątek:
  • Iwo Autorytet
    Postów: 597 1057

    Wysłany: 13 lutego 2015, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikulka wrote:
    Kotek, to są placki ziemniaczane :-D

    Iwo, biedny Dawidek ... oby ząbki szybko się pokazały i ból opuścił prędko malutkiego !!!
    Mikulka, my juz mamy 4 zeby...tzn.proces wyzynania caly czas trwa, bo maja dopiero kilka milimetrów. I apetytu tez nie ma, tylko by na cycu wisial, obiadkow nie chce jesc. Ale bez kitu od ponad 2 tyg codziennie cos....niech to się juz skończy! !!

    17u93e5e8a1j9elc.png 6b9cca1390b828e5.png
  • marta&hania Ekspertka
    Postów: 174 343

    Wysłany: 13 lutego 2015, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ivo miałaś luzy na początku a teraz to coś okropnego:( u nas zeby też dokuczają ale smaruje czasem żelem i tylko to, chociaż wybudza mi się w nocy co godzinę i czasem marudza w dzień, ale nie ma gorączki.

    Najgorsze z tego wszystkiego ze te żeby to dopiero początek, ciekawe jak będzie z kolejnymi

    Jak mam przemycić jajo kiedy hania nie chce obiadów? jak zje 3 łyżeczki to dobrze później pluje i ucieka:(

    l22nio4pqrnzhmck.pngc233c97d9c4db1a0.png
  • mikulka Autorytet
    Postów: 586 819

    Wysłany: 13 lutego 2015, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwo wrote:
    Mikulka, my juz mamy 4 zeby...tzn.proces wyzynania caly czas trwa, bo maja dopiero kilka milimetrów. I apetytu tez nie ma, tylko by na cycu wisial, obiadkow nie chce jesc. Ale bez kitu od ponad 2 tyg codziennie cos....niech to się juz skończy! !!

    Iwo, a ja zawsze myślałam, że jak ząbek przebije dziąsło to dolegliwości mijają, a to wcale tak nie jest ... Mam teraz drugie dziecko, a niektóre sprawy są mi zupełnie obce. Mikolajowi rosły ząbki jak grzyby po deszczu. Zobaczymy jak będzie z Julą, narazie ani widu ...

    PLENDZE = PLACKI ZIEMNIACZANE :-D

    Karola:), Iwo lubią tę wiadomość

    tb73e6ydzfb83uo0.png
  • Camilia Autorytet
    Postów: 1963 2620

    Wysłany: 13 lutego 2015, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też najbardziej jetem zadowolona z pomarańczowych pampersów.

    Dzisiaj na 20 wybieram się z koleżanką do kina na 50 twarzy Greya Haaa :-)

    mikulka, Karola:), lolka83 lubią tę wiadomość

    ex2bi09kagxa44s8.png
    ex2bdf9hh28r1eq2.png
  • mikulka Autorytet
    Postów: 586 819

    Wysłany: 13 lutego 2015, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Camilia wrote:
    Ja też najbardziej jetem zadowolona z pomarańczowych pampersów.

    Dzisiaj na 20 wybieram się z koleżanką do kina na 50 twarzy Greya Haaa :-)

    Ja się wybieram w poniedziałek :-) ciekawa jestem jak ta książka została ukazana na dużym ekranie ;-)

    Karola:), Camilia lubią tę wiadomość

    tb73e6ydzfb83uo0.png
  • Karola:) Autorytet
    Postów: 1842 2145

    Wysłany: 13 lutego 2015, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikulka wrote:
    Ja się wybieram w poniedziałek :-) ciekawa jestem jak ta książka została ukazana na dużym ekranie ;-)

    A ja idę jutro z mężem w ramach walentynkowej randki :)

    Kurczę, kupiliśmy video-nianię i dziecko nie chce spać bo luka na świtełka przy kamerce ;p masakra!

    Padam po fitnessie, był ostry wycisk!

    lolka83, Camilia, mikulka, misia_k1 lubią tę wiadomość

    l22n8u69ve8jfk3u.png
    f2w3sek2le1zbsij.png
  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 13 lutego 2015, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, u nas kiepska nocka, od 2 mała budziła się co godzinę, od 4 co pół ;( już nie wiem co zrobić. W dzień też płacz od rana, nie mogłam wyjść z pokoju bo od razu tak płakała, że aż łzy leciały

    Zauważyłam że mała charczy jak oddycha. Odciągaliśmy katarkiem, ale to nic nie pomaga
    Iwo myślisz, że to też może być od zębów?

    Karola jak mała mniej marudzi to ja też chce to raczkowanie , już zaraz. I tak nie śpię jak mała się obudzi, bo nie pozwała:)
    Marta słodką Twoja Hania, to zdjęcie w torbie jest the best:)

    Am jak Twoja Tula?

    marta&hania lubi tę wiadomość

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • Karola:) Autorytet
    Postów: 1842 2145

    Wysłany: 13 lutego 2015, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_29 wrote:
    Hej dziewczyny, u nas kiepska nocka, od 2 mała budziła się co godzinę, od 4 co pół ;( już nie wiem co zrobić. W dzień też płacz od rana, nie mogłam wyjść z pokoju bo od razu tak płakała, że aż łzy leciały

    Zauważyłam że mała charczy jak oddycha. Odciągaliśmy katarkiem, ale to nic nie pomaga
    Iwo myślisz, że to też może być od zębów?

    Karola jak mała mniej marudzi to ja też chce to raczkowanie , już zaraz. I tak nie śpię jak mała się obudzi, bo nie pozwała:)
    Marta słodką Twoja Hania, to zdjęcie w torbie jest the best:)

    Am jak Twoja Tula?


    U nas jeszcze nie raczkowanie, tylko jak na fejsie wstawiłam, ale mniej marudzi zdecydowanie - trzeba ją mieć na oku, wiadomo, ale wolę za nią biegać i lukać jak się cieszy "biegnac" do celu niz wysluchiwac te maudy, które były w styczniu!

    Mała śpi, ja zjadłam troszkę, bo postanowiłam sobie, ze muszę schudnąc 4 kg w m-c! i ta wagę utrzymać :) zaraz biorę prysznic i chyba poogladam tv w sypialni, skoro już jest ta niania (bo predzej tv zagłuszał mi ewentualny płacz wiki)

    A co do Zuzi to juz sama nie wiem, katar jak najbardziej moze byc od zębów i wszytsko wskazuje na to, że idą...ale ile to jeszcze potrwa :( łączę się w bólu! Wiki tez płacze jak wychodzę, ona już zaczęła w koncy czaic, że jestem mamą, tak mi sie bynajmniej wydaje...ale jak jest z tesciowa, to nawet nie zauwaza ze opuszczam pomieszczenie :]

    Paula_29 lubi tę wiadomość

    l22n8u69ve8jfk3u.png
    f2w3sek2le1zbsij.png
  • am Autorytet
    Postów: 1364 1711

    Wysłany: 13 lutego 2015, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula współczuję nocki :( niech te zęby szybko wyjdą.

    Tulę mam, ale założyłam ją wieczór jak Mały był już zmęczony i zaraz odpychał się ode mnie :/ jutro spróbuję do południa. Jeśli chodzi o mnie to super, bo mi było wygodnie i nie czułam tych kg :)

    Paula_29 lubi tę wiadomość

    dxom6iyec1xrevh9.png a22c285df4fa527a.png
  • Iwo Autorytet
    Postów: 597 1057

    Wysłany: 13 lutego 2015, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula- jak najbardziej od zębów. Moj Dawisko tez charczy, zbiera mu się slina i zalega, potem ja odkrztusza. Tez mi sie budzi w nocy co pol godz, godz...wszystko przez zeby. Teraz spi, po paracetamolu temp spadla....o sorry właśnie sie obudzil :(

    17u93e5e8a1j9elc.png 6b9cca1390b828e5.png
  • marta&hania Ekspertka
    Postów: 174 343

    Wysłany: 13 lutego 2015, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a jak Wam się tak dzieci w nocy wybudzaja to Wy je podnosice, lulacie, karmicie, uspokajacie cycem....? Co robicie bo u mnie czasami tylko cyc pomoże pociumka 2x czasem coś zje i wtedy mogę odłożyć i śpi, tez ostatnio często się budzi i to z takim krzyczący placzem; ( tak mi jej szkoda ze musze ja wziąć i mooooocno przytulić!

    l22nio4pqrnzhmck.pngc233c97d9c4db1a0.png
  • am Autorytet
    Postów: 1364 1711

    Wysłany: 13 lutego 2015, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta&hania wrote:
    Dziewczyny a jak Wam się tak dzieci w nocy wybudzaja to Wy je podnosice, lulacie, karmicie, uspokajacie cycem....? Co robicie bo u mnie czasami tylko cyc pomoże pociumka 2x czasem coś zje i wtedy mogę odłożyć i śpi, tez ostatnio często się budzi i to z takim krzyczący placzem; ( tak mi jej szkoda ze musze ja wziąć i mooooocno przytulić!

    Marta jak Dawid mi się tak budzi, a zdarza mu się, to w pierwszej kolejności włączam mu suszarkę, bo on nie korzysta smoczka, gdyby był smok to próbowałabym mu dać, potem jeśli nie pomaga to głaskanie i jeśli nie chce się uspokoić to na kolana i lulać, choć jak raz obudził się z takim mega przeraźliwym płaczem to był od razu na kolanach. Staram się nie brać go w nocy na cycka, bo widzę że on wcale nie jest głodny, ewentualnie taki sposób w ostateczności :)

    marta&hania lubi tę wiadomość

    dxom6iyec1xrevh9.png a22c285df4fa527a.png
  • Karola:) Autorytet
    Postów: 1842 2145

    Wysłany: 14 lutego 2015, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta&hania wrote:
    Dziewczyny a jak Wam się tak dzieci w nocy wybudzaja to Wy je podnosice, lulacie, karmicie, uspokajacie cycem....? Co robicie bo u mnie czasami tylko cyc pomoże pociumka 2x czasem coś zje i wtedy mogę odłożyć i śpi, tez ostatnio często się budzi i to z takim krzyczący placzem; ( tak mi jej szkoda ze musze ja wziąć i mooooocno przytulić!

    Jak Wiki się budzi w nocy to znajduję ją albo na brzuchu albo na kolankach i nie potrafi powrócić do pozycji wyjściowej, często ma zamknięte oczy, więc przekładam na plecki i daję smoka.
    Od wczoraj mamy tą video-nianię i jest super, bo sobie śpię i jak usłysze jakieś kwilenie, to widze czy sobie zamruczała czy znowu jest na brzuchu. Dzisiaj o 3.30 cudowała z 40 minut, z 10 razy na brzuch - chodziłam - przekładałam - dawałam smoka. Nie zasnęła, więc butla, pampers i do nas. Spalismy do 8.40.


    Miłych walnetynek mamusie :*

    marta&hania lubi tę wiadomość

    l22n8u69ve8jfk3u.png
    f2w3sek2le1zbsij.png
  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 14 lutego 2015, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas nocka troszkę lepsza, mała zaczęła się budzić dopiero o 4,40 także można powiedzieć że się wyspałam. Jak Zuzia się budzi ja daję smoczka i głaszczę, ewentualnie układam ją w normalnej pozycji jak się przewróci i to najczęściej wystarcza
    Karola jakiej firmy macie tą nianię?

    marta&hania lubi tę wiadomość

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • Karola:) Autorytet
    Postów: 1842 2145

    Wysłany: 14 lutego 2015, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula, to dobrze ze nocka lepsza :)
    Ciekawe jaka nasza dzisiaj będzie, chcialabym sie wyspac, bo pewnie pozno wrocimy...

    Nianie mamy taka - http://allegro.pl/elektroniczna-niania-video-audio-6xir-czuj-temp-i4883260837.html

    Paula_29 lubi tę wiadomość

    l22n8u69ve8jfk3u.png
    f2w3sek2le1zbsij.png
  • misia_k1 Autorytet
    Postów: 1530 1326

    Wysłany: 14 lutego 2015, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta,u nas wlasnie tak Jasio sie zawsze przebudza z krzyczacym placzem i nic nie pomaga poza butla....nie wiem,czu mu sie jakies koszmary nie snia.po noszeniu,tuleniu,zapaleniu lampki uspokoi sie a po oszukanej butli zasnie.
    Dzis od 22 do ok 2 nosilam,mimo butli wybudzal sie po odlozeniu do lozeczka.
    Paula u nas tez charczenie pojawia sie.

    Karola udanego seansu.
    Reszcie Mamus milych Walentynek:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lutego 2015, 18:11

    Karola:), marta&hania lubią tę wiadomość

    relg3e5e2kcajna5.png

    34bwflw13qaykthd.png
  • am Autorytet
    Postów: 1364 1711

    Wysłany: 14 lutego 2015, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula super że nocka lepsza :) oby tak dalej.

    Misia współczucia nocki i tego czterogodzinnego noszenia :/

    U nas nocka ok, oby tak dalej, nawet pospaliśmy potem do 10 :) Dziś znów było piękne słońce, ale Dawid spał na spacerze pół godziny tylko, no dobre i to ;)

    Udanego wieczoru :)

    Paula_29, Karola:) lubią tę wiadomość

    dxom6iyec1xrevh9.png a22c285df4fa527a.png
  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 14 lutego 2015, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia mówię Ci , że to jednak zęby , zobaczysz

    Karola a od tego konkretnego sprzedawcy zamawiałaś

    Zazdroszczę dziś dziewczynom mających rodziców i teściów blisko, przynajmniej gdzieś możecie wyskoczyć:)

    Udanego wieczoru

    am, Karola:) lubią tę wiadomość

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • lolka83 Autorytet
    Postów: 2233 2303

    Wysłany: 14 lutego 2015, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_29 wrote:
    Misia mówię Ci , że to jednak zęby , zobaczysz

    Karola a od tego konkretnego sprzedawcy zamawiałaś

    Zazdroszczę dziś dziewczynom mających rodziców i teściów blisko, przynajmniej gdzieś możecie wyskoczyć:)

    Udanego wieczoru


    My mamy blisko jednych i drugich, a siedzimy w domu po szczepieniu :P
    Zreszta nie wiem czy bysmy gdzies poszli, wszedzie tlumy :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lutego 2015, 19:36

    Paula_29 lubi tę wiadomość

    MamoZobacz.pl


    wff22n0auovilby7.png
  • Camilia Autorytet
    Postów: 1963 2620

    Wysłany: 14 lutego 2015, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja rodziców i teściów mam na wyciągnięcie ręki i ZERO pomocy haaa :-P
    Walentynki u nas udane, ja kupiłam mężowi przynęty na ryby i bon podarunkowy do sklepu wędkarskiego (był w siódmym niebie) a dostałam dwa charmsy z Pandory. Teraz oglądamy grę o tron i jest miło :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lutego 2015, 21:49

    am, Paula_29, Karola:) lubią tę wiadomość

    ex2bi09kagxa44s8.png
    ex2bdf9hh28r1eq2.png
‹‹ 660 661 662 663 664 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ