X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lipcowe Mamusie 2014
Odpowiedz

Lipcowe Mamusie 2014

Oceń ten wątek:
  • Camilia Autorytet
    Postów: 1963 2620

    Wysłany: 21 lutego 2015, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia a co się stało, że M Cię tak zawiódł jeśli można spytać?
    Mój wrócił dzisiaj o 3 w nocy po kilku drinkach u sąsiada i spał na kanapie w dużym pokoju :-P

    ex2bi09kagxa44s8.png
    ex2bdf9hh28r1eq2.png
  • Karola:) Autorytet
    Postów: 1842 2145

    Wysłany: 21 lutego 2015, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja siedzę sama z małą, M. na pogrzebie kolegi. Ale rano poodkurzał, a Wiksa była z chrzstną na spacerze wiec mogłam na spokojnie się wykąpać :P
    Obiadu nie ma, bo nikt z nas nie był w sklepie, jak M. wróci chyba coś zamówimy :)

    Misia, wlasnie co sie stało :( ? Ci faceci :(

    Marta miłej imprezki dzisiaj, pracujesz w przedszkolu chyba tak?


    Buziole dla Julci :*** <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lutego 2015, 14:27

    Camilia, marta&hania lubią tę wiadomość

    l22n8u69ve8jfk3u.png
    f2w3sek2le1zbsij.png
  • misia_k1 Autorytet
    Postów: 1530 1326

    Wysłany: 21 lutego 2015, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po prostu nie potrafi się Jasiem zająć,zainteresować go czymś,mówić do niego nawet głupoty,nic zero!!Uspokoić jak płacze,nosić...nic zero.
    W week kiedy wraca,zamiast w całości poświęcić się na zabawie z nim to niestety ponosi z 5 min i koniec...w nocy abym mogła troszkę odespać,to też tylko ja potrafię Jasieńka uspokoić,mimo iż dziś dawałam M szanse, to po 10 min ryku,wycia Jasia, odebrałam mu go....zero podejścia...eh ryczeć mi się chce jak to piszę...więc skończę na tych kilku zdaniach,a mogłabym napisać całą rozprawkę.

    relg3e5e2kcajna5.png

    34bwflw13qaykthd.png
  • mikulka Autorytet
    Postów: 586 819

    Wysłany: 21 lutego 2015, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buziakiiiii dla Julci :-*

    Karola, ale się uśmiałam z tego obgryzania etykiety z butelki, Wiki jest the best :-)

    BiB, podziwiam Cię za tak długie kp. Teraz będzie juz tylko łatwiej ;-)

    Misia, tylko cierpliwość może Cię uratować, nie martw się faceci to inny gatunek i nigdy ich nie zrozumiemy !!!

    A ja właśnie wróciłam niedawno z podyplomowki, oczywiście zerwalam się wcześniej. Weszłam do HM i kupiłam kilka bluzeczek z krótkim, rozm 80, będą na wiosnę/lato. Opasek nie kupowałam, bo mam już sporo i poza tym uwielbiam granatową w groszki i ciągle Julce ją zakładam ;-)

    U nas dzisiaj piękna pogoda, a mała śpi już 1,5 godz i chyba najpiękniejsze słoneczko przespi. Trudno z takim maluchem coś zaplanować.

    Miłej soboty kochane :-D

    misia_k1, Karola:), am, Camilia, marta&hania lubią tę wiadomość

    tb73e6ydzfb83uo0.png
  • am Autorytet
    Postów: 1364 1711

    Wysłany: 21 lutego 2015, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadrobiłam Was po jednym dniu zaległości :)

    Paula super że w końcu przebił się Zuzi ten ząbek i gratuluję samodzielnego siadania :)

    Marta Hani też gratuluję, a pewnie lada dzień zacznie Ci raczkować i wstawać :)


    Paula co do koleżanki, to z całą pewnością nią nie była skoro zrobiła Ci takie świństwo. Pomyśl nad tym żeby mimo wszystko nie odpuścić i zrobić jej konkurencję, może ją wygryziesz, a jeśli nie przynajmniej nie oddasz jej wszystkiego.

    Aniulka Frankowi pewnie idą zęby i dlatego mniej je.

    Marta ja próbowałam dać Małemu chrupki takie jaj Lolka dała link, ale też Mały albo wypchał całe do buzi, albo nie wiedział co z tym robić, krzywił się i bałam się że się udławi, więc póki co porzuciłam temat.

    Lolka ja surowe jabłko trę, mam taką szklaną tarkę do tego, wcześniej skrobałam łyżeczką.

    Bib może karmienie mm przełoży się na lepsze spanie Szymka, tego Ci życzę.

    Marta, Misia udanych imprez życzę, Marta a Ty chyba w gabinecie stomatologicznym pracujesz, prawda?

    Julci i Zuzi gratuluję 7 miesięcy :D Buziaki dziewczynki :*

    Paula_29, Camilia, Aniulka, marta&hania lubią tę wiadomość

    dxom6iyec1xrevh9.png a22c285df4fa527a.png
  • lolka83 Autorytet
    Postów: 2233 2303

    Wysłany: 21 lutego 2015, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caluski dla JUli i Zuzi :)

    W Wawie dziwna pogoda, niby bylo slonce, ale i chmury, dosc szaro ale nawet cieplo! mala spala 2 godziny na spacerze, az mi się zimno zrobilo :P
    TEraz zasnela.Mam nadzieje, ze do 18 pospi :P

    Misu kochana, niestety tacy są faceci, co prawda zdarzaja się różni. Ja na mojego czasem narzekam, ale chyba nie powinnam :) Ogólnie pomaga mi i ogarnia Wiki...chociaż ja juz ją tak znam dobrze, ze czesto mnie wkurza, ze on czegos tam nie wie, nie rozumie, nie umie z nia zrobic...eh, niestety :)

    Co do chrupek, dzis szlo jej lepiej, w ogole sniadanie i obiad zjadal pieknie, grzecznie, dziwne, moze dziadkow nie bylo i nie mila przed kim pajacowac :P
    ale ogolnie ona tymi chrupami wali o stolik albo o swoje raczki, wklada cale do buzi, wiec daje jej i jak juz widze, ze on ostro zmolestowany to zabieram :P Ale niech sie uczy :)

    Am wracasz jutro? FAjnie u rodzicow zapewne :)
    Ja wlasnie skonczylam rosół i zrobię dzis chyba znów kurczaka w sosie curry z mleczkiem kokosowym i mango, bo ostatnio mam ciagle na to ochotę :)

    Milego dnia, araczej już popołudnia!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lutego 2015, 16:52

    am, Paula_29, Camilia, marta&hania lubią tę wiadomość

    MamoZobacz.pl


    wff22n0auovilby7.png
  • am Autorytet
    Postów: 1364 1711

    Wysłany: 21 lutego 2015, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolka wróciłam dziś :( a szkoda. To był taki szybki wypad, może w marcu uda się na cały tydzień pojechać, żebym poczuła oddech :)

    Ogólnie taki relaks to jest odlot :D Odrzucając wszystkie obowiązki domowe: sprzątanie, gotowanie, zakupy, gary, pranie i prasowanie zostaje tylko opieka nad dzieckiem, a to już tylko przyjemność :)
    Dobrze że choć trzy dni byłam. Dawid wniebowzięty, dużo ludzi, ciągle ktoś przychodzi, chce się z nim bawić, gada, rozśmiesza, no super ;) Drogę powrotną zniósł trochę gorzej niż w tamtą stronę, bo nie mógł zasnąć, trochę się poryczał, a wszystko przez to że było mu gorąco. Ja się już nie mogę doczekać aż przyjdzie wiosna i wyrzucę zimowy kombinezon, to wtedy odżyjemy.

    Byliśmy na spacerze w tuli, Mały spał w niej na polu 40 minut, bo wczoraj była tak cudna pogoda że szok. Dziś też było słonecznie, wiosennie, ale już nie było czasu spacerować, to już po powrocie we wózku pospacerowaliśmy prawie godzinkę.

    A ja byłam u fryzjera i znów poszalałam i obcięłam się z 15 cm, więc z włosów prawie po pas, zostały po ramiona :( smutno, ale były strasznie zniszczone, teraz zapuszczam od nowa. W sumie to tylko włosy, a i tak chodzę ciągle w związanych ;)
    I byłam dziś w tesco i kupiłam śpiworek do spania, ten większy, bo z poprzedniego Mały prawie wyrósł, taki z disneya z Kubusiem Puchatkiem, akurat znalazłam w wyprzedażowych rzeczach i zapłaciłam za niego niecałe 24 zł, więc jestem super zadowolona.

    Paula_29, lolka83, marta&hania lubią tę wiadomość

    dxom6iyec1xrevh9.png a22c285df4fa527a.png
  • mikulka Autorytet
    Postów: 586 819

    Wysłany: 21 lutego 2015, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ... i oczywiście buziaki dla Zuzki :-)

    Paula_29 lubi tę wiadomość

    tb73e6ydzfb83uo0.png
  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 21 lutego 2015, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za życzonka i buziaki:)
    Misia a może spróbuj w dzień tłumaczyć mężowi co i jak
    Faceci są jak dzieci. Większości trzeba łopatologicznie wszystko pokazać i powiedzieć dużymi literami, może zajmie mu to więcej czasu ale się nauczy, ważne, żeby chęci były
    Ja też czasem się wkurzam na mojego bo chciałabym by wszystko robił tak jak ja, ale w sumie, potem myślę, że on nie robi czegoś specjalnie źle, czasem tylko trzeba pokazać mu kilka razy pod rząd:)
    A ja dziś byłam w sklepie ekologicznym, chciałam kupić coś innego niż ziemniaki, marchew, pietruszkę czy seler i ceny powaliły mnie na kolana
    Cukinia kosztuje 30 zł za kilogram. Normalnie jak szynka:)

    Am w którym Tesco byłaś? było coś fajnego dla dziewczynek?

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • BiB Autorytet
    Postów: 1446 1193

    Wysłany: 21 lutego 2015, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to jeszcze od Nas buziaki dla Julki i Zuzi :)

    Misia, strasznie Ci współczuję i doskonale rozumiem, bo mój M też tak miał. Wcale nie chodziło o to, że robił coś nie tak jak ja, tylko o to, że wcale się małym nie zajmował. Na szczęście moje darcie na niego poskutkowało i teraz jest lepiej, ale na dłuższą chwilę to nie mogę ich zostawić samych. Raz poszłam na korepetycje, 2,5 h mnie nie było, to podobno przez 1,5h Szymuś płakał :(

    Am, super, że udało Ci się choć odrobinkę odpocząć.

    Paula, ceny zwalają z nóg. W życiu bym nie powiedziała, że cukinia może tyle kosztować. Przy dziecku bardziej doceniam pracę mojej mamy przy warzywach w ogródku..

    No, a z tym przejściem na mm nie będzie tak łatwo. Szymek popołudniu był głodny ale nie chciał butli, myślałam, że może się namyśli ;) Niestety zrobił się śpiący,zaczął płakać i domagać się cyca szarpiąc mnie za bluzkę... Muszę to jakoś stopniowo zrobić, ale jeszcze nie wiem jak. Nie sądziłam, że będzie z tym jakiś problem, bo on zawsze z butli chętnie pił.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lutego 2015, 21:15

    Paula_29, Camilia lubią tę wiadomość

    relg9vvjzvb9a3my.png
    f2w30dw4i59sqele.png
  • mikulka Autorytet
    Postów: 586 819

    Wysłany: 21 lutego 2015, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula, moja Julka jakieś 5 minut temu również pierwszy raz sama usiadła podpierajac się troszeczkę rączką z boku. Jakie to szczęście widzieć postępy dzieci :-) Zębów za to u nas jeszcze nie widać.

    Am, super że wypoczelas u rodziców i że Dawidek dał radę :-) Zuch chłopak ;-) A co do włosów to tak jak piszesz, odrosną ;-)

    Kurcze, wczoraj chyba Marta pytała jak Wy zapamietujecie te wszystkie posty, że każdemu potraficie parę słów napisać. Chyba mam coś z pamięcią heh

    am, Paula_29, marta&hania lubią tę wiadomość

    tb73e6ydzfb83uo0.png
  • am Autorytet
    Postów: 1364 1711

    Wysłany: 21 lutego 2015, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula ceny w sklepie ekologicznym dramatyczne :/

    A w tesco byłam jeszcze u rodziców, 10 min przed busem :) Ale kiedyś jeszcze w ciąży jeździłam na Ruczaj to tam jest spory ten kącik z promocjami, jakbym miała bliżej to bym tam zaglądała, ale ogólnie w Krk nie mam blisko tesco.

    Mikulka to super że Julcia sama usiadła, super sprawa, a takie postępy tak cieszą :)
    A co do zapamiętywania jakoś tak się mi udaje, ale ogólnie pamięć mam wybiórczą ;) np. pamiętam o czym pisałyśmy kilkanaście stron wcześniej i co u kogo słychać, ale w sklepie nie raz zapomnę co miałam kupić ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lutego 2015, 21:58

    mikulka, Paula_29, marta&hania lubią tę wiadomość

    dxom6iyec1xrevh9.png a22c285df4fa527a.png
  • OvuFriend

    Wysłany: 21 lutego 2015, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomość wyedytowana przez administratora forum z powodu łamania zasad regulaminu.

  • misia_k1 Autorytet
    Postów: 1530 1326

    Wysłany: 21 lutego 2015, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sto latek dla Zuzii:)))

    Paula,moje ,,gadanie" nic nie wnosi niestety,widac brak checi,uparty jest jsk osiol.wiecznie powtarza,ze nie potrafi i koniec kropka.aaaah nie chce juz o tym pisac....

    Am super,ze wyjazd udany i ze Dawidek tak ladnie Ci zasnal w tuli.
    Ja dzis wyslalam M na spacer,a tu guma na tylnym kole.jak dobrze ze do Tako mamy 20 km i pojechal kupic detke.a Jasio na spacer z moja siostrzyczka poszedl w naszym wozku z dziecinstwa he 33 letnim!!!


    am, mikulka, lolka83, Paula_29 lubią tę wiadomość

    relg3e5e2kcajna5.png

    34bwflw13qaykthd.png
  • lolka83 Autorytet
    Postów: 2233 2303

    Wysłany: 21 lutego 2015, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ja bylam dzis w tesco bo mamy blisko domu. Zreszta ja mam blisko trzy duze markety i jedna Galerie, 5 min autem...W Tesco nadal promocje...full nowych ubranek.
    Co prawda ostatnio jej mietowa bluze z takimi kwiatuszkami kupilam, ale dzis dokupilam bluze szaro-rozową w ptaszki do tego spodenko-leginsy szare w kropki i rozwe :P sliczne sa :)

    Dzien ok. Nie bylo mnie 1,5 godziny w domu, buszowałam w Tesco. M juz czuje sie lepiej wiec mala się zajmowal, bawili sie w namiot, ksiazeczki, piosenki, ale ponoc Wikusia Sama stanela trzymając sie kolana mojego meza, takze :) WOOOOW :)
    Spi od 21...byle do 4.45 :P
    MIlego :)

    am, Paula_29, Camilia, marta&hania lubią tę wiadomość

    MamoZobacz.pl


    wff22n0auovilby7.png
  • Karola:) Autorytet
    Postów: 1842 2145

    Wysłany: 22 lutego 2015, 00:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wikunia też dziasiaj wstała i usiadła już kilka razu pod rzad z pozycji do raczkowania. Wiec postępy. A ja dzisiaj winko z kumpela. Miłej nocki :*

    Camilia, marta&hania, Paula_29 lubią tę wiadomość

    l22n8u69ve8jfk3u.png
    f2w3sek2le1zbsij.png
  • Camilia Autorytet
    Postów: 1963 2620

    Wysłany: 22 lutego 2015, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siadanie, wstawanie wooow co tu się dzieje :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2015, 08:19

    marta&hania, Karola:), mikulka lubią tę wiadomość

    ex2bi09kagxa44s8.png
    ex2bdf9hh28r1eq2.png
  • marta&hania Ekspertka
    Postów: 174 343

    Wysłany: 22 lutego 2015, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla Julci i Zuzi duzo radosci;)

    Misia niestety nie kazdy facet ma podejscie do dzieci, czasem mam wrazenie ze by bardzo chciali ale wogole nie wiedza od czego zaczac i co robic z takim bobasem, moj m tez nie garnal sie do zabawy nosil ale jak juz hania marudzila to mi oddawal ale mu pokazalam co moze z nia robic, jak jej spiewac i co ja moze zainteresowac;) duzo lepiej mu to wychodzi;) moze Twoj m tez potrzebuje czasu, moze jak Jasiu bedzie starszy to bardziej mu bedzie wychodzilo zabawianie samochodami czy jazda rowerkiem;) moze wtedy znajdzie frajde w zajmowaniu sie nim. Moze delikatnie zasugeruj jak on by byl taki malutki to czy nie chcialby zeby tatus go rozpieszczal bawil sie calowal i tulil? U mnie to zawsze dziala;) tekst: kochanie zobacz jak hania sie usmiecha i macha nozkami ona chce do Ciebie;) zawsze ja bierze;) a jak widzisz ze nic nie pomaga to odpuść na trochę;)

    staramy się z mężem stworzyć Hani najlepsze co może być, ciągle jej mówimy ze ja kochamy, moj tata się ze mną nie bawił nie miał do tego ręki, ale za to teraz świetnie się z nim dogaduje, za to mama była najlepsza na świecie, gadam z nią od małego prawie jak z przyjaciółką; ) chciałabym żeby Hania tez kiedyś powiedziała ze ma kochających i fajnych rodziców;)

    Misia tak jak napisala am pracuje w gabinecie stomatologicznym,
    Am oby wiecej i dluzej takich wypadow;)

    Pieknie sie rozwijaja dzici;) aleee fajnie ze mozemy byc tego swiadkami i nie musiec wracac do pracy na stale jeszcze;)

    Inprezka udana;) gosciom tak sie podobalo ze sie zasiedzieli a ze byli z 3 latkiem to zostali na noc, wszyscy jeszcze spia, hania wstawala 23 i pozniej o 6 na jedzenie i zabawe i o 8 poszla spac, oby takich nocek wiecej;) a ja nadrabiam i siedze cicho zeby nikogo nie obudzic;) milej niedzieli;)

    Camilia, Karola:), mikulka, am, Paula_29 lubią tę wiadomość

    l22nio4pqrnzhmck.pngc233c97d9c4db1a0.png
  • marta&hania Ekspertka
    Postów: 174 343

    Wysłany: 22 lutego 2015, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A i jeszcze się pochwalę, że Hania coraz ładniej jje i obiadek tez;) jestem mega szczesliwa, koleżanki wczoraj powiedziały ze pięknie otwiera buziaka i mam nie robić afery z jedzeniem;) wiec juz nie aferze !

    Camilia, Karola:), mikulka, Paula_29 lubią tę wiadomość

    l22nio4pqrnzhmck.pngc233c97d9c4db1a0.png
  • Camilia Autorytet
    Postów: 1963 2620

    Wysłany: 22 lutego 2015, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta same wspaniałe wieści od rana, miłego dnia życzę :-)
    Dobra, uciekam na angielski :-P

    marta&hania, Karola:), mikulka lubią tę wiadomość

    ex2bi09kagxa44s8.png
    ex2bdf9hh28r1eq2.png
‹‹ 670 671 672 673 674 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ