X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lipcowe Mamusie 2014
Odpowiedz

Lipcowe Mamusie 2014

Oceń ten wątek:
  • Karola:) Autorytet
    Postów: 1842 2145

    Wysłany: 20 lutego 2015, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeeeny, Paula, nie wierzę jak tak można! Co za wredota! Mojemu mężowi tak samo podkradli pomysł, teraz jest w trakcie rozszerzenia działalności, ma trochę z tym problemów i własnie mi ostatnio mówił, oby tylko pomysłu mu ktoś nie podkradł. Ja też bym chyba nie była w stanie gadac z nerwów i bym wysłała smsa, co za dziewucha, eh, aż się wkurzyłam!
    A co do Zuzki - heh a nie mówiłam że ząbek :) u nas chyba górne idą, tak podejrzewam, więc marudów cd.

    Misia, dzięki, że pytasz o pupę, co ja nie nacudowałam, wietrzenie, siedzenie w misce, sudocrem, bepathen, mączka, już jest lepiej, ale jeszcze nie całkiem. Wiktoria robi dużo kupek w ciagu dnia - z 3-4 od kiedy je mięsko, troche chyba dużo jak na ten czas? I wydaje mi sie ze od tego :( Wczoraj wszamała zupkę z brokułem - 2 razy więcej niż zawsze, czyli ponad 200 ml, a dzisiaj z jakiem jej nie smakowało i tylko z 50 może ;/
    Kupiłam dla wiki cudowną kurteczke w Zarze :) różową! (chociaz za bardzo różowego nie lubię :P) i szara czapeczkę w Hm, na taką wczesną wiosnę. Jakie w tej Zarze cudowności <3 Moj skarbek dzisiaj byl taki kochany <3 lubię takie dni!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lutego 2015, 20:43

    Paula_29, am lubią tę wiadomość

    l22n8u69ve8jfk3u.png
    f2w3sek2le1zbsij.png
  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 20 lutego 2015, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny, już się powoli uspokajam, eh szkoda gadać
    Karola mówiłaś mówiłaś, cieszę się, że już się przebił, ale pewnie zaraz zacznie drugi wychodzić, bo one tak parami:)

    Zuzia też robi 3-4 kupy dziennie, myślę, że to normalne, nie przyszło mi do głowy, że nie. W końcu musi mieć miejsce na następne jedzonko. Mój mąż przeliczył, że w porównaniu do masy ciała jak one jedzą 200 ml to dorosły człowiek by musiał jeść koło 1,5 litra :)

    Karola a są jeszcze promocje, czy nowa kolekcja już?

    Karola:) lubi tę wiadomość

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • BiB Autorytet
    Postów: 1446 1193

    Wysłany: 20 lutego 2015, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula, gratuluję ząbka :) Współczuję sytuacji z koleżanką. Najgorsze jest to, że jedyne co teraz możesz to tylko się wkurzyć :/

    Misia, Ty kobieto zawsze o wszystkich pamiętasz, jak Ty to robisz?

    U nas ostatnio kiepsko. Wczorajszy dzień i dzisiejszy to jakaś katastrofa. Szymek łazi za mną cały czas, siada mi na nogach i skuczy jak pies żeby go wziąć na ręce i przytulać. Jak go nie wezmę to gryzie mnie po łydkach lub ściąga mi spodnie, po czym ryczy... Nie mam już siły, nic nie mogę zrobić, a zaczęłam ostatnio ogarniać dom, bo muszę się przyznać, że strasznie jest zapuszczony :/
    Wczorajsza nocka też nie lepsza. Do 1 w miarę spał, a potem ciągłe pobudki, od 6tej już nie spał, mimo, ze o 4tej wzięłam go do nas do łóżka. Dziś śpi już od godziny i słyszę tylko co chwilę jak się wierci i co chwilę jęknie. Szczerze mówiąc to mam nadzieję, że to zęby i wyjdą szybko!

    Karola, u nas z reguły też 3-4 kupy, raz było nawet 6!Ale u nas to zdecydowanie 'zasługa'owoców i soczków, bo jak nie zje deserku i soczku mało wypije to wtedy jest tylko jedna, max dwie


    A jeszcze odnośnie tuli, to muszę Wam powiedzieć, że trochę jestem zawiedziona. Wcale nie jest taka wygodna jak dziewczyny pisały. Wczoraj nosiłam Szymka po domu z pół godz i bolał mnie od tego kręgosłup. Może ja ją źle dociągam?? No i mam wrażenie, że Szymkowi też jest niewygodnie, taki biedaczek skrępowany siedzi...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lutego 2015, 20:55

    relg9vvjzvb9a3my.png
    f2w30dw4i59sqele.png
  • Karola:) Autorytet
    Postów: 1842 2145

    Wysłany: 20 lutego 2015, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa kolekcja jest już pełną parą, i jest przesliczna i mega droga ;/ Ja kupiłam kurtke z promocji jeszcze (u nas troszke zostało), z 95 zł na 39.

    Twój mąż jaka spryciula, faktycznie :)

    A ząbki - parami - tez racja :)

    Z Camilia spotkanie przesuniete na 21 marca dopiero ;/ eh...zapracowane mamy, niestety jutro nie miał kto mi zostac z Wiką :( Ale jak to Camilia napisałą - co się odwlecze to nie uciecze :P

    Camilia, Paula_29 lubią tę wiadomość

    l22n8u69ve8jfk3u.png
    f2w3sek2le1zbsij.png
  • marta&hania Ekspertka
    Postów: 174 343

    Wysłany: 20 lutego 2015, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanie:
    dajecie swoim dzieciom chrupki kukurydziane lub ryżowe. .. biszkopty, skórkę od chleba i te inne co ciągle babcie pytają czy mogą dac wnuczce a ja mówię że jeszcze nie.
    w sumie to już duże są nasze dzieci i tak teraz pomyślałam że może by jakieś chrupki poszukać z najlepszym składem, może coś juz podajecie?

    l22nio4pqrnzhmck.pngc233c97d9c4db1a0.png
  • BiB Autorytet
    Postów: 1446 1193

    Wysłany: 20 lutego 2015, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dają chrupki kukurydziane i piętkę od chleba (to moja mama daje jak zajmuje się Szymkiem i on już bardzo daje w kość)

    A w ogóle to Plumb też się dawno nie oddzywała...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lutego 2015, 21:07

    marta&hania, Karola:) lubią tę wiadomość

    relg9vvjzvb9a3my.png
    f2w30dw4i59sqele.png
  • Karola:) Autorytet
    Postów: 1842 2145

    Wysłany: 20 lutego 2015, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta&hania wrote:
    Mam pytanie:
    dajecie swoim dzieciom chrupki kukurydziane lub ryżowe. .. biszkopty, skórkę od chleba i te inne co ciągle babcie pytają czy mogą dac wnuczce a ja mówię że jeszcze nie.
    w sumie to już duże są nasze dzieci i tak teraz pomyślałam że może by jakieś chrupki poszukać z najlepszym składem, może coś juz podajecie?


    Ja szukam kukurydzianych bez soli, na razie Wiki dostała tydzien temu pod moja nieobecnośc chrupki kukurydziane z solą. Chleba dawac nie moge bo gluten ( za tydzien, po jajku znowu testuje z glutenem), a biszkopty pewnie maja mleko, wiec dla nas zakaz ;/

    l22n8u69ve8jfk3u.png
    f2w3sek2le1zbsij.png
  • Camilia Autorytet
    Postów: 1963 2620

    Wysłany: 20 lutego 2015, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja Jula już jakiś czas temu jadła chrupki kukurydziane. Dostała do rączki i wyśliniła całą chrupkę ale była mega zadowolona :-) Jednak daję je sporadycznie żeby nie miała problemów ze zrobieniem kupki.

    Karola:), marta&hania lubią tę wiadomość

    ex2bi09kagxa44s8.png
    ex2bdf9hh28r1eq2.png
  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 20 lutego 2015, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dałam dziś piętkę od chleba i wprawdzie Zuzia była zachwycona, ale potem jak już zaczęły jej się drobniutkie kawałki odrywać, to zaczęła mi się krztusić (tak delikatnie) chyba jej się poprzyklejał do podniebienia i stwierdziłam, że na razie sobie jeszcze daruje
    Poza tym ona tak gryzie, że mam wrażenie że rozszarpie ta piętkę i za dużo ugryzie

    Karola:), marta&hania lubią tę wiadomość

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • Karola:) Autorytet
    Postów: 1842 2145

    Wysłany: 20 lutego 2015, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiki dzisiaj odgryzła kaczuszce takiej z gąbki, co ma do wody - głowę - taki gryzoń z niej. Jak jej dałam butelkę z małą ilością wody, za namową Mikulki - to zjadła etykietę - na szczęście wyciagnęłam z buźki! Takze musze kupic te chrupy :) Te zęby ją męczą wg mnie.

    Paula_29, marta&hania, BiB, Camilia, mikulka lubią tę wiadomość

    l22n8u69ve8jfk3u.png
    f2w3sek2le1zbsij.png
  • lolka83 Autorytet
    Postów: 2233 2303

    Wysłany: 20 lutego 2015, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula współczuję, ale mnie nic już nie zdziwi...Miałam kilka takich sytuacji w życiu i niestety często ludzie ida po trupach do celu, starszne...Ja bym odczekała, ochłonęła i wygarnęła koleżance co o niej sądze...po prostu świnia!


    Karola, faktycznie wszystkie sliczne, ale ceny tez rozne.
    JA tam jakis czas temu kupialam taka szara czapeczkę w kropeczki srebrne, sliczna czeka na cieplejsze dni :P body też szare w kropy i sweterek rozowy :P Dzis widzialam,ze tego jeszcze wiecej + dzis 3 komplety opasek, ciekawe gdzie bedzie nosic, chyba po domu :P hihi

    Co do chrupek, ja mam takie:
    http://hipp.pl/produkty-hipp-sa-idealnie-dopasowane-do-potrzeb-niemowlat-na-kazdym-etapie-rozwoju/produkty/chrupki-37/

    Wiki jadla od wczoraj, ale nie wiem one nie sa duze, ona wsadza sobie zaraz takiego chrupa do buzi, jak jej sie ulamal to mialam oczy w strachu, zeby jej to z buzi wyciagnać...do tego kilka malych kwaleczkow jej sie oderwalo, to miala taki odruch wymiotny, takze nie wiem sama, bo mam stresa jak jej daje...nie wiem tez jak z chlebem i skorką...bo chyba tez powinno sie dawac...
    A jak dajecie surowe jablko, scieracie na takiej tarce, czy jakos miazdzycie? hmmm

    A my nadal bez zebów, co prawda przy jedzeniu zaczyna odwalac, łapie łyzke wsadza do buzi i trze, więc karmienie to teraz dramat :(
    Ciekawe kiedy u nas się pojawią.


    Mała spi od 21...a ja serfuje po necie :P a co tam, dzis len wieczorny :P



    Paula_29, am, marta&hania, Karola:) lubią tę wiadomość

    MamoZobacz.pl


    wff22n0auovilby7.png
  • Karola:) Autorytet
    Postów: 1842 2145

    Wysłany: 20 lutego 2015, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolka, tez szarą w kropy srebrne kupiłam w HM :)

    Dobrej nocki mamity :* ja wypiłam 2 redsy małe i lekką fazkę mam :)

    marta&hania, Camilia, Paula_29, am lubią tę wiadomość

    l22n8u69ve8jfk3u.png
    f2w3sek2le1zbsij.png
  • BiB Autorytet
    Postów: 1446 1193

    Wysłany: 21 lutego 2015, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh, My dziś nie śpimy od 5.30. Nocka masakryczna :( Postanowiłam, że dziś kończymy przygodę z kp. Z jednej str trochę mi smutno, bo wiadomo..a z drugiej trochę mi ulżyło, bo mam już dość tych schiz najadł się/nie najadł/za mało/za rzadko je itp itd...

    Karola:), lolka83 lubią tę wiadomość

    relg9vvjzvb9a3my.png
    f2w30dw4i59sqele.png
  • marta&hania Ekspertka
    Postów: 174 343

    Wysłany: 21 lutego 2015, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny, zacznę coś ostrożnie podawać, zobaczymy jak hania zareaguje;)
    kiedyś babcia dala jej trochę chleba to tak mocno trzymała i ssala:) smakowalo jej;)

    Karola szalejesz z tymi redsami;)

    Karola:) lubi tę wiadomość

    l22nio4pqrnzhmck.pngc233c97d9c4db1a0.png
  • marta&hania Ekspertka
    Postów: 174 343

    Wysłany: 21 lutego 2015, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BiB, Szymonek jest już na tyle duży, że możesz trochę odetchnąc i zacząć normalnie funkcjonować, na mm prawdopodobnie będzie łatwiej. u mnie Hania jak zaczęła dostawać kaszki na mm rano i wieczorem to w nocy juz nie potrzebuje jedzenia ale i tak się budzi; ( to musi się odbić, to przytulic, smoczek... wiec i ja i tak wstaje ze 3 -4 razy, dziś o 5 cyc, nie chciała wiec ponosiłam i zasnęła ale o 6:30 juz wstała na zabawe; ( Jeju jestem zmęczona tym niedosypianiem.

    BiB lubi tę wiadomość

    l22nio4pqrnzhmck.pngc233c97d9c4db1a0.png
  • BiB Autorytet
    Postów: 1446 1193

    Wysłany: 21 lutego 2015, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta, mnie nawet już nie przeszkadza to, że on się budzi w nocy na jedzenie. Tylko z reguły budził się, zjadł i spał dalej. A tu dziś jakaś masakra była. A to wszystko przez to, że był głodny, a nie przez zęby... Eh, w życiu bym nie wymyśliła, że godzinę po zjedzeniu dwóch piersi może być tak głodny, że zjadł 210 ml mm...

    relg9vvjzvb9a3my.png
    f2w30dw4i59sqele.png
  • Karola:) Autorytet
    Postów: 1842 2145

    Wysłany: 21 lutego 2015, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BiB wrote:
    Marta, mnie nawet już nie przeszkadza to, że on się budzi w nocy na jedzenie. Tylko z reguły budził się, zjadł i spał dalej. A tu dziś jakaś masakra była. A to wszystko przez to, że był głodny, a nie przez zęby... Eh, w życiu bym nie wymyśliła, że godzinę po zjedzeniu dwóch piersi może być tak głodny, że zjadł 210 ml mm...


    Coś o tym wiem kochana, ostatni m-c kp u mnie Wiki byłą głodna co godzinę.(Po czym wypijała jeszcze 60 ml mm)
    Powodzonka! Karmiłaś 7 m-cy - szacun dla Ciebie!

    BiB lubi tę wiadomość

    l22n8u69ve8jfk3u.png
    f2w3sek2le1zbsij.png
  • marta&hania Ekspertka
    Postów: 174 343

    Wysłany: 21 lutego 2015, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BiB, to ja też trzymam kciuki żeby był najedzony i jak to jedyny problem to niech śpi spokojnie całą noc;) 7 miesięcy kp to bardzo dobry czas;)
    jak my musimy zgadywać co tym naszym dzieciom jest, koleżanka ostatnio opowiadała ze dziecko płakało wiec nakarmiła, dalej płakało, wiec przewinęła, nie pomogło, ponosiła, polulala, nic, dała pić, pomasowala brzuszek, nic... jeszcze wiele innych rzeczy zrobiła, ale nic nie pomogło, dziecko plakało, wręcz zaczęło się irytować, i płakać z krzykiem bo mama nie wiedziała co mu jest. Wiecie co zrobiła, rozebrała dziecko do golaska, obejrzała z każdej strony, zaczeła oglądać rączki i paluszki u nóżek i wiecie co, dziecko mialo na paluszku u nóżki owiniętą nitkę, widocznie z ubranka lub ze skarpetki i jak odwinela, dziecko przestało płakać.
    kilka razy mi się zdarzyło ze rozebrałam hanie jak płakała bo myślałam że może ja coś uwiera, hm my mamuski to musimy mieć wyobraźnię i instynkt;)
    Miłego dnia, ja idę ogarniać zakupy, porządki bo będziemy mieli imprezkę u nas;)

    Karola:), Camilia, Paula_29 lubią tę wiadomość

    l22nio4pqrnzhmck.pngc233c97d9c4db1a0.png
  • Camilia Autorytet
    Postów: 1963 2620

    Wysłany: 21 lutego 2015, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BiB jeśli Szymonek się nie najada to faktycznie lepiej przejść na mm. Dziecko będzie najedzone a Mama szczęśliwa :-)

    Misia angielski powoli ale do przodu, jak mam wolną chwilę to się uczę. Jeśli chęci nie są na poziomie 0% :-P A co tam u Was słychać?

    Marta udanej imprezki życzę :-)

    Miłego, słonecznego dnia Dziewczyny :-)

    ex2bi09kagxa44s8.png
    ex2bdf9hh28r1eq2.png
  • misia_k1 Autorytet
    Postów: 1530 1326

    Wysłany: 21 lutego 2015, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samych przespanych nocek dla Juli i jej rodziców:) z okazji 7 miesięcy:):)


    A ja dziś mam zamiar robic masę solną i odbić wreszcie stópki i rączki bo tylko mam ,,odrysowane":)

    U Nas tez imprezka, skromna.,..moja mama ma dziś 55 latek eh:)czas lecii

    Marta a czym się zajmujesz??Bo chyba nie wspominałaś o tym w naszych postach:)

    Udanego dnia Dziewczynki:)

    U Nas dziś od 4 rano płakał i zasnał dopiero o 9...no ale to wina M,który kompletnie się nie sprawdził w roli ojca...brak mi słów.bez komentarza,chyba tylko mój ma takie lewe rece i w ogóle:(...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lutego 2015, 14:19

    Camilia, am lubią tę wiadomość

    relg3e5e2kcajna5.png

    34bwflw13qaykthd.png
‹‹ 669 670 671 672 673 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Droga ku rodzicielstwu - inspirująca historia Danuty i Adama

Dla wielu par starających się o potomstwo, droga do rodzicielstwa często bywa pełna wyzwań i niepewności. Jednak dla Adama i Danusi Dzionków ta droga, choć trudna, okazała się pełna nadziei i wreszcie spełnionych marzeń. Ich historia stanowi inspirujący przykład siły i determinacji w staraniach o dziecko, ukazując jednocześnie istotną rolę męskiej części sukcesu w procesie leczenia niepłodności.

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ