X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lipcowe mamy 2021
Odpowiedz

Lipcowe mamy 2021

Oceń ten wątek:
  • Kosmo Autorytet
    Postów: 1316 417

    Wysłany: 27 września 2021, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olimama sprawdziłam na yt jak to robić i po inhalacji ja zaczęłam oklepywac. Zaraz ją naciagalo na wymioty i w końcu jej się udało to zwrócić 🤯 Było tego tyle, jeszcze jej z buzi wyciągałam i takie gęste że się jej nie dziwię że nie mogła sobie z tym poradzić 😟 Mam nadzieję że już będzie jej lepiej teraz...

    klz9mg7yyp19n25l.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2021, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kosmo możesz podrzucić konkretny filmik?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2021, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam inhalacje, oklepałam ale nic nie wyleciało...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2021, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kosmo, smoczki te co do tej pory. I zmiany tylko na buzi.
    Jeszcze spróbuję krochmalem przy kąpieli przemywać, kupić jakiś emolient do smarowania i zobaczę.
    A te wymioty u Was to właśnie takimi glutami śluzowymi?
    Wygląda jakby jej gile zamiast spływać do przodu, to spływają po tylnej ścianie gardła.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 września 2021, 13:24

  • Kosmo Autorytet
    Postów: 1316 417

    Wysłany: 27 września 2021, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angiee ten co ma najwięcej wyświetleń jak wpiszesz oklepywanie niemowlaka 🙂

    Ula, typowo to były śpiki... Normalnie takie zbite, gumowate 🙄 Nie mam pojęcia dlaczego tak się dzieje że to wszystko jej spływa zamiast nosem wyjść

    klz9mg7yyp19n25l.png
  • Anszelika Autorytet
    Postów: 1204 492

    Wysłany: 27 września 2021, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kosmo z synem te gluty takie do tej pory przerabiam. Nie ma niby kataru, a po nocy jak odkaszlnie to dziwię się nie raz że nie wymiotuje. To niestety ale "taka uroda" i nic z tym nie zrobisz.
    Oliwce ostatnio ruszyły ślinianki i dusi się z dziesięć razy dziennie. Oszaleć można. Raz że bomble robi nawet z mleka, a dwa to co się śmieje to jej wpada i się krztusi. W nocy czasem aż pieje. Do tego wiotkość krtani więc czasem się zastanawiam czy złapie oddech czy już reanimować...

    wnidvcqgjtjv7dui.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2021, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anszelika a jak się ta wiotkość krtani objawia? To jest właśnie taki dźwięk jakby coś dziecku w gardle zalegało? 🤔

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2021, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróciliśmy od lekarza. Chwilę przed wizytą Łucja znów zrobiła kupe z nitkami krwi. Lekarka powiedziała, żebyśmy dali kał do laboratorium i sprawdzili czy nie ma tam żadnego patogenu. Jeżeli nic nie wyjdzie, to będę musiała przejść na diete całkowicie bezmleczną. Kupy są też śluzowate...nasza pediatra się tym nie przejeła, jak o tym jej wspominałam. Charczenie, to wiotkość krtani. A no i opierdzieliła mnie, że mam porobić sobie badania i zadbać też o siebie, bo źle wyglądam

  • Anszelika Autorytet
    Postów: 1204 492

    Wysłany: 27 września 2021, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angiee wrote:
    Anszelika a jak się ta wiotkość krtani objawia? To jest właśnie taki dźwięk jakby coś dziecku w gardle zalegało? 🤔

    Tak to takie charczenie jakby od nosa. Lekkie posapywanie czy chrapanie. Syn też miał. To popularne zjawisko.

    wnidvcqgjtjv7dui.png
  • Anszelika Autorytet
    Postów: 1204 492

    Wysłany: 27 września 2021, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angiee a byłaś u tego psychologa?

    wnidvcqgjtjv7dui.png
  • Natka95 Autorytet
    Postów: 2392 3592

    Wysłany: 27 września 2021, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny na mm, jak często mniej więcej jedzą Wasze maluchy i po ile ml?

    08.2020 👼
    17.07.2021 👦
    22.09.2023 👧
    age.png
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2021, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka95 wrote:
    Dziewczyny na mm, jak często mniej więcej jedzą Wasze maluchy i po ile ml?

    Hmm, w ciagu dnia co 3-4h, czasem co godzine ale bardzo rzadko, a ile ml mniej wiecej 100-140 na jedno karmienie.

    Jestem dalej przeziebiona tzn zostal mi kaszel i trochę bol zatok, dziecku i mezowi nic nie jest, czy myslicie zeby szczepic normalnie w czwartek?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 września 2021, 20:11

  • Kosmo Autorytet
    Postów: 1316 417

    Wysłany: 27 września 2021, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka95 wrote:
    Dziewczyny na mm, jak często mniej więcej jedzą Wasze maluchy i po ile ml?
    W sumie na dobę zwykle jest 8 karmień. Je tak średnio 100-max 150ml.

    klz9mg7yyp19n25l.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2021, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anszelika wrote:
    Angiee a byłaś u tego psychologa?


    Jeszcze nie, bo jestem chora od niedzieli

  • Kosmo Autorytet
    Postów: 1316 417

    Wysłany: 27 września 2021, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angiee, a jak Ty się zapatrujesz na ewentualność takiej diety? Przynajmniej tego nie olał. I dobrze słyszeć że bobas zdrowy i to tylko krtań.

    Gf, ja nasz pierwszy temrin na szczepienie przekladalam właśnie z takiego powodu. Tylko u nas mąż był przeziębiony. Wolałam nie ryzykować

    klz9mg7yyp19n25l.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2021, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kosmo generalnie od jakiegoś już czasu jedzenie nie sprawia mi żadnej przyjemności, jem bo musze, wiec wszystko mi już jedno co będę jadła. Na bank znalezienie produktów bez mleka będzie wymagało więcej czasu, ale dla dobra córki jestem w stanie zrobić bardzo dużo

    Kosmo lubi tę wiadomość

  • Anszelika Autorytet
    Postów: 1204 492

    Wysłany: 27 września 2021, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka95 wrote:
    Dziewczyny na mm, jak często mniej więcej jedzą Wasze maluchy i po ile ml?

    Moja ma mniej więcej 6 karmień po 120ml. Czasem ma 7, czasem zje 90ml, a czasami 150 jak dziś.

    wnidvcqgjtjv7dui.png
  • jusci Autorytet
    Postów: 589 269

    Wysłany: 28 września 2021, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angiee, jeśli będziesz potrzebowała pogadac o diecie bmk, to pisz śmiało. Przez półtora roku byłam na diecie, bo zdecydowałam się dalej karmić cycem, gdy wyszło że starszy może być uczulony. Da się spokojnie przeżyć, tylko trzeba czytać składy, bo nawet w wędlinie potrafi być mleko 🤷‍♀️

    Nasze Aniołki [*] 06.07.15 8 tc, [*] 22.10.15 7 tc, [*] 19.09.18 7tc , 09.04.2019 CB, {*} 04.2020 7tc
    PAI-1 homo, mthfr hetero
    f2wl20mmcvxm5eim.png
    ex2bpiqvl3ojtl60.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2021, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jusci wrote:
    Angiee, jeśli będziesz potrzebowała pogadac o diecie bmk, to pisz śmiało. Przez półtora roku byłam na diecie, bo zdecydowałam się dalej karmić cycem, gdy wyszło że starszy może być uczulony. Da się spokojnie przeżyć, tylko trzeba czytać składy, bo nawet w wędlinie potrafi być mleko 🤷‍♀️

    Po jakim czasie od wprowadzenia diety była widoczna poprawa?

  • jusci Autorytet
    Postów: 589 269

    Wysłany: 28 września 2021, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po dwóch tygodniach już coś było lepiej, ogólnie to żeby mieć pewność to 6 tygodni.

    Nasze Aniołki [*] 06.07.15 8 tc, [*] 22.10.15 7 tc, [*] 19.09.18 7tc , 09.04.2019 CB, {*} 04.2020 7tc
    PAI-1 homo, mthfr hetero
    f2wl20mmcvxm5eim.png
    ex2bpiqvl3ojtl60.png
‹‹ 552 553 554 555 556 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ