Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lipcówki 2015:)!
Odpowiedz

Lipcówki 2015:)!

Oceń ten wątek:
  • juwelka Autorytet
    Postów: 1439 1023

    Wysłany: 26 listopada 2014, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 marca 2015, 13:53

    atdce6ydcmj5jyyx.png

    oar843r8a3hzoi3d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2014, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 stycznia 2015, 14:24

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2014, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 stycznia 2015, 14:24

  • Morroind Znajoma
    Postów: 23 60

    Wysłany: 26 listopada 2014, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam wizyte dokładnie za tydzień, byłam już u lekarza w poniedziałek, ale stwerdził że jeszcze nic nie będzie widać... Przepisał mi femibion natal 1, powiedział że macica jest powiększona, spojrzał na moje wyniki z beta HCG no i więcej mam wiedzieć za tydzień... ;)

    czuje się okropnie, siedzę na uczelni po 8 godzin dziennie i modlę się żeby jak najszybciej przyszedł piątek :(

    Czekamy serduszko :)
    p19ugox1et98ehpu.png
  • Flexi Autorytet
    Postów: 619 457

    Wysłany: 26 listopada 2014, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona ja teżmam z panieńskim nazwiskiem i po prostu gin powiedział, że sa tam dane, które dowód osobisty potwierdzi.

    aaa i jeszcze ktoś pytał
    mój główny gin tylko prywatnie przyjmuje i pracuje w szpitalu w którym będę rodzic

    a gin z nfztu to tylko w przychodni pracuje

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    f2w3rjjgkobxpkau.png
    7a1668a4ff.png
    relgi09kqit9qz9a.png
  • believe Autorytet
    Postów: 839 688

    Wysłany: 26 listopada 2014, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    Ja mam grupę krwi (z operacji sprzed 3 lat) ale mam na niej panieńskie nazwisko, pesel ten sam wiadomo. Myślicie że powtarzać grupę czy z aktem małżeństwa/dowodem honorują? Przecież kurde grupa krwi się nie zmienia.

    Mi się wydaje, że nie musisz robić znowu :) mnie się po prostu położna pytała, czy mam badania na oznaczenie grupy krwi, a ja nie miałam, więc dopisała.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2014, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamuśki życzę Wam spokojnej nocki bez szaleństw kibelkowych itd. :) Dobranoc :)

  • believe Autorytet
    Postów: 839 688

    Wysłany: 26 listopada 2014, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flexi wrote:
    Nona ja teżmam z panieńskim nazwiskiem i po prostu gin powiedział, że sa tam dane, które dowód osobisty potwierdzi.

    aaa i jeszcze ktoś pytał
    mój główny gin tylko prywatnie przyjmuje i pracuje w szpitalu w którym będę rodzic

    a gin z nfztu to tylko w przychodni pracuje

    A mój gin na NFZ przyjmuje w szpitalu, a ta prywatna właśnie nie wiem. Na pewno nie ma jej rozpisanej w poradni ginekologiczno-położniczej, więc chyba nie...

  • juwelka Autorytet
    Postów: 1439 1023

    Wysłany: 26 listopada 2014, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 marca 2015, 13:53

    Morroind, Smartunia lubią tę wiadomość

    atdce6ydcmj5jyyx.png

    oar843r8a3hzoi3d.png
  • Flexi Autorytet
    Postów: 619 457

    Wysłany: 26 listopada 2014, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jak zaszłam w pierwszą ciąże to poprosiłam o opinię na temat ginekologów jedną z pan doktor - chyba nawet wtedy ordynator. jej pasierb to mój przyjaciel.
    i poleciła mi 3 lekarzy. dwóch facetów i babkę. ginkę na wstępie odrzuciłam bo jakoś nie chciałam d kobiety chodzić. a jednego z ginów odrzuciłąm z racji szpitala, w którym pracuje a ja nie chcę tam rodzić. a ten mój gin to przy okazji pani doktor przyjaciel, prowadził jej ciąże i ma do niego full zaufanie. i ja też nim go obdarzam. po cc zaglądał każdego dnia po dwa razy, jak na patologi leżałam to też u mnie był codziennie.

    f2w3rjjgkobxpkau.png
    7a1668a4ff.png
    relgi09kqit9qz9a.png
  • Morroind Znajoma
    Postów: 23 60

    Wysłany: 26 listopada 2014, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    juwelka wrote:
    no tak, każdy gin mówi że najlepiej w okolicach 8tyg przyjść jeśli wszystko jest ok;)

    Oby dolegliwości przeszły szybko, pocieszam że się że 6stycznia zaczynam 2 trymestr i może wtedy? he he
    Oby wcześniej;)
    Ja na szczęście na l4 już i całymi dniami leżę na kanapie i cierpię;D jest super, he he;)
    powodzenia;)

    No i wzajemnie rośnijcie zdrowo :) <3

    Czekamy serduszko :)
    p19ugox1et98ehpu.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2014, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 stycznia 2015, 14:25

  • Linka05 Autorytet
    Postów: 473 241

    Wysłany: 26 listopada 2014, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też dzisiaj dostałam skierowania na badania i między innymi na grupę krwi ale wcześniej nie miałam tego badania robionego :-) zlecił mi też morfologie,na toksoplazmoze, glukozę i jeszcze badanie moczu :-) także chyba sporo jak na pierwszy raz, jak myślicie? :-)

    Morroid witaj :-)

    zem3wn15az3szllg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2014, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 stycznia 2015, 14:25

  • Flexi Autorytet
    Postów: 619 457

    Wysłany: 26 listopada 2014, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja dostałam morfologię, mocz, próby watrobibe, hiv, toxo, tsh, glukozę, i jeszcze kilka ale mam w pokoju młodego akurat teczkę i nie pamiętam

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    f2w3rjjgkobxpkau.png
    7a1668a4ff.png
    relgi09kqit9qz9a.png
  • Linka05 Autorytet
    Postów: 473 241

    Wysłany: 26 listopada 2014, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No na glukozę też mi wypisał, tylko kiły nie. Może później zleci. Flexi to full wypas dostałaś :-) tsh miałam niedawno robione ale tych prób wątrobowych to nigdy, to jest standardowe badanie w ciąży czy u Ciebie akurat była taka potrzeba?

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    zem3wn15az3szllg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2014, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 stycznia 2015, 14:25

  • Flexi Autorytet
    Postów: 619 457

    Wysłany: 26 listopada 2014, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    m,oj gin po prostu zleca szereg badań. mają być na świeżo, przy okazji danej ciązy i nie ma, że dwa miechy temu było robione.

    nick nieaktualny, hibiskus lubią tę wiadomość

    f2w3rjjgkobxpkau.png
    7a1668a4ff.png
    relgi09kqit9qz9a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2014, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 stycznia 2015, 14:25

  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 27 listopada 2014, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam nowe mamuśki :D

    Ale z Was nocne marki! :D Ja już o tej porze smacznie śpię ;)

    Wczoraj tak mnie bolał brzuch,że myslałam że umrę :/

    atdc3e5e035kp155.png
‹‹ 215 216 217 218 219 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikrobiom intymny a infekcje - wakacyjny niezbędnik

Mikrobiom pochwy to złożony ekosystem mikroorganizmów, który pełni kluczową rolę w utrzymaniu zdrowia intymnego. Jego zaburzenie może prowadzić do różnorodnych dolegliwości, które są szczególnie uciążliwe podczas podróży. W tym artykule przyjrzymy się, jak działa mikrobiom pochwy, jakie czynniki mogą go zaburzyć podczas wakacji, a wreszcie jak skutecznie chronić zdrowie intymne w trakcie podróżowania oraz kiedy warto sięgnąć po sprawdzone wsparcie z apteki.  

CZYTAJ WIĘCEJ