Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lipcówki 2015:)!
Odpowiedz

Lipcówki 2015:)!

Oceń ten wątek:
  • gigsa Autorytet
    Postów: 4915 2638

    Wysłany: 28 listopada 2014, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy wrote:
    Kosmetyki firmy Rossmann..jakos po nie siegam. Pharmaceris slyszalam ze sa bdb. Ja przytylam 20kg i ani jednego rozstepa/rozstepu ;) a tez smarowalam sie oliwka m.in dla dzieci taka w zelu.
    a do higieny intymnej nie wolno uzywac zwyklych zeli do higieny intymnej, bo w ciazy sie zmienia ph pochwy.
    20 kg i ani jednego rozstępu ???? Ale Ci zazdroszczę :)
    Ja teraz używam tej oliwki w żelu o której pisałaś. J&J rumiankowej

    Dominik i Michał <3 <3 NASZE DWA SKARBY <3 <3
    6 maja 2015, 30t4d, ciąża dwukosmówkowa dwuowodniowa, Dominik 1460 g, Michał 1300 g
    zrz6jw4zxz0ng6cu.png
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 28 listopada 2014, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez niw lubie jak ktos wskakuje i nawet pocaluj sie w dupe nie napisze nie mowiac juz o dzien dobry :D

    No tak sie udalo szczesliwie z tymi rozstepami ciazowymi. Chyba geny po mamie. ;)
    Uciekam :*

    gigsa, hibiskus, nick nieaktualny, mała2930 lubią tę wiadomość

  • Marteczka91 Autorytet
    Postów: 724 578

    Wysłany: 28 listopada 2014, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak zwykle ciężko Was nadrobić:):)

    jeśli chodzi o ciuszki to powiem szczerze, ze chyba nie będe miała od kogo ich dostać więc całą wyprawkę będę szykować od nowa :)
    Z jednej strony mnie to cieszy ale z drugiej to jednak duży wydatek.
    Dlatego też, nie zamierzam teraz nic kupować bo jeszcze za wcześnie ale tak od 20 tyg pewnie będę łazić i szukać.
    W końcu tak naprawde 20 tyg to 4,5 msc - 4-5 wypłat...z każdej kupić COŚ, nie licząc wózka, łóżeczka itd na co z mojej marnej pensyjki nawet by nie starczyło;P
    Po ciuszki mam zamiar pojeździć do h&m, zara - TYLKO PRZY WYPRZEDAŻY:P!, no i na pewno F&F mam tesco w mieście dobrze wyposażaone więc coś czuję, że tam nakupuje najwięcej słodziusich ciuszków:).
    Kremów nie używam, nie wiem kiedy zaczne z racji tego, że nigdy nie mogłam się do nich przemóc, jedynie na wakacjach jak mi szkoda było aby skóra zeszła :D
    Rozstępy na ''boczkach'' i tak mam bo szybko urosłam w podstawówce i tak pozostało, są jasne więc ich tak nie widać... ciekawe tylko czy sie nie ''rozleja'' na cały brzuchol :P

    Za spodenkami ciązowymi na pewno się rozejrzę ale to za jakiś czas ponieważ teraz nie mam potrzeby, dopinam się normalnie a nawet przestały mi przeszkadzac biodrówki.
    Więc pewnie zaczne się rozglądac od lutego :).


    A POZA TYM , NIEDOBRZE MI!!! UEEE UEEE UEEEEEEEE
    HERBATA MI NIE SMAKUJE, WODA NIE SMAKUJE, SOKI TFUUUUUUUU..
    A IDZTA W CHU* Z TAKIM SAPOMOCZUCIEM :P

    Daisy, nick nieaktualny, mała2930 lubią tę wiadomość

    <3 <3 <3 <3 <3 <3 cykl starań
    DZIĘKUJĘ CI BOŻE ! CUDA SIĘ ZDARZAJĄ :)
    3ee5cb8b01a61e51d1f581c9f5dc089b.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Marteczka91 Autorytet
    Postów: 724 578

    Wysłany: 28 listopada 2014, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy jest ktoś nowy:)? kogoś dopisać? Zgłaszać się.

    <3 <3 <3 <3 <3 <3 cykl starań
    DZIĘKUJĘ CI BOŻE ! CUDA SIĘ ZDARZAJĄ :)
    3ee5cb8b01a61e51d1f581c9f5dc089b.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • hibiskus Ekspertka
    Postów: 141 119

    Wysłany: 28 listopada 2014, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marteczka91 wrote:
    Czy jest ktoś nowy:)? kogoś dopisać? Zgłaszać się.
    ja 12 lipiec :)

    p3s7zno.png

    5837sjn.png

    di4wqpt.png
  • sabunia Koleżanka
    Postów: 34 23

    Wysłany: 28 listopada 2014, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marteczka91 mnie tez mozesz dopisać 23 lipiec
    Dzięki :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2014, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 stycznia 2015, 14:37

  • pepitka Autorytet
    Postów: 492 468

    Wysłany: 28 listopada 2014, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w ciąży przytylam 15kg i tez nie am żadnych rozstepow, poza kilkoma na piersiach z okresu dojrzewania. Ja myślę że to czy sie pojawią zależy nie tylko od smarowideł ale i naszych predyspozycji genetycznych.

    Ja właśnie zjadlam pizzę, a raczej byla ona niewielkim dodatkiem do sosu czosnkowego :D zrobiłam go chyba z pół litra jogurtu i parunastu zabków czosnku i normalnie zajadałam łyżką tak mi smakował :D Mąż nie będzie zadowolony wieczorkiem :P

    mon!ta^, hibiskus, nick nieaktualny, mała2930 lubią tę wiadomość

    <3 SYNUŚ ALEKSANDER <3
    c55fskjo2jhm4m86.png
    iv09df9hu26fr9gh.png
  • mon!ta^ Autorytet
    Postów: 3117 1739

    Wysłany: 28 listopada 2014, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2015, 10:52

    nick nieaktualny, pepitka lubią tę wiadomość

    Czas szybko leci... trzeba życie chwytać całymi garściami :D
    zem3e6yd09vvjcjx.png
    zem3p07wyl1rxrp2.png
    zem3p07wmzpo4uao.png
  • mon!ta^ Autorytet
    Postów: 3117 1739

    Wysłany: 28 listopada 2014, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2015, 10:52

    pepitka lubi tę wiadomość

    Czas szybko leci... trzeba życie chwytać całymi garściami :D
    zem3e6yd09vvjcjx.png
    zem3p07wyl1rxrp2.png
    zem3p07wmzpo4uao.png
  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4599

    Wysłany: 28 listopada 2014, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w pierwszej ciąży przytyłam 30kg :/ Ale pół roku po porodzie nie było po tym śladu. Teraz planuję się bardziej pilnować chociaz jak zaczną się problemy z ciśnieniem jak wcześniej to ciężko będzie...

    Ja dzisiaj spróbowałam herbaty z imbirem, wkroiłam trzy plasterki i cholerka nie wierzę ale nie muli mnie :/ Wreszcie, po tygodniu cierpień jakoś funkcjonuję! :D

    Marteczka u mnie kolejna wizyta 19 grudnia, dzisiejsza już odbębniona :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 listopada 2014, 19:09

    Helen lubi tę wiadomość

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • pepitka Autorytet
    Postów: 492 468

    Wysłany: 28 listopada 2014, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mon!ta^ wrote:
    ja mam 23 lipca dzień przed moimi urodzinami xD
    A ja 10 lipca dzień przed moimi imieninami ;) moja córa urodzila sie trzy dni przed moimi urodzinkami ;)

    <3 SYNUŚ ALEKSANDER <3
    c55fskjo2jhm4m86.png
    iv09df9hu26fr9gh.png
  • pepitka Autorytet
    Postów: 492 468

    Wysłany: 28 listopada 2014, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mon!ta^ wrote:
    hahaha chyba, że sam zje jeszcze to nie będzie czuć :D
    Ale zjadlam już wszystko ;D

    <3 SYNUŚ ALEKSANDER <3
    c55fskjo2jhm4m86.png
    iv09df9hu26fr9gh.png
  • pepitka Autorytet
    Postów: 492 468

    Wysłany: 28 listopada 2014, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wogole ciekawe co u Mikimiki, bardzo dawno sie nie odzywala

    <3 SYNUŚ ALEKSANDER <3
    c55fskjo2jhm4m86.png
    iv09df9hu26fr9gh.png
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 28 listopada 2014, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pepitka moja cora jest z 11 lipca ♡♡♡ piekna data ♡

    pepitka lubi tę wiadomość

  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4599

    Wysłany: 28 listopada 2014, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy urodziny dzieci hurtowo będziesz wyprawiać ;-)

    mała2930, Daisy lubią tę wiadomość

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • Linka05 Autorytet
    Postów: 473 241

    Wysłany: 28 listopada 2014, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    Polecam apteczny płyn do hig intymnej. Pliva Fem B. Polecił mi go ginekolog, do dostania w niektórych aptekach, 28zl al b.wydajny. Używam od 2 lat i w końcu nie mam infekcji.
    Dziewczynki a jakie jeszcze mogłybyście polecić płyny do higieny intymnej, które możemy stosować bez obaw w ciąży ? :)

    zem3wn15az3szllg.png
  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4599

    Wysłany: 28 listopada 2014, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam AA dla kobiet w ciąży ;-)

    Linka05 lubi tę wiadomość

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • hibiskus Ekspertka
    Postów: 141 119

    Wysłany: 28 listopada 2014, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a w ogóle dziewczyny polecam wam książkę http://bonito.pl/k-467409-ciezarowka-przez-9-miesiecy-przewodnik-po-ciazy-i-okolicach?gclid=CjwKEAiA1-CjBRDOhIr_-vPDvQYSJAB48SmE4tc5oM_RHQfcdYQcR5KbMyvQzacl0cCVwwYOGQyzphoCZI_w_wcB
    pozwalała mi się rozluźnić w pierwszej ciąży ,bo jest masa informacji ale przekazana w bardzo fajny humorystyczny sposób,ogólnie na poprawę nastroju :)

    p3s7zno.png

    5837sjn.png

    di4wqpt.png
  • Sana Autorytet
    Postów: 3151 2799

    Wysłany: 28 listopada 2014, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://4.bp.blogspot.com/-qw_IAs0jq0c/UPbEx2zI4tI/AAAAAAAABbg/FkJ6a1_TEl8/s1600/IMG_1249.JPG - livia tego mleczka używasz?

    Julia 07.2015 🩷
    Laura 03.2019 🩷
‹‹ 234 235 236 237 238 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ