Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lipcówki 2015:)!
Odpowiedz

Lipcówki 2015:)!

Oceń ten wątek:
  • juwelka Autorytet
    Postów: 1439 1023

    Wysłany: 4 grudnia 2014, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 kwietnia 2015, 18:43

    Tysia85, Daisy, Sabela, Sana, mała2930, buas lubią tę wiadomość

    atdce6ydcmj5jyyx.png

    oar843r8a3hzoi3d.png
  • Linka05 Autorytet
    Postów: 473 241

    Wysłany: 4 grudnia 2014, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby to był dobry znak juwelka i wreszcie niech te okropne mdłości Cię opuszczą :) Albo przynajmniej pozostaną na rozsądnym poziomie, ale najlepiej to niech sobie już pójdą w ... ;) Może i te czopki coś pomogły :)

    zem3wn15az3szllg.png
  • ChillaTeqilla Autorytet
    Postów: 300 281

    Wysłany: 4 grudnia 2014, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    Fajnie Chilla-bardzo miło ujete: jak dobrze pójdzie to w wakacje będziecie dziadkami :-)
    Ja 13.12 powiem siostrze i przyjaciółkom-bo mamy babskie spotaknie. Mozna przyprowadzic jeszcze 1 osobe towarzyszcazca pod warunkeim ze jets to dziewcyzna (takie babskie spotkanie) wiec powiem ze przyszlam z osoba towarzyszaca ale wybaczcie ze nie znam jeszcze płci ;-)

    Takze przyjaciolki dowiedza sie 2 tygodnie wczesniej nzi rodzice i rodzina ale no czesciej sie widujemy ze znajomymi ;-)


    No tak to ujęłam, że "jak dobrze pójdzie", bo mama wiedziała o naszej wcześniejszej stracie. Mama się nawet wystraszyła, ze tak wcześnie mówimy, żeby nie zapeszyć. Ale przecież wcześniej nie mówiliśmy, a skończyło się jak się skończyło...

    28.V '15 - godz. 20:15
    <3 <3 <3 Natalia <3 <3 <3
    c55fyx8dwobah069.png
    bfarxzdv5l4mq6mq.png
  • ewela86 Autorytet
    Postów: 292 324

    Wysłany: 4 grudnia 2014, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witm nowe mamusie :)
    Juwelka mam nadzieje, ze bedzie juz tylko lepiej i bedziesz mogla w koncu odpoczac od tych okropnych dolegliwosci :)

    Aniolek (*) 12.02.2014

    3jvzcwa1e34kv3jd.png
    mhsvanli88vjtg38.png
  • Mia S Ekspertka
    Postów: 201 247

    Wysłany: 4 grudnia 2014, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;) widziałam migające serduszko !! :DD

    w szoku w sumie jestem,.... ;))) jechałam do domu to prawie ryczałam ;)

    kolejne usg za 2 tygodnie, ze względu na poprzednią stratę :)
    już odliczam dni. narazie to maleństwo ;)

    usia89, Tysia85, Daisy, Tigana, Linka05, Sana, believe, nick nieaktualny, nick nieaktualny, dora8201, mała2930 lubią tę wiadomość

    ;) synku, trzymaj się mocno mamusi !
  • juwelka Autorytet
    Postów: 1439 1023

    Wysłany: 4 grudnia 2014, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 kwietnia 2015, 18:43

    Mia S, Linka05 lubią tę wiadomość

    atdce6ydcmj5jyyx.png

    oar843r8a3hzoi3d.png
  • cati Autorytet
    Postów: 2324 2177

    Wysłany: 4 grudnia 2014, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KaEm - dodalam cie do listy :)

    Mia - na kiedy masz termin ? bo tez cie dopisze do listy :)


    macie tu liste mozecie ją uzupełniac :*
    https://docs.google.com/spreadsheets/d/1SH9sL9eAVhGo6o3xj3paw0xLPsNLoE9NyAqCqrJCHZc/edit#gid=0

    Swoja droga sporo dziewczyn dawno nie widzialam :D ale co sie dziwic , kazda inaczej przechodzi ciaze :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 grudnia 2014, 20:46

    Mia S lubi tę wiadomość

    ckai9jcgmxpymslt.png
    https://www.maluchy.pl/li-71768.png
    ******* Gang 18+*******
  • Mia S Ekspertka
    Postów: 201 247

    Wysłany: 4 grudnia 2014, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cati nic nie mówił gin narazie ;)
    Że to jeszcze bardzo wczesnie, nawet za wcześnie żeby zmierzyć ;)
    I że za 2 tygodnie pomierzy.

    ;) synku, trzymaj się mocno mamusi !
  • Linka05 Autorytet
    Postów: 473 241

    Wysłany: 4 grudnia 2014, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mia wspaniałe wieści :-) zobaczenie serduszka to wzruszający moment także w ogóle się nie dziwię :-)

    Mia S lubi tę wiadomość

    zem3wn15az3szllg.png
  • Sana Autorytet
    Postów: 3151 2799

    Wysłany: 4 grudnia 2014, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam nowe mamusie :)

    KaEm super pomysł! :)

    Juwelka to niech sobie mdłości już idą precz :)

    Mia ale super! Masz zdjęcie kruszyny? :)

    Mia S lubi tę wiadomość

    Julia 07.2015 🩷
    Laura 03.2019 🩷
  • believe Autorytet
    Postów: 839 688

    Wysłany: 4 grudnia 2014, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juwelka, oby to był koniec mdłości w Twoim przypadku :)

    Mia, super, że u Ciebie wszystko w porządku!

    Mia S lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2014, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny Mnie tylko raz mdłości dopadły 3 dni po pozytywnym teście i zemdliło raz po herbacie ..
    Od tamtej pory zero objawów, piersi lekko bolą i teraz jestem rozdrażniona ..

    Może też dlatego że biorę od początku luteinę 100 2x dziennie ..
    Nie ważne ;) Najważniejsze że ciąża rozwija się prawidłowo ;)

    Gratulacje dla Nowych Mam ;)
    Dla tych które widziały jak serduszko bije <3

    Mia S lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2014, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 stycznia 2015, 15:16

    nick nieaktualny, gigsa, mała2930 lubią tę wiadomość

  • kusiczka Autorytet
    Postów: 365 229

    Wysłany: 4 grudnia 2014, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj dziewczyny, opuścić forum na kilka godzin i nadrabiania co niemiara ;) widziałam, że wrócił temat farbowania włosów :)

    a co do paznokci- skoro można hybrydy to tipsy żelowe też można? :D

    w sprawie mojego kaszlu zadzwoniłam do swojego ginekologa, opisałam sytuację po kolei łącznie z moim samopoczuciem i objawami. stanowczo odradził zażywania tego antybiotyku, polecił wstrzymać się do wtorku(do wizyty u niego), z zastrzeżeniem, że gdyby wystąpiła gorączka lub kaszel się zaczął nasilać to mam się udać ponownie do lekarza, ale innego, bo jednak ten antybiotyk nie jest wskazany w ciąży.

    sytuacja mi się wyjaśniła :)

    co do mdłości- byłam dzisiaj taaaka głodna i jak usiadłam do obiadu to zjadłam dosłownie 5 kęsów i to bybyło na tyle, zablokowało normalnie...

    gratulacje dla Nowych Mam :)
    i ciesze się wszystkimi serduszkami ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 grudnia 2014, 22:04

    Mia S lubi tę wiadomość

    f2w3gov3j7kctpp8.png
  • Sana Autorytet
    Postów: 3151 2799

    Wysłany: 4 grudnia 2014, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kusiczka też jestem ciekawa jak to z żelami jest ;) może ktoś wie? :)

    Ja teraz praktycznie tylko herbatkę piję a do śniadania kakao. No nic innego nie wchodzi ;)

    Julia 07.2015 🩷
    Laura 03.2019 🩷
  • gigsa Autorytet
    Postów: 4915 2638

    Wysłany: 4 grudnia 2014, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj Kusiczka jak dobrze, że nie wzięłaś tego antybiotyku
    Ja idę jutro do lekarza, zobaczymy co mi da

    Dominik i Michał <3 <3 NASZE DWA SKARBY <3 <3
    6 maja 2015, 30t4d, ciąża dwukosmówkowa dwuowodniowa, Dominik 1460 g, Michał 1300 g
    zrz6jw4zxz0ng6cu.png
  • gigsa Autorytet
    Postów: 4915 2638

    Wysłany: 4 grudnia 2014, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sana wrote:
    Kusiczka też jestem ciekawa jak to z żelami jest ;) może ktoś wie? :)
    co do żeli to nie wiem, ale akryli nie wolno

    Dominik i Michał <3 <3 NASZE DWA SKARBY <3 <3
    6 maja 2015, 30t4d, ciąża dwukosmówkowa dwuowodniowa, Dominik 1460 g, Michał 1300 g
    zrz6jw4zxz0ng6cu.png
  • kusiczka Autorytet
    Postów: 365 229

    Wysłany: 4 grudnia 2014, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bo ja jak robię paznokcie to żele na przyklejonym tipsie, które potem spiłowuje.więc nie ma tam żadnego acetonu ani nic.

    gigsa- zdrówka ! ;)

    uciekam spać ;) do jutra! dobrych nocek:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 grudnia 2014, 22:22

    gigsa lubi tę wiadomość

    f2w3gov3j7kctpp8.png
  • Mia S Ekspertka
    Postów: 201 247

    Wysłany: 4 grudnia 2014, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sana nieee... filmik nagrany dla mojego faceta, bo dopiero w maju wraca, więc będzie miał chociaż filmiki:D

    Sana lubi tę wiadomość

    ;) synku, trzymaj się mocno mamusi !
  • believe Autorytet
    Postów: 839 688

    Wysłany: 4 grudnia 2014, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żele chyba można. Tak jak Gigsa napisała, akryli na pewno nie.

    Zmykam, dobranoc :)

‹‹ 286 287 288 289 290 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ