Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lipiec 2016
Odpowiedz

Lipiec 2016

Oceń ten wątek:
  • MirelS Autorytet
    Postów: 929 2136

    Wysłany: 2 lipca 2016, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki Dalile :*

    ja też czekam na jakiś deszcz, bo na Podkarpaciu jak zwykle najcieplej, nie ma czym oddychać ;/

    Jusella jak się dziś macie? :)

    jusella lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2016, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale tu cicho, wszystkie na porodówce? :D

    Agness27, eve90 lubią tę wiadomość

  • Dalile Autorytet
    Postów: 2731 4494

    Wysłany: 2 lipca 2016, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W weekendy tak jest :) Wrócą w poniedziałek :)

    nick nieaktualny, Agaax, Agness27 lubią tę wiadomość

    hchytqywgtgkzdry.png3i49uay3p9zkz893.png
  • kijanka_88 Autorytet
    Postów: 587 1298

    Wysłany: 2 lipca 2016, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz na pelnym chodzie wstawac nie moge oczywiscie ale czuje sie wysmienicie, mloda spi kolo mnie ale na wyrazna prosbe bo tak to bym ja dostala dopiero jutro... ;) Olka jest przecudowna... !!!!

    majeczka87, Dalile, Sanna, Agaax, kama005, Kasiulina, Agness27, OkraglinkaOlinka, jusella, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Kijanka
  • Dalile Autorytet
    Postów: 2731 4494

    Wysłany: 2 lipca 2016, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmiłaś ją już? Czy póki co butelka?

    hchytqywgtgkzdry.png3i49uay3p9zkz893.png
  • Agaax Autorytet
    Postów: 319 935

    Wysłany: 2 lipca 2016, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje dla świezo upieczonych Mamusiek :)

    Ja odliczam już do szpitala w poniedziałek, we wtorek prawdopodobnie CC i jak mąż odkładał wiecznie robienie sypialni i pokoiku dla Ani, tak teraz wielka gonitwa, zle się czuje, a tu dziennie OBI, Castorama, Leroy Merlin itp :/ Dziś nie spał po nocce, do teraz maluje, ja sprzątam jak opętana, zaraz się biore za okna a w międzyczasie byłam na urodzinach mojej chrzesnicy :D
    Jutro składamy meble, układam do nich wszystko.
    Odpocznę w poniedziałek w szpitalu dopiero :/

    Sanna, Agness27, Evanlyn, nick nieaktualny, jusella lubią tę wiadomość

    201607055580.png
  • Maka Autorytet
    Postów: 2316 3079

    Wysłany: 2 lipca 2016, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kijanka gratulacje! Kurcze jak tak dalej pójdzie to do połowy lipca będziemy wszystkie rozpakowane :-)

    Agaax nie zazdroszczę. Ja jeszcze dzisiaj robiłam jedno z ostatnich takich większych zamówień. Łóżeczko dostawka do sypialni.
    Jednak uparlam się że będzie mi niezbędne.

    Agaax, Agness27, nick nieaktualny, jusella lubią tę wiadomość

    ckaik0s3070dl07t.png
  • Agaax Autorytet
    Postów: 319 935

    Wysłany: 2 lipca 2016, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maka strasznie mi się podobają te łóżeczka dostawki - śliczne są i myśle, że mega praktyczne :D Nam pożyczyła koleżanka na pół roku ten 'kosz Mojżesza" i go wstawimy do sypialni do nas :)

    Maka, Agness27, nick nieaktualny, jusella lubią tę wiadomość

    201607055580.png
  • Naditta Autorytet
    Postów: 1920 3742

    Wysłany: 2 lipca 2016, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie koleżanka ostatnio pocieszyła, że nie ma co inwestować w łóżeczko, bo jej dziecko dla przykładu ani razu (!) nie spało jeszcze w łóżeczku. A już ma ponad 2 miesiące...
    Ja sie zapieram, że na pewno z nami mały spał nie będzie, ale podobno każdy tak mówi :P
    Nawet na warsztatach ostatnio babka mówiła o tym, ze te pierwsze 4-6 tygodni dziecko potrzebuje być niemal 24h non stop blisko mamy, musi czuć jej obecność, a my powinnyśmy na to pozwolić.

    jusella lubi tę wiadomość

    17.07.2016

    mhsve6yd8ca1xiv9.png
  • Dalile Autorytet
    Postów: 2731 4494

    Wysłany: 2 lipca 2016, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawa jestem bardzo gdzie ja zmieszczę Zosię na łóżku 120cm szerokości ze mną i mężem :)

    Pauli11, nick nieaktualny, jusella lubią tę wiadomość

    hchytqywgtgkzdry.png3i49uay3p9zkz893.png
  • Maka Autorytet
    Postów: 2316 3079

    Wysłany: 2 lipca 2016, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się boję właśnie o to spanie- żeby małego nie przygnieść, dlatego jak tylko zje, odsune go do swojego.. Bo przez pierwsze miesiące napewno nie będzie spał w swoim pokoiku gdzie łóżeczko i wszystko inne jest wyszykowane..

    ckaik0s3070dl07t.png
  • Dalile Autorytet
    Postów: 2731 4494

    Wysłany: 2 lipca 2016, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja mam łóżeczko w sypialni, więc Zosia będzie spała tam :)

    hchytqywgtgkzdry.png3i49uay3p9zkz893.png
  • niezapominajka Autorytet
    Postów: 1239 1886

    Wysłany: 2 lipca 2016, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dalile wrote:
    Ciekawa jestem bardzo gdzie ja zmieszczę Zosię na łóżku 120cm szerokości ze mną i mężem :)
    mąż zmieni miejscówkę ;0

    1usajw4zj5vrwf30.png
  • Dalile Autorytet
    Postów: 2731 4494

    Wysłany: 2 lipca 2016, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niezapominajka wrote:
    mąż zmieni miejscówkę ;0


    Raczej nie ma takiej możliwości. Mam kanapę w salonie, ale do niczego się nie nadaje w kwestii spania, a nową kupimy dopiero we wrzesniu. Luby musi się móc przespać, bo musi pracować.

    hchytqywgtgkzdry.png3i49uay3p9zkz893.png
  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 2 lipca 2016, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My nie mamy zamiaru spać z małą w łóżku. Od tego ma łóżeczko. :) będę walczyć :p

    Właśnie robię sobie sałatkę na kolacje. W przedpokoju fugi umyte. Zaraz sir biorę za kurze w salonie :) może jeszcze dam radę te okna ogarnąć a jak nir to jutro

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • niezapominajka Autorytet
    Postów: 1239 1886

    Wysłany: 2 lipca 2016, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kama, czym czyścisz fugi? moim przydałoby się odświeżenie...

    1usajw4zj5vrwf30.png
  • eve90 Autorytet
    Postów: 254 835

    Wysłany: 2 lipca 2016, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny gratuluję udanych porodów, Jusella zdjęcie Szymonka jest świetne!:)

    U nas dziś również żar z nieba, dziewczyny wy tak sprzątacie itd. Ja ostatnio wysprzatalam salon, prania itd itp i spocilam się jak świnka w dodatku myślałam że padne ze zmęczenia.. Ja w te upały ze swoją obecna kondycja wymiękam :P
    Dziś wieczorem wpadają znajomi na mecz ale już nie taki emocjonujący wiec nie będę się stresować chociaż :P

    majeczka87, Agness27, nick nieaktualny, jusella lubią tę wiadomość

    atdc9vvj1ddua2x5.png
  • eve90 Autorytet
    Postów: 254 835

    Wysłany: 2 lipca 2016, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha, dodam że u mnie również brak jakichkolwiek objawów zbliżającego się porodu ;) Czekamy cierpliwie...

    jusella lubi tę wiadomość

    atdc9vvj1ddua2x5.png
  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 2 lipca 2016, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niezapominajka wrote:
    kama, czym czyścisz fugi? moim przydałoby się odświeżenie...

    FINI do czyszczenia fug

    http://allegro.pl/fini-srodek-do-czyszczenia-fug-i6064849098.html

    niezapominajka, Agness27 lubią tę wiadomość

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 2 lipca 2016, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze zostały mi do wyczyszczenia fugi w łazience i do tego połowa kuchni :D Ale to już jutro ;)

    W końcu starłam kurze w salonie, wysprzątałam łazienkę i chwila odpoczynku przy wiatraku :)

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
‹‹ 1231 1232 1233 1234 1235 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 naturalne sposoby na mdłości w ciąży

Mdłości i nudności to jedna z najczęstszych i najbardziej typowych dolegliwości w pierwszych tygodniach ciąży. Czym są one spowodowane i jak sobie pomóc? Poznaj sprawdzone i skuteczne sposoby, jak zmniejszyć mdłości w ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Siatki centylowe wzrostu chłopców i dziewczynek - czym są i jak je czytać?

Siatki centylowe to narzędzie, które pomaga monitorować rozwój fizyczny dzieci, takich jak wzrost, waga czy obwód głowy. Są one ważnym wskaźnikiem zdrowia, umożliwiającym ocenę, czy dziecko rozwija się w normie dla swojego wieku i płci. Dzięki siatkom centylowym rodzice i specjaliści mogą wcześnie wykryć potencjalne problemy zdrowotne lub rozwojowe. W artykule wyjaśniamy, jak czytać siatki centylowe i na co zwracać uwagę podczas interpretacji wyników.

CZYTAJ WIĘCEJ