X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lipiec 2016
Odpowiedz

Lipiec 2016

Oceń ten wątek:
  • Pat123 Koleżanka
    Postów: 37 8

    Wysłany: 3 marca 2017, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WDŚ wrote:
    na języku,podniebieniu i na policzkach, ogólnie cała jama ustna. Nam po antybiotyku przyszly i pójść nie chcą. Wcześniej mały tez juz pchal wszystko do buzi i nie miał, wiec Mała może nie zlapie
    Osłabiony organizm to łapie niestety bakterie :(

    ug37io4pzgg6hfq3.png
  • elza12 Przyjaciółka
    Postów: 73 118

    Wysłany: 6 marca 2017, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WDŚ a przepisal Wam cos lekarz na plesniawki? Cora kiedys miala i przepisal nam nystatyne pamietam ze szybko nam wtedy pomogla

    f2wl2n0a2vcxu9zg.png
  • WDŚ Znajoma
    Postów: 29 14

    Wysłany: 6 marca 2017, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mieliśmy nastytyne i po 3 dniach wróciło, teraz dostaliśmy syrop dwa pedzlowania i zniknęły i odpukać narazie nie ma

  • elza12 Przyjaciółka
    Postów: 73 118

    Wysłany: 7 marca 2017, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To dobrze ze pomoglo ☺

    f2wl2n0a2vcxu9zg.png
  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 12 marca 2017, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasza tez miała plesniawki - przewlokła że szpitala. I tak się długo bujalismy. Nystatyna i aphtin poszły w ruch i czytalam też że octanisept jest dobry. ;)

    I się pozbylismy od tamtego czasu ani razu nir miała

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • Agness27 Autorytet
    Postów: 1781 2595

    Wysłany: 15 marca 2017, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie.
    Jak tam Wasze pociechy ?
    Musze się pochwalic ze mamy zabka -dolna jedynkę i kolejna dolna lada moment wyjdzie ponad dziąsło ;)

    1usaanliuyw98z71.png
    km5sio4p65jd6igh.png
  • Nalunia Autorytet
    Postów: 761 529

    Wysłany: 15 marca 2017, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny - jestem lipcóweczką 2017 :) termin mam na 4 lipca i zamówiłam dla mojej córeczki trochę bawełny i minky żeby jej uszyć poszwę na kołderkę kilka kocyków, otulacz bambusowy itp. ale tak się zaczęłam zastanawiać czy naprawdę będzie jej potrzebna kołderka 90x120.. byłabym bardzo wdzięczna gdybyście mi podpowiedziały czym przykrywałyście Wasze okruszki po porodzie, czym na noc i jeśli to kocyk to jakie mniej więcej wymiary miał i kiedy tak naprawdę zaczęłyście używać kołderki, dziękuję z góry za pomoc :))

    [img][/img]
  • WDŚ Znajoma
    Postów: 29 14

    Wysłany: 15 marca 2017, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc Nalusia. Mój synek był przykrywany tylko kocykiem, do dziś nie śpi pod kołdra bo ona taka jakaś dużą mi się wydaje i sztywna. Czasem spał tez w śpiworku a kocyk bodajże wymiar ma 70x100 ale pewności nie mam

    Nalunia lubi tę wiadomość

  • dżasta88 Przyjaciółka
    Postów: 120 154

    Wysłany: 15 marca 2017, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agness gratuluję ząbków! :) u nas dalej nic, za to już 3 raz mamy sapke :(

    Nalunia my też nie używamy kołderki. Jagoda śpi pod kocykiem :)

    Nalunia, Agness27 lubią tę wiadomość

    l22nkrhm22kbaufb.png
    atdcanliphuvudhs.pngl
  • Nalunia Autorytet
    Postów: 761 529

    Wysłany: 15 marca 2017, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuję dziewczyny za pomoc :) :*

    [img][/img]
  • dżasta88 Przyjaciółka
    Postów: 120 154

    Wysłany: 15 marca 2017, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wymiary kocykow mamy rozne np. 90x90 :)

    Dziewczyny czy z Waszych dzieciaczków też takie przytulasy?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 marca 2017, 22:50

    Nalunia lubi tę wiadomość

    l22nkrhm22kbaufb.png
    atdcanliphuvudhs.pngl
  • WDŚ Znajoma
    Postów: 29 14

    Wysłany: 15 marca 2017, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maly się tuli ale do mnie przeważnie. Ostatnio w ogóle nie mogę mu znikać z oczu na dłużej bo już jęczy jak jest u kogoś na rękach. jutro kończy 8 miesięcy mamy 4 zabki i wkoncu się przymierza do Raczkowania.

  • Agness27 Autorytet
    Postów: 1781 2595

    Wysłany: 16 marca 2017, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Nalunia :).
    My od poczatku przykrywalismy kolderka 90/120 tak do polowy brzuszka i do tej pory pod nia spi :).

    Co do przytulania mój tez bardzo lubi a szczególnie jak mu się chce spać :).
    U nas juz maly zasuwa po podłodze : Odpycha się rączkami w sumie to bardziej takie pelzanie niż raczkowanie ale wszędzie pójdzie ;)
    Uwielbia bawić sie kablami czy ladowarkami dlatego musze mu zabierać co mu się bardzo nie podoba ;).
    Z kuchni tez musiałam wynieść wiaderko od mopa do łazienki bo juz mu się spodobało a wczoraj nawet klatkę chomika chcial przestawiać :).

    Co do ząbków to bardzo byl niespokojny ,marudny i nie wiadomo czego chcial a do tego placzliwy i sen nawet krótszy w sumie tak to trwalo ok 2tyg . Przy drugim bylo juz normalnie -odpukać :)

    Nalunia lubi tę wiadomość

    1usaanliuyw98z71.png
    km5sio4p65jd6igh.png
  • Pat123 Koleżanka
    Postów: 37 8

    Wysłany: 16 marca 2017, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja tez wieczorem czasem się przytuli jak jest śpiąca :) a jaki apetyt mają wasze dzieciaczki? Bo moja to ostatnio jest zainteresowana wszytkim dookoła tylko nie jedzeniem

    ug37io4pzgg6hfq3.png
  • dżasta88 Przyjaciółka
    Postów: 120 154

    Wysłany: 16 marca 2017, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja Jagoda to ostatnio straszny przytulas i pieszczoch, jakby mogła to by cały czas na mnie wisiała jak małpka hihi
    Co do jedzenia to różnie, raz lepiej raz gorzej. Waży 8100 :)
    Do mam kp ile razy w dzień piją Wasze dzieci z cycka?

    l22nkrhm22kbaufb.png
    atdcanliphuvudhs.pngl
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 17 marca 2017, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja pije raz w nocy, a oprócz tego rano ściągam ok 160 ml i w trakcie dnia podaję z butelki i wieczorem też ściągam i podaję na drugi dzień na kolację ok 190-200 ml. Czyli 3 razy dostaje moje mleko i raz czasem dwa w nocy butelkę, jak po cycu jeszcze jest głodna.
    U nas z jedzeniem ok, rano zje całą porcję kaszki i teraz już cały słoiczek obiadku tego 190. Ważyła w poniedziałek 9600 g.

    Agness27 lubi tę wiadomość

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 18 marca 2017, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do ząbków. U mas jedynki górne i dolne już są i teraz wychodzą dwójki górne :)

    Przykrywamy młoda nadal kocykiem. Zazwyczaj się odkrywa i do niego przytula.

    Wiki uwielbia się przytulać i dawać buziaki :)

    Pat123 lubi tę wiadomość

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • Pat123 Koleżanka
    Postów: 37 8

    Wysłany: 31 marca 2017, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tam dziewczyny wasze dzieciaczki? Moja marudna jest i do tego katarek dostała czekamy na resztę zabkow bo narazie zatrzymaliśmy się na dwóch :)

    ug37io4pzgg6hfq3.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 2 kwietnia 2017, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My też tylko dwa zęby mamy na dole. Katar też obecnie nas męczy. Starsza córka przywlekła nie wiadomo skąd i zaraziła mnie i małą, ale mam wrażenie, że ja to najgorzej znoszę.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Agness27 Autorytet
    Postów: 1781 2595

    Wysłany: 4 kwietnia 2017, 01:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie.
    U nas po tygodniu spokoju w piatek znowu biegunka u córki powróciła.. Ledwo udalo mi się z dzieciakami wyjść do apteki po leki dla niej.na szczęście po pierwszej dawce przeszlo ale bylo widac że jest osłabiona i blada.
    A w weekend byliśmy u teściów i siedzieliśmy sobie na ogrodzie bo tak ladnie bylo a mąż robił dla nich altanę z drewna. Niestety nie udało jej się skończyć ale przy okazji sie zrobi.

    Maly teraz tak mi znowu marudzi juz 2tydzien i chyba dolna dwojka będzie mu Szla -mic nie da zobaczyc i od razu język pcha ;)

    Dzasta co do ząbków córki to stale ma 2dolne jedynki i w niedziele wypadla w końcu gorna mleczna jedynka :).
    W miedzy czasie wyżynają jej się dolne 6-tki .troche ja pobolewaly ale teraz się uspokoiło bo wyszly nad dziąsło :)

    1usaanliuyw98z71.png
    km5sio4p65jd6igh.png
‹‹ 1464 1465 1466 1467 1468
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ